hiszpanski medyczny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-21, 12:17   #1
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262

hiszpanski medyczny


W wakacje wracam z Hiszpanii do Polski. I tak sie zastanawialam, gdzie moglabym znalezc prace, ktora nie kolidowalaby ze studiami dziennymi. i wpadlam na pomysl polaczenia znajomosci hiszpanskiego z kierunkiem studiow.

Czy macie moze wsrod rodziny/przyjaciol/znajomych lekarzy, ktorzy zastanawiaja sie nad wyjazdem do Hiszpanii? Czy byliby zainteresowani kursem hiszpanskiego medycznego? Bo z tego, co sie orientuje, w Warszawie taki kurs jest organizowany w tylko jednej albo 2 szkolach.

Myslicie, ze to mialoby szanse powodzenia? Takie prywatne korepetycje, w sensownej cenie, ewentualnie z dojazdem do domu?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 13:57   #2
parasolka_22
Raczkowanie
 
Avatar parasolka_22
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 102
Dot.: hiszpanski medyczny

A myślalam ze potrzebujesz i już bieglam z pomocą.

Sama studiuje kierunek paramedyczny - fizjoterapię. Jestem teraz na erazmusie no i słownictwo wpada.

Co do twojego pytania to nie wiem potrafie ci niestety odpowiedzieć. Ja przed wyjazdem po prostu kupiłam słownik z terminologią medyczną i zaczęlam sie uczyć. Wcześniej znałam terminplogię łacińską, do ktorej hiszpańska jest podobna - tak samo do angielskiej. Nie przyszło mi na myśl szukać kursu.
Poza tym jesli już to szukalabym szkoły ktora potwierdzi mi kwalifikacje, da dokument ktory ewentualnie mógłby zostać zakceptowany przez przyszłego pracodawce.

Oczywiście nie chce krytykować ani torpedowac twojego pomysłu. Jeśli czujesz się biegła w tej materii nie wahaj sie sprobować.
Zawsze możesz dać ogłoszenia - moze będą chętni.
Życzę powodzenia.
parasolka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 10:29   #3
paweloooo
Przyczajenie
 
Avatar paweloooo
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: hiszpanski medyczny

.
paweloooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-20 11:29:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.