zgłoszenia ZP i ZS - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-03, 14:11   #1
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694

zgłoszenia ZP i ZS


Złosiu, ja tym razem z pytaniem o zgłoszenie do Złotej Perfumerii - wysłałam parę dni temu formularz (jako klientka, dopisłam też swój nick poza nazwiskiem). Chciałabym zapytać, ajk to dalej wygląda, i czy jeszcze coś mam zrobić?
A druga sprawa doyczy mojej ulubionej części Wizażu, czyli Złotegi Salonu: czy jesteś juz w stanie powiedzieć orientacyjnie, kiedy zostaną wprowadzone owe wspomniane wcześniej przez Ciebie modyfikacje: czyli od kiedy będzie mozna uzupełniać zgłoszenia nowych salonów i je oceniać? Mam kilka nowych zgłoszeń, i nie wiem, czekać nadal?

buziaki noworoczne
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-05, 22:05   #2
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: zgłoszenia ZP i ZS

Złosiu
tu fanka neandertalskiej sztuki, i wytrwały bojownik o ZS, rzuciłbyś okiem na poprzedni post?

cmoki
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-05, 22:26   #3
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: zgłoszenia ZP i ZS

joannea napisał(a):
> Złosiu, ja tym razem z pytaniem o zgłoszenie do Złotej Perfumerii - wysłałam parę dni temu formularz (jako klientka, dopisłam też swój nick poza nazwiskiem). Chciałabym zapytać, ajk to dalej wygląda, i czy jeszcze coś mam zrobić?

ZP będzie odchodzić w zapomnienie - na przestrzeni następnych miesięcy, kierowani nikłą bardzo popularnością tego działu - niewykluczone, że będziemy likwidować ZP w ogóle...

> A druga sprawa doyczy mojej ulubionej części Wizażu, czyli Złotegi Salonu: czy jesteś juz w stanie powiedzieć orientacyjnie, kiedy zostaną wprowadzone owe wspomniane wcześniej przez Ciebie modyfikacje: czyli od kiedy będzie mozna uzupełniać zgłoszenia nowych salonów i je oceniać? Mam kilka nowych zgłoszeń, i nie wiem, czekać nadal?

Jeśli chodzi o ZS, to Magyaruś popełniła ten wielki błąd i namówiła mnie na poważną przebudowę ZS. W tej chwili siedzę i wyrywam sobie ostatnie 3 włoski jak to ugryźć...
Ale nie ulega wątpliwości, że ZS nie przetrwa najbliższych tygodni w takiej postaci, jak widzicie go teraz. Dotyczy to również istniejących zgłoszeń, ponieważ zmianie ulegnie system zgłaszania i prezentowania salonów - tak, aby salony mogły "dodawać" kolejne usługi do już istniejących i tak, aby Wizażanki mogły oceniać konkretne usługi a nie cały salon.

Dlatego proszę o wybaczenie, ale potrwa to na pewno jeszcze wiele dni...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-06, 16:21   #4
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: zgłoszenia ZP i ZS

zlosliwiec napisał(a):

> Jeśli chodzi o ZS, to Magyaruś popełniła ten wielki błąd i namówiła mnie na poważną przebudowę ZS.

Potwierdzam Magyaruś zrobiła nb. znacznie więcej czego Złosiu być może nie zauważył bo ma inne ważne zajęcia / o czym poniżej /

> W tej chwili siedzę i wyrywam sobie ostatnie 3 włoski jak to ugryźć...

tu proszę, Złosiu kilka praktycznych porad : http://www.wizaz.pl/depilacja.html

a jak już skończysz, możemy pogadac o ZS

P.S.
Nie chcę się wtrącac w Twoje sprawy, ale może lepiej zostaw w spokoju te włoski ?
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-06, 16:54   #5
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: zgłoszenia ZP i ZS

maga napisał(a):

> P.S.
> Nie chcę się wtrącac w Twoje sprawy, ale może lepiej zostaw w spokoju te włoski ?

EEE, Złosiu z włoskami czy nie, piękny jest , że zacytuję Dominiczkę S. :


ZJAWISKO NIEWYTŁUMACZALNE
Jeśliś Złośliwcze brzydki jako nam powiadasz
To czemu tak wiele fanek posiadasz?

joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.