Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy post!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-06-09, 13:39   #61
KASIA EN
Raczkowanie
 
Avatar KASIA EN
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

C.d.

1,2. Amisu, rozmiar S - kolor ecru/kość słoniowa, zdjęcia tego koloru nie ma na stronie hurtowni, więc wklejam niebieską, rozmiarówka standardowa. Lekka, cienka bawełna, troszkę prześwituje, ale bardzo przyjemnie się nosi. Na zdjęciach trochę krzywo uszyta, ale nie widać tego po założeniu. Spory dekolt!

3. Zdjęcia nie ma na stronie, ale to chyba był H&M, rozmiar S. Rozmiarówka standardowa, cieniutka bawełna, paski typowo granatowo-białe (na zdj. wyszły ciemniejsze), nie prześwituje. Fajnie się nosi, trochę nietoperz, po bokach od talii w gół wszyta gumka, co powoduje marszczenie, ale jest ok

4,5. Pull and Bear, rozmiar S. Spore to S, więc chyba lekko zaniżona rozmiarówka, powiedziałabym, ze to typowa M-ka, wychodzi taka troszkę tunika. Fajna, "oddychająca" bawełna, dobrze nadrukowany wzór, dobrze uszyta.

6,7. H&M, rozmiar S, II gat. - jedyną wadą jest mała dziurka z tyłu na dole. Sądziłam, że będzie czekoladowa, ale rzeczywisty kolor to grafit. Była we wcześniejszych postach, więc nie będę się rozwodzić. Fajna po prostu

8,9. Bezfirmowa, rozmiar S - kolor ecru, rękawek trochę krótszy niż na zdjęciach w hurtowni. Typowy t-shirtowy materiał, lekko prześwitujący, rozmiarówka standardowa.

10. Zdjęcia nie ma na stronie, ale pamiętam, że była to Zara. Rozmiar, który ja mam to M i jest wielka! Pasuje na moją mamę, a mamy zupełnie inne gabaryty Ponadto zdjęcie w hurtowni było tak przerobione, że wyglądała na tunikę i faktycznie nią jest, ale dla mnie, a nie dla mamy, więc wychodzi na to, że w normalnym rozmiarze byłaby zwykłą bluzką. Kamyczki fajne, materiał też i na tym koniec plusów - rozmiarówka do bani całkowicie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg niebieska_tunika.jpg (3,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6020355.jpg (101,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6020354.jpg (99,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szara_koszulka_cola.jpg (3,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6020356.jpg (120,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grafitowa_tunika_log.jpg (2,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6020357.jpg (105,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ecru_z_falbankami.jpg (2,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6020358.jpg (105,3 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6020361.jpg (122,2 KB, 23 załadowań)
__________________
Don’t let anyone ever make you feel like you don’t deserve what you want.

Edytowane przez KASIA EN
Czas edycji: 2011-06-09 o 14:26
KASIA EN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 10:59   #62
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

AWANTI
MNG- jest prześliczna- jestem z niej bardzo zadowolona, na ciele świetnie leży
PULL AND BEAR- spodziewałam się troszkę innego materiału ale w sumie ta też jest fajna, na lato w sam raz
COLOURS OF THE WORD- ma defekt oczko- naszczęście jest w takim miejscu, że jak się założy kompletnie tego nie widać

Topy w paski, bardzo fajne jak za tą cenę, był to II gatunek, jeden ma malutką plamkę - zupełnie niewidoczne, a drugi malusieńką dziurkę, ogólnie polecam

AMISU- średnio jestem z niej zadowolona, nie trafiłam z rozmiarem, ale wygląda ładnie na ciele

MANGO- absolutnie polecam, jest śliczna, porządny materiał i dokładnie wykonana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00383.jpg (27,9 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00390.jpg (62,1 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00391.jpg (46,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00369.jpg (88,9 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00332.jpg (32,1 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00379.jpg (106,2 KB, 188 załadowań)

Edytowane przez admirable
Czas edycji: 2011-06-11 o 11:04
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 11:25   #63
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy


MIRACOLLO

-sukienka Silver Apple rozm. M.

Sukienka jest śliczna, materiał bardzo porządny, nie jest cieniutki. Rozmiarówka standardowa. Plecy sa jednak delikatnie wycięte, tak podobnie jak na poziomie dekoltu.
Polecam naprawdę Ja mam 178 i zakrywa mi spokojnie pupę.

Awanti

-sukieneczka Clockhouse rozm M. Zwykła niebieska, fotek już nie ma na stronie. Elastyczna, cienka i dopasowująca się. Rozmiarówka standardowa Taki zwyklaczek Na mnie dosc krotka.

- Bluzka Mango. rozm. M.
Bluzka jest przepiękna, jestem z niej bardzo zadowolona. Porządny materiał i super układa się na ciele. Trochę ciężka przez łańcuchy rozmiarówka standardowa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d_7908.jpg (28,8 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7303627.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (70,4 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7303629.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (60,0 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7303630.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (28,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nietoperz z łancuchami.jpg (41,5 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7303634.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (57,9 KB, 122 załadowań)
__________________
zakupy
rozliczenia

zamówienia zagraniczne




Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.

Edytowane przez Aerith
Czas edycji: 2011-06-11 o 11:32
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 15:43   #64
Monis1992
Zadomowienie
 
Avatar Monis1992
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 296
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

będę tylko opisywać ubrania bo nie mam teraz aparatu a kabel Usb od telefonu zaginął

ZAKUPY AWANTI

noszę ubrania rozmiaru M/L mam 165cm wzrostu, 100cm w biuście:

1. sweterek (143. TRF - 25 zł) rozmiar L - po prostu szmata myślalam ze będzie z jakiegoś fajnego materiału ale jest zrobiony z takiego szorstkiego materialu w bardzo grube prążki przez co wygląda ohydnie.. koronka koloru fioletowego ale o wiele jaśniejsza niż ta na foto.. w dodatku jest o wiele za duży (na pewno poleci na all) NIKOMU NIE POLECAM

2. fioletowa z sową (1333. Fishbone) rozmiar L - jest świetna, materiał gruby, miękki i miły w dotyku, rozmiarówka standardowa, kolor na zdjęciu ukazuje prawdziwy kolor bluzeczki, wszystko ok POLECAM

3. bluzka ze słonikiem (1126. Disney) jest przepiękna, kolor bardzo podobny do tego na foto, materiał cienki, przewiewny i bardzo miły w dotyku, rozmiar L jest trochę zbyt luźny ale M bylby pewnie zbyt ciasny.. POLECAM

4. biała z sercem (1311. Fishbone - 10 zł (II gatunek)) jest OK, jej wada to napis nadrukowany nie z tej strony co trzeba ale wygląda jakby specjalnie miał być szary więc jest ok , materiał b. cienki, rozmiarówka standardowa POLECAM

5. czarna z flagą (1300. Fishbone - 10 zł (IIgat)) bardzo fajny materiał (jest taki śliski i zimny), moja nie miała żadnej wady, flaga bardzo ladnie nadrukowana i przylepione dżety koloru starego złota
skopana rozmiarówka - ja nosząc L zamówię sobie następnym razem xs lub s bo w tej sie utopilam! jeste strasznie szeroka (powinna być o ok 15cm węższa jak dla mnie) i bardzo dluga (zasłania mi pupę), na pewno jeszcze raz ją zamówię ale tym razem o wiele mniejszą... POLECAM

6. bokserka (1219. A&C - 10 zł II gat) - moja ma dzurkę na plecach ale bardzo wysoko, więc spokojnie moglabym ją zakryć włosami pokryta dżetami w kolorze starego złota,
skopana rozmiarówka - ja nosząc L zamówię sobie następnym razem xs lub s bo w tej sie utopilam! jeste strasznie szeroka (powinna być o ok 15cm węższa jak dla mnie) i bardzo dluga (dochodzi do połowy uda u mnie), na pewno jeszcze raz ją zamówię ale tym razem o wiele mniejszą... POLECAM

7. biała koszulka (906. H&M - 10 zł (II gat.)) - moja jest pomazana na plecach czarnym dlugopisem i ma jakieś pomarańczowe plamki - mam nadzieję ze uda mi się to sprać... materiał się nie rozciąga i niestety prześwituje, rozmiarówka standard, za 10 zł to chyba warto zaryzykować

8. sukienka (440. Atmosphere - 22 zł) - czytalam na allegro że to sukienka jednak mi (mimo iż jestem niska ledwie zakryla tyłek więc jest to raczej tunika), material ok, bardzo się rozciąga, kwiatki śliczna ale tło jest o wiele ciemniejsze niż na zdjęciu, raczej beżowe a nie kremowe.. rozmiarówka standardowa, plecy bardzo glęboko wycięte (głębiej niż z przodu o jakieś 2-3cm)POLECAM

9. bluzeczka biała (732. Amisu - 16 zł ) material miły i mięciutki (raczej taki sweterkowy), bufki ukladają się super, rozmiar M jest trochę za ciasny więc następnym razem będę brać L, rozmiarówka standardowa, niestety prześwituje (będę ją nosić tylko do kamizelek ) ogólnie warta uwagi POLECAM

MAM NADZIEJĘ ŻE POMOGLAM
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (26,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (28,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (30,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (30,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (28,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (25,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (20,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (42,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (21,1 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez Monis1992
Czas edycji: 2011-06-15 o 15:44
Monis1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 15:46   #65
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

wrzucam i ja zdjęcia

wszystko z Miracollo

1 Bluzeczka za 18 zł M jest super Polecam
2 bluzeczka za 10zł M tez ją Polecam
3 bluzka (okazała sie tuniką) wzieła ją moja mama XL jest straszna jak piżama ,cienki materiał ,poradziłam jej aby sobie skróciła ją do nadruku wtedy będzie wyglądać ok
4 Męska koszulka 9zł XL rozmiar zaniżony ona jest jak M/L materiał sztuczny ale może być

2zdjęcia z hurtowni ,tamtych nie ma już w sprzedaży
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00523.jpg (131,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00525.jpg (164,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00527.jpg (164,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00526.jpg (158,8 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez kasia1608
Czas edycji: 2011-06-16 o 15:53
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 18:26   #66
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

1. spódniczka Miracollo rozmiar S (SilverApple) rozmiar standardowy, fajna, porządnie wykonana, z grubszego materiału, POLECAM!

2. Sukienka z Miracollo rozmiar S (SilverApple) - rozmiar S trochę przyciasnawy nie do końca dobrze wyglądam w takim kroju, no ale sukience nie można nic zarzucić Polecam!

3. Tunika z Miracollo (Zara) rozmiar S - cienka, przewiewna, fajnie sie układa POLECAM!


zamawiałam jeszcze legginsy ale foto nie mam
__________________



Edytowane przez AsiaW**
Czas edycji: 2011-06-17 o 14:53
AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 10:14   #67
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

Nie mam jak obfocić rzezy, ale mogę napisać trochę na temat niektórych, właśnie uporządkowałam swoją paczkę.


1. Urocza, naprawdę śliczna bluzeczka, materiał cieniutki,ale nie prześwituje, na lato idealna.Rozmiarówka standardowa, Lka wygląda jak Lka.
2. Porządny materiał, nie taki cieniutki, grubszy, rozmiarówka standardowa.
3. Rozmiarówka standardowa, ale jestem nieco rozczarowana, myślałam,ze materiał będzie grubszy, sztywniejszy,a to taka cienizna, na szczęście nie prześwituje. No w sumie to hcyba ejstem zadowolona, jednak spodziewałam sie czegoś innego, może takiego materiału jak przy spódniczkach Amisu, tych w kropki i kwiatuszki.
4.Tu jestem bardzo zadowolona, rozmiarówka standardowa, ale materiał się ciągnie, dlatego żałuję,ze nosząc M/L wzięłam L, M byłoby bardziej obcisłe. Myślałam ,że będzie taka sztywna jak bokserka ✂✂✂✂✂✂✂ .Materiał nie jest gładki, jest taka delikatnie prążkowana.
5. Rozmiarówka standardowa, spodenki nie są bardzo krótkie, góra też jest dłuższa, ja jestem nią zauroczona, szkoda tylko,że to nie ja ja zamawiałam o koleżanka, ciężko będzie oddać .
6. Wszystko ładnie pięknie, ładnie wykończona, ale zamówiona XL wygląda jak M .
7. Strasznie ciężka jest ta bluzka w sumie, to taka bardziej tunika, materiał cieniutki, ale nie prześwituje. Tu też jakaś niezbyt rozmiarówka, bo moja L wygląda jak XL.
8. Cudowny kolor, nie jest tak żarówiasty jak na zdjęciu .Jednak radzę brać rozmiar mniejszą. Moja Lka wygląda jak Xl, miała być luźna na mnie, ale topię się w niej.
9. Cytując moją koleżanką, która była przy rozpakowywaniu paczki " za 5 zł bym tego nie kupiła" No koszmarek. Ska jest jakaś taka duża, no ale to chyba taki krój. Jednak materiał jest OKROPNY,sztywny, gniecie się strasznie, całość wygląda jak jakiś kombinezon roboczy. Mi się nie podoba,ale moze to po prostu nie mój styl.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brazowa bluzka w kwiatuszki.jpg (42,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg biala kosulka z palcem.jpg (28,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czarno biała spódnica.jpg (26,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czarna bokserka.jpg (14,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grafitowa.jpg (23,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg granatowe wdzianko z koronka.jpg (59,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nietoperz z łancuchami.jpg (41,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pomaranczowa tunika z warkoczem - Kopia.jpg (28,2 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szary kombinezon.jpg (18,6 KB, 49 załadowań)
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut

Edytowane przez 19agusia91
Czas edycji: 2011-06-17 o 10:28
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 10:15   #68
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

miracollo

1. bluzeczka orsay. lekki, przewiewny materiał, taka zwykła dosyć porządna bluzeczka rozmiarówka standardowa

2. bluzeczka amisu, jw. - ładnie się układa, ja mam na sobie L a normalnie nosze S, myślę, ze rozmiarówka standardowa

3. sukienka new look - okazała się tuniką Mam rozm. 38, który wzięłam dla Siostry, ale pasuje na 36 i jeszcze trochę ciasno wchodzi. Z górą jest coś nie tak, z tyłu są wszyte gumki, ale niewiele się rozciągają. Ogólnie jednak fajna "podfruwajka"

4. Prezentowana już chyba tunika zara, która też miała być sukienką. Króciutka podszewka, poza tym naprawdę fajna, porządnie wykończona, rozmiarówka standardowa

5. bluzeczka Disney. Rozmiar S, który normalnie noszę jest trochę luźny, ale źle to nie wygląda, fajny przewiewny materiał i ładny kolorek

6. bluzka fishbone, rozmiarówka standardowa, materiał taki lejący, fajny. Trochę "babcina", ale do pracy w sam raz ładnie się układa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bluzeczka orsay agnieszki.jpg (132,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzeczka amisu karoliny1.jpg (110,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka new look4.jpg (114,7 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tunika zara1.jpg (97,8 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzeczka disney.jpg (227,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzeczka disney1.jpg (112,7 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzka biala fishbone.jpg (109,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzka biala fishbone1.jpg (96,2 KB, 39 załadowań)
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 20:26   #69
darejka
Wtajemniczenie
 
Avatar darejka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 115
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

1. + 2. + 3. sukieki ZARA (Awanti / Miracollo)

Jak dla mnie są to bardziej tuniki (a jestem dosyć niska). Materiał prześwitujący , na wierzchu taki jakby koronkowy (jak to powiedział mój chłopak - "firankowy" ), a pod spodem podszewka. Bardzo fajne kolorki. Mają spore bufy, wolałabym nieco mniej rzucające się w oczy. Logo Zary na metkach cale. Brak na metkach wewnętrznych info o materiale. Rozmiarówka raczej standardowa, chociaż ja nosząc L pewnie zmieściłabym się bez problemu też w M-kę. Ogólnie polecam, bo fajne

4. sukienka Silver Apple (Miracollo)

Kupiłam rozm. M i jestem zdziwiona, bo myślałam, że może być za ciasny, a o dziwo jest za luźna - odstaje mocno na plecach, chyba powinnam była wziąć S . Sukienka przyszła z prawie oderwanym ramiączkiem, podejrzewam, ze dlatego, że kieca jest dosyć ciężka ale bez problemu się podszyje Całkiem fajna, zwiewna, chociaż spodziewałam się trochę lepszego efektu Nowa z kompletem metek. Brak info o materiale na metkach wewnętrznych. Pierwszy raz stykam się z tą firmą, a metki ma łudząco podobne do Stradivariusa, nie wiem czemu? Ogólnie nawet polecam

5. tunika TOP SHOP (Miracollo)

Rozmiarówka standardowa, całkiem fajnie się układa. Z przodu są koronki, a z tyłu zwykly materiał. Pod biustem jak widać gumka. Nie ma metek wewnętrznych. Przymierzałam pod spodem z bokserką i było całkiem OK. Ogólnie ocena raczej neutralna - nie polecam i nie odradzam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1111. Zara- 39 zł.jpg (35,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d_7961. WYPRZEDAŻ! Zara_19 zł.jpg (32,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d_7960. WYPRZEDAŻ! Zara_19 zł.jpg (28,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 333.jpg (41,0 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (63,5 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 222.jpg (53,7 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d_7858. WYPRZEDAŻ! Silver Apple_19 zł.jpg (14,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 555.jpg (30,3 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d_7962. WYPRZEDAŻ! Top Shop_19 zł.jpg (23,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 444.jpg (40,4 KB, 73 załadowań)
__________________

darejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 23:04   #70
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

Awanti

1. 3224. Pimkie - 22 zł r.L - w zasadzie wszystko ok

2. 346. Bershka-36 zł r.S - jak dla mnie wygląda jak worek

3. 557. Clockhouse - 18 zł r. S - ogólnie ok

4. 665. Organic cotton-16 zł r. M - lecz wydaje mi się, że rozmiarówka jest zaniżona wygląda jak S ...;/

5. 900. H&M - 10 zł (II gat.) r.L - bez wad
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ecru sukienka z paskiem.jpg (18,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6200869mniejsze.jpg (20,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brazowa tunika sukienka etno.jpg (46,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6200870mniejsze.jpg (37,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brązowo bordowa sukienka.jpg (14,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6200872mniejsze.jpg (17,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg biala kosmzulka z but.jpg (37,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6200873mniejsze.jpg (34,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg łososiowa koszulka div.jpg (19,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6200874mniejsze.jpg (17,8 KB, 17 załadowań)
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 23:16   #71
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

Awanti

1. 1311. Fishbone - 10 zł (II gatunek) r.L - niestety, ale ma wady

2. 1474. Mek Off - 29 zł r.M/L - warto jest boska )

3. 1088. Lara - 18 zł r.M - świetna

4.
43B. G&C.- 10 zł WYPRZEDAŻ r.L - fajna

5.
137Z. Atmosphere - 22 zł r.M - wydaje mi się, że to S ...;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg biala koszulka z serduszkiem.jpg (29,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6200875szafa.jpg (27,3 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg granatowa sukienka z zameczkiem.jpg (42,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6200876mniejsze.jpg (52,6 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szar tunika lara.jpg (46,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6200877mniejsze.jpg (40,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg różówa koszulka z brokatem i twarzami.jpg (31,7 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6200878mniejsze.jpg (28,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czarna z róża.jpg (34,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6200879mniejsze.jpg (40,5 KB, 30 załadowań)
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 23:31   #72
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

Awanti

1. 1490. LCN-(rozmiar uniwersalny)-10zł - ok, ale wygląda na S małe M

2.

3. r, M - fajnie leży

4.

5. L.O.G.G.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czaerna bokserka czysta.jpg (13,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6200880mniejsze.jpg (17,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bezowa pimk.jpg (23,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6200881mniejsze.jpg (19,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg granatowa koszulka z zolnierka.jpg (31,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6200882mniejsze.jpg (33,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fioletowa koszulka z cekinami na ramionach.jpg (22,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6200883mniejsze.jpg (19,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zielonba tunika log.jpg (28,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6200884mniejsze.jpg (25,2 KB, 13 załadowań)
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 12:25   #73
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

Miracollo


Sukienka Bershka (L)- bardzo ładna, miły materiał, rozmiar standard, długość do kolan (długość sukienki to ok 97 cm. POLECAM

Bluzeczka Pimkie (L) - podoba mi się, materiał ok, tylko rozmiar wydaje mi się lekko zawyżony tzn. może nie jakoś bardzo, ale oceniłabym ją jako duże L. Polecam.

Bluzeczka Disney (L) - rozmiar standard, jest śliczna , materiał mięciutki , również polecam

Sukienka/Tunika Silverapple (L) - rozmiar standard, myślę, że będę ją nosić jako tunikę, ale osoby które lubią sukienki przed kolano mogą nosić jako sukienkę , rozmiarówka standardowa, materiał fajny, taki "lejący". Polecam (jako jedyna przyszła z papierową metką). Długość całkowita: 87 cm

Bluzka Zara (L) - fajna, podoba mi się , rozmiar ok, materiał też. Polecam.

Ze wszystkich rzeczy jestem zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d_7903.jpg (39,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienkabershka kopia.jpg (60,4 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d_7349.jpg (22,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzeczkapimkie1 kopia.jpg (47,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d_7927.jpg (25,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzeczkadisney1.jpg (45,9 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d_7904.jpg (30,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienkjasilverapple.jpg (58,1 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d_7445.jpg (23,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzkazara1 kopia.jpg (49,3 KB, 34 załadowań)
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!


Edytowane przez Iduś
Czas edycji: 2011-06-21 o 12:26
Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 00:06   #74
darejka
Wtajemniczenie
 
Avatar darejka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 115
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

1. + 2. + 3. bluzki Disney (Awanti / Miracollo)

Dokładnie to Pull & Bear. Bluzeczki świetne!! Bardzo szybko się rozchodzą, materiał bardzo fajny

4. spodenki do spania Oysho (Awanti)

Kupiłam rozm. M i nosząc rozmiar L są dla mnie OK. Polecam, bo są super!

5. bluzka Fishbone (Awanti)

Bardzo fajna mimo II gatunku jestem zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1123. Disney - 18 zł.jpg (28,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1124. Disney - 18 zł.jpg (30,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1125. Disney - 18 zł.jpg (26,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 777.jpg (35,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 888.jpg (33,7 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 999.jpg (31,4 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1283. Oshio - 20 zł.jpg (106,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 666.jpg (61,6 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1310. Fishbone - 10 zł (II gatunek).jpg (41,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (44,2 KB, 43 załadowań)
__________________


Edytowane przez darejka
Czas edycji: 2011-06-22 o 00:28
darejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 00:51   #75
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

Awanti

1. koszulka męska r. S - rozmiarówka standardowa, i ogólnie super

2. koszulka męska r. S - rozmiarówka standardowa i również super, polecam

3. bluzeczka r. L - ogólnie polecam jest świetna

4. bluzka z flagą r. L - wygląda jak worek jak dla mnie jest to tragiczne.

5. bluzeczka Pimkie r. L - świetna godna polecenia

6. bluzka w paski L.O.G.G. r. M gatunek II
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6200888mniejsze.jpg (30,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6200887mniejsze.jpg (25,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bialo granbatowa w paski.jpg (39,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6200885mniejsze.jpg (31,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg biala tunika z flag.jpg (36,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6200886mniejsze.jpg (29,4 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beżowa tunika nietoperz.jpg (31,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6210869mniejsze.jpg (29,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg granatwo biala koszulka w paski.jpg (27,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6210870mniejsze.jpg (36,3 KB, 16 załadowań)
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 19:47   #76
Madam Coco
Rozeznanie
 
Avatar Madam Coco
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 717
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

Awanti / Miracollo

1. Awanti - szczerze powiedziawszy najbardziej liczyłam na tę bluzkę, a chyba najmniej mi się podoba ze wszystkich rzeczy. Rozmiar M (normalnie noszę S), bo chciałam, żeby była ciut większa. Materiał jest porządny, bo gruby, aczkolwiek dość sztywny i sztuczny w dotyku. Dobrze odszyta, kolor różu wyblakły (może dlatego mi się nie podoba, bo mi w takim jest niekoniecznie twarzowo ), ogólnie przypomina mi trochę koszulkę do spania (jest dość długa, ale nie tunika) i zastanawiam się czy nie poleci na allegro. I warto dodać, że ma dekolt trochę w tzw. "łódkę". Rozmiarówka standardowa.

2. Miracollo - jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Rozmiar S - jak ją wyjęłam z paczki to pomyślałam, że za Chiny się w nią nie wcisnę, bo taka malutka, ale okazała się idealna. W dodatku ma cudowne rękawy , ślicznie leży i materiał jest porządny, jest ładnie odszyta. Jedyne zastrzeżenie to nadruk jest ciut wyblakły i to jest irytujące, ale jest bardzo fajna. Rozmiarówka standardowa.

3. Miracollo - najbardziej jej się bałam, a jestem z niej bardzo zadowolona. Zamawiałam rozmiar S, a przyszedł M, pomimo tego jest dobra. Ma metkę Zary, fajnie się układa, przód ma krótszy, tył dłuższy. Materiał jest szmatkowaty, bardzo (!) lekko prześwitujący i gdzieniegdzie wystają nitki, z którymi muszę się uporać. Po boku ma takie jakby wycięcia - "dwa końce", które można zawiązać. Pomimo materiałowych niedociągnięć jest bardzo fajna i taka w moim stylu. Ma cudny nadruk Rozmiarówka standardowa.

4. Miracollo - kupiłam go jeszcze przed wyprzedażą i też jestem bardzo zadowolona. Ma fajny materiał, nieprześwitujący, ma śliczne guziczki, poduszeczki w ramionach, a z tyłu gumkę w talii. Zamówiłam rozmiar S - mógłby być ciut dłuższy (jest niestety krótki ) i w ramionach taki "na styk". Zastanawiałam się nawet czy go nie wrzucić na allegro z powodu rozmiaru (jakbym jeszcze raz zamawiała to M), ale jednak mi go szkoda, bo jest naprawdę uroczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (108,0 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (82,5 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (108,9 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (171,7 KB, 97 załadowań)
__________________
Finezja życia.
Madam Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 13:58   #77
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

wszystkie rzeczy pochodzą z awanti

1. tunika clockhouse, rozmiarówka standardowa, porządny matariał, trochę duży dekolt. Polecam

2. tunika colours of the worl - podobnie jak wyżej, tylko mniejszy dekolt i ta bardziej mi się podoba, porządny materiał, rozmiarówka standardowa. Polecam

3. tunika okay, bardzo fajna - przewiewny, cienki materiał taki lekko lejący, ładnie się układa, dekolt łódka, rękawy o kroju nietoperza, siegąją do łokcia, trochę odkrywa ramiona, rozmiarówka chyba standardowa. Polecam

4. spodnie elastyczne Bershka. Nie wiem co o nich myśleć, bo spodziewałam się spodni a to raczej takie leginsy z kieszeniami. Bardzo fajne dla tych, którzy lubią leginsy, ja akurat tak niekoniecznie co do rozmiaru - nosze rozmiar spodni S/M i wzięłam M, które sa trochę luźne w pasie za to dobre na długość. Myślę, że przy moim wzroście (156) mogłam spokojnie wziąć S. Materiał fajny, porządny, rozciągliwy

5. tunika H&M - rozmiarówka standardowa, materiał średniej grubości, raczej przewiewny, wydaje mi się, że bawełna, rozmiarówka standard, tył troszke dłuższy od przodu, ale ładnie to wygląda. Polecam

6. tunika pimkie, porządna bawełna, myśle, że lepiej brać rozmiar większą, ale to przy ciuszkach pimkie chyba standard. Ładnie się układa, bardzo fajna rzecz. Polecam!

7. bluzeczka pimkie, mam S, myślę, że M wyglądałoby ładniej, kolor na zdjęciu przekłamany, w rzeczywistości jest to kolor czerwony, bardzo ładny, rękawki bufki sięgają prawie do łokcia, materiał cienki ale nieprześwitujący. Polecam

8. tunika fishbone, rozmiarówka standardowa, bardzo ładna, optycznie powiększa biust, ale ja musiałam zaszyc dekolt, bo jest dosyć duży. Ładny turkusowo-morski kolor i bardzo ładnie się układa. Ma ponaklejane błyszczące oczka takie malutkie, nie wiem jak się będą zachowywać w praniu ale godna polecenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6210059.jpg (123,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6210049.jpg (100,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6210050.jpg (104,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6210105.jpg (177,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6210072.jpg (113,5 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6210071.jpg (75,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6210100.jpg (134,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6210061.jpg (154,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6210091.jpg (155,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6210081.jpg (139,3 KB, 20 załadowań)
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 14:13   #78
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

wszystkie rzeczy są z awanti

1. bluzeczka Snoopy, która mi przyszła pomyłkowo zamiast innego ciuszka. Porzadna bawełna, standardowa rozmiarówka, bardzo ładna - jeżeli ktoś lubi bluzeczki z takimi nadrukami

2. bluzeczka orsay, ładna, rozmiarówka standardowa, materiał w porządku

3. bluzeczka fishbone, rozmiarówka standardowa, porządny bawełniany materiał

4. bluzeczka amisu, rozmiarówka standardowa, materiał raczej sztuczny taki lekko lejący, ładna

5. czekoladowy top z cekinami, lekko rozciągliwy, rozmiarówka standardowa, Polecam!

6 top pimkie, co do rozmiaru nie wypowiem się, bo należy do mojej koleżanki i to jest akurat L, materiał jest porządny, top lekko się rozszerza ku dołowi

7. bluzka colours of the world - II gatunek, bardzo ładna bawełniana bluzeczka, moja ma oczko na rękawie przy szwie, ale da się to naprawić. Ciuszek godny polecenia

8. bluzeczka colours of the word, rozmiarówka standardowa, porządna bawelna, na ramionach cekinowe pagony
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6210093.jpg (136,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6210095.jpg (134,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6210088.jpg (118,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6210052.jpg (166,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6210089.jpg (150,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6210051.jpg (168,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6210073.jpg (133,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6210060.jpg (149,6 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez Wika28
Czas edycji: 2011-06-23 o 15:59
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 15:17   #79
MojitoLover
Zadomowienie
 
Avatar MojitoLover
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 069
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

Awanti

1. bluzeczka disney - jest w porzadku, rozmiar M jest calkiem spory, mysle ze bez problemu pasuje na standardowe L. rozciagliwy material, jest dluga - na zdjeciu tego nie widac, ale to tunika.

2. bluzka fuksja - rozciagliwa, material raczej cienki, ma bardzo duzy dekolt, przeswituje. na ciele wyglada super, kolor jest swietny.

3. nietoperz A&C - jest bardzo dlugi, rozmiarowka standardowa, material ok (burnout), ogolnie jestem nia pozytywnie zaskoczona.

4. top Oysho - sliczny. nierozciagliwy, rozmiarowka jak to z wiekszoscia Oysho - raczej zanizona (?), tzn. noszac rozmiar M, w przypadku tej bluzki (jako ze nie jest w ogole elastyczna) wolalabym chyba jednak L. ale mimo to ja uwielbiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02366.jpg (36,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02367.jpg (35,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02368.jpg (32,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02365.jpg (40,9 KB, 27 załadowań)
__________________
I shopping.



Oh you fancy, huh?
MojitoLover jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 12:20   #80
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

Miracollo

1. Sukienka - ogólnie jest w porządku tylko materiał jest taki sztuczny gumowy, ale tak poza tym to bardzo fajna

2.Sukienka Top Shop - byłaby świetna, gdyby ta góra nie prześwitywałaby
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d_8004.jpg (36,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6266.jpg (114,4 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6271.jpg (131,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d_7983.jpg (23,5 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6263.jpg (134,2 KB, 210 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6264.jpg (101,4 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6265.jpg (112,9 KB, 97 załadowań)
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 10:58   #81
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

AWANTI

- 2 bluzeczki w kokardki, rozm. M. Rozmiarówka standardowa według mnie. Materiał raczej cieniutki, gniecący się. Beżowa jest dla kuzynki, seledynowa miała być dla mnie, ale dziwnie się w niej czuję. Ogólnie ładne bluzeczki, z tym, że są jakieś niewymiarowe, dość szerokie się wydają, ale na ciele leżą ok

- Bluza ETAM rozm. L Bluza jest świetna, materiał gruby, porządny (wg mnie). Fajnie się prezentuje, jest bardzo ładna. Niestety za duża Wziełam Lke z nadwyzki, mimo ze nosze S/M, bo nie znalam tej firmy i łudziłam się, że może rozmiarówka będzie pokręcona Guziczki takie jakby metalowe POLECAM !

MIRACOLLO

- Biała koszula LCN, rozm. M. Rozmiarówka standardowa. Koszula jest swietna ! dokładnie na czymś takim mi zależało podlega prasowaniu (ku mojemu nieszczęściu) ale jest rewelacyjna!! Materiał cienki, delikatnie prześwitujący, wg mnie idealny na lato Po bokach można ją podpiąć na guziczek POLECAM!

- Czerwone spodenki A&C, rozm. M. Spodenki mogłyby być odrobinkę mniejsze, ale u mnie to ciężko ze spodniami trafić. materiał cienki, elastyczny, trochę widać majtasy. Dla mnie tylko do chodzenia po domu, ewentualnie do biegania. Nie podoba mi się spsób w jaki leżą na ciele.

-Koszulka XUMOX () The Simpsons rozm. L. Koszulka dla kuzyna, więc tu trzeba poczekać na jego opinię ale wg mnie porządna, fajna koszulka, dobrze wykonana. Ja nie mam zastrzeżeń.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S7303797.jpg (120,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7303798.jpg (121,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7303800.jpg (141,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7303802.jpg (135,4 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7303803.jpg (203,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7303804.jpg (69,2 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7303805.jpg (68,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7303808.jpg (79,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7303810.jpg (82,2 KB, 24 załadowań)
__________________
zakupy
rozliczenia

zamówienia zagraniczne




Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 13:00   #82
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

AWANTI:

1. Spódnica Top Shop r. M - fajna, ma kilka drobnych błędów, ale praktycznie niezauważalnych. Generalnie bardzo ładna, ale strasznie krótka. Nie przepadam za tak krótkimi spódniczkami, więc nie do końca mi się podoba. Ale jeśli ktoś nie ma z tym problemu to polecam . Rozmiarówka standardowa.


2. Sukienka Zara r. M - średnia, ale jednak bardziej na plus. Dość ciasna pod pachami - jakby za mało miejsca na ręce przewidzieli, myślę że będzie to dość uciążliwe przy noszeniu. Prześwitująca góra. Gatunkowo też za wysoko bym jej ne oceniła. Rozmiar okej.


EDIT: Właśnie zauważyłam jak brzydko mi bluzka wystaje na 2 zdj. Przepraszam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spod.jpg (59,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spodnica.jpg (50,6 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spodnica2.jpg (129,3 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suk.jpg (22,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (61,7 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka2.jpg (67,5 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez aeronauta
Czas edycji: 2011-06-27 o 13:04
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 13:30   #83
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

Miracollo


1. Koszula LCN rozmiar L niby nie mam zadnych zastrzezen... ale jakos tak dziwnie lezy..moze sie do niej przyzwyczaje troche nitek nieodcietych no i trzeba prasowac.

2. Pimkie rozmiar L takie nawet spore musze troszke w ramionach zwezic... porzadnie uszyta, ladnie wszytsko obrobione, polecam ale brac poprawke na rozmiarowke.

3. Ann Christie rozmiar L cienki material, duzy dekolt na lodke troche opada z ramion, jakby byl za duzy. kiepski material po praniu dekolt okropnie sie rozciagnal....;/ Nie polecam

4. BSK rozmiar L spodziewalam sie troche innego materialu, a tu taki troche sweterkowy, kokardki trzeba podszyc zeby lepiej wygladly bu tak jakby wisza, ale ogolnie wszystko ok Polecam

5. Blind Date rozmiar L najbardziej jestem zadowolona, ladnie sie uklada, regulowane ramiaczka, dekolt rozmipany, taka dluzsza, cienki material. Jako jedyna przyszla z metka a na niej cena 16 euro Polecam!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_7049a.jpg (38,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_7041a.jpg (37,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_7044a.jpg (55,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_7046a.jpg (46,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_7047a.jpg (39,4 KB, 27 załadowań)

Edytowane przez mloda1989
Czas edycji: 2011-06-30 o 09:36
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 15:39   #84
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

AWANTI:

FIRMA:
Fishbone
Kolor na obu zdjęciach jest troszkę przekłamany - w rzeczywistości bluzka jest w kolorze morskim + cekiny w odcieniu khaki. Ogólnie jestem zadowolona, poza jednym szczegółem. Góra obszyta cekinami bardzo słabo przylega do ciała, spodziewałam się, że będzie w niej wszyta gumka, która będzie się naciągać na ciele. Niestety top nie układa się aż tak rewelacyjnie (dekolt lekko się odwija).
Rozmiarówka niby standardowa
, ale zalecam brać nr mniejszą.


MIRACOLLO:

FIRMA:
Animal
Wygodna, utrzymana w ciekawej kolorystyce bluzka. Jestem bardzo zadowolona.
Rozmiarówka standardowa.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040203.jpg (84,1 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040201.jpg (66,5 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2011-06-27 o 16:05
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 15:41   #85
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

Awanti

1. L.O.G.G. bokserka II gatunek r. M - tak jak widać jedna wielka porażka totalnie rozciągnięta zdecydowanie nie polecam

2. Pimkie tunika z twarzą kobiety r. M - ogólnie bez zastrzeżeń jest ok

Miracollo

1. Stradivarius tunika z paskiem r. M - nie jestem z niej zadowolona...;/ jest wielka wyglądam w niej jak w worku albo w prześcieradle

2. nie pamiętam jaka firma, rozmiar. M - ogólnie fajna tunika, podoba mi się, w dodatku z metką, ale ma dziurę co nie zbyt fajnie wygląda;( dziura jest z tyłu na ramieniu więc jedynie co nadaje się do noszenia pod kurtkę....;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg granatowa bokserka z kwiatami.jpg (20,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6210871mniejsze.jpg (21,0 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ecru tunika z dziewczyna.jpg (33,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6210872mniejsze.jpg (33,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d_7486.jpg (18,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6220869mniejsze.jpg (18,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d_7471.jpg (25,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6220873mniejsze.jpg (32,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6220874.jpg (75,0 KB, 22 załadowań)
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 15:55   #86
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

Miracollo

1. nie pamiętam nazwy z metki r. M - przyszła z metkami jest ona w Miracollo jak i w Awanti polecam bardzo mi się podoba

2. Bershka r. M - ogólnie wszystko fajnie materiał sweterkowy bardziej, minusem jest to, że te kokardki tak latają co da się przyszyć...:P

3. Bershka r. M - materiał lepszy, kokardki lepsze, wszystko pięknie, ale jeden rękawek jest większy, a drugi mniejszy że ledwo rękę wcisnęłam... a szkoda...bo fajna...

4. Red Quen czy coś takiego r. M - ogólnie bez zastrzeżeń
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d_7635.jpg (25,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6220875mniejze.jpg (31,0 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6220876mniejsze.jpg (24,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d_8064.jpg (28,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6270877mniejsze.jpg (33,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d_8065.jpg (31,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6270879mniejsze.jpg (37,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d_8080.jpg (54,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6270880mniejsze.jpg (65,3 KB, 21 załadowań)
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 16:13   #87
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

Awanti

różowa M dopasowana 10 zł polecam
kremowa 18zł L ale chyba zaniżony rozmiar polecam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (35,3 KB, 68 załadowań)

Edytowane przez kasia1608
Czas edycji: 2011-06-27 o 16:14
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 17:09   #88
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (łódzkie)
Wiadomości: 1 413
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

Awanti

1. Legginsy-getry r. L - ta L-ka to taka mała jest, ale i tak największym zawodem jest kolor. Na zdjęciu z hurtowni jest ładny delikatny a w rzeczywistości jest żarówa....
2. Disney r. L - śliczna bluzeczka, jest troszkę dłuższa

Miracollo

1. Fishbone r. M - świetnie wygląda, piękny kolor ( nie żadna żarówa:P)
2. Stradivarius r. M - ten sznur na zdjęciach z hurtowni wydaje się być masywniejszy a w rzeczywistości jest cienki i dodaje takiej marynistycznej nutki tej bokserce
3. Bershka r. L - spodnie są naprawdę rewelacyjne, ładnie się rozciągają myślę że M-ka też by na mnie weszła. Polecam naprawdę!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010732.jpg (118,9 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg różowe getry.jpg (16,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010735.jpg (163,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010734.jpg (137,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d_8033.jpg (15,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010736.jpg (176,5 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d_8043.jpg (27,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010737.jpg (200,7 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d_8156.jpg (18,8 KB, 66 załadowań)
__________________
___________
Wymianka
Joasia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 11:32   #89
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

Miracollo

Bluzeczka Blanko - jest śliczna , rozmiarówka standardowa . Jedyne co mi w niej przeszkadza to to, że jest wykonana z bardzo cienkiego materiału i prześwituje, ale ogólnie polecam

Bluzeczka Bershka - również polecam, wygląda bardzo fajnie . Rozmiarówka jest standardowa, gruby materiał

Sukienka La Boda - mam mieszane uczucia. Rozmiarówka jest standardowa, ale jest wykonana z takiego dziwnego materiału który mnie trochę drażni.... wydaje mi się, że jak zawieje wiatr to tyłek będę miała na wierzchu ... raczej nie polecam

Koszulka męska Clockhouse- rozmiarówka standardowa, fajnie leży, TŻ zadowolony. Wymiary: długość: 69 cm, szerokość: 50 cm

Koszula męska Brokers Reg. - miała być Ted Ber. Na początku myślałam, że TŻ w nią nie wejdzie, ale jest w sam raz. Wymiary L-ki : długość: 63 cm. szerokość: 50 cm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d_8059.jpg (28,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzeczkablanco.jpg (39,9 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d_8071.jpg (23,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zkabershka.jpg (37,3 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d_8122.jpg (17,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienkalaboda.jpg (35,0 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m_4911.jpg (34,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koszulkaclockhouse.jpg (39,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m_5008.jpg (19,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koszulkazolta.jpg (33,9 KB, 18 załadowań)
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!


Edytowane przez Iduś
Czas edycji: 2011-06-28 o 11:34
Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 12:57   #90
natka777
Raczkowanie
 
Avatar natka777
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 68
GG do natka777
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

1,2. Amisu - t-shirt w niebieskie paseczki. Fajny materiał. Kolor jaśniejszy niż na zdjęciu z hurtowni. Rozmiar XS, pasuje na S. Ogólnie polecam.

3,4. Gina Tricot - top z napisami. Świetnie się prezentuje. Rozmiar standardowy. To raczej tunika, sięga do połowy pupy.

5,6. Fishbone - kimono w zwierzęcy wzór. Zamówiłam gat. II. Jest bez wad. Dostałam S zamiast XS, ale na szczęście luźny wygląda dobrze Rozmiarówka raczej standardowa.

7,8. Amisu - dłuższa różowa bluzeczka. Radzę brać rozmiar mniejszą. Kolor ciemniejszy niż na zdjęciach. Materiał lejący.

9. Amisu - różowa bluzeczka z falbankami. Rozmiar XS polecam dla osoby noszącej S. Śliczny kolor. Fason trochę dłuższy. Polecam.

10. Amisu - kremowa bluzka z różami na rękawkach. Cienki materiał, ale fajnie się prezentuje. Polecam brać o rozmiar większą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg niebiesko%252520czerw.jpg (53,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6733.jpg (81,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg r%2525C3%2525B3%2525C5%2525BCowa%252520jaskrawa%252520bokserka.jpg (35,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6746.jpg (42,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czarno%252520be%2525C5%2525BCowu%252520nietoperz%252520zebra.jpg (64,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6725.jpg (61,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d_7428.jpg (25,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6732.jpg (35,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6735.jpg (35,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6739.jpg (35,6 KB, 29 załadowań)
natka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-10 13:58:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.