Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-15, 04:58   #2491
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Człowiek nie zagląda jakis czas do wątku a tu taki ruch

Dla tych co im sie buzia swieci nie z powodów złej diety, pielęgnacji etc. mam jedyny skuteczny sposob- bibułki matujące czego bym nie robiła i jakich bym bb nie używała, świece sie zawsze. Przetłuszcza mi sie cera w stefie T, nawet płytki paznokcia mam tak tluste ze nie trzyma mi sie na nich lakier dluzej niż 1 dzien. Bibułki matujące mam w każdej torebce. Swietnie zbierają nadmiar sebum, nie naruszając makijażu. Z dostępnym w Polsce kupuje bibułki z Artdeco, a z azjatyckich nie mam jeszcze faworyta

---------- Dopisano o 05:51 ---------- Poprzedni post napisano o 05:46 ----------

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
tego bb nigdy na ebayu nie było jeszcze za czasów zygmuś był kupiony na gmarket i rozbierany nadawał się do cery tłustej i nawilżonej bo tłusta i odwodniona to inna historia chyba żaden inny z testowanych przeze mnie nie dawał aż tak matowego gładkiego efektu.
:

Dzieki za przypomnienie tej marki. Zupełnie o niej zapomniałam a przecież miałam od nich krem do rak w opakowaniu w kształcie ślimaka

---------- Dopisano o 05:58 ---------- Poprzedni post napisano o 05:51 ----------

A u mnie w fazie testów Sidmool Human Oligo Repair Ampoule. Ostatnio przez zbyt duże dawki stresu zmarszczyło mi sie czoło. Mam nadzieje ze masaże twarzy i serum cos pomogą.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 11:20   #2492
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Do tej pory z azjatyckich kosmetyków używałam dwóch kremów BB Skin79 - Pink, który naprawdę bardzo mi odpowiadał, chociaż był troszkę tłusty i Super Plus, który nie odpowiadał mi wcale, krycia zero, tylko sie buzia niepotrzebnie świeci. Jak przy tych dwóch plasuje się Orange?
miałam wszystkie trzy, Pink i Gold według mnie zdecydowanie bardziej tłuste od Orange. Orange tez daje lekki glow ale tamte bardziej takie tłustawe są
chodzi o ten VIP Gold:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...lesh-balm.html

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2015-01-15 o 11:23
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 14:34   #2493
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Jakby ktos szukał matowego wykończenia to HERA CC cream jest zdecydowanie matowy.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 21:20   #2494
Cassonade
Raczkowanie
 
Avatar Cassonade
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 187
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Czy któraś kojarzy może bb kremy podobne do Tony Moly Dear Me? To mój ulubiony bb i jak na razie najlepszy, ale niestety chyba go wycofali.
Cassonade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 18:35   #2495
tompola
Zakorzenienie
 
Avatar tompola
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 10 120
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Cassonade Pokaż wiadomość
Czy któraś kojarzy może bb kremy podobne do Tony Moly Dear Me? To mój ulubiony bb i jak na razie najlepszy, ale niestety chyba go wycofali.

Też go bardzo lubiłam Zaraz po nim zaczęłam używać Lioele Dolish Vita bb zielony, jestem zauroczona. I bardziej mi odpowiada. Polecam
tompola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 14:41   #2496
Riven
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 21
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Sprawdziłam już Intense Classic Balm. Bardzo fajny, faktycznie bardzo kryjący Cera wygląda niemal idealnie. Co do matowienia to mniej więcej tak samo jak Colorstay - po takim samym czasie się świecę. Tu przynajmniej mnie nic nie wysusza tak jak przy Revlonie. Nie waży się (póki co), odcień też spasował.

Jeszcze muszę wypróbować Skin79 Orange. Myślę, że jutro to zrobię.

Edit: Spróbowałam. Ładnie wygląda, jest leciutki ale suche skórki podkreślone.

Edytowane przez Riven
Czas edycji: 2015-01-19 o 15:28
Riven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 10:43   #2497
mayuyu
Przyczajenie
 
Avatar mayuyu
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 15
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

a czy któraś z was kupowała na kosmetyki-azjatyckie? Nigdzie nie mogę znaleźć opinii, a nie chcę się naciąć na podróby :/
Nie mogę też się dokopać w wątku info o nowej wersji BB dr G (brightening balm) - jakie są wasze odczucia jeśli chodzi o zmiany? To był mój ulubiony podkład i nie wiem czy mogę liczyć, że jest nim nadal...

Przy okazji jeszcze jedno - brakuje mi trochę tłuszczu na policzkach i przymierzam się do serum sidmool - czy faktycznie można liczyć na jakiś spektakularny efekt?
mayuyu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-23, 10:46   #2498
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez mayuyu Pokaż wiadomość

Przy okazji jeszcze jedno - brakuje mi trochę tłuszczu na policzkach i przymierzam się do serum sidmool - czy faktycznie można liczyć na jakiś spektakularny efekt?
Też zaczęłam mieć ten problem, zapadły mi się trochę [wkurzające, nie ma co :/ ] ale tego serum sidmool z puerarią już nie ma. Jest nowa wersja bez puerarii, zawiera tylko ten drugi składnik ale on sam nie jest tak dobry.
Na razie kupiłam serum do biustu z Volufiline z Eveline (ktore zawiera właśnie ten drugi składnik serum z sidmool, Anemarrhea Asphodeloides) i testuję na dłoniach i stopach.

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2015-01-23 o 10:49
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 11:02   #2499
mayuyu
Przyczajenie
 
Avatar mayuyu
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 15
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Czytałam o tej zmianie składu (nie rozumiem tego ciągłego majstrowania przy kosmetykach, które to jeszcze z reguły wychodzi im na gorsze, grr), ale może i tak działa chociaż troszkę? Serum zawiera ponoć bardzo skoncentrowaną postać tego Anemarrhea Asphodeloides, niemniej jest na tyle drogie, że wolałabym usłyszeć jakieś słowa zachwytu przed kupnem
mayuyu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 14:47   #2500
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Jest sidmool volufiline z tym wycofanym składnikiem, tylko ze drogie. Co do wcześniejszego to efekty ocenie za jakis miesiąc. Ja z powodu ciagłego stresu schudłam bardzo przez 1,5 roku a ostatnio w 3 tygodnie straciłam 3% tłuszczu. Po moich policzkach zostało smętne wspomnienie. W tej chwili testuje serum sidmool z peptydami na czoło i to słynne serum na odbudowanie policzków.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 18:45   #2501
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Apropos sidmool "Dla osób, które nie chcą rezygnować z działania ekstraktu z korzenia Pueraria Mirifica, rozwiązaniem może być zakup ekstraktu w sklepie z półproduktami kosmetycznymi i mieszanie z esencją Sidmool, cena 20ml ekstraktu, to około 4,0$."
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-23, 21:39   #2502
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Tonymoly - Petit Filler Face Volume Cream sprawdźcie to sobie, wydaje sie być podobny do sidmool
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 19:16   #2503
mayuyu
Przyczajenie
 
Avatar mayuyu
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 15
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dzięki dziewczyny za porady, chyba spróbuję tego volufiline
ponowię tylko pytanie o sklep azjatyckie-kosmetyki - kupowałyście kiedyś coś stamtąd? Bezpiecznie?
mayuyu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 20:45   #2504
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny, a co jeszcze polecicie na pionowe zmarszczki na czole, oprócz Sidmool?
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 21:12   #2505
Cassonade
Raczkowanie
 
Avatar Cassonade
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 187
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez tompola Pokaż wiadomość
Też go bardzo lubiłam Zaraz po nim zaczęłam używać Lioele Dolish Vita bb zielony, jestem zauroczona. I bardziej mi odpowiada. Polecam
Wypróbuję na pewno, bo od dawna mnie kusi. Póki co mam odlewkę bb dr. Gowoonsesang. Jutro będę nakładać, ale póki co siostrze się spodobał.
Cassonade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 14:42   #2506
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez mayuyu Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za porady, chyba spróbuję tego volufiline

ponowię tylko pytanie o sklep azjatyckie-kosmetyki - kupowałyście kiedyś coś stamtąd? Bezpiecznie?

Ja odradzam tego typu sklepy. W większości nie maja nic na stanie, narzucają z kosmosu marże a pozniej ulatniają sie z pieniędzmi klientów (patrz pinkmelon). Najlepiej kupić na eBayu lub gmarket. Paypal przynajmniej obejmuje Cie ochrona kupującego.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 20:08   #2507
Oleczka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 13
Wink Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

hej Wszystkim
Jako stała klientka która kupuje koreańskie kosmetyki oraz która ma swoją "osobę" w Korei powiem wam tak :
co do sklepów polskich sprzedawców i allegro : Unikajcie ich. robią Was w bambuko gdyż zawyżają cene produktu tak bardzo że aż Koreanki za głowę się łapią.
przykładowo Sidmool Fast Rebuilding cena na azjatyckim bazarze etc -ok 120 zł na ebayu : ok 80zł w Korei -30zł.
Ja polecam cosmetic-love.com ; jolse.com / oraz dwóch zaufanych sprzedawców na ebayu : (wysyłka z Korei) :http://www.ebay.com/usr/f2plus1 ; http://www.ebay.com/usr/iamlove-shop od 5 lat zamawiam kosmetyki od nich i jest super.
Jak nie wiecie czy na ebayu cena nie jest za niska to polecam sprawdzić koreańskie allegro -gmarket.
2. co do zmarszczek itd -Mizon seria all in one repair z ślimakiem. Ja teraz próbke(15 ml) pod oczy zamówiłam więc bede testować. Moja znajoma bedąc w Korei używała Sidmool + seria Mizon Snail i - zero zmarszczek + piękna cera. Nawilża, wygładza skórę i reperuje po trądziku
3.SIDMOOL nie zmienił składu , znajoma ma oryginał i skład ten sam
Z BB kremów to nowy Tony Moly Delight jest super plus stara Missha Perfect Cover no i oczywiście moja ukochana Liole Dollish Vita green.
tutaj są moje dwa blogi z koreańskimi kosmetykami ich recenzjami : nowy blog (PL) http://prettiemeup.blogspot.com/
stary (ENG) https://prettiemeup.wordpress.com/

Edytowane przez Oleczka24
Czas edycji: 2015-01-25 o 20:09
Oleczka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 20:57   #2508
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ten Lioelle jest jasny? Holika Holika Clearing jest dla mnie np. za ciemna. Któryś bb Lioele jest chyba ciemniejszy, nie wiem tylko, czy zielony, czy fioletowy

Mój telefon lubi wstawiać zbędne kropki.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 21:36   #2509
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Oleczka24 Pokaż wiadomość
3.SIDMOOL nie zmienił składu , znajoma ma oryginał i skład ten sam
Jak to?? To dlaczego blogerki taką ściemę puszczają :/?
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-25, 23:45   #2510
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

W tym momencie na ebay jest jeden sidmool z podanym składem Anemarrhena Asphodeloides Root Extract(70%), Water, Sodium Hyaluronate , Glycerin , Fructan , Althaea Rosea Root Extract , Aloe Barbadensis Leaf Extract , Avena Sativa (Oat) Kernel Extract , Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract , Pulsatilla Koreana Extract , Usnea Barbata (Lichen) Extract , Xanthan Gum i za ponad 100zł z przesylką. http://www.ebay.pl/itm/Sidmool-Face-...item3cee4a3113
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 09:02   #2511
Oleczka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 13
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

1. Lioele Dollish Vita do jasnych kremów nie należy ale nie jest zbyt ciemna. zależy od karnacji, ja przeważnie mam Ivory podkłady to Lioele Dollish BB vita Green była idealna(szczególnie na zime)
2.Holika Holika Clearing- dla mnie na początku zdeczko za jasna potem po powrocie z Japonii zrobiła się za ciemna.
3.Właśnie nie wiem skąd ta informacja że Sidmool zmienił skład. -jedna laska -Azjatycki cukier taka famę dała i Bah! koleżanka z Korei nawet jej zdjęcie pokazała że wszystko to samo.
teraz kosztują po 105zł na ebayu bo dolar drogi normalnie to nie ma tragedii, nie zapominajmy że Sidmool to firma profesjonalna, w Korei się nie kupi w sklepie
Jeśli ktoś zna się na koreańskim to daje zdjęcie oryginału, <Azjatycki cukier upierała się że w składzie nie ma wyciągu pueraria> na zdjęciu to 60% to właśnie owy wyciąg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10945950_923003737733668_1523979465_n.jpg (30,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 111111.jpg (56,6 KB, 76 załadowań)
Oleczka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 09:15   #2512
Oleczka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 13
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Higurashi
Lioele jest w sam raz dla mnie.Mocno kryjąca, ja zawsze mam podkłady ivory i jaśniejsze to była super. Holika Holika- sama nie wiem bo klimat w Japonii zmienił mi skórę i już Holika nie jest taka sama, ale za jakiś czas jak będę w domu u siebie mogę ci zrobić swatcha na twarzy. w załączonym pliku jest twarz przed wyjazdem w Holice Clearing miałam Essential - to się świeciła, ale zbyt beżowa była, miałam też tą różową- zbyt świecąca.
przepraszam za zdublowanie miałam jakoś zacytować koleżankę musze rozgryźć szybko cytowanie kogoś xd

Edytowane przez Oleczka24
Czas edycji: 2015-01-26 o 09:21
Oleczka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 12:46   #2513
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Oleczka24 Pokaż wiadomość
3.Właśnie nie wiem skąd ta informacja że Sidmool zmienił skład. -jedna laska -Azjatycki cukier taka famę dała i Bah! koleżanka z Korei nawet jej zdjęcie pokazała że wszystko to samo.
teraz kosztują po 105zł na ebayu bo dolar drogi normalnie to nie ma tragedii, nie zapominajmy że Sidmool to firma profesjonalna, w Korei się nie kupi w sklepie
Jeśli ktoś zna się na koreańskim to daje zdjęcie oryginału, <Azjatycki cukier upierała się że w składzie nie ma wyciągu pueraria> na zdjęciu to 60% to właśnie owy wyciąg
Umm, chyba wprowadzasz nas w błąd. Pofatygowałam się na stronę Sidmool i oto, co można tam zobaczyć. Ani śladu ekstraktu z puerarii.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ScreenHunter_91 Jan. 26 13.42.jpg (98,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenHunter_90 Jan. 26 13.42.jpg (98,9 KB, 28 załadowań)
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 19:48   #2514
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Oleczka24 Pokaż wiadomość
3.Właśnie nie wiem skąd ta informacja że Sidmool zmienił skład. -jedna laska -Azjatycki cukier taka famę dała i Bah! koleżanka z Korei nawet jej zdjęcie pokazała że wszystko to samo.
teraz kosztują po 105zł na ebayu bo dolar drogi normalnie to nie ma tragedii, nie zapominajmy że Sidmool to firma profesjonalna, w Korei się nie kupi w sklepie
Jeśli ktoś zna się na koreańskim to daje zdjęcie oryginału, <Azjatycki cukier upierała się że w składzie nie ma wyciągu pueraria> na zdjęciu to 60% to właśnie owy wyciąg
Podałam Ci skład z e baya tam nie ma Puerari. O tym, że tego składnika nie ma isała nie tylko azjatycki cukier /nie czytam jej bloga i o zmianie widziałam od dawna /chociażby już cytowany pzeze mnie wyżej Agath blog.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 08:10   #2515
Oleczka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 13
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Podałam Ci skład z e baya tam nie ma Puerari. O tym, że tego składnika nie ma isała nie tylko azjatycki cukier /nie czytam jej bloga i o zmianie widziałam od dawna /chociażby już cytowany pzeze mnie wyżej Agath blog.

Tak jak mówię koleżanka wróciła z dwa miesiące temu z Korei, dostała Sidmool od producenta na zdjęciu widać wyraźnie że to 60% to pueraria.druga znajoma co była tak samo twierdzi chyba że nagle zmienili ale wątpię




btw: po koreańsku pueraria się inaczej nazywa, więc jeśli ktoś nie zna koreańskiego to może być w błedzie
info : faktycznie wymienili składniki, ale musieli to zrobić niedawno, bo znajoma wrociła pod koniec listopada

Edytowane przez Oleczka24
Czas edycji: 2015-01-27 o 08:37
Oleczka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 11:20   #2516
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Oleczka24 Pokaż wiadomość
btw: po koreańsku pueraria się inaczej nazywa, więc jeśli ktoś nie zna koreańskiego to może być w błedzie
info : faktycznie wymienili składniki, ale musieli to zrobić niedawno, bo znajoma wrociła pod koniec listopada
Czyli jednak wymienili
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 20:28   #2517
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Wymienili, wymienili. Właśnie do około października była poprzednia wersja. W grudniu juz sprzedają bez puerari.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------




Tak wyglada nowa wersja
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 10:31   #2518
kate27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 236
GG do kate27
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

nieaktualne

Edytowane przez kate27
Czas edycji: 2015-02-02 o 16:04
kate27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 14:37   #2519
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny, jaką buteleczkę powinno mieć serum z Bentona (to ślimakowe)?? Ostatnio kupowałam to była zaciemniona, ale przezroczysta, a teraz widzę ciekawą aukcję, ale butelka jest jakby przydymiona
no i teraz nie wiem Była jakaś zmiana opakowania?
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:31   #2520
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny, jako ze dopiero zaczynam przygode z azjatyckimi kosmetykami (dzisiaj bede probowac slawnego pomidorka) to moglybyscie cos polecic na naczynka? chociaz chyba rynek azjatycki za bardzo nie cierpi na ten problem.
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.