Tusz Grashka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-05, 14:16   #1
Hjordis
Raczkowanie
 
Avatar Hjordis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148

Tusz Grashka


Hej! Chciałam zapytać, czy któraś z Was nie używała może tuszu Grashki http://www.grashka.pl/product-pol-12...g-Mascara.html Nie znalazłam tu żadego wątku na ten temat, a pytam bo zauważyłam, że duża większość dziewczyn, które go recenzują w necie dostały go za free od firmy, więc mam wątpliwości na ile to są obiektywne recenzje Tak więc jeśli któraś ma, a nie dostała na zrecenzowanie, to bardzo proszę o informacje na temat tego tuszu
Będę wdzięczna za wszelką pomoc
Hjordis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 14:34   #2
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Tusz Grashka

Ja go recenzowałam na blogu tutaj: http://swirlpearls.blogspot.com/2010...z-do-rzes.html
I nie dostałam za free. Kupiłam sama, skorzystałam z promocji, którą ogłoszono na facebooku.

Ja go lubię, do takiego dziennego makijażu idealny.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 14:44   #3
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Tusz Grashka

Jak chcesz to u mnie na blogu właśnie zrobiłam tutorial z makijażem gdzie go użyłam I kupiłam ten tusz sama z siebie, w promocji zdaje się na Facebooku?
Efekt możesz sama zobaczyć, a jeśli chodzi o moje wrażenia, to jest fajny, ale szału nie ma Najładniejszy efekt uzyskuję po przeczesaniu pomalowanych rzęs czystą szczoteczką jeszcze
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 15:11   #4
Hjordis
Raczkowanie
 
Avatar Hjordis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
Dot.: Tusz Grashka

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;2417808 7]Ja go recenzowałam na blogu tutaj: http://swirlpearls.blogspot.com/2010...z-do-rzes.html
I nie dostałam za free. Kupiłam sama, skorzystałam z promocji, którą ogłoszono na facebooku.

Ja go lubię, do takiego dziennego makijażu idealny.[/QUOTE]
Hmm mam wrażenie, że masz naturalnie dość długie rzęsy, ale po pomalowaniu nie wyglądają jakoś dramatycznie inaczej więc tusz chyba rzeczywiście średni

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Jak chcesz to u mnie na blogu właśnie zrobiłam tutorial z makijażem gdzie go użyłam I kupiłam ten tusz sama z siebie, w promocji zdaje się na Facebooku?
Efekt możesz sama zobaczyć, a jeśli chodzi o moje wrażenia, to jest fajny, ale szału nie ma Najładniejszy efekt uzyskuję po przeczesaniu pomalowanych rzęs czystą szczoteczką jeszcze
Dolne rzęsy wyszły po nim dość długie (są takie tusze po których tylko dolnesą wydłużone, ciekawe jak to się dzieje ), ale na górnych efekt znowuż taki sobie.

Ech jestem na kupnie tuszu, ale coś mi się zdaje, że ten się nie nadaje dla kogoś kto nie ma rzęs, jeśli wiecie o co mi chodzi
Hjordis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 21:10   #5
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Tusz Grashka

ja "nie mam rzęs" (tzn mam bardzo krótkie) i do codziennego makijażu dobrze się u mnie sprawuje Max Factor Lash Extension Effect
bardzo ładnie wydłuża, nie skleja
ostrzegam jednak, że ten tusz praktycznie wcale nie pogrubia (ja sobie to cenie na codzień bo lubie maksymalnie naturalny makijaż)
ewentaulnie jeszcze Rimmel 1-2-3 looks - wydluża i pogrubia ale to trzeba się nauczyć go obsługiwać po na początku wychodzą posklejane strąki ;P

==
a nad Grashką sama się zastanawiam (za sprawą recenzji właśnie z bloga sunprince).. no ale jednak u niej są długaśne rzęsy same z siebie
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2011-01-05 o 21:13
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 21:36   #6
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Tusz Grashka

No dlatego ja mówię, dla mnie on jest świetny na co dzień, do dziennego makijażu, jak tylko lekko chcę podkreślić oczy. Jak chcę, żeby było widać , że mam pomalowane rzęsy, to używam innych tuszy, ostatnio MAC Zoom Lash
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 22:29   #7
Hjordis
Raczkowanie
 
Avatar Hjordis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
Dot.: Tusz Grashka

Dzięki dziewczyny, tak właśnie myślałam, to chyba nie dla mnie. Jeśli chodzi o tusze MF to niestety żaden nie zrobił NIC na moich rzęsach, a do tego każdy zasychał w ekspresowym tempie :/ Rimmel i Maybelline też zupełna pomyłka. Trafiłam na 2 tusze, które świetnie wydłużały, ale nie pogrubiały za to Powinni w końcu wymyślić "tusz stwarzający rzęsy" dla takich ja ja... No, ale nie będę tu zaśmiecać działu pytaniami o dobry tusz, bo takich wątków jest już kilka, a poza tym wiadomo - nie ma takiego, który by wszystkim pasował.
Hjordis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.