W czasie wakacji dzieci się nudzą, czyli kolejna prośba o pomoc w zmianie wyglądu. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-01, 13:44   #31
slonko1990
Raczkowanie
 
Avatar slonko1990
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 174
Dot.: W czasie wakacji dzieci się nudzą, czyli kolejna prośba o pomoc w zmianie wyglą

Śliczna jesteś.... Ale obiecaj, na kolejnych fotkach będziesz uśmiechnięta od ucha do ucha!!! Od razu będziesz wyglądać bardziej promiennie. Teraz jesteś taka...tajemnicza No i masz CUDOWNE włosy, zazdroszczę Ci nieziemsko!!
Z tymi brwiami to tak jak mówiła Naftalina, idź do kosmetyczki. Wyreguluje Ci je, a później tylko dbaj o ich kształt.
Pozdrawiam
__________________
Być spadającą gwiazdą w czyichś marzeniach i spełniać każde życzenie.
Barbara Rosiek
Pamiętnik narkomanki
slonko1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 17:42   #32
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: W czasie wakacji dzieci się nudzą, czyli kolejna prośba o pomoc w zmianie wyglą

Widzę Słońce, że i do mnie zajrzałaś Dziękuję ślicznie za miłe słowa Dobrze na mnie działają hehe.
Ugh z tym uśmiechaniem się, to już wszyscy mi gadają, a ja... naprawdę nie potrafię uśmiechać się na siłę, usta mnie potem bolą i odnoszę wrażenie, że strasznie dziwacznie wyglądam uśmiechając się bez potrzeby Muszę chyba jak w "naszym" wątku pozasypiać trochę z "bananem" na twarzy, ale jak narazie nie bardzo mi się to udaje. Nie wygodnie mi zasnąć, zresztą od kilku nocy mam jakieś duszności i źle się czuję
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 11:13   #33
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: W czasie wakacji dzieci się nudzą, czyli kolejna prośba o pomoc w zmianie wyglą

Witam Tyneczko
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 14:54   #34
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: W czasie wakacji dzieci się nudzą, czyli kolejna prośba o pomoc w zmianie wyglą

Witam Justynko... ale o co chodzi?
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 09:53   #35
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: W czasie wakacji dzieci się nudzą, czyli kolejna prośba o pomoc w zmianie wyglą

Cytat:
Napisane przez tyneczka Pokaż wiadomość
Witam Justynko... ale o co chodzi?
Hehe, właśnie wczoraj wizaż mi mulił i nie mogłam sobie z nim dać rady, coś mi się zawiesiło i dalsza część mojej wypowiedzi znikła
To teraz dokończe, piękna z Ciebie dziewczyna, zawsze chciałam mieć taki kolor oczu jak Ty, włosków też zazdroszczę, a z brwiami to również radzę wybrać się do kosmetyczki. Pozatym więcej wiary w siebie pozdrawiam
ale się zdziwiłam, zaglądam na ten wątek, a z mojej wypowiedzi tylko witaj tyneczko
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 11:06   #36
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: W czasie wakacji dzieci się nudzą, czyli kolejna prośba o pomoc w zmianie wyglą

Nie martw się, też się nieco zdziwiłam, a wizaż nie działał mi przez prawie dobę
No widzisz, a mi się taki kolor oczu nie podoba, więc dla każdego coś innego We włosach też nic specjalnego nie widzę Nie chcą się układać, a na drugi dzień po myciu zawsze są oklapnięte i bez życia, a jak świeże, to napuszone i czego tu zazdrościć? Koloru? W rzeczywistości wygląda bardziej matowo
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.