Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-16, 12:03   #1861
panterka11
Raczkowanie
 
Avatar panterka11
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 44
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dzięki za odpowiedzi dziewczyny. Dzięki Wam się dużo dowiedziałam.
panterka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 10:03   #1862
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dziewczyny powiedzcie jak kupię ten Fundation to też sobie pazurki podratuję??? Czy koniecznie trzeba dwa i wtedy stosować jak pisała mil_ar ??? Mam kiepskie paznokcie. Od zawsze mi się rozdwajały, łamały i Bozia wie co jeszcze Są jak papier!!! Urosną mi 2 mm najdłużej i koniec.

Chciałabym spróbować te odżywki Czekam na odpowiedź
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 10:39   #1863
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

dziewczyny a uzywala ktoras XTRA?
konczy mi sie IT i zastanawiam sie czy sobie nie zrobic miesiecznej kuracji z XTRA teraz, paznokcie co prawda poprawily sie, zapuscilam nawet dlugie ale jeszcze niektore sie rozdwajaja, poza tym nie sa tak twarde jak bym chciala
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 10:52   #1864
Yennene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
GG do Yennene Send a message via Skype™ to Yennene
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja "od zawsze" miałam problemy z paznokciami, tj. były dosyć miękkie, wiecznie się rozdwajały i łamały etc. Mama mi wmawiała, że taka nasza uroda i to dziedziczne, i powinnam nosić krótkie i już. Ale ja nie lubię krótkich ;) i w końcu koleżanka poleciła mi Nail Tek IT II. Używam go od kilku miesięcy dosyć regularnie i muszę powiedzieć, że w życiu nie miałam takich paznokci! Są twarde, prawie się nie łamią i nie rozdwajają :)))
Sporadycznie, jak maluję kolorowym lakierem, używam też Foundation + 2 x lakier + 2 x NT IT II (i potem codziennie IT II).

A mama pod choinkę dostała NT IT II i zobaczymy czy za jakiś czas nie zmieni swojego poglądu ;)))
__________________
Joanna Orlikowska
ręcznie robione koraliki lampwork i biżuteria
http://www.joannaorlikowska.pl
Yennene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 14:10   #1865
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

mam pytanie: jak długo stosować tą odżywkę?? czy trzeba robić przerwy??
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 15:02   #1866
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
mam pytanie: jak długo stosować tą odżywkę?? czy trzeba robić przerwy??
A po co Ci przerwy w jej stosowaniu ??
Odżywki stosujemy tak długo jak chcemy- ja stosowałam do momentu poprawienia się kondycji paznokci później dawałam jako bazę pod lakier
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 17:13   #1867
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

dziewczyny a na jak długo wystarcza wam formula?ja stosuje niecały miesiąc i jestem ciut poniżej pierwszej kreski czyli 1/4 buteleczki za mną.
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 23:17   #1868
panterka11
Raczkowanie
 
Avatar panterka11
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 44
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Chciałam się podzielić moimi spostrzeżeniami a mianowicie: Stosuję F i IT od tygodnia i niestety nie zauważyłam żadnych efektów. Wiem że to może jeszcze za wcześnie ale myślałam że już będzie widać jakieś efekty a tu dalej każdy rozdwojony:-( Już powoli tracę nadzieję, że moje paznokcie dadzą się naprawić.
panterka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 07:29   #1869
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez panterka11 Pokaż wiadomość
Chciałam się podzielić moimi spostrzeżeniami a mianowicie: Stosuję F i IT od tygodnia i niestety nie zauważyłam żadnych efektów. Wiem że to może jeszcze za wcześnie ale myślałam że już będzie widać jakieś efekty a tu dalej każdy rozdwojony:-( Już powoli tracę nadzieję, że moje paznokcie dadzą się naprawić.
Myślę że tydzień to za mało aby zauważyć poprawę. Ja czekam aż pazury urosną mi "od nowa". Jedyne co zauważyłam u siebie po ok.miesiącu stosowania to to, że rosną wolniej.
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 10:50   #1870
mil_ar
Raczkowanie
 
Avatar mil_ar
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 41
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez panterka11 Pokaż wiadomość
Chciałam się podzielić moimi spostrzeżeniami a mianowicie: Stosuję F i IT od tygodnia i niestety nie zauważyłam żadnych efektów. Wiem że to może jeszcze za wcześnie ale myślałam że już będzie widać jakieś efekty a tu dalej każdy rozdwojony:-( Już powoli tracę nadzieję, że moje paznokcie dadzą się naprawić.
Dziewczynki cierpliwości... Ja też myślałam, że moim paznokciom nic nie pomoże. U każdej osoby paznokcie rosną w różnym czasie. Książkowo to paznokieć rośnie 2mm na miesiąc Wiadomo, że mogą się gdzieś jeszcze rozdwajać czy łamać, ale za jakiś czas "dojdą" do ładnego wyglądu.
Trzeba systematycznie stosować F i IT, podpiłowywać delikatnie pazurki (kiedy są czyste, przed nałożeniem zestawu) i czekać na efekty
Wcześniej co 3 dni musiałam zmywać, a dziś już 6 dzień trzyma mi się kolorek
Więc czas czas czas...

Edytowane przez mil_ar
Czas edycji: 2011-01-22 o 10:52
mil_ar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 19:26   #1871
panterka11
Raczkowanie
 
Avatar panterka11
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 44
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Jedyne właśnie co zauważyłam to to że paznokcie trochę wolniej rosną i zżółkły. Dalej są rozdwojone a wiadomo że na rozdwojonych paznokciach lakier długo się nie trzyma tylko w tych miejscach odpryskuje:-( Muszę uzbroić się w cierpliwość
panterka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 10:32   #1872
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
ja maluje 2xF na to IT później 2x lakier i na koniec IT i później codziennie domalowuje IT.
dziewczyny a czy po stosowaniu NT zwiększyły wam się paznokcie tzn czy wydłuża wam sie łozysko? ( nie wiem czy dobrze to zobrazowałam )
ja robię dokładnie tak samo
powiem szczerze, że z łożyskiem mam podobne spostrzeżenia, ale wydaje mi się, ze u mnie to efekt "zdrowego rośnięcia" paznokci. Wcześniej, wiecznie mi się jakiś łamał, wyginał, nadrywał .. a teraz sobie spokojnie żyją. Więc może to łożysko nie tyle urosło, lecz nic go wreszcie nie skraca, nie narusza
Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie jak kupię ten Fundation to też sobie pazurki podratuję??? Czy koniecznie trzeba dwa i wtedy stosować jak pisała mil_ar ??? Mam kiepskie paznokcie. Od zawsze mi się rozdwajały, łamały i Bozia wie co jeszcze Są jak papier!!! Urosną mi 2 mm najdłużej i koniec.

Chciałabym spróbować te odżywki Czekam na odpowiedź
ja stosuję F jako podkład, ale dopiero gdy porządnie podratuje pazurki. Puki to nie nastąpi, jako terapię zawsze mam oba produkty razem
Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
dziewczyny a uzywala ktoras XTRA?
konczy mi sie IT i zastanawiam sie czy sobie nie zrobic miesiecznej kuracji z XTRA teraz, paznokcie co prawda poprawily sie, zapuscilam nawet dlugie ale jeszcze niektore sie rozdwajaja, poza tym nie sa tak twarde jak bym chciala
he he, jakbym siebie słyszała. Tylko ze ja już nabyłam Xtra
Po miesiącu poziomu II, teraz będzie Xtra, by porównać ich działanie. Pozatym, chciałam sobie zadbać o stopy ... nawet myślę czy nie robić jednej tyuym, drugiej tamtym ... he he

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
dziewczyny a na jak długo wystarcza wam formula?ja stosuje niecały miesiąc i jestem ciut poniżej pierwszej kreski czyli 1/4 buteleczki za mną.
oj mi też tak szybko schodzi po miesiącu jestem bliżej 1/2
Cytat:
Napisane przez panterka11 Pokaż wiadomość
Chciałam się podzielić moimi spostrzeżeniami a mianowicie: Stosuję F i IT od tygodnia i niestety nie zauważyłam żadnych efektów. Wiem że to może jeszcze za wcześnie ale myślałam że już będzie widać jakieś efekty a tu dalej każdy rozdwojony:-( Już powoli tracę nadzieję, że moje paznokcie dadzą się naprawić.
Ja na początku ścięłam sobie pazurki na zero.
Po tygodniu ... kurcze, jednym szybko pomaga innym nie. Ja efekt zobaczyłam po 2tyg.

Cytat:
Napisane przez mil_ar Pokaż wiadomość
Dziewczynki cierpliwości... Ja też myślałam, że moim paznokciom nic nie pomoże. U każdej osoby paznokcie rosną w różnym czasie. Książkowo to paznokieć rośnie 2mm na miesiąc Wiadomo, że mogą się gdzieś jeszcze rozdwajać czy łamać, ale za jakiś czas "dojdą" do ładnego wyglądu.
Trzeba systematycznie stosować F i IT, podpiłowywać delikatnie pazurki (kiedy są czyste, przed nałożeniem zestawu) i czekać na efekty
Wcześniej co 3 dni musiałam zmywać, a dziś już 6 dzień trzyma mi się kolorek
Więc czas czas czas...
Mi na początku odpryskiwał (złaził) na drugi dzień, a teraz też 5-6 dni bez problemu ...
Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Myślę że tydzień to za mało aby zauważyć poprawę. Ja czekam aż pazury urosną mi "od nowa". Jedyne co zauważyłam u siebie po ok.miesiącu stosowania to to, że rosną wolniej.
mi też rosną wolniej na początku .. a potem szaleją

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez panterka11 Pokaż wiadomość
Jedyne właśnie co zauważyłam to to że paznokcie trochę wolniej rosną i zżółkły. Dalej są rozdwojone a wiadomo że na rozdwojonych paznokciach lakier długo się nie trzyma tylko w tych miejscach odpryskuje:-( Muszę uzbroić się w cierpliwość
mi żółkną zawsze, absolutnie zawsze po Fund. I to od pierwszego maźnięcia. Tak paznokcie rąk jak i stóp. Dla mnie jednak bilans wychodzi na plus, bo wolę mieć zdrowe pazurki ... po przecieram cytryną, czasem zastosuję jakiś specyfik (np seche) .. lub natrę serum FlavioC (jakoś tak) z BU .. i puszcza
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 10:32   #1873
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

aljaka o widzisz dzięki za odpowiedź Czyli co najpierw mam malować F rano i wieczorem... A kiedy IT? Mówię Wam już głupiałam Zamówię sobie jak ma to pomóc moim biedakom...
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 12:29   #1874
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
aljaka o widzisz dzięki za odpowiedź Czyli co najpierw mam malować F rano i wieczorem... A kiedy IT? Mówię Wam już głupiałam Zamówię sobie jak ma to pomóc moim biedakom...
ja robię tak:
F + IT / lakier kolorowy / IT ... potem codziennie IT (po 4-6 dniach zmywam i od nowa)
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 14:38   #1875
Wiktusiaczek
Zadomowienie
 
Avatar Wiktusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 402
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Nail Tek Intensive Therapy II plus Capivit Paznokcie Mega różnica!! U mnie podziałał, chociaż jeszcze długa droga przede mną... Stosuję tylko IT, bo paznokcie były w tak tragicznym stanie i nic nie pomagał- teraz widzę zasadniczą różnicę, ale nadal są kruche po bokach i na to już na prawdę nie wiem, co stosować :/
Wiktusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 23:19   #1876
panterka11
Raczkowanie
 
Avatar panterka11
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 44
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
dziewczyny a na jak długo wystarcza wam formula?ja stosuje niecały miesiąc i jestem ciut poniżej pierwszej kreski czyli 1/4 buteleczki za mną.
To i tak jesteś w dobrej sytuacji. Ja stosuję dokładnie 2 tygodnie i jestem równo z kreseczką 1/4.
panterka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 10:11   #1877
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

zastanawiam sie na zestawem Nail Tek. Upatrzylam za 29,99 na allegro plus wysylka. Uzywam obecnie SH maximum growth i wszystko dobrze jak mam go na pazurkach ale jak zmywam to widze biale plamki paznokcie sa twarde ale jakby kruche? :/

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

mam na oku tego sprzedajacego klik co myslicie? ktoras brala od niego?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 08:55   #1878
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dziewczyny doradźcie kompletnie zielonej dopiero zaczynającej przygodę z nail tekiem czyli mi
Tak jak wspomniałam nie używałam jeszcze nic na poprawę paznokci, kompletnie nie znam się co powinnam kupić - jak używać
Możecie polecić od czego zacząć ?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 11:09   #1879
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
zastanawiam sie na zestawem Nail Tek. Upatrzylam za 29,99 na allegro plus wysylka. Uzywam obecnie SH maximum growth i wszystko dobrze jak mam go na pazurkach ale jak zmywam to widze biale plamki paznokcie sa twarde ale jakby kruche? :/

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

mam na oku tego sprzedajacego klik co myslicie? ktoras brala od niego?
ja brałam i wszystko jest ok ...
Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie kompletnie zielonej dopiero zaczynającej przygodę z nail tekiem czyli mi
Tak jak wspomniałam nie używałam jeszcze nic na poprawę paznokci, kompletnie nie znam się co powinnam kupić - jak używać
Możecie polecić od czego zacząć ?
od określenia rodzaju paznokcia (normalne / cienkie, łuszczące/suche, twarde ) i wybraniu odpowiedniego "programu" (I;II;III;Extra) , potem nabywasz NT i jedziesz
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja

Edytowane przez aljaka
Czas edycji: 2011-01-28 o 11:11
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 12:17   #1880
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
od określenia rodzaju paznokcia (normalne / cienkie, łuszczące/suche, twarde ) i wybraniu odpowiedniego "programu" (I;II;III;Extra) , potem nabywasz NT i jedziesz
cienkie i rozdwajające się, a do takich jaki pogram najlepszy ? Co polecacie?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 12:32   #1881
Wiktusiaczek
Zadomowienie
 
Avatar Wiktusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 402
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
cienkie i rozdwajające się, a do takich jaki pogram najlepszy ? Co polecacie?
Ja polecam Nail Tek Intensive Therapy II- do swoich cienkich jak niemowlaka i pękających w poprzek właśnie tą wybrałam, ale może ktoś miał dokładnie takie, jak Twoje i się wypowie
Wiktusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 13:54   #1882
panterka11
Raczkowanie
 
Avatar panterka11
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 44
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja narazie wiele powiedzieć nie mogę bo używam Foundation+Intensive Theraphy II od ponad dwóch tygodni. Narazie zauważyłam tylko tyle, że są długie i nie złamały mi się od tej pory jak zaczęłam używać. Ale jak zmyję te warstwy to widzę, że dalej są słabe i popękane. No i jeszcze jeden plus że dawniej na chorych paznokciach lakier mi się trzymał 1-2 dni a teraz mam już 3 dzień i jeszcze są ok no ale cóż się dziwić jak w tej chwili mam na sobie 7 warstw Niech wypowie się ktoś kto dłużej używa Nail Teka.
panterka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 00:14   #1883
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
cienkie i rozdwajające się, a do takich jaki pogram najlepszy ? Co polecacie?
to II lub Xtra
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 07:58   #1884
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dziękuje bardzo za pomoc Dzisiaj zamawiam
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 08:25   #1885
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dołączam
Jeszcze nie posiadam Nai Teka, ale się na niego czaję. Moje paznokcie wołają o pomoc, Rozdwajają się, łamią, kruszą, odłazą, sa po prostu jakieś "chore"
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 13:54   #1886
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Witajcie
właśnie przyszła do mnie paczuszka z nail tekiem juz pomalowane paznokcie teraz czekam na efekty tylko nie wiem czy dobrze zrobiłam bo odtłuściłam paznokcie zwykłym zmywaczem do paznokci, a na wizażu gdzie było napisane ze do odtłuszczania paznokci potrzeby jest jakis cleaner
popolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 11:38   #1887
guinessi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 210
GG do guinessi
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

tez używam Nail teka. Foundation+Intensive Theraphy II. Teraz biegnie 3 tydzień. Dziewczyny, chwalcie sie, wrzucajcie foty, sprzed kuracji i po. będzie większa motywacja do dbania o pazury! wrzucę zdjęcie po miesiącu stosowania !
guinessi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 11:57   #1888
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez guinessi Pokaż wiadomość
tez używam Nail teka. Foundation+Intensive Theraphy II. Teraz biegnie 3 tydzień. Dziewczyny, chwalcie sie, wrzucajcie foty, sprzed kuracji i po. będzie większa motywacja do dbania o pazury! wrzucę zdjęcie po miesiącu stosowania !
Jasne, pochwal się. ale mnie ciekawi, czy jak się odstawi odżywkę to, czy paznokcie juz takie pozostana....bo w sumie z suplementami diety (niektórymi) jest tak że jak sie je bierze, wlosy i paznokcie rosną, nie wypadają nie łamią się. Jak sie przestanie brać - wszystko wraca do starego trybu
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 12:18   #1889
marcelina7
Raczkowanie
 
Avatar marcelina7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 221
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

dziewczyny a ktoras z was uzywala moze CITRA?? to jest odzywka nail tek tylko ze bez formaldechydu, ma takie same formuły jak intensiv therapy. bo ostatnio natknelam sie na nia w necie...
marcelina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 22:35   #1890
mil_ar
Raczkowanie
 
Avatar mil_ar
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 41
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Nail Tek F+IT działają cuda!! Nigdy nie miałam tak mocnych i długich paznokci. A minął zaledwie miesiąc... Wcześniej jak coś urosło, to zaraz któryś łamał się. Jak zrobię sobie jakiś wzorek na paznokciach, to naprawdę teraz super wygląda i każdy myśli, że to tipsy! Niewiarygodne, ale godne polecenia Warto czekać na efekty
mil_ar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.