Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc?? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-05, 13:30   #91
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc??

O kurde faktycznie super efekt! Robi wrażenie! A jakie pilniczki polecacie? Olejowanie polega po prostu na wysmarowaniu całej płytki olejkiem na ileś czasu, tak? dziękuję za rady
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 13:58   #92
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc??

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
O kurde faktycznie super efekt! Robi wrażenie! A jakie pilniczki polecacie? Olejowanie polega po prostu na wysmarowaniu całej płytki olejkiem na ileś czasu, tak? dziękuję za rady
Ja akurat używam papierowych, szklanymi źle mi sie piłuje.
Dokładnie na tym polega olejowanie, można w całą płytkę a można w sam macierz paznokcia, bo o ile wmasowany olejek w paznokieć po prostu go nabłyszczy to wmasowywanie w macierz wnika pod paznokcie
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 22:42   #93
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc??

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Słyszałam jeszcze o wspaniałej działalności oleju na skórę m.in. Na twarz, ale cały czas odkładam w czasie testowanie tego :-D od sposobu obcinania paznokcia może zmienić się płytka? jak zacząć je olejować? Bo jak sie domyślam pod czepek nie pójdą jakto włosy
Prawda Na moją skórę twarzy na przykład rewelacyjnie działa olej awokado i masło shea. Awokado w ogóle świetnie wybiela końcówki paznokci

Ano może, ja obcinania paznokci jako dziecko nie znosiłam, trochę się nawet wyrywałam, więc zdarzało się, że mama ciachnęła do krwi i potem ta różowa część była krzywa, bo naruszona. I tak sobie rosło. Jak byłam już większa, to obcinałam obcinaczką, ale też tego nie lubiłam. Odkąd odkryłam wątek o olejowaniu, nie obcinam w ogóle - skracam pilnikiem Nie dość, że płytka zyskała smukły kształt, to jeszcze łączę pożyteczne z przyjemnym, bo piłowanie mnie uspokaja Jakiś czas temu z ciekawości chciałam obciąć pazury obcinakiem i nie dało się - paznokcie już nie są płaskie, jak kiedyś i nie chcą wejść w obcinak

Tak naprawdę, olejowanie możesz zacząć choćby od tego, co masz w kuchni - np. oliwą Wcieraj w płytkę, macierz i koniecznie daj kropelkę pod paznokieć. Nakładaj ile najdzie Cię ochota - ja masuję po każdym myciu rąk A w Rossmanie jest do wyboru dużo olejków, które świetnie działają i uzależniają zapachem

A w ogóle - od metamorfozy paznokci poulka0 wszystko się u mnie zaczęło Potem blog Ewalucji, aż trafiłam na wątek Majowej Rosy. Moja święta trójca
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 00:07   #94
poulka0
Przyczajenie
 
Avatar poulka0
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Dot.: Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc??

Lavi92

Soupir bordeaux ja lubię szklane pilniczki - AnnCo (słyszałam, że nie jest już w sprzedaży ) lub Ewa Schmitt

Pjerniczek nawet nie wiesz jak mi się ciepło na sercu zrobiło! I również cieszę się z Twoich efektów i wytrwałości


Pierwsze zdjęcie jest z 2012 roku, drugie zrobione wczoraj. Wierzę, że wszystko jest możliwe, w tym wypadku trzeba być tylko cierpliwym, systematycznym i wytrwałym Gdyby ktokolwiek powiedział mi w 2012 roku "będziesz kiedyś miała pomalowane paznokcie" "będziesz lubiła malować paznokcie" chyba bym go wyśmiała i nigdy nie uwierzyła!
poulka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 13:00   #95
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc??

W macierz paznokcia? To znaczy?
Przekonałyście mnie dziewczyny :-D dzisiaj zacznę, a jutro pójdę po dobry pilniczek. Dziękuję :-*
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 14:10   #96
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc??

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
A w Rossmanie jest do wyboru dużo olejków, które świetnie działają i uzależniają zapachem
racja! ja ostatnio kupiłam olejek Scholl, ten co jest nowością i zapach rewelacja! działanie też nawilża, zmiękcza skórki, cudo!!! ale ten zapach naprawdę super. skład przyzwoity, zero jakiejś zbędnej chemii. nie jest najtańszy, ale można go kupić kiedyś w promocji, ja kupiłam za 27 zł. a jest wydajny lubię czasem kupować drogeryjne olejki, bo te naturalne męczą mnie czasem niezbyt pięknymi aromatami

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
W macierz paznokcia? To znaczy?
Przekonałyście mnie dziewczyny :-D dzisiaj zacznę, a jutro pójdę po dobry pilniczek. Dziękuję :-*
jeśli chodzi o dobry pilniczek to koniecznie szklany Ewa Schmitt. są w Rossmanie, można jeszcze kolor wybrać służą wiecznie (jeśli sie ich nie rozbije i jeśli po skończeniu piłowania zawsze przemyjesz go ciepłą wodą z mydłem). paznokcie się nie rozdwajają!
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 15:16   #97
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc??

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
W macierz paznokcia? To znaczy?
Przekonałyście mnie dziewczyny :-D dzisiaj zacznę, a jutro pójdę po dobry pilniczek. Dziękuję :-*
Najprościej mówiąc tam gdzie wyrasta paznokieć Czyli w tylny wał paznokcia
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-06, 15:37   #98
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc??

Ok, jutro go kupię a olej może być na początku lniany albo rycynowy? Bo nie chcę na razie żadnych pieniędzy więcej wydawać.
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 16:08   #99
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc??

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Ok, jutro go kupię a olej może być na początku lniany albo rycynowy? Bo nie chcę na razie żadnych pieniędzy więcej wydawać.
jasne, że może! super oleje!
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 11:31   #100
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc??

Pilniczek kupiony, nawet w etui takim plastikowym jest, więc jest szansa, że zaraz nie rozwalę
A jak często i jak długo trzymać olej na paznokciach?
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 14:00   #101
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc??

Cytat:
Napisane przez poulka0 Pokaż wiadomość
Lavi92

Soupir bordeaux ja lubię szklane pilniczki - AnnCo (słyszałam, że nie jest już w sprzedaży ) lub Ewa Schmitt

Pjerniczek nawet nie wiesz jak mi się ciepło na sercu zrobiło! I również cieszę się z Twoich efektów i wytrwałości


Pierwsze zdjęcie jest z 2012 roku, drugie zrobione wczoraj. Wierzę, że wszystko jest możliwe, w tym wypadku trzeba być tylko cierpliwym, systematycznym i wytrwałym Gdyby ktokolwiek powiedział mi w 2012 roku "będziesz kiedyś miała pomalowane paznokcie" "będziesz lubiła malować paznokcie" chyba bym go wyśmiała i nigdy nie uwierzyła!
Ano, AnnCo. już nie produkują, wielka szkoda - udało mi się kupić w internecie rok temu, kiedy w sklepach już od dawna nie było... Mój ulubiony, uważam, że jest lepszy od Ewy Schmitt (choć różnica nie jest wielka, oba są świetne). Dobrze, że chociaż jedna porządna firma została na rynku

Taka prawda Wytrwała jestem, nie opuściłam ani jednego dnia, a nawet podczas pobytu w szpitalu olejowałam
Masz teraz świetne paznokcie

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Ok, jutro go kupię a olej może być na początku lniany albo rycynowy? Bo nie chcę na razie żadnych pieniędzy więcej wydawać.
Oba świetne Lniany fajnie nawilża, a rycyna pobudza do wzrostu. Na rycynę trzeba uważać - solo może wysuszać, a ponadto jej gęstość podpowiada, że lepiej rozcieńczyć mieszankę innym olejem, bo inaczej jest jak klej

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Pilniczek kupiony, nawet w etui takim plastikowym jest, więc jest szansa, że zaraz nie rozwalę
A jak często i jak długo trzymać olej na paznokciach?
Jaki masz kolor?

Nakładaj codziennie, jak najczęściej - niedużą ilość wmasuj w paznokcie i skórki. Raz w tygodniu można zrobić ciepłą, olejową kąpiel w miseczce Dołącz do wątku olejowego, tam dowiesz się więcej i popatrzysz na metamorfozy
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-07, 15:03   #102
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc??

Dzięki, później na kompie poszukam, bo na telefonie ciężko... taki fioletowy jakby nie miałam wyboru za dużego, jeszcze chyba jakiś brązowy był
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 11:23   #103
natalka280
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 22
Dot.: Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc??

Dziewczyny co sądzicie o tej zmienia paznokci, walczę już 1,5 roku. Paznokci nie obgryzam, ale muszę je mieć pomalowane, to mój jedyny sposób, żeby nie wkładać rąk do buzi. Po każdym zmyciu lakieru naoliwiam je, pod lakier używam odżywki. Najbardziej jednak zależało mi na tym, żeby ta płytka się trochę powiększyła, na niektórych paznokciach jakaś różnica jest Pilniczka oczywiście używam szklanego, jednak jak już mam paznokcie bardzo długie to podcinam je obcinaczem. Paznokcie rosną szybko, co mnie cieszy,bo jednak muszę je mieć trochę zapuszczone. Co mnie jeszcze martwi, to jest to,że porównując wielkości płytek i kształt paznokci na tych samych palcach u obu rąk, to nieco różnią się one od siebie. Ale zauważyłam, że place u jednej ręki są trochę dłuższe niż u drugiej. W ogóle są one bardzo krótkie, chyba zatrzymałam z nimi się na rozwoju dziecka 5-letniego. Zamieszczam kilka fotek, jak one się zmieniały. Co mogę jeszcze z nimi zrobić? Do kosmetyczki jeszcze nie mam odwagi iść.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg attachment.php.jpg (71,0 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0321.jpg (73,8 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0724.jpg (92,2 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0824.jpg (82,2 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0863.jpg (48,9 KB, 140 załadowań)
natalka280 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 11:45   #104
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc??

Cytat:
Napisane przez natalka280 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o tej zmienia paznokci, walczę już 1,5 roku. Paznokci nie obgryzam, ale muszę je mieć pomalowane, to mój jedyny sposób, żeby nie wkładać rąk do buzi. Po każdym zmyciu lakieru naoliwiam je, pod lakier używam odżywki. Najbardziej jednak zależało mi na tym, żeby ta płytka się trochę powiększyła, na niektórych paznokciach jakaś różnica jest Pilniczka oczywiście używam szklanego, jednak jak już mam paznokcie bardzo długie to podcinam je obcinaczem. Paznokcie rosną szybko, co mnie cieszy,bo jednak muszę je mieć trochę zapuszczone. Co mnie jeszcze martwi, to jest to,że porównując wielkości płytek i kształt paznokci na tych samych palcach u obu rąk, to nieco różnią się one od siebie. Ale zauważyłam, że place u jednej ręki są trochę dłuższe niż u drugiej. W ogóle są one bardzo krótkie, chyba zatrzymałam z nimi się na rozwoju dziecka 5-letniego. Zamieszczam kilka fotek, jak one się zmieniały. Co mogę jeszcze z nimi zrobić? Do kosmetyczki jeszcze nie mam odwagi iść.
Przede wszystkim gratulacje ! Różnica przed i po jest naprawde spora!
Możesz spróbować skracać paznokcie na długości pilnikiem, nie obcinać. To też wpływa na długość płytki
Dobrej (!) i sprawdzonej kosmetyczki się nie bój. Możesz podglądnąć jak je piłuje, jak nadaje kształt - uwierz, że nie takie rzeczy widziały kosmetyczki.
Jak dla mnie powinnaś własnie iść i nadać im ładny kształt. A różnicami w wielkości się nie przejmuj! Ważne żeby miały taką samą długość. Skoro je malujesz to nikt nie widzi, że "różowa część" jest innej długości
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 16:59   #105
natalka280
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 22
Dot.: Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc??

Dzięki bardzo Bo już od kilku miesięcy wydaje się, że nie widzę żadnych zmian w ich metamorfozie, chociaż chciałabym jeszcze bardziej je polepszyć.
natalka280 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 11:59   #106
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc??

Naprawdę fajny efekt! gratulacje

Ja już bylam dobrej myśli, ale zaczęły mi się łamać, rozwarstwiać i te warstwy odchodzą całymi płatami... :-( olejek, odżywka, co mogę robić nie tak?
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 12:47   #107
natalka280
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 22
Dot.: Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc??

A jakiej odżywki używasz? Staraj się olejować jak najczęściej, u mnie akurat z tym jest problem. I może maluj sobie paznokcie, odżywka i dwie warstwy lakieru. Ja teraz z racji tego, że muszę je mieć cały czas pomalowane kupiłam sobie odżywkę - olejek w aplikatorze z 4 pory roku. Nie poddawaj się, musimy trzymać się razem!
natalka280 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 12:53   #108
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc??

Killys bomba witaminowa. Olejuję ile się da, nie wiem co się stało. :-/ dziękuję :-*
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 21:08   #109
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc??

Odświeżam.

Naczytałam się waszych postów i też chcę

Myślę nad żelem/akrylem na początek.Które rozwiązanie jest lepsze/bezpieczniejsze?
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-01, 14:28   #110
kotku
Raczkowanie
 
Avatar kotku
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 40
Dot.: Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc??

jakich odżywek do paznokci najlepiej używać? dużo ich i nie wiem, które są sprawdzone
kotku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 15:42   #111
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc??

Cytat:
Napisane przez kotku Pokaż wiadomość
jakich odżywek do paznokci najlepiej używać? dużo ich i nie wiem, które są sprawdzone

To trzeba głównie samemu sprawdzać- mi wiele polecanych nie podeszło

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Czy te szczoteczki do czyszczenia to takie zwykłe czy powinny mieć określone parametry?
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 15:55   #112
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc??

Cytat:
Napisane przez kotku Pokaż wiadomość
jakich odżywek do paznokci najlepiej używać? dużo ich i nie wiem, które są sprawdzone
Aktualnie używam Sally Hansen Maximum Growth i jestem zadowolona, a przede wszystkim działa.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-15, 14:38   #113
efc6a1cb5fe4a74ea359d2acbd2eea31cfefd6de_624396d99d764
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 84
Dot.: Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc??

Dziewczyny. Zel i akryl to kiepski pomysl. Owszem, plytka wydluzy sie, jesli bedziecie systematycznie przedlużac przez ok. rok, ale potem, jesli sciagniecie to ten caly przysost wam sie cofnie. Mialam tak za kazdym razem, kiedy sciagalam sztuczne. Tez walcze o przyrost. Z tego co czytalam to pomaga olejowanie, NIEGRZEBANIE pod paznokciem, niescinanie go do konca tylko pozostawienie tak z 1-2 mm. Powodzenia.
efc6a1cb5fe4a74ea359d2acbd2eea31cfefd6de_624396d99d764 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 13:24   #114
Karolka003
Przyczajenie
 
Avatar Karolka003
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 3
Dot.: Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc??

Ja robiłam hybrydy przez jakiś czas i zauważyłam, że płytka mi się wydłużyła właśnie Wydaje mi się, że w ogóle nie ma jakiś takich sposobów, które na stałe wydłużyły płytkę, ale powiem Wam jak zaczną mi się zmieniać paznokcie bo narazie płyta nie cofa się
Karolka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-04, 13:25   #115
dominika_kras
Raczkowanie
 
Avatar dominika_kras
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 131
Dot.: Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc??

zajrzałam na ten wątek, ponieważ ostatnio rozmawiałam o tym z mamą, która kiedyś miała bardzo krótkie, szerokie paznokcie. nic nowego nie powiem, bo wszytko już tu napisane, ale chcę potwierdzić, że jak najbardziej DA SIĘ wydłużyć płytkę. trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość
od 3lat regularnie robię sobie i mamie paznokcie hybrydowe, z kilkudniowymi przerwami, podczas których intensywnie olejujemy paznokcie różnymi olejkami, a zaraz po zdjęciu lakieru moczymy paznokcie w ciepłej oliwie. paznokcie mojej mamy przeszły ogromną zmianę, właśnie dzięki olejom i tym, że nigdy nie piłujemy paznokci na zero, zawsze zostawiamy choć odrobinę tej "białej" części paznokcia, nie grzebiemy pod paznokciami i odsuwamy skórki płytka ładnie przyrasta do palca i różnica jest ogromna
polecam też wątek 'Olejowanie paznokci i nie tylko' , dziewczyny dużo piszą tam o przyroście dzięki olejowaniu, jest też trochę zdjęć przed i po

Edytowane przez dominika_kras
Czas edycji: 2018-03-04 o 13:28
dominika_kras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-04 14:25:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.