Trądzik zaskórnikowy. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-05, 00:14   #361
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Dot.: wągry

ok czyli wągry wyskubać se z nosa i posmarować brevoxylem lub benzacne ok dzieki
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-05, 00:15   #362
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Dot.: wągry

ok, czyli wycisnąć wągry z nosa i posmarować brevoxylem lub benzacne ok dzieki
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-05, 16:15   #363
emilio
Raczkowanie
 
Avatar emilio
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 259
Dot.: wągry

a ja myslalam, ze nie wolno wyciskac bo to jeszcze pogarsza sprawe...

ale i tak raz na jaki czas wycisne tu i owdzie, tylko, ze nast. dnia mam w tych miejscach juz nie zaskorniki, ale pryszcze

macie na to jakas rade? zazwyczaj po takich torturach przykladam wacik ze spirytem :P i potem smaruje Aknemycinem (to od dermatologa, ale kompletnie nie pomaga )
__________________
"Czy zdanie okrągłe wypowiesz, czy księgę mądrą napiszesz, będziesz mieć zawsze w głowie tę samą pustkę i ciszę."

G. Turnau
emilio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-05, 17:44   #364
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: wągry

Jeżeli masz zaskórniki to polecam stosowanie kremów z kwasami lub retinoidów jak radzi Justy Sprawdź czy odpowiednio dobierasz kosmetyki- stosowanie kremów do skóry suchej, podczas gdy masz mieszaną/tłustą, podkładów non-transfer, nieodpowiedni demakijaż np. tylko tłustym mleczkiem. Odradzam toniki z alkoholem, lepsze są delikatne (Dax Cosmetics Perfecta Czysta Cera ma trochę kwasów). Nie męcz skóry codziennym wyciskaniem wągrów! To tylko pogarsza sprawę. Stosuj glinki zielone, peelingi, a efekty same przyjdą. Może nie będzie to idealny nosek, bo jeśli ktoś ma skłonności, to trudno ale na pewno wygląd skóry się polepszy.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-05, 18:18   #365
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: wągry

dzieki ja tez sie zastosujedo porady
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-05, 18:44   #366
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: wągry

wiecie moze jeszcze ile tak kosztuje ten caly Brevoxyl?
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-05, 19:00   #367
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: wągry

mnie bardzo, ale to bardzo pomogl brvoxyl. trzeba tylko troche samozaparcia i reguralnosci w stosowaniu. koszt ok 20 zl

podobno swietna jest tzw. gabeczka biothermu. niestety- kosztuje 80 pln
a tak pozostaje glinka, maseczka eris zwezajaca pory, i takie tam
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-05, 19:25   #368
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: wągry

Słuchajcie... mam pytanie, głupie może,... ehhh.. nie wiecie co się stanęło z tymi plasterkami oczyszczającymi pond's'a ? Wiem, że już ich od dawna nie produkują, ale jeden taki i potem właśnie ten brevoxyl... i cud miodzio... ehh... pomarzyć można..
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-05, 19:29   #369
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: wągry

Cytat:
Napisane przez kasia5558
podobno swietna jest tzw. gabeczka biothermu. niestety- kosztuje 80 pln
Potwierdzam, jest calkiem calkiem niezla! A jesli ktoras z was ma mozliwosc kupna maseczki peel off na nos z olejkiem z drzewa herbacianego Body Shopu to koniecznie sobie ja sprawcie, fantastycznie oczyszcza nos, ma bardzo entuzjastyczne oceny na MUA i ja tez jestem pod wrazeniem jej dzialania.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-05, 20:05   #370
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: wągry

przeszukalam wczesniejsze tematy na temat wagrow i zanlazlam cos co moze i wam sie przydac a nie chcialo wam sie szukacdotyczy to tego jak dobrze usunac wagry w domku.a wiec:
-parowka 15 min (najlepiej z jakimis ziolami)
-tłusty krem na nos zeby skory nie podraznic
-przez chusteczki niszczymy wroga tzn. wyciskamy
-znowu parowka albo maseczka sciagajaca
-na koniec najlepiej posmarowac delikatnie tormentiolem (do nabycia w aptece, kosztuje grosze)
Dokladnie opisane jest w tamtym temacie.jak ktos jest rzadny wiedzy to w wyszukiwarce napiszcie "wągry" i gdzies tam to jest
powodzenia!
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-05, 20:36   #371
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: wągry

Cytat:
Napisane przez emilio
a ja myslalam, ze nie wolno wyciskac bo to jeszcze pogarsza sprawe...
( )
to było w kontekście tego fragmentu wypowiedzi autorki wątku: "czy jezeli zostawie swoj nos w spokoju (do tej pory sama go oczyszczalam)"- ja zrozumiałam, że chodzi tu o domowe "wyciskanie", niestety

natomiast nieumiejętne "oczyszczanie (tzn. wyciskanie) na pewno przynosi więcej szkód niz pożytku. a skoro nawet kosmetyczkom zdarza się przeprowadzać ten zabieg nieumiejętnie, to bezpieczniej jest samemu nie bawić sie w ten sposób.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-05, 20:40   #372
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: wągry

Cytat:
Napisane przez neitka
nie wiecie co się stanęło z tymi plasterkami oczyszczającymi pond's'a ? Wiem, że już ich od dawna nie produkują
pond'sa nie ma. ale zawsze były plasterki Yves Rocher, a od kilku miesięcy do drogerii powróciły plasterki Nivea.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 10:55   #373
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Arrow Dot.: wągry

dziękuję za odpowiedż o tych plasterkach, bo... o dziwni na mnie działały idealnie! Dosłownie według słów reklamy... więc chciałam je znaleźć, bo wydaje mi się, że łatwiej już czystość skóry utrzymać niż o nią walczyć... A drogie one są?
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 11:08   #374
anastasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 384
Wink Dot.: wągry

mi na wagry niepomogly kremy z kwasami - uzywalam Lysanel Activ, nabawialam sie tylko dodatkowych malych blizn po wysypie pryszczy.teraz za to swietnie sie sprawdza u mnie tonik z AVONU ;-)
anastasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 13:46   #375
agnieszka_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 391
Dot.: wągry

Brevoxyl kosztuje około 30 zł w aptekach ale pamietaj on wysusza skóre, mi sie łuszczyła zarówno po nim jak i po differinie
agnieszka_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 19:13   #376
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Cool Dot.: wągry

no cóż Differin "poparzył" mi twarz... Może jestem na niego uczulona albo coś? Nie wiem, a co do Parówki, to można też kłaśc watę nasączoną wodą na twarz... efekt podobny, a dla mnie to np, dużo wygodniejsze, bo przy tym nie tłuszczą mi się tak włosy....
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 00:08   #377
marionnette
Przyczajenie
 
Avatar marionnette
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4
Dot.: wągry

Zainteresowała mnie ta gabeczka Biothermu. Możecie coś więcej o niej powiedzieć ? Pozdrawiam
marionnette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 01:01   #378
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: wągry

Cytat:
Napisane przez marionnette
Zainteresowała mnie ta gabeczka Biothermu. Możecie coś więcej o niej powiedzieć ? Pozdrawiam
Takie to male, niebieskie, z serii Biopur, pachnie mocno alkoholem, ale nie wysusza. Gabeczka jest nasaczona plynem z buteleczki, w ktorej sie znajduje i wystarczy sie nia pacnac kilkakrotnie po rozszerzonych porach Mozna ja miec przy sobie caly dzien i co jakis czas sie odswiezac. Ladnie zweza pory i daje mile uczucie swiezosci i czystosci Poprawia wyglad cery na dluzsza mete, trzeba tylko regularnie stosowac.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 17:54   #379
zolza20
Raczkowanie
 
Avatar zolza20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 354
GG do zolza20
Czarne wągry

Kochane co mam zrobic gdy mam mieszana cere,i co tydzien musze wyciskac czarne wagry(czarne kropeczki)mam rozszezone naczynka,i taka szara cere???A moze to jakis znak chorobowy?
zolza20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-08, 18:24   #380
Infinity
Raczkowanie
 
Avatar Infinity
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 100
Dot.: Czarne wągry

Myślę, że szara cera, rozszerzone naczynka i wągry to raczej nie oznaka żadnej choroby, gdyby tak było 75%(albo i więcej) populacji by na nią cierpiało. Tak to już jest z naszą skórą, że ma skłonności do pewnych niedoskonałośći (uwarunkowania genetyczne, hormonalne itp.), no i jeszcze dochodzi do tego zanieczyszczenie środowiska, składniki kosmetyków!! i wiele innych czynników. Może cera jest zmęczona po zimie, na szarą cerę poszukaj jakiegoś serum z wit. C ożywia i rozświetla cerę, hmmm co do wągrów to po pierwsze nie wyciskać (tylko nasili powstawanie nowych), jesienią sięgnij po delikatny krem z kwasami, taki żeby nie podrażnił naczynek. Też zmagam się z wągrami i to co pomaga to dobry peeling stosowany regularnie, maseczka oczyszczająca z glinki lub alg w proszku, maseczki typu peel off. Powodzenia w walce - pamiętaj, że ten wróg nigdy nie śpi - niestety, ale można go przechytrzyć .
Pzdr
Kasia
Infinity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 21:30   #381
zolza20
Raczkowanie
 
Avatar zolza20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 354
GG do zolza20
Dot.: Czarne wągry

Dzieki CI Kasiu za cenne rady....Napewno skozystam
zolza20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 17:21   #382
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Smile Dot.: Czarne wągry

słuchaj... mam taki sam problem też szara cera, naczynka i rozszerzone, zatkane pory... chcę tylko napisać, żebyś uważała na maseczki oczyszczające, bo mogą spowodować, że będziesz czerwoniutka przez naczynka... Ja polecam ze swojej strony sprawdzoną i dla mnie doskonałą maseczkę Lirene oczyszczającą... jest opisana na KWC, zajrzyj... nie jest droga, więc warto zaryzykować... co do peelingów najlepszy dla mnie (nie podrażniał) był peeling z kawy naturalnej, odrobiny cukru (tylko ostrożnie z tym cukrem) i żelu do mycia twarzy. Pozdrawiam pisz, jak Ci idzie z walką z niedoskonałościami skóry, to i ja skorzystam z Twoich doświadczeń
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 10:43   #383
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Smile Dot.: Czarne wągry

Miałam identyczny problem.dlatego wybrałam sie do cioci kosmetyczki która zaproponowała mi sposób pozbycia sie wągrów.Już kiedys go opisywałam na wizażu,ale nie wiem czy jeszze go znajdziecie dlatego sie powtórzę
A więc,oto potrzebne składniki
-miska z wrzącą wodą
-gruby ręcznik
-woda utleniona
-lekki nawilżający krem
-3 torebki herbaty z rumianku

W misce z wrzącą wodą robimy napar z rumiaku,potem nachylamy się nad miską z ręcznikiem na głowie( tak jak przy inhalacji)-napar z rumianku "otworzy"pory i lekko je oczysci.Tak siedzimy sobie ok 15 min ( z przerwami na łyk świeżego powietrza).Potem czy tymi rekami i przy pomocy chusteczki higenicznej delikatnie wycikamy wszelkie czarne wągry (delikatnie! lepiej bez pomocy ostrych paznokci lecz za pomoca opuszków palców).Następnie przemywamy skóre wacikiem nasączonym w wodzie utlenionej (dezynfekuje skórę).Czekamy minutę lub dwie,następnie myjemy twarz w lodowatej wodzie (zamyka pory) i na koniec aplikujemy jakiś leciutki krem.Zabiego można robić 2 razy w tygodniu.
Mam nadzieje,ze pomoże
pozdrawiam serdecznie
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 10:54   #384
Fronka
Raczkowanie
 
Avatar Fronka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 381
Dot.: Czarne wągry

Cytat:
Napisane przez cattt
Miałam identyczny problem.dlatego wybrałam sie do cioci kosmetyczki która zaproponowała mi sposób pozbycia sie wągrów.Już kiedys go opisywałam na wizażu,ale nie wiem czy jeszze go znajdziecie dlatego sie powtórzę
A więc,oto potrzebne składniki
-miska z wrzącą wodą
-gruby ręcznik
-woda utleniona
-lekki nawilżający krem
-3 torebki herbaty z rumianku

W misce z wrzącą wodą robimy napar z rumiaku,potem nachylamy się nad miską z ręcznikiem na głowie( tak jak przy inhalacji)-napar z rumianku "otworzy"pory i lekko je oczysci.Tak siedzimy sobie ok 15 min ( z przerwami na łyk świeżego powietrza).Potem czy tymi rekami i przy pomocy chusteczki higenicznej delikatnie wycikamy wszelkie czarne wągry (delikatnie! lepiej bez pomocy ostrych paznokci lecz za pomoca opuszków palców).Następnie przemywamy skóre wacikiem nasączonym w wodzie utlenionej (dezynfekuje skórę).Czekamy minutę lub dwie,następnie myjemy twarz w lodowatej wodzie (zamyka pory) i na koniec aplikujemy jakiś leciutki krem.Zabiego można robić 2 razy w tygodniu.
Mam nadzieje,ze pomoże
pozdrawiam serdecznie

Ja rózwnież stosuję ten sposób oczyszczania twarzy. Polecam do naparu dodać szałwię - działa antybakteryjnie. po wyciskaniu też dobrze jest przetrzeć twarz nie tylko wodą utlenioną ale również właśnie naparem z szałwi. No i ja jeszcze na sam koniec stosuję maseczkę oczyszczającą i ściągającą pory.
__________________
Fronka
Fronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 11:00   #385
Fronka
Raczkowanie
 
Avatar Fronka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 381
Dot.: Czarne wągry

Cytat:
Napisane przez Infinity
hmmm co do wągrów to po pierwsze nie wyciskać (tylko nasili powstawanie nowych), jesienią sięgnij po delikatny krem z kwasami, taki żeby nie podrażnił naczynek. Też zmagam się z wągrami i to co pomaga to dobry peeling stosowany regularnie, maseczka oczyszczająca z glinki lub alg w proszku, maseczki typu peel off.
Ja wyciskam wągry co jakiś czas, bo dla mnie jest to jedyny sposób na pozbycie się ich
Używałam kremu z kwasami ale nie pomógł oczyścić porów (być może po prostu wybrałam nieodpowiedni). Peelingi i maseczki, mimo że stosowane regularnie, również nie wystarczają.
__________________
Fronka
Fronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 11:10   #386
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Czarne wągry

Cytat:
Napisane przez cattt
Miałam identyczny problem.dlatego wybrałam sie do cioci kosmetyczki która zaproponowała mi sposób pozbycia sie wągrów.Już kiedys go opisywałam na wizażu,ale nie wiem czy jeszze go znajdziecie dlatego sie powtórzę
A więc,oto potrzebne składniki
-miska z wrzącą wodą (...)

ten sposób odpada przy naczynkowej cerze autorki wątku.

przy naczynkach: peeling kawitacyjny u kosmetyczki (oczyszczanie ultradźwiękami), maseczki glinkowe.
reszta (kwasy, "wyciskanie", mikrodermabrazja, nadtlenek benzoilu, retinoidy) w zalezności od reakcji skóry naczynkowej.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 15:16   #387
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Czarne wągry

ja tez męczę się z wągrami na nosku
wyciskam je gdzieś co trzeci dzień, no ale niestety cały czas są
pozatym stosuję maseczkę do cery tłustej i mieszanej Lirene oraz tonik i mleczko z tej serii. Miałam tonik na wągry z avonu, ale mi nie służył, jednak inne dziewczyny go sobie zachwalają.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 14:41   #388
tamka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Question zaskórniki precz!

Chcialabym się dowiedzieć jak można pozbyć się zaskórników na nosie.
Mam cerę tłustą, podatną na tworzenie się ' niedoskonałości'. Ciekawa jestem, czy jest inna metoda niż tradycyjne usuwanie mechaniczne przez kosmetyczkę.
Dodam, że po takich (3) zabiegach moja cera miała się znacznie gorzej, a nie wszystkie zaskórniki udało sie usunąć. Co zatem począć ???? Mile widziana metoda, która nie zrujnuje mi portwela.




Pozdrawiam.
tamka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 18:26   #389
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: zaskórniki precz!

Mnie dobrze robi piling DHEA AA i nastepnie maseczka z glinki zielonej - tylko pamietaj zeby zraszac ja woda, bo potem ciezko ja zmyc. Kiedys mylam tez buzie szczoteczka z naturalnego wlosia i tez bylo ok.
Na jesieni mozesz sprobowac preparatow z kwasami - pamietaj tylko o ochronie przed sloncem. Z tego powodu nie stosuje sie kwasow latem
Niestety z czarnymi kropkami trzeba walczyc dlugo i sytematycznie - nadal sie bijemy
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 19:55   #390
Anulala
Raczkowanie
 
Avatar Anulala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin city ;)
Wiadomości: 298
Dot.: Czarne wągry

ten sposób o którym mówicie no nic innego jak ''patówka'' Stosowałam ją kilka razy ale efekt był taki,że wągrów nie miałam(i to jest +) ale zato zauważyłam że nie służy to moim naczynkom(i to jest ogromny-, dlatego nie stosje tego i męcze się z tymi wągrami.
Anulala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-25 13:23:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.