kosmetyki Bourjois - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-15, 13:52   #4081
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: kosmetyki Bourjois

Wczoraj użyłam pierwszy raz Healthy Mix (ale tego "starego", nie nowej wersji), mam numer 51 i jestem załamana. Nie wiem, czy to już moje przewrażliwienie, czy co (oby przewrażliwienie), ale wydaje mi się, że po bokach twarzy mi ciemnieje czy któraś ma podobne odczucia? a może poleicłybyście mi jakiś puder, który by mi to trochę "rozjaśnił"? albo macie swoje sposoby na rozjaśnienie.... ?
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 14:11   #4082
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
Wczoraj użyłam pierwszy raz Healthy Mix (ale tego "starego", nie nowej wersji), mam numer 51 i jestem załamana. Nie wiem, czy to już moje przewrażliwienie, czy co (oby przewrażliwienie), ale wydaje mi się, że po bokach twarzy mi ciemnieje czy któraś ma podobne odczucia? a może poleicłybyście mi jakiś puder, który by mi to trochę "rozjaśnił"? albo macie swoje sposoby na rozjaśnienie.... ?
też go mam i ten sam kolor, u mnie się nic takiego nie dzieje.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 14:28   #4083
Magdalena3city
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: różnie, nie jestem ciagle w 1 miejscu
Wiadomości: 379
GG do Magdalena3city
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Magdalenko, bardzo Ci dziękuję za pomoc W takim razie poszukam u siebie w marionnaud, a nuż trafię i upoluję go Jeszcze raz dziękuję Skarbie, że chciało Ci się szukać dla mnie informacji

Nie ma problemu , trzeba sobie pomagac Pozdrawiam i życzę udanych zakupów jak gdzies się natknę na podkład w tej cenie ,w jakies sieci krajowej to dam znać.

Jedna z Was napisała ze cena serum jest teraz niższa jako promocyjna- z tego co mi powiedziano- to "g...o prawda" ma to byc cena standardowa a stary HM ma byc całkowicie usunięty ze sprzedaży. Kiedy to nie wiem, nie zagłębiam się w informacje usłyszane od ekspedientek gdyż mówią one czesto to - co korzystnie wpływa na firmę czy zachęci do zostawienia pieniedzy w sklepie( zapasy).

Dziewczynka 87- polecam Ci najprostszy najzwyklejszy puder prasowany Constance Carrol nr 18 - Ivory nr 17 translucient ( do 51 bedzie pasował) i delikatnie sie przyprusz. Ja rownież stosuję 51 zarowno starego HM jak i nowego, nic mi się z im nie dzieje. ale mozesz miec takie złudzenie, nie zapominaj że twarz jest pokryta włoskami, ktorych tak od sobie nie zobaczysz bez przyglądania się i widocznie u Ciebie one są tam ciemniejsze i odznaczaja sie prz jasnym podkładzie.
Puder prasowany ktory oferuję kosztuje około 5-8zł, cieżko czasem dostac Transparentny czy ivory, zmieniło się podobno oznaczenie cyferkowe, ale jak powiesz ivory czy transparent bedzie oki. Stosuję go jakies 8lat ,1 opakowanie starczy mi na 4miesiace, poprawki robie co 5godzin mniej wiecej,nie uczula, takze godny polecenia.
Magdalena3city jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 14:31   #4084
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: kosmetyki Bourjois

U mnie klasyczny HM także ciemniał - ale takie są uroki mojej skóry, że w sumie wszystkie podkłady na niej ciemnieją...
Co do rozjaśnienia sprawa dość skomplikowana. Można nakładać na niego jaśniejszy puder, ale moim zdaniem wygląda to mało naturalnie, zwłaszcza gdy puder się przeciera (robią się plamy). Lepsze jest już zmieszanie podkładu z innym, jaśniejszym podkładem. Tylko, że w naszym kraju trudno o podkład jaśniejszy niż te oferowane przez Bourjois... I trzeba też być gotowym na to, że podkład zmieni nieco swoje właściwości... U mnie najlepszym rozjaśniaczem okazała się biała Illamasqua (RF 105 z odrobinką różowego pigmentu); podkład silnie kryjący, dobrze łączący się z innymi... Wystarczy malutka kropelka by rozjaśnić podkład. Dodatkowo Illa w połączeniu z fluidem mnie nie zapychała ani nie powodowała szybkiego błyszczenia się skóry ( w odróżnieniu do białej bazy inglota, którą też rozjaśniałam ciemne podkłady).
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 16:55   #4085
safa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Magdalena3city Pokaż wiadomość
Nie ma problemu , trzeba sobie pomagac Pozdrawiam i życzę udanych zakupów jak gdzies się natknę na podkład w tej cenie ,w jakies sieci krajowej to dam znać.

Jedna z Was napisała ze cena serum jest teraz niższa jako promocyjna- z tego co mi powiedziano- to "g...o prawda" ma to byc cena standardowa a stary HM ma byc całkowicie usunięty ze sprzedaży. Kiedy to nie wiem, nie zagłębiam się w informacje usłyszane od ekspedientek gdyż mówią one czesto to - co korzystnie wpływa na firmę czy zachęci do zostawienia pieniedzy w sklepie( zapasy).

Dziewczynka 87- polecam Ci najprostszy najzwyklejszy puder prasowany Constance Carrol nr 18 - Ivory nr 17 translucient ( do 51 bedzie pasował) i delikatnie sie przyprusz. Ja rownież stosuję 51 zarowno starego HM jak i nowego, nic mi się z im nie dzieje. ale mozesz miec takie złudzenie, nie zapominaj że twarz jest pokryta włoskami, ktorych tak od sobie nie zobaczysz bez przyglądania się i widocznie u Ciebie one są tam ciemniejsze i odznaczaja sie prz jasnym podkładzie.
Puder prasowany ktory oferuję kosztuje około 5-8zł, cieżko czasem dostac Transparentny czy ivory, zmieniło się podobno oznaczenie cyferkowe, ale jak powiesz ivory czy transparent bedzie oki. Stosuję go jakies 8lat ,1 opakowanie starczy mi na 4miesiace, poprawki robie co 5godzin mniej wiecej,nie uczula, takze godny polecenia.

Ktoś Ci niezłych głupot nagadał. Halthy Mix, stał się bestsellerem wśród podkładów, a cena standardowa serum to 59,99zł
safa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 17:17   #4086
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: kosmetyki Bourjois

Kurczę, już sama nie wiem, czy go chcę, czy nie. Na innym forum widziałam, że jest nieco ciemniejszy od klasyka, więc niedobrze. W jakiej cenie jest bez promocji 10h?
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 21:42   #4087
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie Wy widzicie ten nowy HM serum po 47zł?
Od czwartku będzie w Rossmannie za 47zł
Cytat:
Napisane przez safa Pokaż wiadomość
Jak już o zastępowaniu mowa, to w tym roku zostanie wycofana z produkcji, czekoladka i prasowany... Nie wiem czy i kiedy pojawi się coś na ich miejsce, osobiście na pewno zrobię sobie zapas czekoladki.
Czekoladkę wycofują? Tzn. ta brązującą, czy białą? Kiedyś bardzo podobała mi się biała, ale jakoś nigdy funduszy nie zebrałam, a ostatnio o niej zapomniałam.
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 15:22   #4088
Magdalena3city
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: różnie, nie jestem ciagle w 1 miejscu
Wiadomości: 379
GG do Magdalena3city
Dot.: kosmetyki Bourjois

wiecie co
kupiłam sobie Repulpant reboosting 61 apricote clair.
Znajoma powiedziala mi ostatnio zebym nie brala z allegro mimo ze mnie kusiło ze bedzie brala jak bedzie na promie , no i mi tez chetnie cos wezmie, wybralam to.
Mialam probke, byla taka fantastyczna ze zapragnelam go mieć.Wygladzał mi perfekcyjnie zmarszczki pod oczami, nawilżał skórę, nie osadzał się jak inne pieruny Nie wiem czym sie rozni ten z allegro od tego z promu moze dlatego że "made in France ?"
w kazdym razie ...wymienie się na jakis jasniejszy. ten 61 ktory teraz mam jest ton ciemniejszy od 51 HM starego. Nie wiem co z nim zrobie. Dopiero co go dostalam do reki, zrobilam sobie kapkę na policzek i mam error... w probce wydawal mi sie jasny, dopasowany.
Help!
Magdalena3city jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 15:27   #4089
kchna
Przyczajenie
 
Avatar kchna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 9
Dot.: kosmetyki Bourjois

cześć dziewczyny
wiecie gdzie można znaleźć Bourjois Rouge Hi-Tech?? to taka farbka do ust..
od dwóch tygodni latam po rossmanach i douglasach i nigdzie o czymś takim nie słyszeli.. jesteście moją ostatnią nadzieją
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rouge_futuriste_82.jpg (25,6 KB, 10 załadowań)
kchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 15:59   #4090
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: kosmetyki Bourjois

Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi i podpowiedzi. Nie śmiejcie się, ale dzisiaj już mam wrażenie, że Healthy Mix nr 51 pasuje mi idealnie.
powiedzcie mi, czy któraś z Was ma już ten róż: http://lula.pl/lula/1,95647,8059366,..._Bourjois.html
oglądałam w Douglasie i wygląda zachęcająco, ale wolę w ciemno nie kupować..... (chociaż pewnie i tak kupię, jeśli nawet nie zdobętę opinii na jego temat)
pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję!
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 16:16   #4091
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi i podpowiedzi. Nie śmiejcie się, ale dzisiaj już mam wrażenie, że Healthy Mix nr 51 pasuje mi idealnie.
powiedzcie mi, czy któraś z Was ma już ten róż: http://lula.pl/lula/1,95647,8059366,..._Bourjois.html
oglądałam w Douglasie i wygląda zachęcająco, ale wolę w ciemno nie kupować..... (chociaż pewnie i tak kupię, jeśli nawet nie zdobętę opinii na jego temat)
pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję!
ja jestem nim zachwycona o wiele bardziej podoba mi się niż klasyczny róż Bourjois w okrągłym opakowaniu. Już pisałam w tym wątku opinie o nim.

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post24108634

dodam jeszcze, że jest bardzo trwały, w ogóle się nie ściera, wygląda naturalnie, można stopniować efekt bez obawy, że się przesadzi, rozświetlacz jest po prostu cudowny i sam róż również, idealnie matowy, ładnie zaznacza kości policzkowe, dobrze się rozprowadza, pędzelek z zestawu jest miękki, inny niż w tych okrągłych różach, doskonale ożywia cerę, rozświetlacz rozpromenia, wygląda naprawdę dobrze na twarzy

Edytowane przez e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Czas edycji: 2011-01-17 o 16:21
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 17:12   #4092
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez kchna Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
wiecie gdzie można znaleźć Bourjois Rouge Hi-Tech?? to taka farbka do ust..
od dwóch tygodni latam po rossmanach i douglasach i nigdzie o czymś takim nie słyszeli.. jesteście moją ostatnią nadzieją
http://allegro.pl/listing.php/search...URJOIS+hi+tech

proszę z tego co mi wiadomo tego produktu nie było sprzedaży w Polsce.Mam ten produkt lecz niestety leży w szufladzie nieużywany.Wysuszał mi usta ale za cenę z allegro warto wypróbować.
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 17:45   #4093
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez kchna Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
wiecie gdzie można znaleźć Bourjois Rouge Hi-Tech?? to taka farbka do ust..
od dwóch tygodni latam po rossmanach i douglasach i nigdzie o czymś takim nie słyszeli.. jesteście moją ostatnią nadzieją
Na ebay jest.
Niecałe 20 zł z przesyłką wychodzi
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 21:02   #4094
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: kosmetyki Bourjois

Mam pytanko czy bourjois jest duzo tansze we francji czy po przeliczeniu cena wychodzi podobna? we wrzesniu byc moze odwiedze paryz i zastanawiam sie, czy nie odlozyc zakupow do tego czasu??
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 21:13   #4095
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
powiedzcie mi, czy któraś z Was ma już ten róż: http://lula.pl/lula/1,95647,8059366,..._Bourjois.html
oglądałam w Douglasie i wygląda zachęcająco, ale wolę w ciemno nie kupować..... (chociaż pewnie i tak kupię, jeśli nawet nie zdobętę opinii na jego temat)
pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję!
Ja mam 2: 01 - taki jaśniutki i 03- ciemniejszy róż. Lubię je oba, z czym z 03 muszę uważać, żeby nie przesadzić, bo mam bardzo jasną karnację. Ożywiają buzię, rozświetlacz rozświetla jak należy, są trwałe, nie robią plam ^^
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 22:23   #4096
safa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Kreskaaa Pokaż wiadomość
Mam pytanko czy bourjois jest duzo tansze we francji czy po przeliczeniu cena wychodzi podobna? we wrzesniu byc moze odwiedze paryz i zastanawiam sie, czy nie odlozyc zakupow do tego czasu??
Po przeliczeniu np. Healthy Mix kupiony za 15 euro, to jakieś 60zł. Opłaca się kupować tylko kosmetyki, których u nas nie ma i kolory, których nie ma, bo cena podobna, a chyba nawet mamy taniej niektóre rzeczy.

Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi i podpowiedzi. Nie śmiejcie się, ale dzisiaj już mam wrażenie, że Healthy Mix nr 51 pasuje mi idealnie.
powiedzcie mi, czy któraś z Was ma już ten róż: http://lula.pl/lula/1,95647,8059366,..._Bourjois.html
oglądałam w Douglasie i wygląda zachęcająco, ale wolę w ciemno nie kupować..... (chociaż pewnie i tak kupię, jeśli nawet nie zdobętę opinii na jego temat)
pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję!
W porównaniu z klasycznym okrągłym różem, to zupełnie inne kosmetyki. Duo Sculpteur mam wrażenie, że jest trwalszy od klasycznego, za to szybciej go ubywa, bo nie jest wypiekany. Jeśli lubisz pojedyncze róże bourjois, to możesz zaczekać do wiosny, wtedy wchodzi kolekcja z nowym okrągłym rozświetlaczem. Na plus Duo Sculpteur, przemawia matowy kolor, w okrągłych różach chyba nie ma koloru bez chociaż jednej drobinki.

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Od czwartku będzie w Rossmannie za 47zł

Czekoladkę wycofują? Tzn. ta brązującą, czy białą? Kiedyś bardzo podobała mi się biała, ale jakoś nigdy funduszy nie zebrałam, a ostatnio o niej zapomniałam.
Wiem tylko ogólnie o czekoladzie więc pewnie całą serię, a u nas i tak nie ma białej.
safa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 22:45   #4097
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez safa Pokaż wiadomość
w okrągłych różach chyba nie ma koloru bez chociaż jednej drobinki.
15?
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 00:04   #4098
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez safa Pokaż wiadomość
Na plus Duo Sculpteur, przemawia matowy kolor, w okrągłych różach chyba nie ma koloru bez chociaż jednej drobinki.
mam 2 kolory i w żadnym nie ma drobinek. wydaje mi się, że jest sporo takich odcieni, aczkolwiek dawno nie oglądałam palety, bo nie mam w planach kupowania kolejnych
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 09:51   #4099
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
Wczoraj użyłam pierwszy raz Healthy Mix (ale tego "starego", nie nowej wersji), mam numer 51 i jestem załamana. Nie wiem, czy to już moje przewrażliwienie, czy co (oby przewrażliwienie), ale wydaje mi się, że po bokach twarzy mi ciemnieje czy któraś ma podobne odczucia? a może poleicłybyście mi jakiś puder, który by mi to trochę "rozjaśnił"? albo macie swoje sposoby na rozjaśnienie.... ?
ja dosypuję trochę jasnego proszku, jakiś podklad mineralny i mieszam na dłoni i tak nakladam. Lepiej niz nakladanie jasnego pudru.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 15:39   #4100
kchna
Przyczajenie
 
Avatar kchna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 9
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez iguanaiguana Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/listing.php/search...URJOIS+hi+tech

proszę z tego co mi wiadomo tego produktu nie było sprzedaży w Polsce.Mam ten produkt lecz niestety leży w szufladzie nieużywany.Wysuszał mi usta ale za cenę z allegro warto wypróbować.
widziałam te aukcje wcześniej ale i tak dziękuję myślałam, że będę mogła go przetestować..
a który z odcieni masz i jak się on ma do koloru pojemniczka?? szukam czegoś pomiędzy różem a czerwienią, ale bez pomarańczy i nie mogę się zdecydować
kchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 20:40   #4101
Olexandra
Raczkowanie
 
Avatar Olexandra
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 292
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez kchna Pokaż wiadomość
widziałam te aukcje wcześniej ale i tak dziękuję myślałam, że będę mogła go przetestować..
a który z odcieni masz i jak się on ma do koloru pojemniczka?? szukam czegoś pomiędzy różem a czerwienią, ale bez pomarańczy i nie mogę się zdecydować
ja mam 2 odcienie tej farbki do ust - rouge futuriste i rose pixel. Z obu jestem zadowolna kolor ich opakowania malo sie rozni, ale ten pierwszy bardziej wpada w chlodny kolor a drugi to taka fuksjowa, soczysta czerwien, nie wpadajaca w braz, bez zoltego podcienia. DLugo trzymaja sie na ustach, nie zostawiaja sladow, jedynie moga powodowac uczucie suchosci (nie wysuszaja ust na dlugo, tylko chwile po pomalowaniu, trzeba poczekac az calkowicie wyschnie, bo farbka to taka jakby zabarwiona na czerwono woda)
Olexandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 21:58   #4102
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: kosmetyki Bourjois

Dziewczyny, czy w jakiejś drogerii jest może teraz promocja na maskarę Volumizer?
Któraś z Was jej w ogóle używała? Jak wrażenia?
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 22:25   #4103
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ja dosypuję trochę jasnego proszku, jakiś podklad mineralny i mieszam na dłoni i tak nakladam. Lepiej niz nakladanie jasnego pudru.
Dzięki za patent Kiedyś próbowałam tak zrobić z Lancome i jakimś jasnym EDM-em (chyba sandy fair)
ale mi nie wyszło - powstało coś na kształt błota albo zaprawy murarskiej. Może spróbuję z białym Meow albo Lucy - one są bardziej kremowe
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 13:10   #4104
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w jakiejś drogerii jest może teraz promocja na maskarę Volumizer?
Któraś z Was jej w ogóle używała? Jak wrażenia?
ja ją oddałam po tygodniu. mizerny efekt i do tego się rozmazywała. nie umywa się do volume clubbing. ale na kwc ma same dobre recenzje, więc może tez będziesz zadowolona
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 13:23   #4105
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: kosmetyki Bourjois

jak tam dalsze wrażenia dziewczyn stosujących healthy mix serum?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 15:47   #4106
anusia110889
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 387
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
jak tam dalsze wrażenia dziewczyn stosujących healthy mix serum?
właśnie... też bardzo chętnie się dowiem mam chęć na ten podkład ale obawiam się, że będę się świeciła nadmiernie (zawsze się świecę po paru godzinach, to normalne przy cerze mieszanej), ale mam jeszcze skórę bardzo wrażliwą i chciałam czegoś lżejszego spróbować dziewczynki dajcie znać jak się sprawdza
anusia110889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 17:33   #4107
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: kosmetyki Bourjois

Dostałam moje cienie zamówione na Truskawie
I muszę powiedzieć, że kolory są rewelacyjne! Jutro będę próbowała na oku, ale już dzisiaj widzę, że chyba bardzo się polubimy
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 17:39   #4108
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w jakiejś drogerii jest może teraz promocja na maskarę Volumizer?
Któraś z Was jej w ogóle używała? Jak wrażenia?
chyba nie ma nigdzie promocji.
co do tuszu to STEP2 to dla mnie porażka szczoteczka nabiera strasznie ale to naprawdę ogromną ilość tuszu kompletnie nie da się nim pomalować. ale STEP1 to zdecydowanie rekompensuje dobra szczoteczka, rozdziela rzęsy, dobrze się nią maluje, nabiera tuszu akurat. rzęsy są ładnie wydłużone i podkreślone. można stopniować efekt od naturalnego do trochę mniej jednak nie przesadzimy nim, nie będziemy mieć teatralnych rzęs. nie rozmazuje się, nie obsypuje, nie tworzy grudek. naprawdę jestem zadowolona, ale ze STEP1, Step2 to dla mnie bezużyteczna pomyłka zauważyłam jeszcze, kiedy tuszu jest już mniej wtedy trzeba odkręcić step2 i pomachać szczoteczką w opakowaniu, wtedy szczoteczka ze step1 nabierze tuszu
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:36   #4109
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez anusia110889 Pokaż wiadomość
właśnie... też bardzo chętnie się dowiem mam chęć na ten podkład ale obawiam się, że będę się świeciła nadmiernie (zawsze się świecę po paru godzinach, to normalne przy cerze mieszanej), ale mam jeszcze skórę bardzo wrażliwą i chciałam czegoś lżejszego spróbować dziewczynki dajcie znać jak się sprawdza
Jest lekki i nawilżający. Użyłam jeszcze 2 razy i dałam spokój. To nie jest podkład do mojej cery niestety- jest tłusta. I błyszczy się po nim przeokrutnie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:46   #4110
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: kosmetyki Bourjois

a Healthy mix jak się sprawował na Twojej cerze, Rzyrafko?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-08 15:10:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.