baardzo sucha skóra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-28, 11:34   #1
cholerawiekto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Unhappy

baardzo sucha skóra


Może wy coś pomożecie mam strasznie suchą skórę...
zrobilam sobie dzisiaj już dwa razy peeling nasmarowałam sie balsamem i nic i tak jest ciągle szczegolnie skora wokol pach az sie robia takie łuski jakby ... jest ona innego koloru nawet troche taka z deka zółta ;/ szczegolnie wokoł pach i na boczej części ud... taka sama skóra jest też w innych miejsach na ciele to na nodze kawałek to na rękach jest taki kawałek suchej z deka zółtej jak by łuski ;/

ostatnio mialam jakies uczulenie moze to od tego...ja w zasadzie sama nie wiem na co ono jest te uczulenie...brałam leki ale tak srednio pomogły...

juz nie wiem no jak dla mnie to jest nienormalne nigdy tak nie mialam ;/
cholerawiekto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 11:49   #2
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 596
Dot.: baardzo sucha skóra

Cytat:
Napisane przez cholerawiekto Pokaż wiadomość
Może wy coś pomożecie mam strasznie suchą skórę...
zrobilam sobie dzisiaj już dwa razy peeling nasmarowałam sie balsamem i nic i tak jest ciągle szczegolnie skora wokol pach az sie robia takie łuski jakby ... jest ona innego koloru nawet troche taka z deka zółta ;/ szczegolnie wokoł pach i na boczej części ud... taka sama skóra jest też w innych miejsach na ciele to na nodze kawałek to na rękach jest taki kawałek suchej z deka zółtej jak by łuski ;/

ostatnio mialam jakies uczulenie moze to od tego...ja w zasadzie sama nie wiem na co ono jest te uczulenie...brałam leki ale tak srednio pomogły...

juz nie wiem no jak dla mnie to jest nienormalne nigdy tak nie mialam ;/

Do dermatologa marsz!
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 19:21   #3
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: baardzo sucha skóra

Dokładnie do dermatologa, wygląda na coś poważniejszego, niz tylko wysuszona skóra. Może to być jakieś zapalenie skóry objawiające się wysuszeniem, albo łuszczyca, to tylko przypuszczenia, lekarz musi zobaczyć i postawic diagnoze. Na wszelki wypadek jesli to tylko jakies uczulenie np na plyn do kapieli mozesz pic wapno-jest dobre na alergie.
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.