Ból podczas seksu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-13, 16:42   #1
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Unhappy

Ból podczas seksu


Mam problem. Niedawno zdecydowaliśmy się z chłopakiem na seks. Pierwszy raz był jakieś 2 dni przed okresem, więc akurat zrobiliśmy sobie tydzień przerwy, żeby wszystko się zagoiło, bo krwawiłam. Po okresie zaczęliśmy znowu współżycie, ale boli nadal i to strasznie, a to już z 10 razy było... A za dziesiątym razem krwawiłam i to całkiem sporo.

Nie wiem co jest nie tak Czytałam, że po jakimś 4 razie już nic nie boli, a my mamy za sobą 10, a ból wcale nie słabnie

Może ktoś mi coś poradzi? Bo już tracę nadzieję, że kiedyś będzie ok :/
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 17:14   #2
Morholt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 106
Dot.: Ból podczas seksu

Nie możesz pójść do ginekologa, żeby Cie obejrzał?
Wydaje mi się, ze takie rozwiązanie jest najlepsze
a co do tego kiedy przestaje bolec to wydaje mi się, ze każda kobieta jest inna wiec to nie jest chyba reguła.
__________________
"Gott weiss ich will kein Engel sein"
Morholt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 17:18   #3
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Ból podczas seksu

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Mam problem. Niedawno zdecydowaliśmy się z chłopakiem na seks. Pierwszy raz był jakieś 2 dni przed okresem, więc akurat zrobiliśmy sobie tydzień przerwy, żeby wszystko się zagoiło, bo krwawiłam. Po okresie zaczęliśmy znowu współżycie, ale boli nadal i to strasznie, a to już z 10 razy było... A za dziesiątym razem krwawiłam i to całkiem sporo.

Nie wiem co jest nie tak Czytałam, że po jakimś 4 razie już nic nie boli, a my mamy za sobą 10, a ból wcale nie słabnie

Może ktoś mi coś poradzi? Bo już tracę nadzieję, że kiedyś będzie ok :/
Jedynym wyjściem jest ginekolog. Możesz mieć nadżerkę, która boli i sie podrażnia i krwawi, możesz mieć też grubą błonę, którą tylko naderwaliście i ona powoduje ból. Ginekolog jest tutaj jedynym wyjście.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 19:56   #4
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: Ból podczas seksu

Litości.
Wyczytałaś gdzieś, że po 4 razie nic już nie boli. Co za bzdury. Każda z nas reaguje inaczej. Nie ma reguły, że za czwartym, piątym czy nawet osiemnastym razem nie boli!
Tak samo jest z orgazmem. Nie wszystkie za pierwszym razem go przeżywamy i nie ma żadnej tezy, że po 3 razie każda z nas będzie go miała.
Jeśli podejrzewasz nadżerkę i tym podobne - idź do lekarza.
Nawet jeśli nie wydaje Ci się żeby było to coś w tym stylu, możesz iść po prostu się go poradzić i porozmawiać o swoim problemie.
Na pewno Ci pomoże. Pozdrawiam. ;*
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 20:22   #5
marmutita
Rozeznanie
 
Avatar marmutita
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 568
Dot.: Ból podczas seksu

Pozwól się najpierw sobie zagoić po tym pierwszym razie
Pierwszy stosunek 2 dni przed okresem - potem okres i po nim znowu naruszaliście ranę, która niedawno powstała i nie zdążyła się zagoić.
Troszkę cierpliwości
marmutita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 20:27   #6
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Ból podczas seksu

Powinnaś iść na wszelki wypadek do ginekologa.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 23:28   #7
Kurt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 62
Dot.: Ból podczas seksu

Idź do ginekologa... Też miałam ten problem i w końcu zdecydowałam się pójść... 'Zajrzał' dosłownie na chwilę (okropny ból przy wprowadzaniu wziernika ) i od razu stwierdził że mam ogromny stan zapalny, opieprzył mnie do tego że tak długo zwlekałam z przyjściem...
Mam nadzieję, że to nie doprowadzi do bezpłodności, chciałabym miec kiedyś dzieci... ;( Dostałam cały stos leków..
A objawy wcale nie były wyraźne! Tylko, tak jak mówisz, ból przy każdym stosunku...
Lepiej iść do ginekologa od razu.
Kurt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-14, 10:30   #8
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Ból podczas seksu

Miałam robioną cytologię i mam grupę I, a jakbym miała nadżerkę to chyba cytologia by to wykazała? Nie jestem jednak pewna. Postanowiliśmy z chłopakiem zrobić sobie 2-tygodniową przerwę, a później spróbować z lubrykantem, chociaż nie uważam, żebym była jakoś źle nawilżona. Mamy nadzieję jednak, że żel zmniejszy ból.
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 15:51   #9
dzastinka1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Dot.: Ból podczas seksu

sluchajcie dziewczyny, wlasnie tydzien temu odbylam z chlopakiem pierwszy stosunek bylo... hmm godnie, no ale nie o tym chcialam pisac. przy pierwszym stosunku oczywiscie byla krew i bol, myslalam ze przy drugim razie bedzie juz ok, ale niestety wczoraj rowniez doswiaczylam bolu i byla krew, nawet wiecej niz ostatnio... powinnam sie tym martwic??
pozdrawiam
dzastinka1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 17:23   #10
frozenstrawberries
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 128
Dot.: Ból podczas seksu

Cytat:
Napisane przez dzastinka1993 Pokaż wiadomość
sluchajcie dziewczyny, wlasnie tydzien temu odbylam z chlopakiem pierwszy stosunek bylo... hmm godnie, no ale nie o tym chcialam pisac. przy pierwszym stosunku oczywiscie byla krew i bol, myslalam ze przy drugim razie bedzie juz ok, ale niestety wczoraj rowniez doswiaczylam bolu i byla krew, nawet wiecej niz ostatnio... powinnam sie tym martwic??
pozdrawiam
Absolutnie nie. To nie najnormalniejsze, rzadko się chyba zdarza żeby za drugim razem było ok. Pamiętam, że mnie bolało przez jakieś 5-6 pierwszych stosunków. A co do krwawienia to pewnie masz mocną błonę, która nie do końca została zerwana.
frozenstrawberries jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 22:09   #11
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ból podczas seksu

W sumie to nie wiem czy na pewno to jest aż takie normalne. Wiadomo, że nie ma reguły przez ile stosunków ma boleć, czy w ogóle ma boleć, ale 10 razy? O czymś takim jeszcze nie słyszałam. No i chyba powinno się już zagoić. Poczekaj z tydzień, spróbujcie jeszcze raz a jeśli nadal będziesz krwawić to idź do ginekologa, nie lekceważyłabym tego.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 06:48   #12
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Ból podczas seksu

Zrobiliśmy sobie tydzień przerwy, teraz wystąpi krwawienie z odstawienia, więc następny tydzień przerwy. Jeśli po takim czasie ciągle będzie boleć, to chyba się załamę

A jak myślicie, ten żel pomoże?
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 13:29   #13
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ból podczas seksu

Mówisz ze byłaś dobrze nawilżona więc nie wiem, czy to coś zmieni.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 19:56   #14
dzastinka1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Dot.: Ból podczas seksu

dzięki wielkie za odpowiedz, napewno poslucham waszych rad, jesli nadal bedzie cos nie tak to nie zbagatelizuje tego tylko od razu polece do gina, dziekuje i pozdrawiam
dzastinka1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 20:33   #15
AaNUsia1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Z pięknego miasta ;)
Wiadomości: 332
Dot.: Ból podczas seksu

Może jesteś zbyt młoda i dlatego takie problemy? Ja rzeczywiście nie miałam takich problemów, chociaż byłam nie najstarsza. Mogą być różne przyczyny: np, to , że Twoja pochwa jest bardzo mała i podczas stosunku bardzo Cię boli kiedy wkłada penisa, ona musi się po prostu do tego przystosować, szczególnie kiedy to są początki. Może za szybko chcecie zacząć? Spróbuje rzeczywiście długo się miziać, aż naprawdę będzie bardzo bardzo mokro i wtedy naprawdę bardzo powoli niech spróbuje w Ciebie wejść ale oczywiście nie do końca tylko bardzo bardzo powoli aż do końca. Ja czytając ten post przypomniałam sobie , że tez mnie bolało na początku i uważam , że to jest spowodowane właśnie tym , że pochwa jest bardzo mała i trochę potrzeba zanim się stanie ciut większa poprzez współżycie. Inną przyczyną może być też wielkość penisa twojego partnera, albo i też grubość, bo kiedy na początku ma się taką małą pochwę (niewyrobioną) to przy wkładaniu wiadomo , że będzie boleć. Ja na początku to nawet tamponów nie umiałam włożyć bo taka ciasna była, a teraz to już żaden problem kiedy się już tyle współżyje.
Może to być tez jakieś zapalenie, mogła wdać się jakaś infekcja, obce ciała które właśnie powodują straszny ból. Dlatego jak najszybciej do ginekologa!
Ja też miałam problem z sikaniem i w sumie mam go do dzisiaj i zawsze po sexe mam strasznie ostry mocz , który mnie piecze, a wręcz, czuję się jakby mój mocz był jakimś środkiem żrącym. BYłam z tym u ginekologa, ale nic konkretnego mi nie powiedział. Więcej się doczytałam na necie, właśnie , że mogą to powodować różne bakterie , a niektóre są bardzo paskudne i trudne do usunięcia.
Skutkiem mogą być też różne pozy podczas stosunku. Ja już się nauczyłam , że pozycja od tyłu i boku całkowicie mi odpada, bo potem od razu mam właśnie taki żrący mocz, i wiem , że od razu po stosunku musze iść siku, bo jeżeli nie pójdę to przez parę kolejnych dni będę mieć problemy z sikaniem. I nie raz tak miałam , że przez 3 dni leżałam w łóżku i sikałam do ręcznika, bo to się nie dało tak , że raz się wysiusiam i nie ma..to ciągle leciało, cały dzień mnie tak potrafiło uciskać , że po kropelce mi leciało i to takie żrące było, ohyda.
Dlatego najlepsze co to lekarz, bo jak widzisz przyczyny mogą być bardzo różne.
Pozdrawiam)
AaNUsia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 22:52   #16
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Ból podczas seksu

Coś nas podkusiło i jednak nie zaczekaliśmy dodatkowego tygodnia. I wiecie co? Nie bolało jak wchodził! Ale byłam szczęśliwa

Ale nie zniknął problem, że boli mnie, gdy jego penis uderza o przednią ściankę pochwy... Co mam z tym zrobić?
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 23:04   #17
margolciak
Raczkowanie
 
Avatar margolciak
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 115
Dot.: Ból podczas seksu

Jedyne wyjście to ginekolog. Naprawdę nie ma się czego bać, badania mimo że nie należą do najprzyjemniejszych to są bardzo ważne. Nikt z nas nie ma możliwości by powiedzieć Ci czy coś z Tobą nie tak, każda z nas jest inna , a poza tym to jest tylko forum i na podstawie tego co piszesz cięzko stwierdzić czy to jakieś zaburzenie.
Ginekolog to jedyne sensowne rozwiązanie.
__________________
" Siedziałem cicho i próbowałem się z nim porozumieć telepatycznie. Wyjaśnić mu jak mi przykro z tym co się stało. Pomyślałem o całym żalu i smutku na tym świecie. Chciałem z całego serca po prostu zostawić ten świat. I móc tak jak dwa anioły w nocy magicznie...zniknąć." Neil McCormick >
margolciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 08:11   #18
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ból podczas seksu

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Coś nas podkusiło i jednak nie zaczekaliśmy dodatkowego tygodnia. I wiecie co? Nie bolało jak wchodził! Ale byłam szczęśliwa

Ale nie zniknął problem, że boli mnie, gdy jego penis uderza o przednią ściankę pochwy... Co mam z tym zrobić?
No i super. Niestety, nie wiem czemu Cię boli i nie mogę Ci nic poradzić.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 22:15   #19
dzastinka1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Dot.: Ból podczas seksu

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Coś nas podkusiło i jednak nie zaczekaliśmy dodatkowego tygodnia. I wiecie co? Nie bolało jak wchodził! Ale byłam szczęśliwa

Ale nie zniknął problem, że boli mnie, gdy jego penis uderza o przednią ściankę pochwy... Co mam z tym zrobić?
no to juz masz fajnie, bo nie jest zle ja troche poczekam ze swoim TŻ az sie zagoi wszystko i znow sprobujemy, trzymajcie kciuki dam znac
dzastinka1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-18, 22:55   #20
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Ból podczas seksu

dzastinka1993 - zrobienie sobie przerwy naprawdę pomaga, jestem tego przykładem i pewnie nie tylko ja Zatem życzę powodzenia, koniecznie się pochwal sukcesem
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 07:48   #21
sophiya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
Dot.: Ból podczas seksu

AaNUsia1990, mocz nie może być tak żrący, nie ma takiej technicznej możliwości. ja tez tak czasem mam, że piecze po stosunku przy sikaniu, ale to przez mikrourazy mechaniczne.
__________________
I ain't happy, I'm feeling glad
I got sunshine, in a bag
I'm useless, but not for long
The future is coming on

sophiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 07:15   #22
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Ból podczas seksu

Żel pomógł, przy wejściu do pochwy nic nie boli

Ale ciągle odczuwam ból, gdy jego penis uderza o przednią ściankę pochwy :/ I nie wiem, co mam z tym zrobić. Czy któraś z Was miała taki problem przy początkach współżycia?
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 23:00   #23
edytkaa177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 119
Dot.: Ból podczas seksu

ja póki co mam za sobą 4 razy. No i boli mnie za każdym razem na początku, jak we mnie wchodzi. (podobnie jak Ty miałaś). Ostatnio była po raz pierwszy krew. Mi wydaje się, że mi się po prostu "rozciągnął" jeden otwór w błonie, a sama błona nie została przebita :-/ I teraz się zastanawiam kiedy w końcu uda się ją przebić...
edytkaa177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.