Ślub - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-20, 22:42   #1
aniab83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11

Ślub


Witam serdecznie.
11.09.2010 roku mam ślub. Niestety nie wyglądam tak jakbym chciała. Ważę 83 kg, chciałabym zrzucić z 20 kg żeby ślicznie wyglądać . Proszę o pomoc. Pozdrawiam(
aniab83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 08:49   #2
Sabuska
Raczkowanie
 
Avatar Sabuska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 51
Dot.: Ślub

polecam serdecznie diete proteinową DUKANA! Efekty są zniewalające!
__________________
My kobiety możemy więcej. Jesteśmy na wyższym stopniu 'rozwoju cywilizacyjnego'. Natura od nas wymaga więcej od płci, która jest doskonalsza! To dlatego my rodzimy dzieci!
Sabuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 10:43   #3
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Ślub

ja polecam rozsadna diete, cwiczenia oraz zabiegi endermologii
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 12:36   #4
strus2001
Raczkowanie
 
Avatar strus2001
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 202
GG do strus2001
Dot.: Ślub

Jeszcze masz troche czasu, wiec radze wziasc sie za siebie z glowa. Zadnych zwymyslanych dziwnych diet. Najlepiej odwiedz dobrego dietetyka, ktory ulozy ci diete odpowiednia dla ciebie. Na dobra sprawe sama mozesz sobie ja skomponowac (poczytaj 10 przykazan zywieniowych).
Czyli tak, odpowiednia dieta to podstawa (w sensie zmiany nawykow zywieniowych, nie na pare tygodni tylko na cale zycie, bedzie smacznie i zdrowo).
Cwiczenia sa dodatkiem do diety - dlatego dzialaj wlasnie w tej kolejnosci. Skup sie bardziej na cwiczeniach silowych, a do tego mozesz dorzucic aeroby. To ci ladnie wymodeluje cialo i nie bedzie zadnej wiszacej skory, ktora z reguly pokazuje sie u tych co to sie na gwalt odchudzaja i nie cwicza...
To ze ci zostalo pare miesiecy, znaczy ze juz musisz sie wziasc za siebie, efekty nie beda od razu widoczne, pewnie tez bedziesz miala pare chwil zwatpienia, ale uwierz mi, troche cierpliwosci i bedzie cudnie!
__________________
...tysiace twarzy, setki mirazy, to czlowiek tworzy metamorfozy...
strus2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 21:41   #5
aniab83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: Ślub

Jutro kupuję dres i adidasy zabiorę się za bieganie może rower. Jedzenie te z zmienię dotarło do mnie że tak nie mogę robić bo to źle się skończy. Muszę poszukać zamienniki do tych rzeczy co lubię ale żeby były zdrowe i mało kaloryczne.
aniab83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 03:09   #6
venomik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 351
Dot.: Ślub

Jak pisane wyżej. Zamiast dresu i butów - karnet na siłownie.
venomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 06:57   #7
aniab83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: Ślub

to odpada wolę biegać i ćwiczyc w domu.
aniab83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 08:58   #8
Sabcia19
Raczkowanie
 
Avatar Sabcia19
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 124
Dot.: Ślub

Witaj. Też biore ślub tylko 9.10 b.r w swoim ciałku posiadam 60 kg, na 160 cm wzrostu, dużo siedzie na forum i czytam opinie, pomagają mi bo nie jestem sama. Dziś biore sie za 6 Weidara, pada u mnie śnieg wiec nie ma mowy o bieganiu. A szkoda. Staram się nie przekraczać 1300 kcal a pracy jem jogurty naturalne.

Wiem że jest cieżko ale popatrz jakie bedą efekty, masz sporo czasu, pij dużo wody i stopniowo zjadaj mniej a czesciej, teraz nadchodzą ciepłe dni wiec w sklepach owoców bedzie masa, ale nie tylko mięsko też jest ważne. Gdzieś czytałam że jedzenie podawać na dużych talerzach bo pschika myśli że jedzenia jest wiecej.
__________________
Włosomaniaczka
odchudzanko, o tak


"Nie szukaj szczęścia, ale dawaj je innym, a wtedy samo przyjdzie do Ciebie."
Sabcia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 12:21   #9
venomik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 351
Dot.: Ślub

Cytat:
to odpada wolę biegać i ćwiczyc w domu.
To kup sobie hantle.
I biegaj interwałowo.
Rety, to Twój ślub - więc zabierz się do tego porządnie


Cytat:
Dziś biore sie za 6 Weidara
Tylko pamiętaj, że tłuszczu Ci to nie spali.
venomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 20:22   #10
aniab83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: Ślub

hantle mam i taką specjalną gumę do ćwiczeń)
aniab83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 23:20   #11
venomik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 351
Dot.: Ślub

Tylko, żeby te hantle nie okazały się hanteleczkami - po kilogram na jedną
Albo i na obie
venomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 17:48   #12
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Ślub

a ja to bym kupiła orbitreka ( posiadam i polecam ) albo rowerek stacjonarny to dla tych co nie lubią na stojąco ... pamiętajcie że nie ma diet cud ani ćwiczeń cud ... tłuszcz trzeba spalić sam nie zniknie, nie wsiąknie więc zabierajcie się do dzieła bo bez ćwiczeń idealnych efektów nie będzie .. możecie poszukać też filmików z ćwiczeniami na forum

zanotuj jutro wszystko co zjadłaś każdy kęs każdy łyk i pokaż nam jak wygląda twój dzień może pomożemy

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2010-04-23 o 17:50
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 21:17   #13
aniab83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: Ślub

Witam serdecznie
od jakiegoś czasu rano jak się budze robię 200 brzuszków w pracy tak samo i na wieczor. Co do jedzenie dziś jadłam :
śniadanie tak po 6.30 2 podwójne kromki z pomidorem i rzodkiewką
po 10 to samo
po 12 to samo
po 15 marcchewka
w między czasie 1.5 litra wody
21.30 ziemniaki 3 jaka i rybka.
Wiem że to jeszcze nie ideał niewiem poprostu co robić ja zz pracy tak po 21.30 jestem w domu a chciałabym coś po powrocie zjeść. W pracy jem też np słonecznik owsiankę zdarzają się paluszki. w pracy najgorsze jest to że nieraz brak energii od 2 dni zaczęłam w pracy ćwiczyć. No niestety mam hantle 1kgnajwyżej coś wykombinuję żeby mieć coś cięższego do rąk.Pozdrawiam
aniab83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 10:45   #14
venomik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 351
Dot.: Ślub

Brzuszki NIE spalają tłuszczu. Więc i nie spalą tłuszczu z brzucha.
Hantle - najlepiej z regulowanym ciężarem - ale żeby można było założyć minimum (!) 5kg na hantle. I w przyszłości rozwinąć. Nic nie daje takiego kopa redukcji tłuszczu jak ćwiczenia siłowe.

Dieta - kiepka. DO postów podiweszonych, poczytać co gdzie jeść. Ze szczególnym uwzględnieniem roli (i ilości!) białka w diecie. I zdrowych tłuszczy.
venomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 12:41   #15
aniab83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: Ślub

venomik trochę przykre że tak brutalnie napisałaś a nie tak jak inni. Ze nie poradziłaś co powinnam zrobić a tylko w formie zakazów nakazów itp wiem ze robię błędy ale zmieniem to musiałabyś widzieć jakiś kiedyś prowadziłam tryb
aniab83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 21:26   #16
gabka9
Zadomowienie
 
Avatar gabka9
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Żywiec / Warszawa
Wiadomości: 1 662
GG do gabka9
Dot.: Ślub

Cytat:
Napisane przez aniab83 Pokaż wiadomość
venomik trochę przykre że tak brutalnie napisałaś a nie tak jak inni. Ze nie poradziłaś co powinnam zrobić a tylko w formie zakazów nakazów itp wiem ze robię błędy ale zmieniem to musiałabyś widzieć jakiś kiedyś prowadziłam tryb
brutalnie = skutecznie

Poza tym ja nie dziwię się że venomik pisze w ten sposób, czasami brak cierpliwości na odpowiadanie kolejny raz na te same pytania.

Jeżeli Ci zależy- to czytaj, dowiaduj się, jeżeli czegoś nie rozumiesz-pytaj i przede wszystkim bądź silna i konsekwentna a wtedy się uda. Na początek- przeczytaj podwieszone wątki na tym podforum. Możesz też dołączyć do jakiegoś wątku ze wspólnym odchudzaniem- to motywuje Życzę sukcesów i udanego ślubu w sukni rozmiar S
__________________

Siedzę i zastanawiam się co robi pozostałe 6 cudów świata


Bloguję:

WrzosowiskoMakeUp




gabka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 22:10   #17
Flicka
Rozeznanie
 
Avatar Flicka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 689
Dot.: Ślub

pieczywo jakie? bo na diecie białego powinno się unikać.
jak dla mnie ostatni posiłek o wiele za późno - nie jestem fanką "magicznej godziny 18", ale jakoś tak na 2h przed snem staram się nic nie jeść. nie dasz rady przesunąć pory jedzenia kolacji?
plus za rybkę, ale ziemniaki i jajka powinny być spożywane z umiarem
musisz sporo poczytać o dietach, mogą być one przyjemne, jeśli się człowiek zabierze do tego z głową.
__________________

„Wierzę w kolor różowy. Wierzę, że najlepszym sposobem na spalanie kalorii jest śmiech. Wierzę w pocałunki. Wierzę, że można być silnym, kiedy wszystko wydaje się iść źle. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro będzie kolejny dzień i wierzę w cuda.”
Audrey Hepburn
Flicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 23:13   #18
venomik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 351
Dot.: Ślub

Przedkładam skuteczność rad nad kulturę

A tak poważnie - zdanie wypowiadam stanowczo, ale nic brutalnego w tym nie widzę.
Artykuły na podstawie których powinnaś się wzorować są spisane i podwieszone w tym dziale. Nie o to chodzi by setny raz pisać komuś to samo.

Cytat:
pieczywo jakie? bo na diecie białego powinno się unikać.
Prawdziwe razowe albo prawdziwe graham. Wbrew pozorom większość pieczywa razowego/graham dostępnego w zwykłych sklepach czy sklepikach (i piekarniach) to tylko imitacja prawdziwego.

Cytat:
jak dla mnie ostatni posiłek o wiele za późno - nie jestem fanką "magicznej godziny 18", ale jakoś tak na 2h przed snem staram się nic nie jeść. nie dasz rady przesunąć pory jedzenia kolacji?
Ostatni posiłek, jeśli dobrze skomponowany, można jeść nawet bezpośrednio w łóżku tuż przed pójściem spać. Nie ma się co wtedy bać o odkładanie z niego tkanki tłuszczowej.
Grunt, by było to białko, najlepiej wolnowchłanialne, oraz zdrowe tłuszcze.

gabka9
venomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 10:35   #19
aniab83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: Ślub

ok poprostu sporo słów za bardzo do siebie biorę ale pracuję cały czas nad zmiana diety sposobu postępowania(
aniab83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 16:33   #20
duplo
Rozeznanie
 
Avatar duplo
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 570
Dot.: Ślub

Cytat:
Napisane przez Sabcia19 Pokaż wiadomość
Witaj. Też biore ślub tylko 9.10 b.r w swoim ciałku posiadam 60 kg, na 160 cm wzrostu, dużo siedzie na forum i czytam opinie, pomagają mi bo nie jestem sama. Dziś biore sie za 6 Weidara, pada u mnie śnieg wiec nie ma mowy o bieganiu. A szkoda. Staram się nie przekraczać 1300 kcal a pracy jem jogurty naturalne.

Wiem że jest cieżko ale popatrz jakie bedą efekty, masz sporo czasu, pij dużo wody i stopniowo zjadaj mniej a czesciej, teraz nadchodzą ciepłe dni wiec w sklepach owoców bedzie masa, ale nie tylko mięsko też jest ważne. Gdzieś czytałam że jedzenie podawać na dużych talerzach bo pschika myśli że jedzenia jest wiecej.
Nie na dużych tylko na małych.
duplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 17:58   #21
gabka9
Zadomowienie
 
Avatar gabka9
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Żywiec / Warszawa
Wiadomości: 1 662
GG do gabka9
Dot.: Ślub

Cytat:
Napisane przez venomik Pokaż wiadomość
Prawdziwe razowe albo prawdziwe graham. Wbrew pozorom większość pieczywa razowego/graham dostępnego w zwykłych sklepach czy sklepikach (i piekarniach) to tylko imitacja prawdziwego.
Ja jeszcze dodam: pełnoziarniste a nie wieloziarniste, różnica w nazwie niewielka, a w jakości ogromna. Taki haczyk


Cytat:
Napisane przez venomik Pokaż wiadomość
gabka9
__________________

Siedzę i zastanawiam się co robi pozostałe 6 cudów świata


Bloguję:

WrzosowiskoMakeUp




gabka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 20:36   #22
aniab83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: Ślub

kilogramy znikają powolutku ae do przodu brzuch bardziej płaski jedzenie zmienione chodzę godzinkę
aniab83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 12:54   #23
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Ślub

i jak idzie?
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:49.