Orphan Black - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-13, 19:19   #91
Nolanis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 53
Dot.: Orphan Black

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Tak naprawdę każdy serial można rozkminiać, tylko po co. No chyba, że jest się Michaelem Scofieldem
nie w każdym serialu jest co 'rozkminiać', pomijając, że są rozkminy, a rozkminy... dlaczego nie zamówił czarnej kawy, a słodzoną z mlekiem też można rozkminiać, więc przestań takie głupoty wygadywać. nie chodzi o rzeczy absolutnie nic nie wnoszące do fabuły, albo nie będące z nią związane...
Nolanis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 19:21   #92
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Orphan Black

Cytat:
Napisane przez Nolanis Pokaż wiadomość
nie w każdym serialu jest co 'rozkminiać', pomijając, że są rozkminy, a rozkminy... dlaczego nie zamówił czarnej kawy, a słodzoną z mlekiem też można rozkminiać, więc przestań takie głupoty wygadywać. nie chodzi o rzeczy absolutnie nic nie wnoszące do fabuły, albo nie będące z nią związane...
Tak, z tobą faktycznie na ma co dyskutować. Tu się zgodzę.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 19:31   #93
Nolanis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 53
Dot.: Orphan Black

Cytat:
Napisane przez kosovitz Pokaż wiadomość
To akurat zdarza się w przypadku bliźniaków powstałych z jednej komórki, która uległa podziałowi później niż normalnie. Na tumblerze kiedyś była oparta na tym teoria, że Helena i Sarah nie są klonami, a bliźniaczkami.
Dla mnie to są urwane, niewytłumaczone wątki, których jest pełno w każdym serialu. Jeśli lubisz kluczyć za takimi wskazówkami to lepiej robić to w przypadku seriali, przy których powstawaniu scenarzyści tworzą "wielką księgę czarów" i z góry planują, co w którym sezonie mogą ujawnić, nie w takich, w których wszystko tworzone jest na kolanie, tfu, na bieżąco.
to nie teoria, one są bliźniaczkami. przy spotkaniu z biologiczną matką wyszło to na jaw. chodzi o to, że mimo wszystko niektóre z tych sytuacji, które spotkały Helenę były, no, przesądzające o tym, że chodzić po tej kuli ziemskiej nie powinna, a jednak w serialu wciąż i nadal jest. więc albo niech tworzą mniej radykalne sytuacje zagrażające życiu, albo niech ją uśmiercą. gra w kotka i myszkę szkodzi tego typu serialom, a tutaj pomału się to zaczyna w przypadku Heleny.

moim zdaniem do momentu wciśnięcia męskich klonów tego pastorka serial był jako-tako obmyślony. i nie widzę tutaj tylu rzeczy 'na wyrost', by stwierdzić gorszy poziom drugiego sezonu w porównaniu z pierwszym... różnica jest taka, że przy pierwszym sezonie był etap 'o tego nie było, wow' i tyle.

wciąż szukam takich seriali, uważam że OB jest jednym z nich dlatego np. prawdopodobnie na sezonie trzecim się zakończy i również zapewne dlatego sezon ma 10 odcinków, a nie 22-25.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Tak, z tobą faktycznie na ma co dyskutować. Tu się zgodzę.
dyskutować? póki co nie widzę w ani jednej twojej wypowiedzi zalążka do dyskusji... jedyne co wyczytuję to to, że już dawno powinnam uciec z tego wątku bo tobie nie jest na rączkę i, że moje doszukiwanie się czegoś interesującego jest stratą czasu... kto tutaj jest wyrachowany na tyle, by próbować ośmieszyć kogoś mało ambitnymi dogryzkami, które z pozoru mają być niewinnym komentarzem?

naprawdę, to śmieszne.

Edytowane przez Nolanis
Czas edycji: 2014-07-13 o 19:26
Nolanis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 19:39   #94
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Orphan Black

Cytat:
Napisane przez Nolanis Pokaż wiadomość
to nie teoria, one są bliźniaczkami. przy spotkaniu z biologiczną matką wyszło to na jaw. chodzi o to, że mimo wszystko niektóre z tych sytuacji, które spotkały Helenę były, no, przesądzające o tym, że chodzić po tej kuli ziemskiej nie powinna, a jednak w serialu wciąż i nadal jest. więc albo niech tworzą mniej radykalne sytuacje zagrażające życiu, albo niech ją uśmiercą. gra w kotka i myszkę szkodzi tego typu serialom, a tutaj pomału się to zaczyna w przypadku Heleny.

moim zdaniem do momentu wciśnięcia męskich klonów tego pastorka serial był jako-tako obmyślony. i nie widzę tutaj tylu rzeczy 'na wyrost', by stwierdzić gorszy poziom drugiego sezonu w porównaniu z pierwszym... różnica jest taka, że przy pierwszym sezonie był etap 'o tego nie było, wow' i tyle.

wciąż szukam takich seriali, uważam że OB jest jednym z nich dlatego np. prawdopodobnie na sezonie trzecim się zakończy i również zapewne dlatego sezon ma 10 odcinków, a nie 22-25.
Tak, ale są również klonami. To, co wyjściowo miało być jednym bezpłodnym klonem zamieniło się w dwa płodne lustrzane bliźniaki (mirror twins, chyba tak to się po polsku nazywa) i oczywiście nikt do tej pory nie wie, jak to się stało.
Nie wiadomo, czy się zakończy. To zdaje się pierwszy taki sukces stacji BBC America, więc może być tak, że będą to ciągnąć do oporu.
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat

Edytowane przez kosovitz
Czas edycji: 2014-07-13 o 19:40
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 19:46   #95
Nolanis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 53
Dot.: Orphan Black

Cytat:
Napisane przez kosovitz Pokaż wiadomość
Tak, ale są również klonami. To, co wyjściowo miało być jednym bezpłodnym klonem zamieniło się w dwa płodne lustrzane bliźniaki (mirror twins, chyba tak to się po polsku nazywa) i oczywiście nikt do tej pory nie wie, jak to się stało.
Nie wiadomo, czy się zakończy. To zdaje się pierwszy taki sukces stacji BBC America, więc może być tak, że będą to ciągnąć do oporu.
tzn. niby Duncan jest pro-klonem, ale... ja nie wiem. bardziej prawdopodobne, by było gdyby bliźniaczki były prototypami. zobaczymy.

BBC miało kilka naprawdę dobrych seriali, które zakończyli po 1-2 sezonach, warto poczytać o 'niedocenianych serialach', w każdym razie jeżeli masz rację i zrobią z tego tasiemca to podziękuję bo co z tego, że moim zdaniem, w tym momencie to jedna z czołowych pozycji wśród seriali skoro po przedłużeniu mogą zrobić z tego kolejnego, dłużącego się 'gniota'.
Nolanis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 17:06   #96
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Orphan Black

Z panelu z Comic-Conu
Cytat:
Will we see trans clone Tony again? The EP's aren't confirming or denying, but Fawcett did have this to say: "My favorite part of that was the super hot kiss [between Tony and Felix]," Fawcett says. "It was a little weird but super hot."
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 15:51   #97
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Orphan Black

Czyżby na serio uśmiercili Rachel?
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-10, 16:25   #98
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Orphan Black

Cytat:
Napisane przez kosovitz Pokaż wiadomość
Czyżby na serio uśmiercili Rachel?
Nie przepadam za Rachel, ale z drugiej strony Rachel sprowadzała kłopoty więc akcja ruszała do przodu. A może tylko zapomnieli dopisać imię
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2014-10-10 o 16:27
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 16:46   #99
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Orphan Black

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Nie przepadam za Rachel, ale z drugiej strony Rachel sprowadzała kłopoty więc akcja ruszała do przodu. A może tylko zapomnieli dopisać imię
Nie wydaje mi się, w podpisie do zdjęcia jest mowa o 4 postaciach
https://twitter.com/OrphanBlack/stat...61724967862272
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat

Edytowane przez kosovitz
Czas edycji: 2014-10-10 o 17:08
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 21:34   #100
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Orphan Black

W sumie mogli czytać tylko 1 odcinek :P I może po prostu w 1 odcinku nie ma Rachel, ale pojawi się później? np taki Tony też ciągle raczej żyje, a nie jest wypisany. Może po prostu w tym odcinku się pojawiają tylko te 4 klony? Ja bym tak to rozumiała
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 09:09   #101
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Orphan Black

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
W sumie mogli czytać tylko 1 odcinek :P I może po prostu w 1 odcinku nie ma Rachel, ale pojawi się później? np taki Tony też ciągle raczej żyje, a nie jest wypisany. Może po prostu w tym odcinku się pojawiają tylko te 4 klony? Ja bym tak to rozumiała
Też mi to przyszło do głowy.
W sumie nie przepadałam za Rachel, ale uważam, że jej postać nadal ma potencjał, szkoda by było, gdyby zginęła.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-20, 23:14   #102
LeighPL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Dot.: Orphan Black

Cytat:
Napisane przez Nolanis Pokaż wiadomość
[...]jedyną sprawą, która nie daje mi spokoju i nie wiem czy to rozwiązanie było na coś potrzebne to produkcja męskich klonów, moim zdaniem potrzebne to było wyłącznie jako 'plecy' w razie, gdyby miał nadejść czwarty sezon... [...]
Kwestia męskich klonów to temat trzeciego sezonu. Są oni rezultatem projektu Castor, z kolei dziewczyny, jak wiemy, są "dzieckiem" projektu Leda.
Nie wiadomo chyba tylko czy oba projekty realizowane były przez Dyad czy dwa różne instytuty.

Cytat:
Napisane przez Nolanis Pokaż wiadomość
[...]o, a co do przebieranek... to skąd Helena miała perukę Sarah w momencie spotkania z ich biologiczną matką? co, przepraszam bardzo, Helena jest istotą, która ma wszystko i wie wszystko, a na dodatek jej śmiertelność jest pomniejszona do minimum bo ma lustrzane odbicie w organach? [...]
Sarah nie ma jakoś szczególnie nietypowej fryzury. Wystarczyło, że Helena podeszła do pierwszego lepszego sklepu z perukami i kupiła taką z długimi włosami w kolorze ciemny brąz. Rozczochrała trochę i gotowe.

Jak wiemy, Sarah i Helena są bliźniętami. Jeśli zapłodniona komórka jajowa w stadium embrionalnym dzieli się na dwie, to mamy trzy możliwości:
- bliźnięta jednojajowe
- bliźnięta lustrzane (jeśli komórka podzieli się dopiero ok. 9-12 dnia)
- bliźnięta syjamskie (jeśli komórka podzieli się jeszcze później).
Nazwa "lustrzane" wzięła się stąd, że jedno z bliźniąt jest jakby odbiciem w lustrze tego drugiego, czyli może mieć organy po przeciwnej stronie, może pisać inną ręką, może mieć odwrotną asymetrię w wyglądzie czy budowie dentystycznej.
Helena ma organy po przeciwnej stronie i - o ile dobrze pamiętam - jest leworęczna (Sarah praworęczna).

Cytat:
Napisane przez kosovitz Pokaż wiadomość
Tak, ale są również klonami. To, co wyjściowo miało być jednym bezpłodnym klonem zamieniło się w dwa płodne lustrzane bliźniaki [...]
Dokładnie tak.

Cytat:
Napisane przez Nolanis Pokaż wiadomość
tzn. niby Duncan jest pro-klonem, ale... ja nie wiem. bardziej prawdopodobne, by było gdyby bliźniaczki były prototypami. zobaczymy.[...]
Felix nazywa Rachel Duncan pro-klonem, ale tak naprawdę nie wiadomo kto nim jest. Z drugiej strony, nie znamy daty urodzenia Rachel, więc możliwe, że ona powstała pierwsza.
Jedno jest pewne, Sarah i Helena nie są "prototypami", a świadczą o tym znane nam daty urodzenia.

Cosima Niehaus - 9 marca
Janika Zingler - 10 marca
Danielle Fournier - 12 marca
Beth Childs - 13 marca
Sarah Manning i Helena - 15 marca
Katja Obinger - 24 marca
Alison Hendrix - 18 kwietnia
Aryanna Giordano - 28 kwietnia
Wszystkie urodzone w 1984 roku.

Tony Sawicki, Rachel Duncan, Jennifer Fitzsimmons - wiemy tylko, że 1984, bez dokładnej daty.

Charlotte Bowles - rok 2005 (to ta mała dziewczynka, którą poznaliśmy na koniec drugiego sezonu, najmłodszy klon z tej serii genetycznej).

Cytat:
Napisane przez kosovitz Pokaż wiadomość
Czyżby na serio uśmiercili Rachel?
[IMG]
Na ten temat jest mnóstwo spekulacji w internecie. Jedni twierdzą, że przeżyła. Inni, że przeżyła i ma uraz mózgu (jeśli ołówek wbił się wystarczająco głęboko). Inni obstawiają, że umarła.
Nie zastanawiałam się nad tym jakoś szczególnie, ale coś mi się wydaje, że jeszcze zobaczymy Rachel.
A to, że jej nazwisko nie pojawiło się na kartce jeszcze o niczym nie świadczy. Zwykle wpisywali tylko te główne role. Tak samo tylko te 4 dziewczyny pojawiały się w teaserach czy trailerach.

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
W sumie mogli czytać tylko 1 odcinek :P I może po prostu w 1 odcinku nie ma Rachel, ale pojawi się później? np taki Tony też ciągle raczej żyje, a nie jest wypisany. Może po prostu w tym odcinku się pojawiają tylko te 4 klony? Ja bym tak to rozumiała
Można to i tak wytłumaczyć.

* * *

Ogólnie serial uwielbiam!

Zdecydowanie bardziej podobał mi się pierwszy sezon, bo był bardziej w klimacie thriller/zagadka, a drugi już zdecydowanie bardziej biologia/sci-fi.

Tatiana Maslany jest po prostu cudowna. Czasami muszę sobie powiedzieć, że te wszystkie klony są grane przez jedną aktorkę.
Ulubiony klon? Sarah.
Nielubiany klon? Tony Sawicki - moim zdaniem totalnie poroniony pomysł.

A co sądzicie o muzyce w serialu? Mnie się bardzo podoba. Zarówno muzyka autorstwa Trevora Yuile, jak i piosenki innych wykonawców po prostu użyte w serialu, a nie stworzone typowo do niego.
Czytałam dzisiaj, że w przyszłym roku mają nareszcie wydać soundtrack. Będzie nawet na winylach.

Kilka dni temu zaczęłam od nowa oglądać OB od pierwszego sezonu. Tak mnie jakoś naszło. I staram się zwracać uwagę na więcej szczegółów, bo czasami później okazuje się, że mają jakieś większe znaczenie albo pomagają wyjaśnić jakąś kwestię (jak np. kto może być pro-klonem).

Zgadzam się też z Nolanis odnośnie tego, że żeby dobrze zrozumieć Orphan Black, to podczas oglądania nie można wyłączać mózgu, jak przy oglądaniu jakichś lekkich serialików obyczajowych czy komediowych (które ja osobiście oglądam często robiąc w tym samym czasie coś innego, np. jem albo robię paznokcie czy się maluję :P).

* * *

A widzieliście najnowszy teaser, który pojawił się kilka dni temu? (x) Trzeci sezon Orphan Black będzie miał premierę 18 kwietnia 2015.


Edytowane przez LeighPL
Czas edycji: 2014-12-20 o 23:45
LeighPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 10:56   #103
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Orphan Black

Nikt nie ogląda trzeciego sezonu?
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 14:27   #104
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Orphan Black

Cytat:
Napisane przez semantique Pokaż wiadomość
Nikt nie ogląda trzeciego sezonu?
Najwidoczniej
Ja wytrwałam dwa odcinki najnowszego sezonu i spasowałam.
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 13:39   #105
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Orphan Black

Ja oglądam
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 19:21   #106
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Orphan Black

Ja oglądam nadal
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 14:03   #107
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Orphan Black

Ja ostatnio przerwałam oglądanie, marny ten trzeci sezon jak nieszczęście.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 15:52   #108
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Orphan Black

No i wiemy kto dał DNA, czyli mamy oryginał Castora i Ledy....
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 20:17   #109
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: Orphan Black

Serial powrócił z nowym sezonem i pierwszy odcinek był o Beth. Zobaczyliśmy to co się działo przed sezonem pierwszym i sceną z pociągiem.
Tylka cała sprawa z tą kobietą (ona przecież miała być z tamtej sekty), którą zastrzeliła Beth jest dziwna, do tej pory myślałam, że zrobiła to specjalnie, czyżby coś umknęło..
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-27, 16:47   #110
berenika2500
Raczkowanie
 
Avatar berenika2500
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 73
Dot.: Orphan Black

Tatiana Maslany jest niesamowita. Sposób w jaki wciela się w klony, akcenty, ona jest tym serialem.
Scena tańca klonów - coś niesamowitego
berenika2500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 18:00   #111
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: Orphan Black

Tutaj jak powstała ta scena:
https://www.youtube.com/watch?v=XE2u_N8g6cs
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 20:54   #112
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 666
Dot.: Orphan Black

To się porobiło. Ostatni odcinek był naprawdę mocny. Biedna Cosima./
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 09:23   #113
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: Orphan Black

Po nudnawym sezonie 3 tutaj każdy odcinek bije kolejny na głowę. Sarah i Cosima łamały mi kilkakrotnie serce w tym odcinku. Po desperacji i próbie samobójczej w końcu mamy trochę nadziei. Delphine żyje .
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-27 10:23:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.