Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-10, 17:40   #61
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

Pani Gabrielo, pani zdolności do psychologicznej analizy każdej osoby, która napisała tu choćby trzy słowa, jest po prostu fascynująca.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 17:10   #62
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Pani Gabrielo, pani zdolności do psychologicznej analizy każdej osoby, która napisała tu choćby trzy słowa, jest po prostu fascynująca.

buhaha ale obora!!!!!

W zyciu nie widzialam zeby ktos sobie sam tak opinie popsul, a pracuje w gazetach i historie o kopaniu pod soba dolkow sa na porzadku dziennym.
Oj wstyd, wstyd...
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 09:56   #63
GoodNight
Zadomowienie
 
Avatar GoodNight
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kozi Gród
Wiadomości: 1 638
Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

Przeczytałam wszystko i aż mi sie wierzyc nie chce jak mozna sie tak pogrązac.

Niedługo sama zaczne sie rozgladac za zespołem na wesele. I nie mam pojecia kto to mógłby być ale jednego jestem pewna, nie zespół z Panią Gabrielą na czele.

Jestem w szoku
GoodNight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 22:03   #64
miruni
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

Cytat:
Napisane przez GoodNight Pokaż wiadomość
Przeczytałam wszystko i aż mi sie wierzyc nie chce jak mozna sie tak pogrązac.

Niedługo sama zaczne sie rozgladac za zespołem na wesele. I nie mam pojecia kto to mógłby być ale jednego jestem pewna, nie zespół z Panią Gabrielą na czele.

Jestem w szoku
Nie no, dziewczyny, czemu tak uwziełyście się na Panią Gabrielę. Przecież to nie jest jakaś tam zwykła śpiewaczka z zespołu weselnego tylko wykształcony muzyk z Filharmonii. Swoją drogą Wy pewnie filharmonię widziałyście tylko na zdjęciu ha ha ha. Ta kobieta zasługuje na coś lepszego - swoim śpiewem udowadnia, że jest prawdziwą artystką, Świadczy o tym również jej podejście do Waszych zarzutów.
Pani Gabrielo! Proszę się nie przejmować - one Pani zazdroszczą a jedyne co mogą, to nosić nutki za Panią. Wstydźcie się dziewczyny!!! Naprawdę nieładnie!!!

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

[QUOTE=iz0lek;12499563]U mnie będą grali prawie 12 godzin, bo slub jest o 15, a na umowie napisaliśmy, że mają grać do 4. Za kolejne godziny dopłata.
Btw. posłuchajcie sobie: zespół Primo

--post napisano o 12:03 ----------

QUOTE]

Izolku - idz do domku z tym swoim primo. Nie wiem ktorym uchem słuchałaś - Jedwab to istna porażka , posłuchaj Crazy Loop - tam muzyka swoje a "wokalistka" swoje w dwóch róznych światach !!!!

Edytowane przez miruni
Czas edycji: 2009-06-20 o 11:05
miruni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 23:38   #65
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

Cytat:
Napisane przez miruni Pokaż wiadomość
Nie no, dziewczyny, czemu tak uwziełyście się na Panią Gabrielę. Przecież to nie jest jakaś tam zwykła śpiewaczka z zespołu weselnego tylko wykształcony muzyk z Filharmonii. Swoją drogą Wy pewnie filharmonię widziałyście tylko na zdjęciu ha ha ha. Ta kobieta zasługuje na coś lepszego - swoim śpiewem udowadnia, że jest prawdziwą artystką, Świadczy o tym również jej podejście do Waszych zarzutów.
Pani Gabrielo! Proszę się nie przejmować - one Pani zazdroszczą a jedyne co mogą, to nosić nutki za Panią. Wstydźcie się dziewczyny!!! Naprawdę nieładnie!!!.
No cóż możnaby się spodziewać, że Pani Gabriela zniknie z wizażu i nie będzie dalej psuć opinii zespolu Gwinea... A tymczasem mamy tu jej drugie wcielenie.

Osiągnęła Pani cel zupełnie odwrotny niż zamierzony. Ten post jeszcze bardziej ośmiesza Panią i zespół Gwinea i nawet zrobiło mi się trochę żal.

Edytowane przez VanillaCafe
Czas edycji: 2009-06-19 o 23:41
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 08:03   #66
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

Cytat:
Napisane przez miruni Pokaż wiadomość
Nie no, dziewczyny, czemu tak uwziełyście się na Panią Gabrielę. Przecież to nie jest jakaś tam zwykła śpiewaczka z zespołu weselnego tylko wykształcony muzyk z Filharmonii. Swoją drogą Wy pewnie filharmonię widziałyście tylko na zdjęciu ha ha ha. Ta kobieta zasługuje na coś lepszego - swoim śpiewem udowadnia, że jest prawdziwą artystką, Świadczy o tym również jej podejście do Waszych zarzutów.
Pani Gabrielo! Proszę się nie przejmować - one Pani zazdroszczą a jedyne co mogą, to nosić nutki za Panią. Wstydźcie się dziewczyny!!! Naprawdę nieładnie!!!

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez iz0lek Pokaż wiadomość
U mnie będą grali prawie 12 godzin, bo slub jest o 15, a na umowie napisaliśmy, że mają grać do 4. Za kolejne godziny dopłata.
Btw. posłuchajcie sobie: zespół Primo

--post napisano o 12:03 ----------
Izolku - idz do domku z tym swoim primo. Nie wiem ktorym uchem słuchałaś ale gorszych wyjców ze świecą szukać - Jedwab to istna porażka pana "wokalisty", posłuchaj Crazy Loop - tam muzyka swoje a "wokalistka" swoje w dwóch róznych światach !!!! Posłuchaj innych kawałków to Ci ręce opadną, chyba, że słyszysz tak jak oni... to wtedy rozumiem Twój zachwyt i wybór.
Pani Gabrielo

Informuję, że prowadzona przez Panią działalność ma coraz więcej wspólnego z definicją trolla - osoby jątrzącej, zakładającej wiele kont i rozmawiającej sama ze sobą, atakującej inne użytkowniczki o odmiennych opiniach od Pani.
W końcu dostanie Pani tutaj bana, a wątek zamknę i będzie wisiał w niezmienionej już formie w internecie.

P.S. Kolejne próby naprawienia sytuacji - w mojej prywatnej opinii - coraz bardziej szkodzą samemu zespołowi Gwinea i pogrążają go coraz bardziej. Już lepiej byłoby zamilknąć... Nie oczekuję odpowiedzi - milczenie po takich dziwnych zachowaniach jest najlepszym rozwiązaniem.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 10:22   #67
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

Matko,po takich postach ten zespół sam sobie szkodzi i napewno nie chciałabym mieć takiego zespołu,który się tak tu pogrązył na własnym weselu.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 11:50   #68
qazwsxed
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

[QUOTE=miruni;12844879]Nie no, dziewczyny, czemu tak uwziełyście się na Panią Gabrielę. Przecież to nie jest jakaś tam zwykła śpiewaczka z zespołu weselnego tylko wykształcony muzyk z Filharmonii. Swoją drogą Wy pewnie filharmonię widziałyście tylko na zdjęciu ha ha ha. Ta kobieta zasługuje na coś lepszego - swoim śpiewem udowadnia, że jest prawdziwą artystką, Świadczy o tym również jej podejście do Waszych zarzutów.
Pani Gabrielo! Proszę się nie przejmować - one Pani zazdroszczą a jedyne co mogą, to nosić nutki za Panią. Wstydźcie się dziewczyny!!! Naprawdę nieładnie!!!

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez iz0lek Pokaż wiadomość
U mnie będą grali prawie 12 godzin, bo slub jest o 15, a na umowie napisaliśmy, że mają grać do 4. Za kolejne godziny dopłata.
Btw. posłuchajcie sobie: zespół Primo

--post napisano o 12:03 ----------

QUOTE]

Izolku - idz do domku z tym swoim primo. Nie wiem ktorym uchem słuchałaś - Jedwab to istna porażka , posłuchaj Crazy Loop - tam muzyka swoje a "wokalistka" swoje w dwóch róznych światach !!!!


O i nasza kochana Pani Gabrysia się odnalazła o jak miło, że Pani do Nas zajrzała, pozdrawiam gorąco widzę, że założyła Pani new konto, bardzo fajnie ( wystarczy tylko kliknąć na Pani login i już mamy całą listę Pani postów, wszystkie to kryptoreklama zespołu Gwinea, czyżby klienci przestali dzwonić?uuu, jaka szkoda) proszę tylko nie oczerniać innych zespołów, bo na to nie zasługują a co do Pani osoby to szkoda mi słów...
qazwsxed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 12:46   #69
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

Cytat:
Napisane przez miruni Pokaż wiadomość
Izolku - idz do domku z tym swoim primo. Nie wiem ktorym uchem słuchałaś - Jedwab to istna porażka , posłuchaj Crazy Loop - tam muzyka swoje a "wokalistka" swoje w dwóch róznych światach !!!!
Z tym moim Primo nie pójdę do domku tylko do Akropolu
Co do Crazy Loop i Jedwabiu to takiej muzyki u mnie nie będzie, nie lubię tego stylu muzycznego, poza tym wymieniła pani tylko 2 piosenki z całej listy, wydaje mi sie ze nie ma się czego pani doczepić

Gwinea nie umywa się do Primo, czy z dyplomem czy bez. Jak wiadomo dyplom w dzisiejszych czasach jest bardzo łatwo zdobyć, więc nie jest on miarą talentu/umiejętności. Pani Gabriela jest zresztą zywym tego przykładem

Btw. Przyznam, ze dziwiło mnie, że pani zniknęła, wydawało mi się to wręcz niemożliwe i niepasujące do pani charakteru
a tu jednak powrót
Witamy ponownie!

Edytowane przez iz0lek
Czas edycji: 2009-07-10 o 23:32
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 19:51   #70
klarnetos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 331
Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

Cytat:
Napisane przez gabriela j Pokaż wiadomość
Sądze również, że gdybym chciała każdej coś odpisywać: koleżance, koleżance koleżanki, znów tamtej pierwszej koleżance, tylko nieco inaczej zalogowanej - bo przecież bywa i tak na forach
Owszem, jak widać, bywa - dzieje się tak, gdy udzielają się na nich nieuczciwi ludzie Pani Gabrielo/miruni...

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez gabriela j Pokaż wiadomość
Jesteśmy uczciwi aż do bólu.
W tej sytuacji to już nawet nie jest śmieszne. To po prostu żenujące.
Po tym jak próbowała Pani, Pani Gabrielo j/miruni, oszukać już nie tylko potencjalnych klientów, ale wręcz wszystkie użytkowniczki forum, na różnych wątkach - myślę, że stało się ostatecznie jasne czego można się spodziewać po zespole Gwinea...
Po swoich doświadczeniach czułam się w obowiązku ostrzec młode pary przed Panią - ale Pani najlepiej ostrzegła je sama przed sobą!
Gratuluję.

Edytowane przez klarnetos
Czas edycji: 2009-06-22 o 18:55
klarnetos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 14:16   #71
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

Cytat:
Napisane przez klarnetos Pokaż wiadomość
Po swoich doświadczeniach czułam się w obowiązku ostrzec młode pary przed Panią - ale Pani najlepiej ostrzegła je sama przed sobą!
Dobrze powiedziane
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 19:27   #72
ptysza
Zadomowienie
 
Avatar ptysza
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

boze dobrnęłam do końca

ludzie przecież to jest niewiarygodne jak można robić z siebie (tu niech kazdy wstawi co uważa za słuszne)
pani gabrielo - niech Pani jeszcze raz na spokojnie przeczyta co za bzdury tu pani wypisała :/ to nie jest tak, ze wizazanki sie uwziely i za wszelka cene chca pania pograzyc, jesli faktycznie uwaza pani ze ma racje, a wszyscy w kolo powariowali i pania oczerniaja to prosze faktycznie wniesc sprawe do sadu o znieslawienie

nie wiem ile ma pani lat - ale normalnie gimnazjum mi tu zalatuje :/ taki jest pani poziom wypowiedzi

jak by byla pani madra to postapilaby pani zgodnie ze swoja wlasna wypowiedzia na poczatku tego tematu - nie bede jzu odbijala pileczki

i co? i zrobila sobie pani darmowa super reklame

eh, skad sie tacy ludzie biora? normalnie rece opadają a oczy wychodza na wierzch
ptysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 10:52   #73
Clovera
Raczkowanie
 
Avatar Clovera
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lbn/Pruszków
Wiadomości: 81
Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

Jak dobrze, że jednak się zdecydowałam na DJa!!!
__________________
Nasz Ślub 05.09.2009
Clovera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 13:21   #74
chocolla1
Raczkowanie
 
Avatar chocolla1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 118
Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

no niezłe przegięcie ...
__________________
Namiary na lubelskie zespoły muzyczne:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post11315665

--- poznaliśmy się 14.02.2003 r ---
--- na zawsze razem 16.10.2010 ---
chocolla1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 13:43   #75
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

Juy wiem kogo na wesele nie wznajmowa do grania
I wcale nie pryekonala mnie o tzm autorka watku, co gabriela j.

Az chcialoby sie powiedziec do gabrieli j -"skończ waść wstydu oszczędź"
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2009-07-15 o 17:26
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 16:55   #76
bujawoblokach
Raczkowanie
 
Avatar bujawoblokach
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 130
Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Juy wiem kogo na wesele nie wznajmowa do grania
I wcale nie przekonala mnie o tzm autorka watku, co gabriela j.

Az chcialoby sie pwoiedziec do gabrieli j -"skończ waść wstydu oszczędź"
to samo pomyślałam!

nieporozumienia się zdarzają, jednak trzeba umieć rozwiązać je z klasą.
bujawoblokach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 22:41   #77
Magda MM
Raczkowanie
 
Avatar Magda MM
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 111
Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

To chodzi o ten zespół z Lublina?? Naprawdę?? Wydają się być bardzo sympatyczni, aż wierzyć się nie chce. Jakoś mi to nie pasuje ...
Magda MM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 16:31   #78
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

Cytat:
Napisane przez Magda MM Pokaż wiadomość
To chodzi o ten zespół z Lublina?? Naprawdę?? Wydają się być bardzo sympatyczni, aż wierzyć się nie chce. Jakoś mi to nie pasuje ...
Wydają - dobrze powiedziane
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 08:52   #79
8mouse3
Rozeznanie
 
Avatar 8mouse3
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 789
Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

Hmm Dziewczyny, przypadkiem trafiłam na ten wątek, ale bedąc na weselu Świadkową mieliśmy do czynienia z tym zespołem. Chciałam po weselu- które było w grudniu, gdzies opisać to co działo się na weselu, ale nie znalazłam odpowiedniego forum. A więc: zespół bardzo ładnie gra, pani ładnie śpiewa, ale...w trakcie wesela zarządali sobie dopłaty (mimo, iż była zapłacona całośc przed weselem, wiem, że się tak nie robi, ale rodzice panny młodej popełnili gafę) Pan powiedział, że jeśli nie dostaną kasiory to wyjda z wesela. Pan, który grał między stolikami, chodząc sobie, usłyszał od mojego narzeczonego komplementy- bo naprawdę, fajnie rozbawił ludzi, on sie jednak strasznie oburzył i odburknął mu coś. Przed weselem, ustalone zostało z grającymi, że nie będa pić alkoholu- sami tak chcieli, ale w trakcie wesela zmienili zdanie i oburzeni zarządali alkoholu od ojca panny młodej :/ Ogólnie atmosferę na weselu wtajemniczonym zepsuli...mimo, iż ładnie grają nie polecam zespołu. Za to moge polecic Obsession z lublina )
8mouse3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-09, 16:04   #80
DwaWilki
Raczkowanie
 
Avatar DwaWilki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 60
Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

Jestem fotografikiem i bądąc na weselach słyszę i widzę wiele...
Nie polecać nie będę, choć uwierzcie mi, są grupy których Wam nie życzę. Polecę w zamian trzy grupy (kolejność nie jest znacząca):
Simon - http://www.simon.net.pl
Bravis - http://bravis.webd.pl
Frakersi - bez strony zespołu, prowadzący p. Krzysztof Rogowski tel.: 694627366, jest członkiem zespołu Claribel www.claribel.pl

To są grupy, których muzykowanie, zachowanie i prowadzenie zabaw podobało mi się. Oczywiście, że spotkałem i inne dobre/świetne świetne zespoły/prezenterów, ale ich nazwy po prostu uciekły mi z pamięci.

Radzę Wam, byście dowiedziały się, gdzie nieznany, a będący w kręgu Waszego zainteresowania zespół gra (nie powinni robić z tego tajemnicy), a następnie jedźcie tam w noc wesela i posłuchajcie, będąc w pobliżu, jak wygląda zabawa. Tylko wtedy będziecie pewne, jak dobry jest zespół. Reklamówki to za mało...

Życzę świetnej zabawy

Edytowane przez DwaWilki
Czas edycji: 2009-11-17 o 00:09
DwaWilki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 22:27   #81
sabwa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 9
Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

Cytat:
Napisane przez klarnetos Pokaż wiadomość
Jeśli natknęliście się na ten zespół podczas poszukiwań orkiestry weselnej to stanowczo odradzam. Może i nieźle grają, ale to oszuści. U mnie (po rezerwacji telefonicznej) ciągle odwlekali podpisanie umowy, że niby jest jeszcze czas, żeby się niczym nie martwić (a jak wiadomo, wszystkie dobre zespoły mają zajęte terminy na rok - dwa lata do przodu, zwłaszcza w takich miesiącach jak czerwiec), aż wreszcie jak przyszło co do czego - zażądali za jeden dzień 6000zł! - Całe szczęście, że nie czekaliśmy z narzeczonym do ostatniej chwili i zarezerwowaliśmy wcześniej telefonicznie jeszcze inną kapelę. Bo najwyraźniej o to im chodziło żebyśmy zostali na krótko przed ślubem bez zespołu i nie mieli już wyjścia, a co za tym idzie, musieli przystać na te ich chore warunki.
Wiem, że normalna ich cena rok temu wynosiła 2500 zł za jeden dzień (koleżanka dość późno zamawiała kapelę, a ponieważ nie mieli kolejki chętnych i przepadła by im chałturka, to u niej zagrali). A tak to cwaniakują.
Jeśli chcecie mieć spokojną głowę o tak ważny element wesela jakim jest oprawa muzyczna, to na pewno nie Gwinea. Albo przynajmniej zmuście ich do podpisania -odpowiednio wcześniej- umowy. Żeby uniknąć takich niespodzianek jaką nam zgotowali...
KOMPLETNY BRAK PROFESJONALIZMU!!!
...hm!
sabwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 00:15   #82
sweetieSS
Zakorzenienie
 
Avatar sweetieSS
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 709
Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

czasem lubie sie posmiac, szczegolnie czytajac takie desperackie wpisy... Pani G cudownie promuje swoj zespol np w watku o rozwodzie pisze :"u mnie gral zespol gwinea!!"... nie wiem kto by sie odwazyl na ich szoł po przeczytaniu tych wpisow, a dzieki liderce zespolu i jej zaangazowaniu w wypowiedzi-forum nie zaginie jak kazdemu, pewnie zaraz mi sie oberwie od Pani G za negatywne nastawienie. Forumowiczki-strzezcie sie, jesli cos Wam sie nie spodoba! lepiej siedziec cicho i glaskac po glowie moim zdaniem slub to tak wazna uroczystosc,szczegolnie dla kobiety, ze jesli spotka sie z chamstwem, niiiiskim poziomem wypowiedzi i zlosliwosciami to nie bedzie sobie d. zawracac i zadzwoni gdzie indziej! ja zrobilam tak samo, znalazlam piekna restauracje,dzwonilismy kilkakrotnie i nigdy Pani wlascicielce nie udalo sie znalezc kalendarza zeby sprawdzic wolne terminy coz mi po pieknej restauracji jak obsluga fatalna, nie bede sie prosic o nic. mniej szumu,mniej jadu,zero reakcji a moze znalazlby sie ktos, kto by Gwinee obronil, po tylu postach juz nie pamieta sie o co poszlo, ale w glowie zostaje wrazenie jake zrobila Pani śpiewaczka
sweetieSS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 01:58   #83
sabwa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 9
Angry Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

Cytat:
Napisane przez klarnetos Pokaż wiadomość
Jeśli natknęliście się na ten zespół podczas poszukiwań orkiestry weselnej to stanowczo odradzam. Może i nieźle grają, ale to oszuści. U mnie (po rezerwacji telefonicznej) ciągle odwlekali podpisanie umowy, że niby jest jeszcze czas, żeby się niczym nie martwić (a jak wiadomo, wszystkie dobre zespoły mają zajęte terminy na rok - dwa lata do przodu, zwłaszcza w takich miesiącach jak czerwiec), aż wreszcie jak przyszło co do czego - zażądali za jeden dzień 6000zł! - Całe szczęście, że nie czekaliśmy z narzeczonym do ostatniej chwili i zarezerwowaliśmy wcześniej telefonicznie jeszcze inną kapelę. Bo najwyraźniej o to im chodziło żebyśmy zostali na krótko przed ślubem bez zespołu i nie mieli już wyjścia, a co za tym idzie, musieli przystać na te ich chore warunki.
Wiem, że normalna ich cena rok temu wynosiła 2500 zł za jeden dzień (koleżanka dość późno zamawiała kapelę, a ponieważ nie mieli kolejki chętnych i przepadła by im chałturka, to u niej zagrali). A tak to cwaniakują.
Jeśli chcecie mieć spokojną głowę o tak ważny element wesela jakim jest oprawa muzyczna, to na pewno nie Gwinea. Albo przynajmniej zmuście ich do podpisania -odpowiednio wcześniej- umowy. Żeby uniknąć takich niespodzianek jaką nam zgotowali...
KOMPLETNY BRAK PROFESJONALIZMU!!!
:hahaha:
sabwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 09:55   #84
KatWP
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

spam!

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-11-23 o 12:24
KatWP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 12:13   #85
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

Cytat:
Napisane przez KatWP Pokaż wiadomość
spam
A to ciekawe - nowy użytkownik, pierwszy post i od razu zachwalanie jakiegoś zespołu... Co ciekawe - wokalistka zespołu Activ ma na imię Katarzyna, a Twój nick to "Kat". Cóż za interesujący zbieg okoliczności...
__________________

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-11-23 o 12:24
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 19:19   #86
sabwa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 9
Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

Cytat:
Napisane przez klarnetos Pokaż wiadomość
Jeśli natknęliście się na ten zespół podczas poszukiwań orkiestry weselnej to stanowczo odradzam. Może i nieźle grają, ale to oszuści. U mnie (po rezerwacji telefonicznej) ciągle odwlekali podpisanie umowy, że niby jest jeszcze czas, żeby się niczym nie martwić (a jak wiadomo, wszystkie dobre zespoły mają zajęte terminy na rok - dwa lata do przodu, zwłaszcza w takich miesiącach jak czerwiec), aż wreszcie jak przyszło co do czego - zażądali za jeden dzień 6000zł! - Całe szczęście, że nie czekaliśmy z narzeczonym do ostatniej chwili i zarezerwowaliśmy wcześniej telefonicznie jeszcze inną kapelę. Bo najwyraźniej o to im chodziło żebyśmy zostali na krótko przed ślubem bez zespołu i nie mieli już wyjścia, a co za tym idzie, musieli przystać na te ich chore warunki.
Wiem, że normalna ich cena rok temu wynosiła 2500 zł za jeden dzień (koleżanka dość późno zamawiała kapelę, a ponieważ nie mieli kolejki chętnych i przepadła by im chałturka, to u niej zagrali). A tak to cwaniakują.
Jeśli chcecie mieć spokojną głowę o tak ważny element wesela jakim jest oprawa muzyczna, to na pewno nie Gwinea. Albo przynajmniej zmuście ich do podpisania -odpowiednio wcześniej- umowy. Żeby uniknąć takich niespodzianek jaką nam zgotowali...
KOMPLETNY BRAK PROFESJONALIZMU!!!
A ja polecam ten zespół. Cudeńko! Instrumentalka i wolak na wysokim i profesjonalnym poziomie. W Lublinie w 2009 r. dali piękny koncert dwa razy (w DKK i na festynie w Ogr.Botanicznym)... za darmo, charytatywnie. Nawet nie wzięli pieniędzy za transport.
Nie wierzę w opinię Klarnetos, która przesiąknięta jest nadmierną złośliwością i zawiścią. Czytając, to się czuje.
sabwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 19:22   #87
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

Cytat:
Napisane przez sabwa Pokaż wiadomość
A ja polecam ten zespół. Cudeńko! Instrumentalka i wolak na wysokim i profesjonalnym poziomie. W Lublinie w 2009 r. dali piękny koncert dwa razy (w DKK i na festynie w Ogr.Botanicznym)... za darmo, charytatywnie. Nawet nie wzięli pieniędzy za transport.
Nie wierzę w opinię Klarnetos, która przesiąknięta jest nadmierną złośliwością i zawiścią. Czytając, to się czuje.
Od razu widać, że albo jesteś z zespołu, albo zaprzyjazniona z nimi i robisz reklame

Po tym, co zobaczyłam w tym watku nic mnie do tego zespołu nie przekona, a tym bardziej ktos, kto ma 3 posty i 3 na ten sam temat.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 19:39   #88
sabwa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 9
Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

Cytat:
Napisane przez sabwa Pokaż wiadomość
A ja polecam ten zespół. Cudeńko! Instrumentalka i wolak na wysokim i profesjonalnym poziomie. W Lublinie w 2009 r. dali piękny koncert dwa razy (w DKK i na festynie w Ogr.Botanicznym)... za darmo, charytatywnie. Nawet nie wzięli pieniędzy za transport.
Nie wierzę w opinię Klarnetos, która przesiąknięta jest nadmierną złośliwością i zawiścią. Czytając, to się czuje.
W poprzedniej wypowiedzi pomyliłam się: zamiast "wokal" napisałam "wolak", więc prostuję.
Dodam jeszcze, że Uniwersytet Przyrodniczy organizując coroczny kulig dla prac. z zabawą i poczęstunkiem spośród wcześniej wynajmowanych zespołów wybrał od paru lat właśnie Gwineę (na prośbę pracowników), ponieważ nie robili dużych przerw jak poprzednie zespoły, nie pobierali dodatkowych pieniędzy za różnego rodzaju dedykacje z wybraną piosenką, śpiewali na życzenie, na prośbę bez dodatkowej zapłaty przedłużali występ od kilkunastu do trzydziestu minut i co najważniejsze... stawka była dużo tańsza od poprzednich zespołów, które życzyły sobie dopłatę za warunki (zima, pomieszczenie nie ogrzewane typu stodoła, wierzeje otwarte).
sabwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 20:02   #89
8mouse3
Rozeznanie
 
Avatar 8mouse3
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 789
Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

Cytat:
Napisane przez sabwa Pokaż wiadomość
A ja polecam ten zespół. Cudeńko! Instrumentalka i wolak na wysokim i profesjonalnym poziomie. W Lublinie w 2009 r. dali piękny koncert dwa razy (w DKK i na festynie w Ogr.Botanicznym)... za darmo, charytatywnie. Nawet nie wzięli pieniędzy za transport.
Nie wierzę w opinię Klarnetos, która przesiąknięta jest nadmierną złośliwością i zawiścią. Czytając, to się czuje.
Czepiłaś się wypowiedzi jednej osoby- a poczytaj inne. zresztą myślę, że antyreklama wobec tego zespołu jest już zrobiona na tym forum- mogli myśleć wcześniej o tym, jak ich ludzie będą odbierać i jaką opinię będą mieć w środowisku i wśród przyszłych par młodych. Kiepską opinię nie łatwo będzie naprawić, ale wcale mnie to nie martwi.
__________________
11 września to dopiero początek wielkich zmian w Naszym Życiu
8mouse3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 21:57   #90
sabwa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 9
Dot.: Ostrzegam przez zespołem Gwinea z Lublina!!!

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Od razu widać, że albo jesteś z zespołu, albo zaprzyjazniona z nimi i robisz reklame

Po tym, co zobaczyłam w tym watku nic mnie do tego zespołu nie przekona, a tym bardziej ktos, kto ma 3 posty i 3 na ten sam temat.
Jeśli Ty tak OD RAZU WIDZISZ, to pownnaś też OD RAZU WIDZIEĆ, kto może być ZAPRZYJAŹNIONY z Klarnetos. Ja nie mam takiego daru odrazuwidzenia, dopiero po przeanalizowaniu wypowiedzi uczestników popierających opinię Klarnetos nasuwa się wniosek, że mogły być pisane nawet pod dyktando jej samej. A wskazuje na to ukierunkowany główny sposób myślenia, powtarzające się szczegóły w tekstach i niemalże taki sam styl formułowania tekstu.
sabwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.