mój pierwszy raz - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-12, 18:58   #31
pomaranczkav
Raczkowanie
 
Avatar pomaranczkav
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 316
Dot.: mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez edytkaa177 Pokaż wiadomość
Jestem z moim chłopakiem 5 miesięcy. Bardzo się kochamy i oprócz miłości łączy nas też przyjaźń. Możemy bez skrępowania pogadać na każdy temat. To pierwszy mój taki poważny związek, jego drugi. Rozmawialiśmy już kilka razy na temat seksu. Ostatnio mu powiedziałam, że jestem już gotowa i chciałabym z nim to zrobić. Jestem jeszcze w pewnym sensie dziewicą.
Dlaczego tylko w pewnym sensie? Bo uprawiamy z chłopakiem petting, więc nie jestem czysta, a na tym głównie polega dziewictwo, nie tylko na "posiadaniu" błony. On natomiast nie jest już prawiczkiem, gdyż przespał się ze swoją byłą i mówi, że teraz żałuje, że nie przeżyje swojego pierwszego razu ze mną.

No i z jednej strony chciałabym to zrobić, ale z drugiej się boję ewentualnej wpadki, chociaż antykoncepcję też uzgodniliśmy. No i boję się że jak już zaczniemy uprawiać seks, to coś się między nami zmieni... No i trochę boję się bólu.

I mam dylemat.

Może Wy jakoś mi pomożecie


skoro nie jesteś pewna to chyba jeszcze nie jest dobry moment.. ale z drugiej strony pewna do końca nigdy nie będziesz ;p ja dopiero się upewniłam w trakcie ;D ale jak masz wątpliwości to lepiej poczekaj
__________________
twoje ręce mogą sprawić, że czyjeś serce zabije na nowo.

uwielbiam to uczucie, kiedy mówiąc głupek, myślę "Boże jak ja GO kocham"

"ty nie jesteś kobietą, ty jesteś wyzwaniem"
pomaranczkav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 19:53   #32
intense2103
Rozeznanie
 
Avatar intense2103
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 515
Dot.: mój pierwszy raz

Pięć miesięcy to naprawdę niedużo. Ja czekałam rok, a i tak bałam się, jakby mnie mieli ze skóry obdzierać. Też mnie nachodziły dziwne myśli i to nie dlatego, że nie ufam mojemu chłopakowi, tylko dlatego, że strach mnie paraliżował. Masz rację, seks może coś zmienić w waszym związku, ale podejrzewam, że na lepsze . Jednak będzie tak tylko wtedy, gdy będziesz naprawdę pewna, że tego chcesz. Wtedy, mimo że będziesz się bała, to uczucie na pewno będzie silniejsze. Daj sobie czas, zastanów się, porozmawiaj ze swoim chłopakiem. Nie musisz się nigdzie spieszyć. Powodzenia .
__________________
23.08.2014
intense2103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 00:13   #33
mParis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
Dot.: mój pierwszy raz

Nie martw się, na pewno będzie cudownie. Ważne, żeby naprawdę chcieć tego w danej chwili i się nie stresować. I nie bój się, zobaczysz jak seks doda Ci skrzydeł w życiu :P

Edytowane przez mParis
Czas edycji: 2009-11-13 o 00:14
mParis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 10:14   #34
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez mParis Pokaż wiadomość
Nie martw się, na pewno będzie cudownie. Ważne, żeby naprawdę chcieć tego w danej chwili i się nie stresować. I nie bój się, zobaczysz jak seks doda Ci skrzydeł w życiu :P
Jest cudowanie i dodaje skrzydeł w życiu jeśli jest się tego w 100% pewnym, czuje się mega bezpiecznie przy partnerze i nie ma się wątpliwości co do tego czy się chce.

Jeśli facet rzuca takimi tekstami słodkimi żeby zaciągnąć do łóżka, jak ona się boi, że po seksie coś się między nimi popsuje itd itp, to lepiej poczekać. Nie sugeruję, że facet jest chamem, ale może być. Lepiej byłoby bardziej dociekliwie go poznać, i rozpocząć współżycie bez obaw, że coś się popsuje, a z radością, że można być z partnerem tak blisko.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 10:48   #35
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Jest cudowanie i dodaje skrzydeł w życiu jeśli jest się tego w 100% pewnym, czuje się mega bezpiecznie przy partnerze i nie ma się wątpliwości co do tego czy się chce.

Jeśli facet rzuca takimi tekstami słodkimi żeby zaciągnąć do łóżka, jak ona się boi, że po seksie coś się między nimi popsuje itd itp, to lepiej poczekać. Nie sugeruję, że facet jest chamem, ale może być. Lepiej byłoby bardziej dociekliwie go poznać, i rozpocząć współżycie bez obaw, że coś się popsuje, a z radością, że można być z partnerem tak blisko.
otóż to dlatego ja mojego faceta trochę przetrzymałam zanim poszłam z nim do łóżka musiałam sprawdzic czy jest tego wart bo to miał byc mój pierwszy raz on cierpliwie czekał, dobrze go poznałam zaufałam i wtedy to się wydarzyło a czekał chyba ok roku... ale warto było czekac
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 02:34   #36
mParis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
Dot.: mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Jest cudowanie i dodaje skrzydeł w życiu jeśli jest się tego w 100% pewnym, czuje się mega bezpiecznie przy partnerze i nie ma się wątpliwości co do tego czy się chce.

Jeśli facet rzuca takimi tekstami słodkimi żeby zaciągnąć do łóżka, jak ona się boi, że po seksie coś się między nimi popsuje itd itp, to lepiej poczekać. Nie sugeruję, że facet jest chamem, ale może być. Lepiej byłoby bardziej dociekliwie go poznać, i rozpocząć współżycie bez obaw, że coś się popsuje, a z radością, że można być z partnerem tak blisko.
Przepraszam, czy Ty masz jakieś poglądy skrajnie feministyczne? Koleżanka jasno określiła, co ją wiąże z jej chłopakiem, tak więc naprawdę nie wiem, co chcesz zasugerować. Po co miałbym rzucać "takimi tekstami"? Bo jestem facetem? Twierdzisz, że nie jestem zdolny do odpowiedzialnych decyzji, do poważnych uczuć, że nie traktuję swoich partnerek poważnie, wreszcie - że faceci nie mają prawa do wyrażania swoich uczuć poprzez "słodkie teksty", których kobiety i tak pragną, a my pragniemy je nimi obdarzać? Koleżanko, z całym szacunkiem, ale poczułem się, jakbyś mnie, jako mężczyznę, traktowała z góry. Według mnie, wcale mi się to nie należy i tyle. Jej chłopak zdaje się być całkiem normalnym, traktuje ją z należnym szacunkiem, ale zaraz okazuje jej zainteresowanie, bo, co chyba naturalne - ma na nią ochotę. Dlatego ja bym radził koleżance, której się to wszystko tyczy. zastanowić się 2 razy porządnie, a potem zrobić to na co ma ochotę.
Pozdrawiam.

Edytowane przez mParis
Czas edycji: 2009-11-14 o 02:38
mParis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 09:09   #37
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez mParis Pokaż wiadomość
Przepraszam, czy Ty masz jakieś poglądy skrajnie feministyczne? Koleżanka jasno określiła, co ją wiąże z jej chłopakiem, tak więc naprawdę nie wiem, co chcesz zasugerować. Po co miałbym rzucać "takimi tekstami"? Bo jestem facetem? Twierdzisz, że nie jestem zdolny do odpowiedzialnych decyzji, do poważnych uczuć, że nie traktuję swoich partnerek poważnie, wreszcie - że faceci nie mają prawa do wyrażania swoich uczuć poprzez "słodkie teksty", których kobiety i tak pragną, a my pragniemy je nimi obdarzać? Koleżanko, z całym szacunkiem, ale poczułem się, jakbyś mnie, jako mężczyznę, traktowała z góry. Według mnie, wcale mi się to nie należy i tyle. Jej chłopak zdaje się być całkiem normalnym, traktuje ją z należnym szacunkiem, ale zaraz okazuje jej zainteresowanie, bo, co chyba naturalne - ma na nią ochotę. Dlatego ja bym radził koleżance, której się to wszystko tyczy. zastanowić się 2 razy porządnie, a potem zrobić to na co ma ochotę.
Pozdrawiam.
Gdybyś przeczytał WSZYSTKIE moje posty w tym wątku to byś się dowiedział 2 rzeczy:

- po 1 że kazałam autorce poczekać, aż będzie pewna. Bo jeśli ona się boi, że "po" coś się zacznie sypać to lepiej zaczekać i poczuć się bezpieczniej i pewniej w związku.

-po 2 (i to nie było tylko moje zdanie), że chłopak nie musi, ale MOŻE takimi słodkimi tekstami dotyczącymi seksu chcieć ją zaciągnąć do łóżka. Właśnie dlatego póki nie będzie go pewna niech zaczeka.


Nie jestem feministką, nie twierdzę, że facet to jakiś podgatunek itd. Bardzo cenię sobie czułych mężczyzn, jednak zawsze kiedy już na początku znajomości facet tak mi słodził na temat seksu to stawałam się ostrożna. W 2 przypadkach na 3 okazało się, że miałam rację.

Mam nadzieję, że jest tak jak mówisz, że chłopak jest po prostu czuły, otwarty i zależy mu na niej. I bardzo możliwe, że tak jest. Jednak skoro dziewczyna ma wątpliwości to ja radzę zaczekać i się upewnić. Ty piszesz spoko mała nie bój się będzie cudownie. A jeśli potem by się okazało, że jej obawy były słuszne, że intuicja dobrze jej podpowiadała, że coś się może posypać to co jej powiesz wtedy? Podkreślam, że nie musi tak być, ale jeśli ma tego typu rozkminki niech poczeka, aż będzie pewna swojej decyzji i partnera, z którym jest.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-14, 11:46   #38
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez mParis Pokaż wiadomość
Przepraszam, czy Ty masz jakieś poglądy skrajnie feministyczne? Koleżanka jasno określiła, co ją wiąże z jej chłopakiem, tak więc naprawdę nie wiem, co chcesz zasugerować. Po co miałbym rzucać "takimi tekstami"? Bo jestem facetem? Twierdzisz, że nie jestem zdolny do odpowiedzialnych decyzji, do poważnych uczuć, że nie traktuję swoich partnerek poważnie, wreszcie - że faceci nie mają prawa do wyrażania swoich uczuć poprzez "słodkie teksty", których kobiety i tak pragną, a my pragniemy je nimi obdarzać? Koleżanko, z całym szacunkiem, ale poczułem się, jakbyś mnie, jako mężczyznę, traktowała z góry. Według mnie, wcale mi się to nie należy i tyle. Jej chłopak zdaje się być całkiem normalnym, traktuje ją z należnym szacunkiem, ale zaraz okazuje jej zainteresowanie, bo, co chyba naturalne - ma na nią ochotę. Dlatego ja bym radził koleżance, której się to wszystko tyczy. zastanowić się 2 razy porządnie, a potem zrobić to na co ma ochotę.
Pozdrawiam.
No i oczywiście znalazł się jeden koleś, broniący płci (jakbyśmy tutaj były przeciwko :|) i który NIE PRZECZYTAŁ WSZYSTKICH POSTÓW!!
Więc najpierw przeczytaj wszystkie posty, a później pomyśl co napisałeś :|
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 03:08   #39
mParis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
Dot.: mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
- po 1 że kazałam autorce poczekać, aż będzie pewna. Bo jeśli ona się boi, że "po" coś się zacznie sypać to lepiej zaczekać i poczuć się bezpieczniej i pewniej w związku.
"Kazałaś poczekać". Hmm, to prawie, jakbyś ją siłą zaciągała do wyra...

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
No i oczywiście znalazł się jeden koleś, broniący płci (jakbyśmy tutaj były przeciwko :|) i który NIE PRZECZYTAŁ WSZYSTKICH POSTÓW!!
Więc najpierw przeczytaj wszystkie posty, a później pomyśl co napisałeś :|
Droga koleżanko, przeczytałem wszystko i nadal jestem tego samego zdania. Ja również jestem pełen troski o dziewczynę, która ma dylematy wypełniające ten temat i naprawdę chciałbym, żeby była szczęśliwa a jej chłopak nie okazał się chamskim kutasem. Chciałem jednak po raz kolejny zaznaczyć, iż mam spore przeświadczenie, iż jego intencje są całkiem szczere. Pozdrawiam
mParis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 10:06   #40
oluniunka
Raczkowanie
 
Avatar oluniunka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 251
Dot.: mój pierwszy raz

Jeżeli jesteś pewna, że to z nim chcesz przeżyć swój pierwszy raz nie masz się co obawiać bólu. Twój Tż pewnie zadba o miłą atmosferę i będzie delikatny więc nie powinnaś się obawiać... Życzę udanego...
oluniunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 10:24   #41
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez mParis Pokaż wiadomość
"Kazałaś poczekać". Hmm, to prawie, jakbyś ją siłą zaciągała do wyra...
Rzeczywiście niefortunne sformułowanie. Raczej radziłam jej by poczekała.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 16:04   #42
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez mParis Pokaż wiadomość
Droga koleżanko, przeczytałem wszystko i nadal jestem tego samego zdania. Ja również jestem pełen troski o dziewczynę, która ma dylematy wypełniające ten temat i naprawdę chciałbym, żeby była szczęśliwa a jej chłopak nie okazał się chamskim kutasem. Chciałem jednak po raz kolejny zaznaczyć, iż mam spore przeświadczenie, iż jego intencje są całkiem szczere. Pozdrawiam
Jesteś jej facetem, że wiesz, że jego intencje są szczere? Tak na prawdę nie wie tego nikt, tylko on. Może ja mam rację, może Ty masz rację, dowiemy się tego dopiero po tym jak dziewczyna w końcu się skusi.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 21:30   #43
edytkaa177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 119
Dot.: mój pierwszy raz

właśnie w tą sobotę zdecydowałam się na ten pierwszy raz i nie żałuję
edytkaa177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 22:59   #44
mParis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
Dot.: mój pierwszy raz

No i fajnie, gratulacje
mParis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 17:50   #45
edytkaa177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 119
Dot.: mój pierwszy raz

Na początku bardzo mnie bolało, ale później było już lepiej Chciałam Was teraz zapytać czy przy następnych zbliżeniach też mogę jeszcze odczuwać ból? ?
edytkaa177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 19:25   #46
dzastinka1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Dot.: mój pierwszy raz

mozesz, ale nie musisz, to zalezy od twojego organizmu. ja osobiscie kochalam sie ze swoim TŻ dwa razy i nadal odczuwam bol. Ty natomiast nie musisz gratuluje mam nadzieje ze nie bedziesz nigdy w życiu zalowala tej decyzji. a moze pochwalisz sie jak bylo??
hihi
dzastinka1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 19:43   #47
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez edytkaa177 Pokaż wiadomość
Na początku bardzo mnie bolało, ale później było już lepiej Chciałam Was teraz zapytać czy przy następnych zbliżeniach też mogę jeszcze odczuwać ból? ?
Zeby zmniejszyc jego prawdopodobienstwo, to poczekajcie okolo tygodnia z drugim razem
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 21:10   #48
margolciak
Raczkowanie
 
Avatar margolciak
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 115
Dot.: mój pierwszy raz

Sex to naprawdę poważna sprawa. ja bardzo dług się wachałam i rozmawiałam z moim mężczyzną o tym, że dużo sie zmieni jak to zrobimy i że jednak boję się tego. W końcu wyszło na to, że po 2 latach związku nie zdecydowałam się jednak na pełny sex i skonczyło się na pieszczotach. A potem on mnie po prostu zostawił. Ale nie chodzi o to, że nie było sexu, tylko że znalazł inną. A wcześniej też byliśmy przyjaciółmi. Więc jeśli masz wątpliwości, rozważ je w swoim sercu.
__________________
" Siedziałem cicho i próbowałem się z nim porozumieć telepatycznie. Wyjaśnić mu jak mi przykro z tym co się stało. Pomyślałem o całym żalu i smutku na tym świecie. Chciałem z całego serca po prostu zostawić ten świat. I móc tak jak dwa anioły w nocy magicznie...zniknąć." Neil McCormick >
margolciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 14:06   #49
edytkaa177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 119
Dot.: mój pierwszy raz

dzastinka pytasz jak było? ;p No na początku bardzo boleśnie a później przyjemniej :-D Ale na pewno nie będę żałować, że się zdecydowałam... A w tą sobotę pewnie będzie drugi raz ;D

Ale po tym naprawdę czułam jakbyśmy się bardziej do siebie zbliżyli
edytkaa177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 15:37   #50
dzastinka1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Dot.: mój pierwszy raz

to fajnie ja jak teraz swojego TŻ pytam co bedzie robic jak sie spotkamy to on zawsze jedno 'kochać sie' hehe :P ja to dostalam skrzydeł po tym dosłownie, mam nadzieje ze ty tez. Trzymaj sie ciepło i życze udanego nastepnego razu
dzastinka1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 18:45   #51
edytkaa177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 119
Dot.: mój pierwszy raz

ja właśnie też dostałam skrzydeł i poczułam z nim taką szczególną bliskość i że go baaardzo kocham :-D
edytkaa177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 19:01   #52
intense2103
Rozeznanie
 
Avatar intense2103
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 515
Dot.: mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez edytkaa177 Pokaż wiadomość
ja właśnie też dostałam skrzydeł i poczułam z nim taką szczególną bliskość i że go baaardzo kocham :-D
Ech... No właśnie, u mnie było dokładnie tak samo . Kiedy jest się pewnym swoich uczuć do drugiej osoby i się jej ufa, to seks jest cudowną sprawą!
__________________
23.08.2014
intense2103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.