Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-14, 18:13   #391
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Ja jestem zadowolona, bo zawsze chciałam wypróbować ten tusz,więc trafili w dziesiątkę. Zaskoczyła też mnie kosmetyczka z pupy którą dawali przy zamówieniu za bodajże 100 zł kosmetyków Pupy - naprawdę fajna.Kosmetyczek mam pewnie jak każda z Was ogrom,ale ta mi bardzo wpadła w oko i na wakacyjny wyjazd będzie
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 19:18   #392
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Dziewczyny, w sobotę zrobiłam przelew do Douglasa, ale nadal nie jest zaksięgowany....
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 19:35   #393
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w sobotę zrobiłam przelew do Douglasa, ale nadal nie jest zaksięgowany....
Przelewy są księgowane tylko w dni robocze, więc musisz być cierpliwa Może przesłanie potwierdzenia przyspieszy realizację?
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 19:54   #394
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w sobotę zrobiłam przelew do Douglasa, ale nadal nie jest zaksięgowany....
spokojnie ja zrobilam przelew 9.04 a 11.04 czyli po dwóch dniach przypominają mi o wpłacie ... gdzie kasa na ich koncie była tego samego dnia


w ogole już nie miałam tyle szczęscia i do wacików tym razem dostałam małe pudełka dobre i to, te małe też są naprawde fajne
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2014-04-14 o 19:55
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 20:12   #395
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
spokojnie ja zrobilam przelew 9.04 a 11.04 czyli po dwóch dniach przypominają mi o wpłacie ... gdzie kasa na ich koncie była tego samego dnia


w ogole już nie miałam tyle szczęscia i do wacików tym razem dostałam małe pudełka dobre i to, te małe też są naprawde fajne
Dzięki, ja wiem, że idą w dni robocze, ale właśnie się zastanawiałam jak z księgowaniem.

Ja duże pudełko Sephory przeznaczyłam na listy i pocztówki. Małe na kredki.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez 19dominisia90 Pokaż wiadomość
ja też myślałam że to będzie LEPSZA niespodzianka
Prosimy o zdjęcia
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 20:19   #396
19dominisia90
Raczkowanie
 
Avatar 19dominisia90
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 82
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Prosimy o zdjęcia
ojj, nie mam możliwości zrobienia zdjęć, ale identyczną znalazłam na all: http://allegro.pl/la-perla-kosmetycz...146194212.html
ale to NIE jest moje konto! nie ja sprzedaje! tak gwoli ścisłości

Edytowane przez 19dominisia90
Czas edycji: 2014-04-14 o 20:20
19dominisia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 20:27   #397
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

No nie powala... tzn może to kwestia gustu... faktycznie dziwne te prezenty. Z drugiej strony dawać próbkę jako prezent?
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 20:29   #398
19dominisia90
Raczkowanie
 
Avatar 19dominisia90
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 82
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

ale w sumie lepsze próbki niż nietrafione kosmetyczki
19dominisia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 22:25   #399
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez 19dominisia90 Pokaż wiadomość
ojj, nie mam możliwości zrobienia zdjęć, ale identyczną znalazłam na all: http://allegro.pl/la-perla-kosmetycz...146194212.html
ale to NIE jest moje konto! nie ja sprzedaje! tak gwoli ścisłości
to już faktycznie lepsza próbka by była



Jest coś taniego w Sephorze, ale niemieszczącego się do tego małego pudełka?? Zastanawiam się co zamówić żeby spakowali do większego .
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 22:28   #400
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Hejnarka Pokaż wiadomość
to już faktycznie lepsza próbka by była



Jest coś taniego w Sephorze, ale niemieszczącego się do tego małego pudełka?? Zastanawiam się co zamówić żeby spakowali do większego .
Haaa, sprytnie, też o tym myślałam, chyba trzeba się będzie porzyglądać dokładniej ich ofercie albo może któraś z dziewczyn coś wymyśli
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 22:35   #401
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Hejnarka Pokaż wiadomość
to już faktycznie lepsza próbka by była



Jest coś taniego w Sephorze, ale niemieszczącego się do tego małego pudełka?? Zastanawiam się co zamówić żeby spakowali do większego .
może szczotkę do mycia twarzy za 19 zł ;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 22:55   #402
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Hejnarka Pokaż wiadomość
to już faktycznie lepsza próbka by była



Jest coś taniego w Sephorze, ale niemieszczącego się do tego małego pudełka?? Zastanawiam się co zamówić żeby spakowali do większego .
A może weź np. 2 opakowania płatków kosmetycznych.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 07:21   #403
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
A może weź np. 2 opakowania płatków kosmetycznych.
Taka obserwacja na marginesie.
Zauważyłyście, że korzystniej kupić 2x35 =6zł płatków niż opakowanie 70szt=7zł? Zwykle to małe opakowania wychodzą drożej niż duże.
Zresztą te płatki kupuje się tylko po to , żeby zrobić minizamówienie albo żeby dobić do jakiegoś progu.
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 07:22   #404
LadyMag
Raczkowanie
 
Avatar LadyMag
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Q
Wiadomości: 302
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Myślę, że pomysł z dwoma małymi opakowaniami płatków kosmetycznych wystarczy. W moim małym pudełku na pewno by się nie zmieściły, więc musieliby dać większe


Kilka dziewczyn pisała, że zamawiało kilka razy w Sephorze z jednego konta ( dla siebie, mamy, siostry etc ) Czy każde zamówienie było na wasze imię i nazwisko z tego jednego konta, czy też zmieniałyście na imiona i nazwiska ze swojej rodziny? Czy adres wysyłki zawsze miałyście ten sam?


Ja czekam na pędzel i kosmetyczkę, której nie dostałam! i boję się, że jak zobaczą kilka zamówień na ten sam adres to dostanę jakiś ban czy coś albo że znów nie dorzucą pędzla i kosmetyczki, albo w ogóle mi nie doślą tych zaległych Nie wiem ile potrwa ta promo więc wolałabym już zamówić, niż czekać czy przyślą mi zaległy pędzel czy nie..choć to ryzyko. Zależy mi szczególnie na tym mega-kosztownym kremie, bo się polubiliśmy

Dziewczyny, jak dostawałyście pędzle i kosmetyczkę gratis z zamówionymi wacikami to w małym pudełku? Chyba nie, bo by to wszystko nie weszło... A może pędzel i kosmetyczka były oddzielnie?
LadyMag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 07:30   #405
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez LadyMag Pokaż wiadomość
Myślę, że pomysł z dwoma małymi opakowaniami płatków kosmetycznych wystarczy. W moim małym pudełku na pewno by się nie zmieściły, więc musieliby dać większe


Kilka dziewczyn pisała, że zamawiało kilka razy w Sephorze z jednego konta ( dla siebie, mamy, siostry etc ) Czy każde zamówienie było na wasze imię i nazwisko z tego jednego konta, czy też zmieniałyście na imiona i nazwiska ze swojej rodziny? Czy adres wysyłki zawsze miałyście ten sam?


Ja czekam na pędzel i kosmetyczkę, której nie dostałam! i boję się, że jak zobaczą kilka zamówień na ten sam adres to dostanę jakiś ban czy coś albo że znów nie dorzucą pędzla i kosmetyczki, albo w ogóle mi nie doślą tych zaległych Nie wiem ile potrwa ta promo więc wolałabym już zamówić, niż czekać czy przyślą mi zaległy pędzel czy nie..choć to ryzyko. Zależy mi szczególnie na tym mega-kosztownym kremie, bo się polubiliśmy

Dziewczyny, jak dostawałyście pędzle i kosmetyczkę gratis z zamówionymi wacikami to w małym pudełku? Chyba nie, bo by to wszystko nie weszło... A może pędzel i kosmetyczka były oddzielnie?
mi weszło wszystko w małe pudełko, bo ta kosmetyczka jest naprawdę tyci, mniejsza niż te małe płatki. I niewarto ryzykować i zamawiać jej tryliard razy bo tam się mieści ten tusz może pomadka na styk i tyle. Pędzel to mój dziadek do golenia miał milszy niz ten.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 08:23   #406
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

W Douglas online -15% przy zakupie dwóch dowolnychkosmetyków do makijażu, kod: ORANGE do 20.04.2014 r.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 09:08   #407
emilinka
Rozeznanie
 
Avatar emilinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 996
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Pędzel to mój dziadek do golenia miał milszy niz ten.
Faktycznie ten pędzel taki sobie, jeszcze go oswajam. Myślałam, że będzie dobry do nakładania sypkiego podkładu mineralnego, ale tyle go "pożera", że staje się to zupełnie nieekonomiczne. Nieźle nadaje się do omiatania twarzy bazą przed nakładaniem podkładu.
emilinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 09:29   #408
irlandia87
Zadomowienie
 
Avatar irlandia87
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 474
GG do irlandia87
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

ten mini kabuki fajnie nadaje się moim zdaniem na wyjazdy np. do różu bo jest taki zbity
__________________


irlandia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 09:34   #409
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Przelewy są księgowane tylko w dni robocze, więc musisz być cierpliwa Może przesłanie potwierdzenia przyspieszy realizację?
Czekaj cierpliwie . Przysyłają na maila informację o wpłynięciu przelewu. Przesłanie potwierdzenia nic nie da. Muszą mieć namacalnie kwotę na koncie.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-15, 09:41   #410
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez irlandia87 Pokaż wiadomość
ten mini kabuki fajnie nadaje się moim zdaniem na wyjazdy np. do różu bo jest taki zbity
Dla mnie to on jest przede wszytkim zbyt drapiacy
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 10:10   #411
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
W Douglas online -15% przy zakupie dwóch dowolnychkosmetyków do makijażu, kod: ORANGE do 20.04.2014 r.
suuper dzięki za news'a
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 10:21   #412
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Ja raczej nie będę robić już w tym miesiącu kolejnych zamówień, z 3 próbek, które otrzymałam najbardziej podoba mi się próbka perfum Bottega Veneta, krem Eisenberg zupełnie nie przypadł mi do gustu, jak dla mnie za tłusty, ja wolę lżejsze formuły kremów, bardziej jedwabiste lub żelowe, tak żeby czuć było nawilżenie przy aplikacji, a przy tym kremie zupełnie nie czuję żadnego nawilżenia, a jedynie natłuszczenie, poza tym krem mnie chyba zapchał, bo użyłam go 2 razy nawet nie na całą twarz i tam gdzie używałam wyskoczyło mi sporo przeróżnych syfów. Tusz EL też oceniam jako średni, daje raczej naturalny efekt, porównywalny do tuszów z niskiej półki cenowej, a nawet powiedziałabym że jest gorszy, bo skleja rzęsy i tworzy grudki, także żadnego wow nie zauważyłam ani pod względem wydłużenia ani pogrubienia.

A może którejś z Białostoczanek podpasował krem Eisenberg (zużycie minimalne) i chciałaby się wymienić ?
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 10:36   #413
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

W e-glamour do każdego zakupu od 40 zł wzwyż 5 ml miniaturka perfum Emanuel Ungaro Ungaro. Obowiązuje do wyczerpania zapasów.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 11:03   #414
LadyMag
Raczkowanie
 
Avatar LadyMag
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Q
Wiadomości: 302
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Ja raczej nie będę robić już w tym miesiącu kolejnych zamówień, z 3 próbek, które otrzymałam najbardziej podoba mi się próbka perfum Bottega Veneta, krem Eisenberg zupełnie nie przypadł mi do gustu, jak dla mnie za tłusty, ja wolę lżejsze formuły kremów, bardziej jedwabiste lub żelowe, tak żeby czuć było nawilżenie przy aplikacji, a przy tym kremie zupełnie nie czuję żadnego nawilżenia, a jedynie natłuszczenie, poza tym krem mnie chyba zapchał, bo użyłam go 2 razy nawet nie na całą twarz i tam gdzie używałam wyskoczyło mi sporo przeróżnych syfów. Tusz EL też oceniam jako średni, daje raczej naturalny efekt, porównywalny do tuszów z niskiej półki cenowej, a nawet powiedziałabym że jest gorszy, bo skleja rzęsy i tworzy grudki, także żadnego wow nie zauważyłam ani pod względem wydłużenia ani pogrubienia.

A może którejś z Białostoczanek podpasował krem Eisenberg (zużycie minimalne) i chciałaby się wymienić ?
Ja wybrałam próbkę Chloe. Jak dla mnie jest ok. Bez szału, można się psiknąć, ale to jednak nie moje nuty zapachowe.

Co do kremu to ja bym go nazwała gęstym i odżywczym - na początku myślałam, że jest kremem na noc i że moja cera będzie świeciła się jak żarówka. Tak się nie stało Ładnie się wchłoną,a rano skóra wyglądała jakby na zdrowsza nie wiem czego to zasługa, może to moja wyobraźnia Zaś dziś rano nałożyłam go pod podkład i cera była ani matowa, ani świecąca się - po prostu nawilżona

Tuszu nie próbowałam jeszcze. Z niego wychodzi jakaś szczoteczka po odkręceniu? Bo to tubka jest i trochę mnie to dezorientuje
LadyMag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 11:52   #415
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez LadyMag Pokaż wiadomość
Ja wybrałam próbkę Chloe. Jak dla mnie jest ok. Bez szału, można się psiknąć, ale to jednak nie moje nuty zapachowe.

Co do kremu to ja bym go nazwała gęstym i odżywczym - na początku myślałam, że jest kremem na noc i że moja cera będzie świeciła się jak żarówka. Tak się nie stało Ładnie się wchłoną,a rano skóra wyglądała jakby na zdrowsza nie wiem czego to zasługa, może to moja wyobraźnia Zaś dziś rano nałożyłam go pod podkład i cera była ani matowa, ani świecąca się - po prostu nawilżona

Tuszu nie próbowałam jeszcze. Z niego wychodzi jakaś szczoteczka po odkręceniu? Bo to tubka jest i trochę mnie to dezorientuje
Tak ta miniaturka ma szczoteczkę, myślę że naturalnych rozmiarów, mi ta szczoteczka nie odpowiada, zawsze się nią upaćkam
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 12:07   #416
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Nom, jest szczoteczka
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 13:20   #417
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Teraz w Sephorze jest nowa promocja ważna tylko do 19 kwietnia - 3 za 2 na markę Sephora
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 13:22   #418
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
suuper dzięki za news'a
nie ma sprawy, niech moc zakupowa będzie z Tobą
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 15:21   #419
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Teraz w Sephorze jest nowa promocja ważna tylko do 19 kwietnia - 3 za 2 na markę Sephora
ale tylko stacjonarnie z kartą Black

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

złożyłam zamówienie na błyszczyk z essence owoce leśne Mmm.. bo są nowe próbki acqua di gioia a lubie ten zapach tylko mnie na niego nie stać narazie wzięłam te dwie próbki i my honey i zobaczymy , jak jakieś mi się mocno spodobają to będę odkładać ^^
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 15:50   #420
deyminka
Zadomowienie
 
Avatar deyminka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 042
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

A mi kurier awizo nie zostawił jutro mija tydzień odkąd był i nic..
__________________
10.08.2010-zdane prawko


deyminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-16 15:24:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.