Effaclar K La Roche-Posay - ZBIORCZY - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-26, 20:23   #4081
cherrydent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Effeclar K - Co I Jak??

hejka dla mnie ten kremik jest za bardzo wysuszajacy mam go w próbkach po 5 mil.

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-01-26 o 21:25 Powód: Sprzedaz na Wizazu jest zabroniona!
cherrydent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 09:30   #4082
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

jest to krem przede wszystkim co cery tłustej wiec jak takiej nie masz to ci wysusza .. ja mam po tygodniu buzie jakbym nigdy nie miała trądziku ... znikły mi plamki itp. lepszy niż acnederm ... pryszcze tez mi nie wyskakują cera sie az tak nie przetłuszcza mnie po pierwszym użyciu tez wysuszyło ale po kolejnym jak sie wszystko złuściło to już ładna i nawilżona
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 12:18   #4083
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Ilena, ile już używasz Effaclaru?

Btw. chyba trafiłam za pierwszym razem na filtr idealny.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 16:57   #4084
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

napisałam " ja mam po tygodniu"
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 17:08   #4085
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
napisałam " ja mam po tygodniu"
A no tak. Przepraszam
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 17:16   #4086
she922
Raczkowanie
 
Avatar she922
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 55
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Ja używam tylko i wyłącznie kosmetyków firmy La Roche-Possay głównie Effaclaru (żel do mycia twarzy oraz krem seboregulujący matujący). Oby dwa to cuda! mam jednocześnie wrażliwą i trądzikową cerę i dermatolog mi polecił stosować te kosmetyki (na poczatku to byla moja kuracja, teraz używam tych kremów, żelów itp na codzień). Jako podkład polecam Tolarine Teint też z La Roche-Possay za okolo 54zł ale bardzo wydajny!! 1 opakowanie mialam przez chyba 5 miesiecy. Na pewno w dobrych aptekach dadzą wam próbki różnych odcieni podkładu jak i żelu, kremu oraz broszury z których dowiedzialam sie wielu ciekawych rzeczy o tych kosmetykach i pielegnacji tłustej cery...
Oprócz tego mam płyn miceralny który wspaniale orzeźwia cere i ją oczyszcza.
PS. Ilena napisała "największą zaleta to ładnie pachnie i nie piecze " - kosmetyki LRP raczej są bezzapachowe o ile sie nie myle - dla większego komfortu skóry i delikatniejszej pielegnacji
she922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 17:30   #4087
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

tak go chwalicie, że chyba znowu do niego wrócę... mimo, że jakiś czas temu nie przypadl mi do gustu. Czemu? Nawet nie umiem określić. Póki co kończę acnederm i dołączyłam brevoxyl jakiś czas temu. Acnederm mnie nie wysuszał wcale, zato po brevoxylu minimalnie się łuszczę.
Chciałabym w końcu, po tylu latach mieć gładką buzię Jak nie zaskórniki to teraz dodatkowo okropne czerwone ślady...

Literka - gratuluje z filtrem który okazał się tym dobrym?

She - gdzie kupujesz tak tanio toleriane?! net czy stacjonarna apteka?
mi udało się kupic najtaniej za jakieś 62 zł w zwykłej aptece, bo akurat miałam zniżkę 10 zł
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-28, 17:35   #4088
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez she922 Pokaż wiadomość

PS. Ilena napisała "największą zaleta to ładnie pachnie i nie piecze " - kosmetyki LRP raczej są bezzapachowe o ile sie nie myle - dla większego komfortu skóry i delikatniejszej pielegnacji
pachnie .. dla mnie tak leciutko ale jednak .. wszystkie inne kremy jakie miałam śmierdziały wiec sie ciesze ze nareszcie coś normalnego ... żel tez dla mnie pachnie delikatnie wiec nie wiem może ty tego po prostu nie zauważasz
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 18:10   #4089
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
Literka - gratuluje z filtrem który okazał się tym dobrym?
To ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...a-ochrona.html

Ma lekką konsystencję, nie bieli, nie zapycha, przyjemnie pachnie, szybko wchłania, tylko trochę się klei, ale tylko przez pierwsze minuty i zauważyłam nawilżenie.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 18:13   #4090
she922
Raczkowanie
 
Avatar she922
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 55
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

może i pachnie ale właśnie na broszurze (czy jakkolwiek sie to pisze ;P) jest napisane że wszystki kosmetyki za bezzapachowe ale pewnie jego składniki wydzielają naturalny delikatny zapach
she922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 18:24   #4091
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
To ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...a-ochrona.html

Ma lekką konsystencję, nie bieli, nie zapycha, przyjemnie pachnie, szybko wchłania, tylko trochę się klei, ale tylko przez pierwsze minuty i zauważyłam nawilżenie.
ja też mam lirene family ale 50tke, jest rewelacyjny (chwaliłam wielokrotnie). Nie zapycha mnie, wchłania się do matu, nie bieli. Nadaje się świetnie pod makijaż. Co najważniejsze dla mnie jest tani. Kupiłam za 18zł

a Ty literko jak długo go używasz? bo chyba nie możesz jeszcze stwierdzić czy nie zapycha...to wychodzi po jakimś czasie ...
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-28, 19:08   #4092
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ja też mam lirene family ale 50tke, jest rewelacyjny (chwaliłam wielokrotnie). Nie zapycha mnie, wchłania się do matu, nie bieli. Nadaje się świetnie pod makijaż. Co najważniejsze dla mnie jest tani. Kupiłam za 18zł

a Ty literko jak długo go używasz? bo chyba nie możesz jeszcze stwierdzić czy nie zapycha...to wychodzi po jakimś czasie ...
Używam 2 dni. Krótko, ale na razie jestem zadowolona. Zobaczymy co będzie dalej.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 16:20   #4093
triniti020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Exclamation Efflaclar K ! POMOCY

Witam mam dosyc dziwne pytanie ale mam nadzieje że dacie radę mi na nie odpowiedziec

A więc z tego co wiem efflaclar K używa sie no obszar twarzy dotknięty trądzikiem (u mnie policzki). Ale czy używac na to lub pod to inny krem np. nawilżający.? Boję sie że Efflaclar złuszczy mi tylko wybrane partie twarzy które staną sie jasniejsze i o innej strukturze(cieńszej) od reszty twarzy. Poniewaz jest to preparat złuszczajacy.

Co mam robic i jakie jest wasze odczucie po jego stosowaniu?
To samo pytanie kierowane jest o diacnealu.

Bardzo prosze o odpowiedź i z góry dziękuje

Edytowane przez triniti020
Czas edycji: 2009-01-31 o 16:27
triniti020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 20:21   #4094
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Czy ten filtr Lirene 50 można kupic teraz w drogeriach?
Wszędzie gdzie pytam, nie mają - "bo jest zima". Tak odpowiadają panie, których pytam, tak jakby w ziemie słońce nie świeciło.

Effaclaru K używam już ponad miesiąc (wraz z żelem). Cera staje sie jaśniejsza, promienniejsza. Podskórne grudki powoli się spłycają. Niestety nie zauważam jescze usunięcia czarnych zaskórników na nosie.

Pozdrawiam
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 20:23   #4095
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Z tego co wiem takie wysokie flirty są dostępne w aptekach tych lepszych firm jak Avene czy La Roche Posay.
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 20:25   #4096
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Tak, takie już mam - LRP Anthelios AC (65zł).
Tylko ciekawi mnie Lirene - ok. 20zł i podobno mat
A to chyba drogeryjny filtr?

Edytowane przez mosutatsu
Czas edycji: 2009-01-31 o 20:26
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 20:36   #4097
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Drogeryjny ale w aptece tez można niektóre spotkać kosmetyki z drogerii jak np firma Lirene tam szybciej taki flirt znajdziesz więc idź i spytaj.
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 21:03   #4098
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Efflaclar K ! [B]POMOCY[/B]

Nie zaśmiecaj forum pytaniami, na które odpowiedź znajdziesz w wyszukiwarce.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 01:17   #4099
Veneno
Raczkowanie
 
Avatar Veneno
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 241
Dot.: Efflaclar K ! [B]POMOCY[/B]

Efflaclar k nie jest aż tak drastycznym preparatem, żeby spowodować przebarwienia. Zresztą, jak się robi głębokie kwasy - to też nie na całą twarz i nie ma cieńszej struktury, więc cóż dopiero mówić o kremie???
Veneno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 01:22   #4100
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Efflaclar K ! POMOCY

Cytat:
Napisane przez triniti020 Pokaż wiadomość
Witam mam dosyc dziwne pytanie ale mam nadzieje że dacie radę mi na nie odpowiedziec

A więc z tego co wiem efflaclar K używa sie no obszar twarzy dotknięty trądzikiem (u mnie policzki). Ale czy używac na to lub pod to inny krem np. nawilżający.? Boję sie że Efflaclar złuszczy mi tylko wybrane partie twarzy które staną sie jasniejsze i o innej strukturze(cieńszej) od reszty twarzy. Poniewaz jest to preparat złuszczajacy.

Co mam robic i jakie jest wasze odczucie po jego stosowaniu?
To samo pytanie kierowane jest o diacnealu.

Bardzo prosze o odpowiedź i z góry dziękuje

Prosze korzystac z wyszukiwarki oraz JUZ istniejacych watkow!
Lacze
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 10:11   #4101
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Efflaclar K ! POMOCY

Zaczelam uzywac Effaclaru K kilka dni temu i jeszcze nie widac specjalnie efektów. Wlasciwie skora sie nie luszczy i nie wysusza. Zaczynam sie zastanawiac, czy nie jest dla mnie za słaby. Po ilu aplikacjah zauwazylyscie jakies zmiany na skorze?
Jutro ide do dermatolog na konsultacje w sprawie kwasów to moze sie czegos dowiem. Nie moge jakos dojsc ze skora do ladu :/ Tradzik wrócił, a nie chce ani antybiotyku ani Roa, wiec zostaja mi tylko kwasy.
magratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 10:49   #4102
triniti020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Hej. Mam do was pyatnie.

jak myślicie czy nowy podkład mineralny z Rimmela będzie dobry przy stosowaniu efflaclaru na noc.?

Jaki tonik mi polecicie (najlepiej bezarkocholu i nie podrażniający) gdy używam żelu efflaclar ?
triniti020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 11:16   #4103
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Efflaclar K ! POMOCY

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Zaczelam uzywac Effaclaru K kilka dni temu i jeszcze nie widac specjalnie efektów. Wlasciwie skora sie nie luszczy i nie wysusza. Zaczynam sie zastanawiac, czy nie jest dla mnie za słaby. Po ilu aplikacjah zauwazylyscie jakies zmiany na skorze?
Jutro ide do dermatolog na konsultacje w sprawie kwasów to moze sie czegos dowiem. Nie moge jakos dojsc ze skora do ladu :/ Tradzik wrócił, a nie chce ani antybiotyku ani Roa, wiec zostaja mi tylko kwasy.
poczytaj chociażby ulotkę od swojego kremu... dermatolog cię pewnie też trochę uświadomi, popytaj się go, ale effaclar k nie jest żrącym środkiem - nie będziesz zdejmować płatów skóry po nim. takie objawy można mieć po zastosowaniu wysoko stężonych kwasów u dermatologa (możesz się go podpytać o takie zabiegi - można mieć jednak po tym wręcz wyżartą, czerwoną, zastrupiałą skórę - zależy od tego, czy lekarz nie przesadzi z kwasem i na ile wrażliwą masz skórę; parę dni zapasu dobrze mieć, żeby skóra się zregenerowała). effaclar złuszcza tak, że praktycznie tego nie widać. ja zauważyłam po tygodniu stosowania 2xdziennie lekkie rozjaśnienie, ale zaskórniki itp. dopiero po kilku miesiącach zniknęły (stosowałam tylko na noc, z przerwami).
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 11:21   #4104
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Zaczelam uzywac Effaclaru K kilka dni temu i jeszcze nie widac specjalnie efektów. Wlasciwie skora sie nie luszczy i nie wysusza. Zaczynam sie zastanawiac, czy nie jest dla mnie za słaby. Po ilu aplikacjah zauwazylyscie jakies zmiany na skorze?
Jutro ide do dermatolog na konsultacje w sprawie kwasów to moze sie czegos dowiem. Nie moge jakos dojsc ze skora do ladu :/ Tradzik wrócił, a nie chce ani antybiotyku ani Roa, wiec zostaja mi tylko kwasy.
Jak kwasy mogą poprawić wygląd skóry w kilka dni? Przecież efekty pojawiają się dopiero po kilku tygodniach, zwłaszcza, że Eff to słaby kwas. Nic całkowicie nie złuszczy ci wszystkich nierówności w ciągu 'kilku dni'.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 11:23   #4105
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez triniti020 Pokaż wiadomość
Hej. Mam do was pyatnie.

jak myślicie czy nowy podkład mineralny z Rimmela będzie dobry przy stosowaniu efflaclaru na noc.?

Jaki tonik mi polecicie (najlepiej bezarkocholu i nie podrażniający) gdy używam żelu efflaclar ?
z toników polecam z czystym sumieniem ten z roche posay physiological. bezalkoholowy i bardzo kojący. ja często też jeszcze używam płynu micelarnego effaclar, żeby doczyścić skórę. toniku po nim już nie trzeba i świetnie nadaje się przed effaclarem.
a co do tego rimmela - oni chyba mają sypki mineralny (z bardzo kiepskimi ocenami) i fluid, który tych minerałów ma tyle, co KAŻDY zwyczajny fluid. i z ocen wynika, że dość szybko się po nim świeci... jaki by ten podkład nie był, radziłabym na dzień przede wszystkim jakiś lekki krem nawilżający, jeśli dobierzesz sobie jakiś z filtrem, to tym lepiej.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 12:00   #4106
triniti020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Dziękuje bardzo za odpowiedź.
Więc chyba jednak wrócę do mojego ulubionego podkładu Lirene City mat Który według mnie jest rewelacyjny. A nigdy nie spodziwałabym sie takiego efektu po podkładzie za 17zł.

Najpeirw oczywiście kremik z filtrem i na to podkład. Filtr mam również z firmy La roche.

pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź
triniti020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 12:51   #4107
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
jest to krem przede wszystkim co cery tłustej wiec jak takiej nie masz to ci wysusza .. ja mam po tygodniu buzie jakbym nigdy nie miała trądziku ... znikły mi plamki itp. lepszy niż acnederm ... pryszcze tez mi nie wyskakują cera sie az tak nie przetłuszcza mnie po pierwszym użyciu tez wysuszyło ale po kolejnym jak sie wszystko złuściło to już ładna i nawilżona
ja mam tlusta i mam wrazenie ze jesczze bardziej sie po effie przetluszcza

Cytat:
Napisane przez cherrydent Pokaż wiadomość
hejka dla mnie ten kremik jest za bardzo wysuszajacy mam go w próbkach po 5 mil.
no kurcze i znowu mam watpiwosci co do effa, mam cere tlusta ale zawsze latwo sie przesuszala np po differinie kiedys to byla masakra,a a teraz przy effie mam jeszcze tlustsza!

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Zaczelam uzywac Effaclaru K kilka dni temu i jeszcze nie widac specjalnie efektów. Wlasciwie skora sie nie luszczy i nie wysusza. Zaczynam sie zastanawiac, czy nie jest dla mnie za słaby. Po ilu aplikacjah zauwazylyscie jakies zmiany na skorze?
Jutro ide do dermatolog na konsultacje w sprawie kwasów to moze sie czegos dowiem. Nie moge jakos dojsc ze skora do ladu :/ Tradzik wrócił, a nie chce ani antybiotyku ani Roa, wiec zostaja mi tylko kwasy.
ja po 3 tygodniach mam zero efektow

Cytat:
Napisane przez triniti020 Pokaż wiadomość
Hej. Mam do was pyatnie.

jak myślicie czy nowy podkład mineralny z Rimmela będzie dobry przy stosowaniu efflaclaru na noc.?

Jaki tonik mi polecicie (najlepiej bezarkocholu i nie podrażniający) gdy używam żelu efflaclar ?
w plynie??dobry jak kazdy inny.

ja polecam tonik effaclar





ludziska odpowiedzcie na moje pytani. uzywam effu juz zze 3 tyg, czasami 2 razy dziennie i nic. wysypu nic, swiece sie jeszcze bardziej... juz nawet uzywam tylko 2 razy dziennie zelu do mycia avene cleanance, toniku effaclar 3 razy i raz na wieczor eff k. juz sie nie kremuje bo wydaje mi sie ze to mnie zapycha... wydaje sie jakby ten moj eff byl jakas podroba..
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 14:09   #4108
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
ja mam tlusta i mam wrazenie ze jesczze bardziej sie po effie przetluszcza
ja mam tłusta i jest bardzo dobrze po jego użyciu .. może za dużo go nakładasz

mam idealna cerę odkąd używam go nic mi nie wyskoczyło.. wszystkie przebarwienia zniknęły
ale ja to sie oczyszczam od wielu lat wiec wiedziałam ze wysypu nie będzie
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 16:23   #4109
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość


ludziska odpowiedzcie na moje pytani. uzywam effu juz zze 3 tyg, czasami 2 razy dziennie i nic. wysypu nic, swiece sie jeszcze bardziej... juz nawet uzywam tylko 2 razy dziennie zelu do mycia avene cleanance, toniku effaclar 3 razy i raz na wieczor eff k. juz sie nie kremuje bo wydaje mi sie ze to mnie zapycha... wydaje sie jakby ten moj eff byl jakas podroba..
moze krem na dzień Cię zapycha, albo filtr? (lub też samoopalacz itp inne takie) wątpię, żeby Eff zapychał... raczej szukałabym przyczyny gdzie indziej
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 17:27   #4110
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

tyle za ja teraz to juz zadnego kremu nie uzywam, a ten co wczesniej uzywalam z effem to juz dobre parw miesiecy wczesniej
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 09:37:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.