Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-01, 16:26   #3811
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny , polecicie mi coś z BU super nawilżającego?Mam macerat nagietkowy i zmywam nim makijaż.Jestem szczęśliwa bo mnie nie zapycha co w moim przypadku graniczy z cudem .Niestety minerałki przesuszyły mi strefe T i mam twarz aż chropowatą bo tak ściągniętą
Ciężko coś wybrac w moim przypadku bo gliceryna , która jest w większości składów mnie zapycha nie wspominając o całej reszcie.
Żeby jakoś nałożyć makijaz używam żelu hialurowego ale to tylko efekt wizualny bo wieczorem i rano nos, broda ,czoło wszystko w suchych skórkach
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 18:49   #3812
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Dziewczyny , polecicie mi coś z BU super nawilżającego?Mam macerat nagietkowy i zmywam nim makijaż.Jestem szczęśliwa bo mnie nie zapycha co w moim przypadku graniczy z cudem .Niestety minerałki przesuszyły mi strefe T i mam twarz aż chropowatą bo tak ściągniętą
Ciężko coś wybrac w moim przypadku bo gliceryna , która jest w większości składów mnie zapycha nie wspominając o całej reszcie.
Żeby jakoś nałożyć makijaz używam żelu hialurowego ale to tylko efekt wizualny bo wieczorem i rano nos, broda ,czoło wszystko w suchych skórkach
.....
jesli z BU,to mi pomaga skwalan+hialuron...a jesli nie z BU to polecm:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=311172
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 20:49   #3813
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
jesli z BU,to mi pomaga skwalan+hialuron...a jesli nie z BU to polecm:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=311172
Mnie skwalan zapchał, więc podatnym na zapychanie nie polecam. Może olej konopny z mazideł żeby domieszać do żelu? Sam żel hialuronowy może się przyczyniać do wysuszania - było to już poruszane parę razy i wiele osób żel bez warstwy okluzyjnej wysusza.

W Cetaphilu jest gliceryna więc chyba odpada Dla mnie krem kupny, który nic mi nie zrobił to AA do trądzikowej na noc .
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23075
Nie spowodował ani jednej krostki - jest niedrogi. Ale wole oleje ;-)
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 21:07   #3814
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

moja cera jest przesuszona a zarazem mieszana ze skłonnością ogromną do zapychania i duet kwas hialuronowy i olej z zielonej herbaty jest idealny. Tylko są różne oleje z zielonej herbaty, jak to ujęła właścicielka sklepu Naturalne Piękno
Cytat:
olej herbaciany zimnotłoczony to nasiona herbaty tłoczone na zimno,
jest 100 %, olej herbaciany wyciag (macerat) to liscie zielonej herbaty
macerowane w oleju słonecznikowym. Oba oleje maja włascwiosci
antyoksydaycjne i przeciwzmarsczkowe, przy czym olej -wyciag nie zaleca sie
do cery mieszanej i tłustej ze wzgledu na olej słonecznikowy. Oba
maja zielonkawy kolor, olej --wyciag pachnie herbatą.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-05-01 o 21:09
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 21:38   #3815
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
moja cera jest przesuszona a zarazem mieszana ze skłonnością ogromną do zapychania i duet kwas hialuronowy i olej z zielonej herbaty jest idealny. Tylko są różne oleje z zielonej herbaty, jak to ujęła właścicielka sklepu Naturalne Piękno
Ja wzięłam dziś z NP olej z (nasion) zielonej herbaty, bo również mam cerę mieszaną, skłonną do przesuszania i zapychania. Agabil, napisz coś więcej o tym oleju-jak dziala na Twoją skórę, dobrze nawilża, szybko się wchlania?
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 22:26   #3816
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
moja cera jest przesuszona a zarazem mieszana ze skłonnością ogromną do zapychania i duet kwas hialuronowy i olej z zielonej herbaty jest idealny. Tylko są różne oleje z zielonej herbaty, jak to ujęła właścicielka sklepu Naturalne Piękno
http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100002
Czy to ten?
Spróbuję wszystkiego

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Mnie skwalan zapchał, więc podatnym na zapychanie nie polecam. Może olej konopny z mazideł żeby domieszać do żelu? Sam żel hialuronowy może się przyczyniać do wysuszania - było to już poruszane parę razy i wiele osób żel bez warstwy okluzyjnej wysusza.

W Cetaphilu jest gliceryna więc chyba odpada Dla mnie krem kupny, który nic mi nie zrobił to AA do trądzikowej na noc .
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23075
Nie spowodował ani jednej krostki - jest niedrogi. Ale wole oleje ;-)
Dzięki za rade.Konopny tez zakupię.
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 09:22   #3817
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Ja wzięłam dziś z NP olej z (nasion) zielonej herbaty, bo również mam cerę mieszaną, skłonną do przesuszania i zapychania. Agabil, napisz coś więcej o tym oleju-jak dziala na Twoją skórę, dobrze nawilża, szybko się wchlania?
bardzo szybko się wchłania, znakomity pod makijaż.
Po aplikacji w przeciągu kilku minut olej wsiąga wręcz w skórę, nie ma efektu błyszczącej i tłustejcery. Nie zapycha w żaden sposób, jest idealny dla posiadaczy skóry mieszanej, tłustej, skłonnej do zapychania. Nawilża bardzo dobrze-moja cera jest mieszana ale i przesuszona oraz dojrzała.
Mój mąż używa go też po goleniu, zawsze miał problemy a teraz nic mu nie wyskakuje, świetny efekt

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100002
Czy to ten?
Spróbuję wszystkiego
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-02, 09:54   #3818
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny kręciłam dziś moje pierwsze serum z C. Wyszło mi piękne, ale jak chciałam je przelewać do tej buteleczki z ciemnego szkła, okazało się że na dnie zostało mi jeszcze sporo glikolu propylenowego :-O Wcześniej jak przelewałam glikol byłam pewna że spłynął cały..
Nie wiem co teraz z tym glikolem, wylać go, dodać do serum (teraz to już się chyba w nim nie rozpuści?)?
Nie zmniejszy to walorów serum, mogę je bezpiecznie używać??
PS Dopiero zaczynam przygodę z biochemią i jestem strasznie zamotana, ale i podekscytowana
Będę wdzięczna za pomoc!
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 10:17   #3819
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dzięki Aga, wzięłam 100ml tego olejku, bo mniejszych 50ml nie ma. Skoro takie cudo to się bardzo cieszę. Serum granat jest bardzo lekkie i razem z żelem HA szybko wsiąka w skórę, na noc nawet za lekkie jak na razie, bo strasznie przesuszyłam sobie skórę Brevoxylem Na razie będę używać na dzień, dziś rano dodatkowo posmarowałam się na nie Liliputzem, bo mam jakąś ściągniętą skórę. Wczoraj wysmarowałam się na noc moim mixem róża+tamanu-dobrze nawilża skórę, daje uczucie komfortu,łagodzi podraznienia; rano buzia była gladka i wypoczęta.Ciekawe czy to zasługa róży czy tamanu?
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 11:09   #3820
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
strasznie przesuszyłam sobie skórę Brevoxylem Na razie będę używać na dzień, dziś rano dodatkowo posmarowałam się na nie Liliputzem, bo mam jakąś ściągniętą skórę. Wczoraj wysmarowałam się na noc moim mixem róża+tamanu-dobrze nawilża skórę, daje uczucie komfortu,łagodzi podraznienia; rano buzia była gladka i wypoczęta.Ciekawe czy to zasługa róży czy tamanu?
Z Brevoxylem trzeba bardzo uważać i koniecznie po nim jakiś nawilżacz. Oczywiście poczekać z godzinkę aż się wchłonie. Ale po pierwsze wysusza, a po drugie generuje wolne rodniki - więc dobrze zaaplikować jakiś antyoksydant dla równowagi

Myślę, że to róża plus tamanu ^^ Mają działanie synergistyczne, pewnie ani jeden ani drugi osobno nie dałyby takiego efektu Ja teraz będę próbować różę plus tamanu na bliznę po wyciętym znamieniu - ciekawe czy da sobie radę i choć trochę ją spłyci

Swoją drogą będę musiała kuknąć na ten herbaciany Ale nic nie zamawiałam do tej pory z NP, więc pewnie muszę poczekać aż będzie potrzebne więcej rzeczy i złoże tam zamówienie
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 11:25   #3821
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja cały czas zachwycam sie serum lemon Moja buzia nigdy nie byla tak doskonale nawilżona.


Pozwolę sobie na mały OT: Jakie jeszcze możecie polecić oleje z mazideł? Właśnie do skóry skłonnej do zapychania i mieszanej?
curry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-02, 11:41   #3822
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a próbował ktoś połączyć serum z vit.C z olejem z tamanu ?
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 12:25   #3823
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jak już jesteśmy przy witaminie C...
Czym różni się serum Amla od olejku z witaminą C 10%
Rozumiem, że stężenie to jasne. W Amli jest forma kwasowa, ale czym się różni działanie? Nie wiem które z tych dwóch wybrać. I jeszcze coś co mnie męczy od jakiegoś czasu. Czy kwas askorbinowy nie działa przypadkiem foto uczulająco Niby jest podane, że można stosować pod filtr, ale wolę się upewnić.
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 12:28   #3824
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

jestem w szoku składałam zamówienie na BU 24 kwietnia. A dziś wysłali paczkę, jak na nich to naprawdę szybko
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 12:33   #3825
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Jak już jesteśmy przy witaminie C...
Czym różni się serum Amla od olejku z witaminą C 10%
Rozumiem, że stężenie to jasne. W Amli jest forma kwasowa, ale czym się różni działanie? Nie wiem które z tych dwóch wybrać. I jeszcze coś co mnie męczy od jakiegoś czasu. Czy kwas askorbinowy nie działa przypadkiem foto uczulająco Niby jest podane, że można stosować pod filtr, ale wolę się upewnić.
Z maila od BU dowiedziałam się że serum Amla można używać jako zamiennik do Flavo-C, szczególnie dla osób z cerą wrażliwą, naczynkową (brak alkoholu).
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 12:53   #3826
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Właśnie dostałem meila z NP, że mają już olej herbaciany w butelkach 50ml.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 13:57   #3827
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Czy moge do tego oleju herbacianego dodać żel hialurowy?
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 14:05   #3828
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Tak zachwalacie olej herbaciany, że pewnie i ja się skuszę

Muszę też wypróbować mieszankę tamanu+ róża, może róża zneutralizuje troche brzydki zapach tamanu.

A swoją drogą moja ostatnia paczka to same śmierdziuchy. Kocanka śmierdzi naftą, olej arganowy, khem.. za przeproszeniem, kupą, tamanu i hydrolat rumiankowy też nie za zbytnio. Aż się boję otwierać resztę.

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie na mały OT: Jakie jeszcze możecie polecić oleje z mazideł? Właśnie do skóry skłonnej do zapychania i mieszanej?
http://www.mazidla.com/index.php?opt...=279&Itemid=73
Na końcu wszystko jest ładnie zebrane
Titane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 09:23   #3829
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny doradźcie m , czy jakiś produkt z BU pomoże mi na przebarwienia po trądziku? Nie mam czasu przebijać się przez cały wątek wybaczcie.

Ps. miłej niedzieli wszystkim życzę
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-03, 10:45   #3830
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Titane Pokaż wiadomość
Tak zachwalacie olej herbaciany, że pewnie i ja się skuszę

Muszę też wypróbować mieszankę tamanu+ róża, może róża zneutralizuje troche brzydki zapach tamanu.

A swoją drogą moja ostatnia paczka to same śmierdziuchy. Kocanka śmierdzi naftą, olej arganowy, khem.. za przeproszeniem, kupą, tamanu i hydrolat rumiankowy też nie za zbytnio. Aż się boję otwierać resztę.


http://www.mazidla.com/index.php?opt...=279&Itemid=73
Na końcu wszystko jest ładnie zebrane
A ja lubię hydrolat rumiankowy, na początku zalatywał mi taką apteką, ale teraz lubie ten zapach bardzo-kwestia przyzwyczajenia Poza tym ma rewelacyjne działanie-super łagodzi i goi. Z mixa róża+tamanu jestem coraz bardziej zadowolona,super działa na noc, rano buzia gładka i wypoczęta, pory niewidoczne.Sam zapach tamanu mi nie przeszkadzaa róża też nie pachnie jakoś rewelacyjnie. Serum granat nie pachnie granatem. Cóż, albo super zapach i konsystencja, piękne opakowanie, reklama, cuda-na-patyku za ciężką kasę albo mniej "piękna"natura.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 11:44   #3831
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ale Wam zazdroszczę, moja pierwsza paczka przyjdzie najprawdopodobniej pod koniec tygodnia, już nie mogę się doczekać. Jeszcze jej nie dostałam a już w koszyku czeka na kliknięcie zamówienie za sporą kwotę i coś z naturalnego piękna powybierałam, zapełnię lodówkę
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 17:42   #3832
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

czy możecie mi powiedzieć, dlaczego sa tak duże różnice cenowe w olejach z BU i tych z Naturalnego Piękna (chodzi mi o to, że podobne są ceny danych olejów, z tymże na BU jest to 15 ml a w NP - 50;chodzi mi dokładnie o olej z pestek czereśni z BU i olej z pestek wiśni z NP)? czy chodzi o ekocertyfikaty?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 18:14   #3833
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
czy możecie mi powiedzieć, dlaczego sa tak duże różnice cenowe w olejach z BU i tych z Naturalnego Piękna (chodzi mi o to, że podobne są ceny danych olejów, z tymże na BU jest to 15 ml a w NP - 50;chodzi mi dokładnie o olej z pestek czereśni z BU i olej z pestek wiśni z NP)? czy chodzi o ekocertyfikaty?
Być może chodzi o producenta, czyli o żródło, z którego dany sklep zakupuje produkty/składniki...
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 11:40   #3834
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wysłali mi paczkę zamówienie 28.04 a wysłali już dziś. Myślałam, że poczekam do czwartku
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 12:09   #3835
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Kto wykupił mi olej herbaciany z NT?dla mnie zabrakło
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 12:19   #3836
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Wysłali mi paczkę zamówienie 28.04 a wysłali już dziś. Myślałam, że poczekam do czwartku
Super

Ja bedę w maju składać zamówienie bo kończy mi się żel hialuronowy (kończy się zarówno żel jak i jego data wazności ) - tym razem wezmę hialuron w proszku i rozrobie sobie z hydrolatem rumiankowym i oczarowym. Wezmę tez serum lemon z tamanu (tez mi się kończy, a że i tak łaczyłam lemon z tamanu to wezmę gotową mieszankę). Mam próbkę hydrolatu migdałowego z ZSK, ale zamówię na BU, żeby miec później zgrabna butelkę to przelewania z butli pół litrowej (chcę później wiąż własnei pół litra z Mazideł) - bardzo przypadł mi do gustu ten hydrolat
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 12:19   #3837
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Kto wykupił mi olej herbaciany z NT?dla mnie zabrakło
Olej herbaciany zimnotłoczony z Naturalnego Piękna? To chyba ja wczoraj złożyłam zamówienie na 50 ml, chciałam go wypróbować
przepraszam mam nadzieję że szybko będzie dostępny
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 12:22   #3838
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Super

Ja bedę w maju składać zamówienie bo kończy mi się żel hialuronowy (kończy się zarówno żel jak i jego data wazności ) - tym razem wezmę hialuron w proszku i rozrobie sobie z hydrolatem rumiankowym i oczarowym. Wezmę tez serum lemon z tamanu (tez mi się kończy, a że i tak łaczyłam lemon z tamanu to wezmę gotową mieszankę). Mam próbkę hydrolatu migdałowego z ZSK, ale zamówię na BU, żeby miec później zgrabna butelkę to przelewania z butli pół litrowej (chcę później wiąż własnei pół litra z Mazideł) - bardzo przypadł mi do gustu ten hydrolat
mi tez bardzo się spodobał.dzisiaj sobie dałam hydrolat migdałowy,na to olejek z czeresni zmieszany z zelem HA,na to bioderme z filtrem która mnie za słabo nawilża.powiem wam że sie nie świecę,nie mam suchych skórek,wszystko świetnie się zgrało.mam nadzieje ze tak juz zostanie i ze nie bede miała wysypu jakis niespodzianek.
-----------------
zapomniałam sie zapytać oserum flavo.przeczytałam ze wit.c kumuluje sie w skórze i że nie ma sensu używać go dzień w dzień.a jakbym uzywała go dwa dni pod rząd i dwa dni przerwy i tak ciagle to bedzie dobrze??
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam

Edytowane przez zetafon
Czas edycji: 2009-05-04 o 12:26
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 12:49   #3839
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Kto wykupił mi olej herbaciany z NT?dla mnie zabrakło
Myślę, że ja również maczałam w tym ręce...
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 13:22   #3840
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A ja wciaz czekam na swoje zamowienie z BU podobno jutro ma zostac wyslane, ale znajac prace poczty to moze w piatek paczke dostane. Pamietam ze kiedys, gdy robilam tam zakupy to wysylki byly szybsze, jakos nie trzeba bylo az tyle czekac. Zamowilam:
1 x Hydrolat z cytr. drzewa herbacianego ECO - 100 ml (8.80 zł) = 8.80 zł
1 x Hydrolat z róży damascena - 100 ml (8.00 zł) = 8.00 zł
1 x Krem z kwasem liponowym - 45 ml (+ konserwant) (25.50 zł) = 25.50 zł dla mamy
1 x Maseczka różana - 50 ml (7.80 zł) = 7.80 zł
1 x Maseczka truskawkowa - 50 ml (7.95 zł) = 7.95 zł
1 x Masło mango - 50 g (9.20 zł) = 9.20 zł
1 x Olej kokosowy EKOLOGICZNY - 50 ml (7.90 zł) = 7.90 zł
1 x Olejek myjący - waniliowy - 120 ml (9.50 zł) = 9.50 zł
1 x Puder bambusowy - 50 ml (9.60 zł) = 9.60 zł
1 x Żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem 5% - 50ml (13.80 zł) = 13.80
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.