Essence cz. VII - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-11, 20:29   #1051
nokia0
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 737
Dot.: Essence cz. VII

ingeborg ale ty jestes w tym wszystkim oblatana
super ze mowisz ze bedzie sie nadawal nawet na sam krem -pocieszylas mnie bo nie zawsze mam czas na podklad.
tylko zastanawiam sie czy ten wlasnie puder bedzie ok bo chcialabym aby policzki mialy jasniutki brazik i czy tym pudrem taki kolor uzyskam czy to bedzie bardziej roz lub jasny bezyk?
__________________
Miłość

inż.

26.10.10-> 39,0cm/83cm/53,2kg
26.11.10-> 40,5cm/84cm/52,8kg
nokia0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 20:33   #1052
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Essence cz. VII

Ingeborg szacuneczek

Proszę o dopisanie do listy z dwiema szafami DN w Swarzędzu


W drodze z Poznania do domu zatrzymałam się tam w poszukiwaniu różu CaH, ale niestety nie było
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 21:22   #1053
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Ja ze swoim nie miałam problemu Ogólnie szafy w moim mieście są dobrze zaopatrzone, a w jednym z rzadziej uczęszczanych Duglasów dalej stoi nietknięte Metallics i DW ^^
Mam ostatnio różowe zwątpienie, wszystko mi tworzy placki albo muszę machać pędzlem pół godziny -.-
U nas szafy niby dobrze zaopatrzone, te jednokolorowe róże są, tylko paseczkowych nie ma. Wiesz, ja też mam ostatnio zwątpienie różo-brązerowe. Na jasnej cerze strasznie ciężko idzie nakładanie różu, poza tym jak się używa filtrów (na to oczywiście puder) to mimo tego róż nie rozprowadza się tak płynnie. Nie potrafię też znaleźć dobrego odcienia dla siebie, w kolorze różowym wyglądam niezdrowo, a brzoskwini jak na złość nie mogę znaleźć. W Macu wybór nie z tej ziemi, znalazłam sobie nawet kilka kolorów np. Style czy Peachykeen, ale ceny równie dobre.

Cytat:
Napisane przez SweetBlackDevil Pokaż wiadomość
też go szukałam... w tygodniu zamierzam objechać natury (np Magnolia i Ferio) i nawiedze pare Douglasów to może gdzieś go znajde...
O, to daj proszę znać nawet na PW, jak go wytropisz. Mi chodzi nie ten podobny do różu z Cute as Hell, tylko ten bardziej brązowy.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 21:22   #1054
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. VII

Do wizażanek z gdańska: czy jest gdzieś tu szfa z kosmetykami Catrice?
__________________
BLOG: http://badzynka.blogspot.com/

If you don't live for something, you'll die for nothing

Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 21:32   #1055
f154c2744ba0c8b7d0fb1b523e73ac052b4c9473_6387eeb28dd5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 212
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
Do wizażanek z gdańska: czy jest gdzieś tu szfa z kosmetykami Catrice?
Niestety nigdzie nie widziałam .
f154c2744ba0c8b7d0fb1b523e73ac052b4c9473_6387eeb28dd5f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 21:43   #1056
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
U nas szafy niby dobrze zaopatrzone, te jednokolorowe róże są, tylko paseczkowych nie ma. Wiesz, ja też mam ostatnio zwątpienie różo-brązerowe. Na jasnej cerze strasznie ciężko idzie nakładanie różu, poza tym jak się używa filtrów (na to oczywiście puder) to mimo tego róż nie rozprowadza się tak płynnie. Nie potrafię też znaleźć dobrego odcienia dla siebie, w kolorze różowym wyglądam niezdrowo, a brzoskwini jak na złość nie mogę znaleźć. W Macu wybór nie z tej ziemi, znalazłam sobie nawet kilka kolorów np. Style czy Peachykeen, ale ceny równie dobre.
A ja mam na buzi taki przesusz, że każdy puder i podkład który mam (a mam w sumie same matujące) wygląda bardzo brzydko, taka sucha maska, a róż tylko to pogarsza. Z kolorem w sumie nie mam problemu, jestem blondynką z jasną cerą i ciemnozielonymi oczami i jakikolwiek róż nie kupię, wydaje mi się, że wyglądam w nim dobrze Chociaż jedyną brzoskwinią, jaką się maziałam to 16 Bourjois, a i ona ma w sobie chyba za dużo różu jak na brzoskwinię prawdziwą.

Ja bym chciała jakiś ładny róż na gwiazdkę, ale najbliższego Maca mam w Warszawie, a przez internet nie kupuję. W ogóle, nie mam ani Bobbi Brown, ani Benefit...
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 22:20   #1057
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. VII

Ja na swatchach widziałam, że ten róż paseczkowy daje taki brzoskwiniowy efekt, choć zdjęcia mogą kłamać. Jak go zobaczę, to wtedy podejmę decyzję, co dalej, bo jednak szkoda wydać 100zł na róż, zwłaszcza że może okazać się niewypałem. A brzoskwinia strasznie trudna do znalezienia, bo albo są róże z domieszką różu albo wpadające już trochę w pomarańcz, a tym to sobie krzywdę zrobię. Żałuję, że z Bourjois nie ma takiego koloru, niby jest 35, ale w nim są tony różowe, a drobinki są złote. Co do cery, to dobrze Cię rozumiem. Moja szaleje, mam cerę mieszaną, a ostatnio przechodzi w suchawą, ale oczywiście świeci się nadal.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 22:24   #1058
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Moja szaleje, mam cerę mieszaną, a ostatnio przechodzi w suchawą, ale oczywiście świeci się nadal.
Lemko, dobre nawilżenie powinno pomóc. Miałam taki problem z minerałami, bo wysuszały moją suchawą skórę i się świeciłam, ale im lepiej się nawilżałam, tym mniej się świeciłam. Podobno skóra stara się bronić przed utratą wody, dlatego się świeci.
Kurcze aż nie mogę się doczekać skończyć maskarę i kupić znowu MA zieloną
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 22:31   #1059
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: Essence cz. VII

Gooosieńko ile kosztuje ten kurs wizażu? Niech ILB będzie po nowym roku bo nie mam kasy już na nic. A ciągle coś mi się podoba
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 22:51   #1060
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez lorek1 Pokaż wiadomość
Gooosieńko ile kosztuje ten kurs wizażu? Niech ILB będzie po nowym roku bo nie mam kasy już na nic. A ciągle coś mi się podoba
Ja za jutrzejsze zajęcia płaciłam po znajomości 20 zł, bo to moja znajoma wizażystka go organizuje :P Z tego co wiem nie ma miejsc już

Własnie się dowiedziałam że mój TŻ przyleci 16 stycznia mam nadzieje że do tegp czasu będzie limitowanka z Catrice i I love Berlin
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 23:03   #1061
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez nokia0 Pokaż wiadomość
ingeborg ale ty jestes w tym wszystkim oblatana
super ze mowisz ze bedzie sie nadawal nawet na sam krem -pocieszylas mnie bo nie zawsze mam czas na podklad.
tylko zastanawiam sie czy ten wlasnie puder bedzie ok bo chcialabym aby policzki mialy jasniutki brazik i czy tym pudrem taki kolor uzyskam czy to bedzie bardziej roz lub jasny bezyk?

Ten puderek nadaje raczej brzoskwiniowy efekt, u mnie nie ma mowy o żadnym brązie. Jeżeli jednak poszukujesz brązerka, to cudny i jaśniutki jest ten duo z essence - brązer + róż, wersja dla blondynek oczywiście. Nadaje delikatny, niegroźny dla jasnej cery odcień, który można budować. Ja używam go do konturowania i jestem bardzo zadowolona
Pasiak z SC też jest świetny, ale już dużo bardziej błyszczący i ciemniejszy - dla blondynek mocno wchodzi w miedź, a ten dla brunetek w czekoladkę.
Na róż to raczej bardziej nada się ten duo, tak myślę

Co do podkładu, ja miałam etap, że nakładałam filtr i skrobię, ewnetualnie korektor na moje wampirze cienie pod oczami. Wtedy też używałam tej mozaiki - wszystko ładnie grało
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 23:09   #1062
nokia0
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 737
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Ten puderek nadaje raczej brzoskwiniowy efekt, u mnie nie ma mowy o żadnym brązie. Jeżeli jednak poszukujesz brązerka, to cudny i jaśniutki jest ten duo z essence - brązer + róż, wersja dla blondynek oczywiście. Nadaje delikatny, niegroźny dla jasnej cery odcień, który można budować. Ja używam go do konturowania i jestem bardzo zadowolona
Pasiak z SC też jest świetny, ale już dużo bardziej błyszczący i ciemniejszy - dla blondynek mocno wchodzi w miedź, a ten dla brunetek w czekoladkę.
Na róż to raczej bardziej nada się ten duo, tak myślę

Co do podkładu, ja miałam etap, że nakładałam filtr i skrobię, ewnetualnie korektor na moje wampirze cienie pod oczami. Wtedy też używałam tej mozaiki - wszystko ładnie grało
moge prosic o dokladniejsza nazwe duo brazerek + roz? lub link?
__________________
Miłość

inż.

26.10.10-> 39,0cm/83cm/53,2kg
26.11.10-> 40,5cm/84cm/52,8kg

Edytowane przez nokia0
Czas edycji: 2010-12-11 o 23:11
nokia0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 23:19   #1063
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ja za jutrzejsze zajęcia płaciłam po znajomości 20 zł, bo to moja znajoma wizażystka go organizuje :P Z tego co wiem nie ma miejsc już

Własnie się dowiedziałam że mój TŻ przyleci 16 stycznia mam nadzieje że do tegp czasu będzie limitowanka z Catrice i I love Berlin
A można liczyć na ewentualną pomoc Twoją (Twojego TŻ) w zakupie pudru meteorytkowego i zestawu cieni z I love Berlin ?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 23:27   #1064
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

A domowy kot boi się włączonego piekarnika w kuchni i ucieka. Pralka może być. Odkurzacz mu przeszkadza i w zasadzie to woli wyjść a na komputer stacjonarny dziwnie się patrzy bo mu buczy. Za to po laptopie lubi chodzić




Zdjęcia nie są takie złe. Dziękuję

O tak byłaby to oaza, tylko ktoś codziennie musiałby latać z odkurzaczem (ja od razu zaznaczam, że nienawidzę odkurzać więc się na to nie piszę).

Różowy to według naszych wspólnych ustaleń na forum to już prawie czerwony więc się nada


Przekopałam się właśnie przez prawie całe kosmetyczne allegro i znalazłam róż podobny do CaH ze Smashboxa.
Róż to prawie czerwony, więc git
Mnie zawsze dobija przekopywanie Allegro


---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Jeszcze raz dziękuję za wszystkie miłe słowa

Wklejam obiecane zdjęcia, z tym, że mozaikę mam machniętą na ręce. Przepraszam za jakość zdjęć - nie radzę sobie z aparatem







I stworzymy oazę szczęśliwości pełną kosmetyków, snów o Essence i fruwających kłaczków


telbuh dziękuję i dajesz mi nadzieję (na męża oczywiście )
Ja mam 3 koty i jeszcze inne zwierzaczki

czuprynko - nie wahaj się, kupuj, gromadź i bądź szczęśliwa w swym szaleństwie na punkcie Essence, tak jak i sporo Pań tutaj się udzielających już jest



Ja mam różowo-kremowy, ale róż to już prawie fuksja - podobny do czerwonego bez dwóch zdań



Bardzo ciekawe sposoby, super, że to wkleiłaś



Powiem szczerze - za dużo. Miałam etap, że nie kupowałam praktycznie niczego innego prócz kosmetyków. Kolorówka poza Essence, którą posiadam jest już mniejsza - bo kupowałam droższe rzeczy Ale za to ile mam pielęgnacji... Walczę z tym - usiłuję wszystko wreszcie zużyć i nic nie kupować
Nie masz się czego wstydzić - pokazuj co masz i bądź dumna! Nie ważna ilość, ale jakość Ja mam problem, na mnie nie patrz



Podpisuję się pod tym I maluję się tak samo
Kosmetyki i zwierzaki. Ja wprowadzę jeszcze trochę tańca i muzyki jeśli nie masz nic przeciwko

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
heh co poradzić,, dobrze, że istnieją osoby, które dobrze mnie rozumieją pomimo, że mnie tak naprawdę nigdy nie widziały/znały)



Inge Twoje fruwające kłaczki i kot Sexi wymiatają dziś na wątku
A co do kupowania, to dzięki za błogosławieństwo, zawsze lepiej to człowiekowi na duszy, kiedy inny bliźni mu tak dobrze życzy
A tak to jest. Czasem lepiej rozumie osoba, która nie zna Cie na żywo

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
To wcale nie jest takie bezinteresowne błogosławieństwo - jak już stworzymy tą naszą essencową komunę i będziemy razem mieszkać to wszystkie będziemy zaglądać do Twoich zapasów

Mój kot wymiata codzienne. To co Wam opisuję to tylko mały wycinek z jego dokonań
Ale byśmy robiły wymiany, podmiany i pożyczenia Super by było. Ja ce!
Zrób bloga z historiami kota


---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:25 ----------

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Sexi przecież wiesz, że ja dla Was wszystko obiecuję, że będę się uczciwie dzielić, skoro decyzja zapadła i przyjmujecie mnie do komuny ale ostrzegam, że mogę wydawać nieartykułowane dźwięki i wykonywać niezorganizowane ruchy przy oglądaniu Waszych zbiorów in life
Komuna czerwonych portfeli i kosmetycznej mani. Lepsze dziwne dźwięki wśród nas niz moje w sklepie jak zobaczę coś fajnego
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 23:33   #1065
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja przypadkiem dorwalam paletke brązów z Metallics w Arkadii i sie zakochalam! Sa to najlepsze cienie jakie mialam! Moglam jeszcze wziac srebrna ale stwierdzilam, ze ona nadaje sie raczej do mocniejszego makijazu.
Nie wiem czy byla o tym mowa (a pewnie byla) ale w Arkadii bylo takze mnostwo bizuterii z Metallics.

Essence ma moze jakis cien w dosyc naturalnym kolorze? jasny, bezowy
a moze KOBO ma?
Wydaje mi się, i tu są takie odcienie

---------- Dopisano o 00:29 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
Ingeborg gdzie ty to wszystko składujesz??

moja "kolekcja" przy twojej to maleństwo, chociaż cały czas słyszę ile to ja mam kosmetyków... od mojego faceta. bo jego siostry to prawie wcale się nie malują itd. (wiecie jakbym miała taką urodę i ciemniejszą karnacje to może nie wstydziłabym się wychodzić bez makijażu). może jutro wstawię fotki
w ogóle choruje na złoty cień i chyba sobie kupię paletkę z RtP bo podobno fajne
ja też mam kota :P kot+sznurek=szalieństwo:l ol:

5 dzień leże w domu chora i mam nadzieje, że do pon mi przejdzie bo jak nie to bd musiała do lekarza iść
Bidula. Herbatka z rumem i do łóżka

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

U nas tez jest problem z paskowymi różami. Tylko w pozanaturowej drogerii

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Kinga_14 Pokaż wiadomość
A możecie mi napisać orientalne ceny produktów z metallics:
-paletki z eyelinerem
-pędzelka do linera
-tych kredeczek
-lakierów
Proszę o odpowiedź
paletka 14,99
pędzelek 4,99
kredki 7,99
lakiery 7,99


---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ja za jutrzejsze zajęcia płaciłam po znajomości 20 zł, bo to moja znajoma wizażystka go organizuje :P Z tego co wiem nie ma miejsc już

Własnie się dowiedziałam że mój TŻ przyleci 16 stycznia mam nadzieje że do tegp czasu będzie limitowanka z Catrice i I love Berlin
Brawo. TŻ go to GosiaCieszę się razem z Tobą
Ja jak coś to uśmiecham sie do twojego TŻ o Catrice

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

Cytat:
Napisane przez nokia0 Pokaż wiadomość
moge prosic o dokladniejsza nazwe duo brazerek + roz? lub link?
Na dole w podpisie masz link do mojego bloga i tam robię jego recenzję. Jak będziesz miała dalsze pytania to pisz.

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
ALE DAWNO MNIE NIE BYŁO
a ile niusów

wow, ciekawe czy w Lublinie wejdzie do jakiegoś Rossmanna... jeżeli wchodzi Metallics to mielibyśmy w Naturze RtP a w Rossie Metallics a więc to samo co w Douglasie... i życie byłoby piękne

no proszę, w Lublinie też jest Pepco. Trochę mi nie po drodze, ale jak będę w tej galerii, w której jest to nie omieszkam zajść


hehehehe, ja też tak mam mam np. 3 AOH bez którego nie wyobrażam sobie życia, 2 podkłady loreal translucide (też już absolutnie nie do dostania) itd, itd...

jeju, piekności czy mogłaby mi któraś z Was jak dorwie ten puderek w Catrice kupić i wysłać? a co do TŻ to mój też mnie w mojej obsesji rozumie (przynajmniej próbuje) i nazywa mnie (zamiast Kotek) - Zakupokotek

PS ja też mam czerwony portfel mogę się przyłączyć?

PS2 chcę jeszcze raz podziękować emememsikowi oraz amelss za paletki z Metallics, są po prostu boskie, cudowne weszły na stałe do mojego makijażu zarówno zielona jak i brązowa paletka pędzelek też się świetnie sprawuje.
co do kredek mam troszke mieszane uczucia, bo się rolują na powiece (nawet na podkładzie i AOH) i są dość miękkie, ale jakoś tak ujął mnie efekt, który dają... szczególnie srebrna i brązowa
Jasne. Komuna przyjmuje
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/

Edytowane przez mejaczek
Czas edycji: 2010-12-11 o 23:35
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 23:39   #1066
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

Jak źle się rozprowadza róż w pudrze to zainwestować w kremowy albo w płynie Nakładać zaraz po podkładzie i przypudrować - dają ładny naturalny efekt
To samo jak róż daje efekt "za dużo pudru"

A te róże paseczkowe widziałam na razie tylko w douglasach(oba) ale w żadnej naturze - więc zaczęłabym od szukania w douglasach właśnie.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 23:40   #1067
nokia0
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 737
Dot.: Essence cz. VII

mejaczek
jak idzie z mieszaniem tego rozu i brazu? czy nie daje dosc ciemnego efektu?
moglabym prosic fote na poliku?
__________________
Miłość

inż.

26.10.10-> 39,0cm/83cm/53,2kg
26.11.10-> 40,5cm/84cm/52,8kg
nokia0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 23:42   #1068
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Long Lasting 11 GO WILD.
Ejjjj...ona ładna jest!!
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Pocieszasz samotne maniaczki Essence
Do usług
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
U nas tez jest problem z paskowymi różami. Tylko w pozanaturowej drogerii
Tzn. gdzie? Na bałuckim?

A w ogóle to z cyklu poszukiwań E. w ross: w Porcie szafy essence brak.
__________________
http://www.pustamiska.pl

Edytowane przez telbuh
Czas edycji: 2010-12-11 o 23:45
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 23:56   #1069
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Ejjjj...ona ładna jest!!

Do usług

Tzn. gdzie? Na bałuckim?

A w ogóle to z cyklu poszukiwań E. w ross: w Porcie szafy essence brak.
Również nie ma w GŁ jak i w Manufakturze
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 00:21   #1070
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Również nie ma w GŁ jak i w Manufakturze
Dzięki za info

Otwierają niedługo nowego ross na Lumumbach (koło Biedronki). Dziewczyny z akademików oraz mieszkające w pobliżu proszone są o obadanie go Ostatnio będąc tam próbowałam coś dojrzeć przez okna, ale jeszcze wszystko było w trakcie prac.
hehehe, niedługo zrobimy listę szpiegujących, listę ross w Łodzi i będziemy odhaczać się
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 00:23   #1071
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez nokia0 Pokaż wiadomość
mejaczek
jak idzie z mieszaniem tego rozu i brazu? czy nie daje dosc ciemnego efektu?
moglabym prosic fote na poliku?
Jak tylko odzyskam aparat to zrobię zdjęcia.
Jeszcze ich nie mieszałam. Robie taki myk, że najpierw brązer, a potem róż.
U mnie nie daje mocnego efektu, takie ładne podkreślenie.


---------- Dopisano o 01:23 ---------- Poprzedni post napisano o 01:22 ----------

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Ejjjj...ona ładna jest!!

Do usług

Tzn. gdzie? Na bałuckim?

A w ogóle to z cyklu poszukiwań E. w ross: w Porcie szafy essence brak.
Tak, na Bałuckim Tak to nigdzie ich nie widziałam.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 00:24   #1072
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez nokia0 Pokaż wiadomość
mejaczek
jak idzie z mieszaniem tego rozu i brazu? czy nie daje dosc ciemnego efektu?
moglabym prosic fote na poliku?
Google ma wiele informacji na ten temat http://www.google.com/search?q=sun+c...-8&sa=N&tab=iw
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 00:27   #1073
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Tak, na Bałuckim Tak to nigdzie ich nie widziałam.
Dzięki
A wiesz może, czy jutro Bałucki jest czynny?
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 00:56   #1074
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Dzięki
A wiesz może, czy jutro Bałucki jest czynny?
Niestety nie mam pojęcia, ale wydaje mi się że nie.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 01:02   #1075
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja wprowadzę jeszcze trochę tańca i muzyki jeśli nie masz nic przeciwko
Nie mam nic przeciwko Muzykę uwielbiam, a taniec... Mam dwie lewe nogi, z których każda żyje własnym życiem, więc w sumie nie, nie przeszkadza mi. Ale tańczyć nie będę

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Jak tylko odzyskam aparat to zrobię zdjęcia.
Jeszcze ich nie mieszałam. Robie taki myk, że najpierw brązer, a potem róż.
U mnie nie daje mocnego efektu, takie ładne podkreślenie.


---------- Dopisano o 01:23 ---------- Poprzedni post napisano o 01:22 ----------


Tak, na Bałuckim Tak to nigdzie ich nie widziałam.

Ja w ten sam sposób nakładam duo blush&bronzer, pod kości policzkowe bronzer, a na jabłuszka różyk i jest pięknie
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 01:12   #1076
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A można liczyć na ewentualną pomoc Twoją (Twojego TŻ) w zakupie pudru meteorytkowego i zestawu cieni z I love Berlin ?
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość


Brawo. TŻ go to GosiaCieszę się razem z Tobą
Ja jak coś to uśmiecham sie do twojego TŻ o Catrice

Myślę że nie ma problemu Jeżeli się pojawi a Daniel się zgodzi to napiszę na forum i każda co tam chce to napisze
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 01:23   #1077
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Myślę że nie ma problemu Jeżeli się pojawi a Daniel się zgodzi to napiszę na forum i każda co tam chce to napisze
To tak na zachętę : Daniel, We love You

---------- Dopisano o 02:23 ---------- Poprzedni post napisano o 02:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Nie mam nic przeciwko Muzykę uwielbiam, a taniec... Mam dwie lewe nogi, z których każda żyje własnym życiem, więc w sumie nie, nie przeszkadza mi. Ale tańczyć nie będę




Ja w ten sam sposób nakładam duo blush&bronzer, pod kości policzkowe bronzer, a na jabłuszka różyk i jest pięknie
Oj to Kasia Cię trochę podszkoli i będziesz śmigać. Jeszcze zostaniesz królową parkietu
To chyba jest najlepszy sposób nakładania, jakoś nie myślę o tym żeby je mieszać.
Może teraz jakiś film oblookam
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 09:43   #1078
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Jak źle się rozprowadza róż w pudrze to zainwestować w kremowy albo w płynie Nakładać zaraz po podkładzie i przypudrować - dają ładny naturalny efekt
To samo jak róż daje efekt "za dużo pudru"

A te róże paseczkowe widziałam na razie tylko w douglasach(oba) ale w żadnej naturze - więc zaczęłabym od szukania w douglasach właśnie.
Właśnie do Douglasów nigdy mi nie po drodze, ale na pewno tam zajrzę. A polecasz jakieś konkretne róże w kremie?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 09:50   #1079
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Róż to prawie czerwony, więc git
Mnie zawsze dobija przekopywanie Allegro


Kosmetyki i zwierzaki. Ja wprowadzę jeszcze trochę tańca i muzyki jeśli nie masz nic przeciwko

A tak to jest. Czasem lepiej rozumie osoba, która nie zna Cie na żywo

Ale byśmy robiły wymiany, podmiany i pożyczenia Super by było. Ja ce!
Zrób bloga z historiami kota


Komuna czerwonych portfeli i kosmetycznej mani. Lepsze dziwne dźwięki wśród nas niz moje w sklepie jak zobaczę coś fajnego
A czemu allegro Cie dobija?
Myślałam o założeniu bloga kosmetycznego ale jak mówisz o blogu kocim to może zrobię kocio - kosmetyczny Do każdego nowego kosmetyko - jedna historyjka o kocie gratis


Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Nie mam nic przeciwko Muzykę uwielbiam, a taniec... Mam dwie lewe nogi, z których każda żyje własnym życiem, więc w sumie nie, nie przeszkadza mi. Ale tańczyć nie będę

Ja w ten sam sposób nakładam duo blush&bronzer, pod kości policzkowe bronzer, a na jabłuszka różyk i jest pięknie

Ja też mam 2 lewe nogi. Będziemy razem podpierały ściany

Postanowiłam dzisiaj wyrazić siebie poprzez paletkę Metalics i czarny eyeliner (YR). Wyszło mi coś pomiędzy Morticią Adams a Cruellą de Mone - uwielbiam taki look Normalnie aż się zakochałam w tej paletce Przez ten makijaż mało się nie spóźniłam do kościoła

Edytowane przez SexiChic
Czas edycji: 2010-12-12 o 10:24
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 10:54   #1080
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Postanowiłam dzisiaj wyrazić siebie poprzez paletkę Metalics i czarny eyeliner (YR). Wyszło mi coś pomiędzy Morticią Adams a Cruellą de Mone - uwielbiam taki look Normalnie aż się zakochałam w tej paletce Przez ten makijaż mało się nie spóźniłam do kościoła
Świetny look do kościoła Z pewnością co bardziej wiekowe parafianki były urzeczone

Dobra, idę strzelac foty swoim skarbom i może to mnie zmotywuje do zaprzestania namiętnych zakupów - wole nie liczyć ile poszło przez ostatnie 2 tyg na zamówienia przeróżne...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.