Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-12, 22:41   #1681
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Wiem, że światło tam jest masakryczne, i że one muszą mieć mocny makijaż, ale im się wręcz tynk sypie z twarzy. I jestem w stanie zrozumieć taki makijaż do sesji, ale nie tam. Bo o ile oczy mogą mieć fantazyjne, to cera powinna być nieskazitelna. A na jednej to ten tynk pękał w zmarszczkach.
Jak ja patrzyłam na siebie w tym lustrze to myślałam tylko o tym - że dobrze że nie ma tam mojego TŻta bo uciekłby gdzie pieprz rośnie.

Po prostu dla mnie jest to mega anty reklama sklepu. Gdyby nie fakt, ze znam tą markę w życiu bym nic nie kupiła z macka - patrząc na panie które tam sprzedają.
Ok, no takie masz zdanie na ten temat.
Ja nie widziałam, żeby komuś się tam coś sypało, szczerze mówiąc... Taki makijaż musi być bardzo kryjący i jak byłam kiedyś w Douglasie na makijażu to było to samo a Pani pracowała na kosmetykach Armaniego
Dla mnie to nie jest antyreklama.
Hehe to ja bym musiała w ogóle nie używać żadnych kosmetyków, bo Panie w Sephorach i Dougach też mają tapety często... Bez sensu na tej podstawie krytykować. No a poza tym, każdy stosuje tyle podkładu ile chce, to że panie są umalowane mocniej nie znaczy, że ja muszę tyle samo podkładu nałożyć...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 22:53   #1682
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

No właśnie - w każdym sklepie kosmetycznym mają tapetę czy to MAC czy Douglas. I w sumie nie wiem o czym to świadczy - czy o tym, że to kiepskie kosmetyki (bo to ze jest to Armani czy Chanel, hmm w wielu wypadkach płaci się za nazwę, nie ma dla mnie większego znaczenia) czy kiepskie umiejętności osoby robiącej makijaż. np. Pani w macu która mnie malowała jest też prywatnie wizażystką, dla mnie w przypadku takiego fachu - wygląd takiej Pani jest jej wizytówką - więc nie zdecydowałam bym się na korzystanie z jej usług.
A zakryć niedoskonałości cery można też nie tapetując się - i to moim zdaniem świadczy o kunszcie wizażysty - i da się to zrobić.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 00:39   #1683
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Brun budżet bużetem ale fajne kolorki nabyłaś i prosila bym o słówko o Handwritten bo ja zamówiłam Brun bo nie mogłam sie zdecydować czy brun czy handwritten i jak sie okaże ze brun jest nie teges a hanwritten tak, to




Kasiu Tobie tez gratuluje pieknych zakupów i czekan na foto i recenzje handwritten


Dorcia ja tez tak jak Ty muszę pochwalić ekipę MAC w arkadii miło konkternie i fachowo
a na jaki pędzelek Cie pan namówił i zdradź nam te triki

a Twoja kolekcja piękna

Dziekuje
Namowil mnie na pedzelek 231, o ktorym nie slyszalam jeszcze.
A triki : to np. sposoby uzywania tego pedzelka : do rozcierania konturowki na ustach, do rozcierania kredki, nakladanie cienia w kaciku, delikatnie pigmentow, i najwazniejsze powiedzial, ze to swietny pedzelek do nakladania eyelinera w zelu
Poza tym wytlumaczyl jak sie naklada korektor pod oczy, oraz ten podklad w kompakcie mineralny.No moze troszke wiecej poswiecil mi czasu niz 10 minut

A wlasnie, ten podklad nawilzajacy,(nie matujacy) kompakt mineralize ,ma moze ktoras z Was?
I moze mi cos wiecej na jego temat powiedziec?
Przymierzam sie do niego, dostalam probki ,ale narazie nie uzywalam, bo jestem przed @ i wydaje mi sie ,ze w tym czasie jakos najbardziej mnie podklady zapychaja, wiec boje sie troszke.

---------- Dopisano o 01:26 ---------- Poprzedni post napisano o 01:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość




Piekne zbiory

Jestem ciekawa któż to taki Chętnie bym go poznała :d Jak będe w Wawie to na pewno skoczę do Arkadii

Ja jestem pod wrażeniem Wrocławskiego MACa Adam jest niesamowity Skusił mnie na krem koloryzujący Studio moisture tint oraz na sypki podkład mineralny. Ten duet razem daje naprawdę przepiękny efekt gładkości na buzi ( nawet w okropnym sztucznym świetle) wzięłam jeszcze róz Sincere Także zakupy bardzo udane Mogłabym zamieszkac w MACu w Magnolii dosłownie

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Ooo z zakupów MACowych Fix + Kasi też mi przypadł do gustu bardzo, ale chyba poczekam na wersję lawendową Ogólnie chcę zakomunikowac, że wracam do uzależnienia MACowego

Dziekuje

---------- Dopisano o 01:39 ---------- Poprzedni post napisano o 01:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ok, no takie masz zdanie na ten temat.
Ja nie widziałam, żeby komuś się tam coś sypało, szczerze mówiąc... Taki makijaż musi być bardzo kryjący i jak byłam kiedyś w Douglasie na makijażu to było to samo a Pani pracowała na kosmetykach Armaniego
Dla mnie to nie jest antyreklama.
Hehe to ja bym musiała w ogóle nie używać żadnych kosmetyków, bo Panie w Sephorach i Dougach też mają tapety często... Bez sensu na tej podstawie krytykować. No a poza tym, każdy stosuje tyle podkładu ile chce, to że panie są umalowane mocniej nie znaczy, że ja muszę tyle samo podkładu nałożyć...

Ja tez nie widzialam ,zeby MACowki byly za mocno wymalowane.
Przynajmniej w Wawce, nie wiem jak gdzie indziej.
Nawet oczy mialy chyba tylko ze 4 razy mocno wymalowane, a tak to wydaje mi sie,ze ja sie mocniej maluje, niz One
Ale swiatlo to maja masakryczne tam!.
Wszystko widac na twarzy, nawet to czego w dziennym swietle nie dostrzegamy.
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 03:00   #1684
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Wiem, że światło tam jest masakryczne, i że one muszą mieć mocny makijaż, ale im się wręcz tynk sypie z twarzy. I jestem w stanie zrozumieć taki makijaż do sesji, ale nie tam. Bo o ile oczy mogą mieć fantazyjne, to cera powinna być nieskazitelna. A na jednej to ten tynk pękał w zmarszczkach.
Jak ja patrzyłam na siebie w tym lustrze to myślałam tylko o tym - że dobrze że nie ma tam mojego TŻta bo uciekłby gdzie pieprz rośnie.

.
A moze to byl akurat halloween
I mialy taki makijaz specjalnie?




(zartuje, oczywiscie), a moze jednak ? ;-)

Edytowane przez dorcia 83
Czas edycji: 2010-12-13 o 03:02
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 05:49   #1685
indywidumm
Rozeznanie
 
Avatar indywidumm
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 976
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Ok, dziękuję wszystkim za podpowiedź co do mycia pędzelków, zrobiłam tak jak któraś z dz pisała - umyłam pędzel szamponem i nałożyłam odżywki.
Pędzelek zrobił się bielutki i na dodatek bardzo miły

Mam do was jeszcze jedno pytanie, mianowicie, ile kosztuje korektor studio finish concealer? Czy dobrze będzie się sprawował pod oczy?
__________________
Przygarnę wkłady do paletki MAC !


indywidumm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 06:16   #1686
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

UWAGA!!!
OgólnoMACowa (i nie tylko) mobilizacja!!!!
Przywróćmy wątkowi swatchowemu jego kwintesencję - swatche!!!
Mamy odgórne zezwolenie na uzupełnienie na nowo fotami, nie wiem ile z Was śledzi wątek techniczny o tym co się stało z wizazem. Są problemy z odzyskiwaniem zdjęć, dysk coraz wolniej oddaje to co się na nim jeszcze ostało... Złoś pisze że możemy powrzucać tyle ile się da, jak odzyskają resztę to dorzucą. To myszki w dłonie i do dzieła!
Acha!
Juz rozumiem,czemu nie widze jakis zdjec, a nawet moj awatar zniknal...
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 07:01   #1687
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Brun budżet bużetem ale fajne kolorki nabyłaś i prosila bym o słówko o Handwritten bo ja zamówiłam Brun bo nie mogłam sie zdecydować czy brun czy handwritten i jak sie okaże ze brun jest nie teges a hanwritten tak, to
Na pewno zrecenzuję,jak wypróbuję dokładnie

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
Ok, dziękuję wszystkim za podpowiedź co do mycia pędzelków, zrobiłam tak jak któraś z dz pisała - umyłam pędzel szamponem i nałożyłam odżywki.
Pędzelek zrobił się bielutki i na dodatek bardzo miły

Mam do was jeszcze jedno pytanie, mianowicie, ile kosztuje korektor studio finish concealer? Czy dobrze będzie się sprawował pod oczy?
Nie mam tego korektora,tylko go testowałam ale biorąc pod uwagę konsystencję,pod oczy wybrałabym coś płynnego jak Pro Longwear,Select Cover up itp
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 07:29   #1688
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

SFC kosztuje 66 zł i pod oczy się nie nadaje.
Wchodzi w zmarszczki masakrycznie nawet połozony w minimalnej ilości.

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2010-12-13 o 12:32
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 10:07   #1689
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
O popatrz ja byłam raz Ma się to szczęście
Handwritten mam na liscie do oblookania Szkoda, że byłam rozkojarzona ( to ten podwójny Baileys w kawie ) i nie zmacałam u Ciebie, ale nic straconego Szykuje listę zakupową już

Poszukuję Hypnotizing, birds and berries/strike a pose lub contrast. Jakby ktoś miał i chciał oddac to zapraszam

Czy jest tu jakaś Poznanianka?
Jest ale dopiero się wczytuję w wątek może pomyślimy nad otwarciem MACa w Starym Browarze? marzenie, ehh...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 11:37   #1690
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość

Jestem ciekawa któż to taki Chętnie bym go poznała :d Jak będe w Wawie to na pewno skoczę do Arkadii
przeciez ty nie dotrzesz do tej Warszawy never sasasasaaaa

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
Ok, dziękuję wszystkim za podpowiedź co do mycia pędzelków, zrobiłam tak jak któraś z dz pisała - umyłam pędzel szamponem i nałożyłam odżywki.
Pędzelek zrobił się bielutki i na dodatek bardzo miły

Mam do was jeszcze jedno pytanie, mianowicie, ile kosztuje korektor studio finish concealer? Czy dobrze będzie się sprawował pod oczy?
możesz go nakłądać pod oczy, ale z racji tego że jest kryjacy nie możez przesadzać z ilością, kosztuje 70PLN z tego co pamietam
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 11:53   #1691
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
przeciez ty nie dotrzesz do tej Warszawy never sasasasaaaa

A zaskoczę Cię, zrobię na złość i przyjadę :P

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Jest ale dopiero się wczytuję w wątek może pomyślimy nad otwarciem MACa w Starym Browarze? marzenie, ehh...
Trzeba się bardziej uaktywnić to może i nam MACa otworzą w Poznaniu jakaś petycja czy co?
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 12:01   #1692
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
A zaskoczę Cię, zrobię na złość i przyjadę :P
sure :P
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 12:07   #1693
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
sure :P
A się zdziwisz Pamiętaj, że znam Twój adres

Tylko tanie bilety muszę dorwać
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 12:12   #1694
rosario_tijeras
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Mam do was jeszcze jedno pytanie, mianowicie, ile kosztuje korektor studio finish concealer? Czy dobrze będzie się sprawował pod oczy?[/QUOTE]


SFC jest mocno kryjącym niesamowicie napigmentowanym korektorem. Kryje i siniaki i wyblakłe tatuaże oraz wszelkie większe skórne niedoskonałości.
Może być jak najbardziej nakładany pod oczy ALE w minimalnych ilościach , najlepiej dobrze rozgrzanym opuszkami palców przed samym nałożeniem (odrobinka wystarczy by pokryć mocne zasinienia itp)

Zastanów się czy potrzebujesz mocnego krycia w okolicach oczu. Jeśli nie -może zastanów się nad innym z korektorów.
rosario_tijeras jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 14:19   #1695
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Ja tez nie widzialam ,zeby MACowki byly za mocno wymalowane.
Przynajmniej w Wawce, nie wiem jak gdzie indziej.
Nawet oczy mialy chyba tylko ze 4 razy mocno wymalowane, a tak to wydaje mi sie,ze ja sie mocniej maluje, niz One
Ale swiatlo to maja masakryczne tam!.
Wszystko widac na twarzy, nawet to czego w dziennym swietle nie dostrzegamy.
no właśnie ja też mówię, że nie za bardzo widziałam.... tzn jasne że widać, z bliska, że mają podkład... Ale żeby było przesadzone... hymm...
Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
A zaskoczę Cię, zrobię na złość i przyjadę :P
O!
Z Anią to tak trzeba od razu, podpuścić i sam widzisz Kamilu efekty!
Cytat:
Napisane przez rosario_tijeras Pokaż wiadomość
SFC jest mocno kryjącym niesamowicie napigmentowanym korektorem. Kryje i siniaki i wyblakłe tatuaże oraz wszelkie większe skórne niedoskonałości.
Może być jak najbardziej nakładany pod oczy ALE w minimalnych ilościach , najlepiej dobrze rozgrzanym opuszkami palców przed samym nałożeniem (odrobinka wystarczy by pokryć mocne zasinienia itp)

Zastanów się czy potrzebujesz mocnego krycia w okolicach oczu. Jeśli nie -może zastanów się nad innym z korektorów.
mi SFC nie sprawdził się pod oczami, mimo,że dawałam go tak jak piszesz, mało i rozgrzanymi lekko paluchami to był za ciężki. Teraz przykrywam nim to i owo na buzi i jest super!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 14:55   #1696
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Kamilu pięknie dziękuję za uświadomienie z czym łączyć Blackberry
Zbieram same komplementy
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 16:09   #1697
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Kamilu pięknie dziękuję za uświadomienie z czym łączyć Blackberry
Zbieram same komplementy
Ze się tak wetnę : a z czym go połączyłaś, że zebrał komplementy?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 16:13   #1698
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ze się tak wetnę : a z czym go połączyłaś, że zebrał komplementy?
z pastelową morelką to był cień nie z MAC i fioletową kreską (bodajże zrobioną pigmentem Grape)
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 17:08   #1699
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

A ja znalazłam dzisiaj piękne zdjęcie na portalu z kudłatym pieskiem w nazwie....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2c71b5e4002445864d05f71a.jpg (66,0 KB, 125 załadowań)
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 17:35   #1700
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
z pastelową morelką to był cień nie z MAC i fioletową kreską (bodajże zrobioną pigmentem Grape)
Cudnie musiało to wyglądać szkoda, ze nie zrobiłaś jakiegoś zdjęcia, chętnie bym obejrzała

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
A ja znalazłam dzisiaj piękne zdjęcie na portalu z kudłatym pieskiem w nazwie....
Ale ona ma brzydką cerę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 17:51   #1701
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Cudnie musiało to wyglądać szkoda, ze nie zrobiłaś jakiegoś zdjęcia, chętnie bym obejrzała

Niestety nie mam fotek . Światło rano jest do bani
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 18:41   #1702
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Użyłam dziś połączenia moich trzech nowych nabytków: Patina na całą powiekę,Star Violet na zewnętrzną połowę powieki i Handwritten do załamania.Boskie są te kolory
Rany,ale szminka Angel za mną chodzi.Co obejrzę jakiś filmik na youtubie to się ona tam pojawia i mnie kusi podwójnie
__________________
Mój kosmetyczny blog

Edytowane przez burn-it-up
Czas edycji: 2010-12-13 o 18:45
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 19:07   #1703
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Użyłam dziś połączenia moich trzech nowych nabytków: Patina na całą powiekę,Star Violet na zewnętrzną połowę powieki i Handwritten do załamania.Boskie są te kolory
Rany,ale szminka Angel za mną chodzi.Co obejrzę jakiś filmik na youtubie to się ona tam pojawia i mnie kusi podwójnie
Wypróbuj Patinę z Mulch - jeden z super zestawień "dzienniaków"

Ja Cię proszę, nic już nie mów o szmince Angel, bo przez Ciebie i ja ją zaczynam chcieć mieć
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 19:50   #1704
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wypróbuj Patinę z Mulch - jeden z super zestawień "dzienniaków"

Ja Cię proszę, nic już nie mów o szmince Angel, bo przez Ciebie i ja ją zaczynam chcieć mieć


No niestety, ona jest naprawde piekna
Polecam.
I slyszalam,ze jest to jedna z najlepszych pomadek MACa.
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 20:14   #1705
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziewczyny a ile kosztuje błyszczyk z limitowanki Viva Glam?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 20:16   #1706
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
No niestety, ona jest naprawde piekna
Polecam.
I slyszalam,ze jest to jedna z najlepszych pomadek MACa.
No masz, następna! Ja was za to
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 20:55   #1707
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Też mam Angela - boski kolor
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 22:09   #1708
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale ona ma brzydką cerę
brzydką?
w jakim sensie?
Ja tam uważam, że super!
no i MAComaniaczka w końcu

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Też mam Angela - boski kolor
A mi leżał średnio... Cut A Caper jakoś mi się cieplejszy wydał.
Choć nie twierdzę, że Angela nie kupię... kurna... trzeba to zapisać w kalendzarzu - Kasia kupiła jasną szminkę...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:04   #1709
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wypróbuj Patinę z Mulch - jeden z super zestawień "dzienniaków"

Ja Cię proszę, nic już nie mów o szmince Angel, bo przez Ciebie i ja ją zaczynam chcieć mieć
Wypróbuję na pewno

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
No niestety, ona jest naprawde piekna
Polecam.
I slyszalam,ze jest to jedna z najlepszych pomadek MACa.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No masz, następna! Ja was za to
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Też mam Angela - boski kolor
Teraz to się tak na nią nakręciłam,że skończy się zakupem.W końcu nie mam żadnej szminki czy nawet błyszczyka MAC,trzeba kupić w celach badawczych aby dodać recenzję w KWC itp itd
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 18:03   #1710
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Kamilu, z czym wg Ciebie najlepiej połączyć Club (do brązowych oczu)??
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.