Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-16, 20:10   #1081
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

a tak tylko z ciekawości - ten węgiel trzeba rozdrabniać i 'myć' nim zęby, czy co? i tak wybielania na razie nie planuję bo niedługo będę miała aparat założony a potem będzie normalne wybielanie, bo w gabinecie w którym będę się leczyć u ortodonty jest 50% zniżki na wybielanie po zakończeniu ale o metodzie z węglem nie słyszałam

a tak od siebie polecam Białą Perłę - żel i pastę na allegro można kupić zestaw za 50 zł, a efekty są naprawdę dobre.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 20:26   #1082
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

A ja samodzielnego wybielania bez konsultacji ze stomatologiem nie polecam Jesienią załatwiłam w ten sposób szkliwo. Kupiłam białą perłę i paski wybielające i po dwóch-trzech miesiącach zaczęło mi masakrycznie pękać szkliwo. Mam teraz pełno pęknięć na zębach. Dentysta jak zobaczyła moje kły prawie zawału dostała. Teraz myć je mogę wyłącznie łagodnymi pastami i miękką szczoteczką. Zero coli, mocno kwaśnych soków i potraw. Tak więc domowe wybielanie tylko po konsultacji z dentystą.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 21:24   #1083
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

moja mama i brat próbowali Białą Perłę to sobie wypalili dziąsła, mama dwa dni nie mogła nic jeść, i zęby uwrażliwiły jej się bardzo mi po węglu nic się nie działo. namaczam trochę tabletkę i kilkadziesiąt sekund myję nią zęby. Dużo razy tak rozjaśniałam, mój brat też (pijemy dużo kawy i herbaty więc przebarwienia powracają) i nie zauważyłam, żeby coś niepokojącego się działo Nawet pasty wybielające potrafiły mi uwrażliwić zęby, a węgiel nie. Ale efektów nigdy nie będzie jak po wybielaniu u dentysty, to tylko lekkie rozjaśnienie... No ale wiadomo, wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji, twardości szkliwa etc.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 23:07   #1084
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja wolę rozjaśniać jabłkami. Zauważyłam, ze po zjedzeniu kilograma, nieco się wybielają. Mi takie drobne wybielenie starcza. Pewnie też nie jest to do końca zdrowe, bo działamy słabym kwasem obecnym w owocu, ale jest smaczne i u mnie się sprawdza
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 20:19   #1085
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Rozjaśniałam kiedyś jakąś pastą, taką w trójkątnej tubce, ale nawet moje mocne szkliwo mi podrażniła. Blanxy podobno są dobre (ale ta cena uuhoo).

Mam pytanie, jakie polecałybyście cienie do bladej cery + szaroniebieskich oczu (z kolorowych)??
__________________
Wymianka
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 20:34   #1086
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

a ja mam superwrażliwe zęby, a Biała Perła mi krzywdy nie zrobiła. w przeciwieństwie do past wybielających typu Blendamed - kiedyś na wyjeździe używałam (koleżanki, bo ja swojej zapomniałam) i po kilku użyciach zęby mnie niesamowicie bolały przy zimnym i gorącym...
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 20:39   #1087
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

A odkąd pamiętam używam tylko past wybielających i nigdy nic mi się nie stało. Efektów też jako takich nie widzę, więc dla mnie nie różnią się specjalnie od tych zwykłych. Ostatnio kupiłam też białą perłę i żadnej krzywdy mi nie zrobiła
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 09:47   #1088
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Mam pytanie, jakie polecałybyście cienie do bladej cery + szaroniebieskich oczu (z kolorowych)??
Pomarańczowe/koral/miedź Ja uwielbiam koralowe cienie, choć mam ciemne oczy. Wg mnie przy niebieskich się sprawdzi
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 15:21   #1089
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Jestem coraz bardziej zadowolona z używania FP.
Róż w musie szybko znika z moich policzków. Powinnam wypróbować rozświetlacz o chłodnym zabarwieniu.
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 12:39   #1090
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Rozjaśniałam kiedyś jakąś pastą, taką w trójkątnej tubce, ale nawet moje mocne szkliwo mi podrażniła. Blanxy podobno są dobre (ale ta cena uuhoo).

Mam pytanie, jakie polecałybyście cienie do bladej cery + szaroniebieskich oczu (z kolorowych)??
to zależy jeszcze od odcienia cery, ale generalnie z niebieskimi oczami fajnie wyglądają brzoskwinie, złoto, ciepłe brązy, również fiolet, zwłaszcza sliwkowy. Różowe odcienie też fajnie podbijają niebieskość, ale to trzeba ten kolor opanować żeby nie wyglądać kiczowato i słitaśnie
i jak Lukrecja Borgia pisze, miedź, najlepiej błyszcząca w sumie do każdych oczu pasuje a wygląda efektownie, zwłaszcza taka intensywna, wpadająca w czerwień Tylko jak ostatnio szukałam takiego cienia, to nie mogłam go znaleźć. Piękna jest miedź w taniej paletce Sunkissed. Ale nic podobnego nie znalazłam, nawet w Inglocie fakt faktem, u mnie jest tylko nieduze stoisko Inglota (wyspa), pewnie kolorystyka cieni jest okrojona.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 13:20   #1091
201612080925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dziewczyny a co myślicie odnośnie koloru korektora? Na cienie pod oczami ma być jaśniejszy czy ciemniejszy? Bo spotkałam się z różnymi opiniami. I macie jakieś sprawdzone mocno kryjące modele?
201612080925 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-21, 13:30   #1092
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Czesc dziewczyny
Mysle, ze to bedzie odpowiedni watek
Czy ktoraś miała puder Rimmel Match Perfection w odcieniu 003 ?
Mam jasną cere, nie chce rozowej, ani pomaranczowej twarzy, ale nie chce tez wygladac jak trup

Wiec tak sie zastanawiam nad tym pudrem i tym odcieniem

ewull
Korektor nie powinnien być za jasny.
Moim numerem jeden jest clinique all about eyes 03.
Opakowanie starcza mi na 2 lata.
Raz kupiłam jasniejszy odcien i wyladałam tak
http://beautychoice.blox.pl/resource...bad_makeup.jpg
sprzedałam go na allegro, ten 03 wydaje sie ciemniejszy w opakowaniu, ale ładnie sie dopasowuje

edit 2
Co do soków marchewkowych
Jakis czas temu piłam codziennie, robiłam w sokowirówce. (ok 2mce)
Po jakims czasie nabrałam zdrowego koloru Naprawde wygladam zdrowiej.
Teraz pije 2 razy w tygodniu
__________________



Edytowane przez aniolek99
Czas edycji: 2012-04-21 o 13:44
aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 17:02   #1093
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez ewull Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myślicie odnośnie koloru korektora? Na cienie pod oczami ma być jaśniejszy czy ciemniejszy? Bo spotkałam się z różnymi opiniami. I macie jakieś sprawdzone mocno kryjące modele?
na pewno nie ciemniejszy bo to bez sensu. Jak masz ciemne cienie, za jasny też nie będzie dobry, bo może dać taki szarawy kolor, ciężko mi to określić ale u mnie to właśnie nie wygląda najlepiej.
jak dla mnie, naprawdę fajnie się sprawuje odcień różowy czy brzoskwiniowy żółty jest niebezpieczny, bo też może dać niezdrowy odcień. Różowy czy brzoskwiniowy bardzo ładnie odświeża
Długi czas używałam Dermacolu, ale on właśnie jest za jasny (bo oczywiście mam najjaśniejszy odcień) i sam wygląda źle, stapia się jakoś jak przyprószę podkładem mineralnym. Ostatnio kupiłam NYX w słoiczku - trochę lżejszy, kryje nieźle, ale po początkowych zachwytach doszłam do wniosku, że nie jest tak doskonały. Najlepiej się u mnie spisywała mieszanka Dermacolu i różowego korektora Pixie
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 18:44   #1094
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Kosmetyki Pixie można nabyć w "normalnych" drogeriach?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 19:48   #1095
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Kosmetyki Pixie można nabyć w "normalnych" drogeriach?
Niestety nie Można je zamówić na allegro i w sklepach internetowych.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 00:21   #1096
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Każdemu pasuje inny korektor pod oczy, mi np. nie służy żółty, tylko różowy, chociaż to żółty jest zachwalany jako ten maskujący cienie pod oczami. Przy żółtym wyglądam na chorą, mającą problemy z wątrobą, a przy różowym na świeżą. Ale to też kwestia tego, ze moja skóra ma mnóstwo różowych podtonów. Korektor nie powinien być ciemniejszy od Twojej karnacji, ale nie da się też jednoznacznie powiedzieć, ze ma być jaśniejszy.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 17:11   #1097
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dzieki dziewczyny Tylko że ja troche różowa jestem i w czymś ciepłym na oczach wyglądam jakby mnie bili Nawet kameleon mi daje efekt podbitego oka, ciepły brąz także.
Korale może spróbuje, a z różem się musiałąm przeprosić, bo właśnie takie brudne czy złamane na oku fajnie wyglądają.
__________________
Wymianka
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 18:20   #1098
201612080925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

A jakieś konkretne modele? Raczej z niższej półki, mam ograniczone fundusze narazie
201612080925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 20:10   #1099
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez ewull Pokaż wiadomość
A jakieś konkretne modele? Raczej z niższej półki, mam ograniczone fundusze narazie

Innych dobrych juz nie znam
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...wa-wersja.html

edit
jeszcze ten miałam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...ra-wersja.html on był delikatnie zółty , ale bardzo fajny.
__________________



Edytowane przez aniolek99
Czas edycji: 2012-04-22 o 20:12
aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 08:18   #1100
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Podobno fajny jest mineralny korektor bell: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...mi.html&next=1 Osobiście go nie miałam, ale dużo dziewczyn jest zadowolonych. Sama używam korektora L'Oreala w odcieniu N1: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...er.html&next=1 Nie jest specjalnie kryjący i bardzo trwały, ale na moje potrzeby wystarcza.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 12:21   #1101
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Zdecydowalam sie na puder rimmel 001.
Jest jasny, bez zadnego rózu, nie biały.
Idealny kolor, tylko nie wiem jest matujacy
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 21:22   #1102
china_girl
Raczkowanie
 
Avatar china_girl
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 46
GG do china_girl
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

http://www.youtube.com/watch?v=5RQHn-uOWfw

możliwe, że już znacie te produkty
__________________
Hito wa mikake ni yoranu mono


Jeśli chodzi o ludzi, pozory mylą
china_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 21:40   #1103
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dziewczyny jaki kolor włosów, Waszym zdaniem, najlepiej podkreśla jasną cerę? Czarny, blond, rudy, brąz? I jakie odcienie: ciepłe czy chłodne?
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 21:46   #1104
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki kolor włosów, Waszym zdaniem, najlepiej podkreśla jasną cerę? Czarny, blond, rudy, brąz? I jakie odcienie: ciepłe czy chłodne?
To indywidualna sprawa, zależy od typu urody konkretnej osoby, jej rysów itp.
Ja np. wyglądam rewelacyjnie w czarnych włosach lub bardzo ciemnym zimnym brązie, ale zdecydowanie nie każdemu będzie to pasować.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 21:58   #1105
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki kolor włosów, Waszym zdaniem, najlepiej podkreśla jasną cerę? Czarny, blond, rudy, brąz? I jakie odcienie: ciepłe czy chłodne?
Ja mam jasny blond
Zupelnie nie pasuje mi ciemny blond, a na braz sie nie odwaze

Moja mama, kiedys z jasnego blondu zrobila sobie czekolade, wygladala okropnie, a ze jestem do niej podobna, pewnie wygladałabym tak samo zle
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 22:13   #1106
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki kolor włosów, Waszym zdaniem, najlepiej podkreśla jasną cerę? Czarny, blond, rudy, brąz? I jakie odcienie: ciepłe czy chłodne?
To już zależy od indywidualnej urody, enn_ pisała, że dobrze jej w ciemnych, aniolek99 ma blond, a ja uważam, że np moja blada cera świetnie komponuje się z rudym kolorem Fakt, podkreśla bladość i kontrastuje z nią, dlatego muszę dbać, żeby moja cera była nieskazitelna, ale efekt jest tego wart.
Przez życie przeszłam już z masą kolorów na głowie, blada byłam od dziecka i patrząc na zdjęcia, osobiście podobałam się sobie w ciemniejszych, wyrazistych kolorach(rude, czerwienie, ciemne brązy). Za to moja siostra uważa, że najlepiej wyglądałam w blondzie, choć dla mnie to był najgorszy okres, ze względu na nieudane farbowanie Może jakby kolor był jaśniejszy i zimniejszy, byłoby mi lepiej.

Za to źle czuje się w neutralnych kolorach, wydaje mi się, że moja twarz wtedy się gubi.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 22:31   #1107
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
To już zależy od indywidualnej urody, enn_ pisała, że dobrze jej w ciemnych, aniolek99 ma blond, a ja uważam, że np moja blada cera świetnie komponuje się z rudym kolorem Fakt, podkreśla bladość i kontrastuje z nią, dlatego muszę dbać, żeby moja cera była nieskazitelna, ale efekt jest tego wart.
Przez życie przeszłam już z masą kolorów na głowie, blada byłam od dziecka i patrząc na zdjęcia, osobiście podobałam się sobie w ciemniejszych, wyrazistych kolorach(rude, czerwienie, ciemne brązy). Za to moja siostra uważa, że najlepiej wyglądałam w blondzie, choć dla mnie to był najgorszy okres, ze względu na nieudane farbowanie Może jakby kolor był jaśniejszy i zimniejszy, byłoby mi lepiej.

Za to źle czuje się w neutralnych kolorach, wydaje mi się, że moja twarz wtedy się gubi.
Też tak mam.
Mam bardzo jasną cerę i dobrze wyglądam w wyrazistych kolorach - przez lata nosiłam czarne włosy, teraz mam jaskrawo czerwone (rudy niestety jest za ciepły do mojej karnacji) - takie włosy bardzo podkreślają bladość przez kontrast z nią i mnie się to podoba. W "nudnych" kolorach tracę wyraz i wyglądam szaro, we wszelkich jasnych za to wyglądam po prostu... no powiedzmy, że niekorzystnie.
Wielokrotnie widziałam za to dziewczyny z mega jasną cerą i np. ze srebrnymi włosami, albo w platynowym blondzie, albo w złocistym blondzie...

No ale to tak, jak mówiłam - jasność cery to nie jedyna rzecz do jakiej dostosowuje się kolor włosów. To w czym nam jest dobrze zależy od koloru oczu, oprawy oczu, odcienia skóry, tego czy jest chłodna czy ciepła, od rysów także. To bardzo indywidualna sprawa i nie można powiedzieć, że który kolor jest dobry albo "większość" w nim dobrze wygląda.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 22:32   #1108
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Kiedyś miałam czarne i raz słyszałam, że wyglądam jak śmierć na chorągwi innym razem, że wyglądam jak królewna śnieżka czyli pośrednio tamten kolor moją bladość podkreślał Teraz mam jasny blond (najjaśniejszy jaki mogę mieć przy naturalnych dość ciemnych) i też się podoba, nawet ponoc wyglądam w nim sympatyczniej niż w tamtym. Ale ten blond wymaga sporo zachodu więc tak się zaczęłam zastanawiać nad powrotem do ciemnych... I stąd pytanie.
Jedno wiem: że dobrze mi z zdecydowanych kolorach, żadne pośrednie nie wchodzą w grę. Koloryt cery trudno mi określić ale niemal idealny jest dla mnie bourjois healthy mix kolor 51. Nie wiem czy to chłodny czy ciepły kolor. Waszym zdaniem do takiego koloru bardziej pasuje czerń czy blond?
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 14:35   #1109
agkz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Jedno wiem: że dobrze mi z zdecydowanych kolorach, żadne pośrednie nie wchodzą w grę. Koloryt cery trudno mi określić ale niemal idealny jest dla mnie bourjois healthy mix kolor 51. Nie wiem czy to chłodny czy ciepły kolor. Waszym zdaniem do takiego koloru bardziej pasuje czerń czy blond?
Trudno odpowiedzieć wprost na to pytanie. Przede wszystkim dlatego, że zarówno jasnych jak i ciemnych kolorów jest cala masa. Choćby blondy: poczynając od prawie białych poprzez platynę w stronę chodnych lodowych jasnych i ciemnych kolorów, idąc w drugą stronę masz płowe i złociste, prawie po koniakowe. Ciepłym typom będzie lepiej w tych ze złotymi refleksami, chłodnym w tych srebrzysto, beżowo, lodowych. Wyjątkami są sery ziemiste, którym może być dobrze w tym i w tym - wszystko zależy jednak od typu kolorystycznego cery.
To tak ogólnie, ale poza tym są jeszcze preferencje polegające na kontraście i choć pozornie niby nie pasuje do typu karnacji to akurat u tej osoby biorąc pod uwagę styl ubierania, makijaż i szeroko rozumiany całokształt będzie super

Najprościej będzie chyba ustalić typ karnacji, a potem próbować
agkz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 16:06   #1110
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

gdzie można kupić podkład EL DW w kolorze Shell?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.