Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-11, 12:40   #2791
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Aga73

Kathy to może podasz przepis z tej farby na marchewkę??? i gdzie kupujesz?



już nie marchewka? teraz czerwień? 8,43 z dodatkiem miedzianego i orange daje taki efekt jaki chciałaś wcześniej , najwiecej wpisów jest o marchewke jak najbardziej intensywną!!


no cóż - kobieta zmienną jest
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 15:17   #2792
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

sorry, ze dopiero teraz, ale zalatana jestem

kathy fajnie, ze dalas szanse renee , ja tez rozwazam caly czas powrot bo to sa dla mnie naprawde dobre farby. ogromny plus jest taki, ze przy nich nie ma potrzeby stosowania tonerow, niemniej jesli bym wracala tak jak pisalam z pewnoscia kupie cos do mieszania. napisz jak juz uzyjesz

aga73 o ile dobrze pamietam pytalas mnie o artego, kathy slusznie powiedziala, ze uzywam tego one60nine. z tego co widze mamy podobny gust kolorystyczny, wiec moge polecic Ci 7.40 z tej serii. dla mnie jest swietny. tylko musisz kupic oryginalna wode. polecam od razu 9. co do ce-ce uzywalam kilka razy tego odcienia, ktory uzywasz i moge powiedziec, ze byl dobry, mam jeszcze pol w szafce i czeka . swobodnie mozesz do niego dodawac odzywke do farbowania.
jest tez dosc trwaly i potrafi sie skumulowac wiec uwazaj, zeby nie zrobilo sie za duzo czerwieni.
zeli nie uzywalam, ale do farb artego fajnie pasuje odswiezenie ich maska melon, ktora z innymi farbami nie gra
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 21:23   #2793
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misiaq Pokaż wiadomość
Pierwsze wrażenie : O matko bosko jak ciemno i czerwono !
Mam nadzieję, że po wyschnięciu moim oczom ukaże się piękny kolor próbnikowy
U mnie ten kolor nie miał NIC wspólnego z próbnikowym, był dokładnie taki- ciemny, czerwony a wypłukiwał się do starej, ohydnej rdzy. Był najbrzydszym rudym jaki w życiu miałam , po raz pierwszy w życiu zastanawiałam się nad ogoleniem głowy . No ale wystarczyła kąpiel
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 09:20   #2794
hhera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 204
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Czy zdarzylo sie komus farbowac wlosy Lorealem Feria Mango , zostalo pol opakowania i po miesiacu uzyc tej mieszanki znowu ? Zastanawiam sie czy moglo dosc do jakiejs reakcji i moze zaszkodzic dzialaniu tej farby i nie wyjdzie kolor, hm?
hhera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 09:23   #2795
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
sorry, ze dopiero teraz, ale zalatana jestem

kathy fajnie, ze dalas szanse renee , ja tez rozwazam caly czas powrot bo to sa dla mnie naprawde dobre farby. ogromny plus jest taki, ze przy nich nie ma potrzeby stosowania tonerow, niemniej jesli bym wracala tak jak pisalam z pewnoscia kupie cos do mieszania. napisz jak juz uzyjesz

aga73 o ile dobrze pamietam pytalas mnie o artego, kathy slusznie powiedziala, ze uzywam tego one60nine. z tego co widze mamy podobny gust kolorystyczny, wiec moge polecic Ci 7.40 z tej serii. dla mnie jest swietny. tylko musisz kupic oryginalna wode. polecam od razu 9. co do ce-ce uzywalam kilka razy tego odcienia, ktory uzywasz i moge powiedziec, ze byl dobry, mam jeszcze pol w szafce i czeka . swobodnie mozesz do niego dodawac odzywke do farbowania.
jest tez dosc trwaly i potrafi sie skumulowac wiec uwazaj, zeby nie zrobilo sie za duzo czerwieni.
zeli nie uzywalam, ale do farb artego fajnie pasuje odswiezenie ich maska melon, ktora z innymi farbami nie gra
Dziękuję Julianno Bardzo czekałam na twoją odpowiedź
Wchodze od razu na allegro i kupuję Nie rozumiem co napisałaś Że mogę dodawać do "niego" - do czego? - odrzywkę do farbowania ??
Kobitka pisze z eten żel jest intesywny i naprawde fajny tylko dość drogi

Rudaska - nie czytasz co ja piszę Ja nie powiedziałam z echce czerwone włosy. Tylko wolę odcień czerwoności niż złoty. Tak jak pisała Kathy czrwień sie ładnie wypłukuje a kolor dalej intensywny. Oczywiscie nie mówimy o czerwonych włosach tylko o takim lekkim poblasku. Jak rozmawiałam z innymi osobami to nikt nie widział nic czerwonego tylko ja bo jestem przewrażliwiona
A stosowałas te farby?
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:07   #2796
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość
Dziękuję Julianno Bardzo czekałam na twoją odpowiedź
Wchodze od razu na allegro i kupuję Nie rozumiem co napisałaś Że mogę dodawać do "niego" - do czego? - odrzywkę do farbowania ??
Kobitka pisze z eten żel jest intesywny i naprawde fajny tylko dość drogi

Rudaska - nie czytasz co ja piszę Ja nie powiedziałam z echce czerwone włosy. Tylko wolę odcień czerwoności niż złoty. Tak jak pisała Kathy czrwień sie ładnie wypłukuje a kolor dalej intensywny. Oczywiscie nie mówimy o czerwonych włosach tylko o takim lekkim poblasku. Jak rozmawiałam z innymi osobami to nikt nie widział nic czerwonego tylko ja bo jestem przewrażliwiona
A stosowałas te farby?


hej , czytam czytam co piszesz, napisałam mieszankę jaka była użyta do tak intensywnego orange, i podałam przykład i efekt końcowy , a skoro Ty wolisz odcień czerwieni , co za problem zmienić złoty na czerwień czyli CE CE 8,45 bo 9 z 5 nie ma chyba- i zrobić z orange tak jak było napisane? kombinować można i zawsze coś wyjdzie , a wydaje mi sie że by wyszedł super kolor z czerwienią czyli ciemniejszy żywszy i ostrzejszy przez orange, no ale to tylko zdanie osoby która nie zna sie na mieszankach farb, takie tam moje spostrzeżenia

pozdrawiam
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 11:21   #2797
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez RUDAkaska Pokaż wiadomość
hej , czytam czytam co piszesz, napisałam mieszankę jaka była użyta do tak intensywnego orange, i podałam przykład i efekt końcowy , a skoro Ty wolisz odcień czerwieni , co za problem zmienić złoty na czerwień czyli CE CE 8,45 bo 9 z 5 nie ma chyba- i zrobić z orange tak jak było napisane? kombinować można i zawsze coś wyjdzie , a wydaje mi sie że by wyszedł super kolor z czerwienią czyli ciemniejszy żywszy i ostrzejszy przez orange, no ale to tylko zdanie osoby która nie zna sie na mieszankach farb, takie tam moje spostrzeżenia

pozdrawiam

Ale ja dodałam orange Wyszedł mi kolor mega ognisty!!!
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 11:48   #2798
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

aga73;


Kathy to może podasz przepis z tej farby na marchewkę??? i gdzie kupujesz?
Byłam u siebie we wszystkich drogeriach i nigdzie nie ma tego szamponu Barwy [/QUOTE]


Ech czy chociaż raz uda mi się zrobić marchewę??? hi,hi



To że dodałaś orange to też wiem !

więc nawiązywałam do Twoich postów. Ale ok, nie ma już tematu!!
po prostu wpadło mi w oko jak szukałam dla siebie rudości- wszystko

ja już po 1 myciu, troche sie wyplukałay , zastanawiam sie czy wypłuczą mi sie do stanu wyjściowego bo jest o ton jak nie 2 ciemniej niz wcześniej. Zobaczymy musi sie udać
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:33   #2799
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

aga 73 chodzilo mi, ze do ce-ce mozesz spokojnie dodac odzywki podczas farbowania, jesli ma prosty sklad dobrze to wplynie na wlosy


RUDAkaska mysle, ze nie do konca rozumiesz age 73 bo nie widzisz na zywo odcienia, ktory nosi, jak mi zaproponowala ten kolor pani w sklepie zaczelam sie smiac, ale on rzeczywiscie minimalna czerwienia blyskal doslownie do dwoch myc, a potem spokoj. poza tym definicja marchewki rozni sie u kazdej z nas, bo dla niektorych idealna rudosc, marchewa to wlasnie cos co jest polaczeniem czerwieni i miedzi, dla innych zlota i pomaranczu, dla jeszcze innych - pomarancz, albo zloto-pomarancz
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 17:19   #2800
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
7.44 z ce ce jest tez piekny.
Sorry mialam na mysli 8.44
Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 19:19   #2801
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 186
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Wiecie co rudaski, wczoraj zrobiłam Venitą balsamem koloryzującym -pomieszałam kolory pół na pół henna i papryka i powiem Wam całkiem łądny kolorek wyszedł, jak tylko zrobię zdjęcie wstawie, włoski miękkie, błyszczące, jestem zachwycona, jak tylko sie sprawdzi chyba się przerzucę na tę Venitę

Edytowane przez Kisia_1
Czas edycji: 2012-06-12 o 19:23
Kisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 19:37   #2802
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Dziewczyny, a czy któraś z Was farbowała może ostatnio rudościami na poziomie 9?
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 20:27   #2803
misiaq
Raczkowanie
 
Avatar misiaq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: warshau
Wiadomości: 188
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy któraś z Was farbowała może ostatnio rudościami na poziomie 9?
Ja. Artego 9.44, tyle że to jakaś superjasna blondo-miodowa rudość była. W okolicach stycznia wstawiałam nawet zdjęcia - o tu klik

Ja z koloru byłam zadowolona, ale to dlatego że dobrze czuję się w jasnych
__________________
Godmod grotesque burlesque drag

Edytowane przez misiaq
Czas edycji: 2012-06-12 o 20:51
misiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 21:50   #2804
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Super! No właśnie ja też takie jaśniutkie najbardziej na sobie lubię.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 08:35   #2805
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
aga 73 chodzilo mi, ze do ce-ce mozesz spokojnie dodac odzywki podczas farbowania, jesli ma prosty sklad dobrze to wplynie na wlosy


RUDAkaska mysle, ze nie do konca rozumiesz age 73 bo nie widzisz na zywo odcienia, ktory nosi, jak mi zaproponowala ten kolor pani w sklepie zaczelam sie smiac, ale on rzeczywiscie minimalna czerwienia blyskal doslownie do dwoch myc, a potem spokoj. poza tym definicja marchewki rozni sie u kazdej z nas, bo dla niektorych idealna rudosc, marchewa to wlasnie cos co jest polaczeniem czerwieni i miedzi, dla innych zlota i pomaranczu, dla jeszcze innych - pomarancz, albo zloto-pomarancz

Ale jak dodac odrzywkę?? Do tej mieszanki?? Wczoraj zakupiłam zestaw no i kupiłam ten zel koloryzujący "orange"
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 13:13   #2806
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość
Ale jak dodac odrzywkę?? Do tej mieszanki?? Wczoraj zakupiłam zestaw no i kupiłam ten zel koloryzujący "orange"
aga73, możesz dac linka albo nazwe tego gelu
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 19:56   #2807
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Ja dostanę go prawdopodobnie w piątek więc będę mogła coś wiecej powiedzieć. Ewentualnie odsprzedać hi,hi

http://allegro.pl/nowosc-zel-natychm...416555820.html

Nakłada się na umyte wilgotne włosy zostawia na 10-15 min i spłukuje. można stosowac po każdym myciu.

Edytowane przez aga73
Czas edycji: 2012-06-13 o 19:58
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 00:53   #2808
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

aga 73 moge naprawde polecic te farby bo dzisiaj znowu olejowalam kilka godzin i kolor ani drgnie
chociaz mnie zaczyna kusic braz
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 07:20   #2809
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
aga 73 moge naprawde polecic te farby bo dzisiaj znowu olejowalam kilka godzin i kolor ani drgnie
chociaz mnie zaczyna kusic braz
ja jeszcze nie frabowałam, czakam do soboty i jeszcze się zastanawiam możesz dac fotke z internetu z tym kolorem 7.40 najchetniej na jakiejs kobityce, myślisz że 9 rozjaśniła by dostatecznie odrost?

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość
Ja dostanę go prawdopodobnie w piątek więc będę mogła coś wiecej powiedzieć. Ewentualnie odsprzedać hi,hi

http://allegro.pl/nowosc-zel-natychm...416555820.html

Nakłada się na umyte wilgotne włosy zostawia na 10-15 min i spłukuje. można stosowac po każdym myciu.
ok zanm ten produkt, miał premiere 2 lata temu - uważaj i nie myl tego z odżywką z pigmentem, myślę że stosowac nie częściej niż co 2 tygodnie. No i oczywiście daj znac. Widzę że fajna cena wcześniej kosztowało ok 80 zł.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-06-14 o 07:22
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 08:28   #2810
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Przekazałąm koleżance ten zestaw farb Vitalitys ale zapomniałam w którym momencie ten olejek? Prosze potwierdzić kolejność farbowania:
1. na suche włosy farba z oxy i trzymamy tak jak w instrukcji każdej farby
2.malaksujemy i zostawiamy na 5 min
3.spłukujemy
i co teraz?
4. zakwaszamy?
5. odżywka lub w przypadku Vitalitys ten olejek
6.spłukujemy i gotowe
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 12:07   #2811
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość
Przekazałąm koleżance ten zestaw farb Vitalitys ale zapomniałam w którym momencie ten olejek (olejek który jest dodany do farby dodajemy do farby z oxydantem, kolejnosc nie ma znaczenia)? Prosze potwierdzić kolejność farbowania:
1. na suche włosy farba z oxy i trzymamy tak jak w instrukcji każdej farby, suche wymyte poprzedniego dnia z silikonów
2.malaksujemy i zostawiamy na 5 min tylko jeśli to 2 farbowanie i kolor nie wymył się
3.spłukujemy
i co teraz? myjemy szamponem, potem odzywka następnie zakwaszamy
4. zakwaszamy?
5. odżywka lub w przypadku Vitalitys ten olejek nie
6.spłukujemy i gotowe
po zakwaszeniu nie spłukujemy
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 12:23   #2812
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

kathy juz kiedys wstawialam, on w zasadzie mi wychodzi jak na zdjeciach reklamowych.
natomiast teraz jestem zachwycona 8.34 bo w ogole nie splywa, a kolor jest bardzo lekki, a przy tym rudy

http://www.fryzjerzy.com/joomgallery...rator5#joomimg
te jasniejsze pasemka to wyglada na 8.34
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 13:37   #2813
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
po zakwaszeniu nie spłukujemy
a ja ten olejek na głowę lałam he, he

nie rozumiem tego : .malaksujemy i zostawiamy na 5 min tylko jeśli to 2 farbowanie i kolor nie wymył się.

To nie robimy tego zawsze??? Ja myślałam ze to po to żeby właśnie ujednolicić kolor i zeby farba odeszła od skóry ?
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 14:10   #2814
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość
a ja ten olejek na głowę lałam he, he

nie rozumiem tego : .malaksujemy i zostawiamy na 5 min tylko jeśli to 2 farbowanie i kolor nie wymył się.

To nie robimy tego zawsze??? Ja myślałam ze to po to żeby właśnie ujednolicić kolor i zeby farba odeszła od skóry ?
ok, jeśli masz na myśli zmycie farby z całych włosów to dadajemy odrobine wody, odbijamy farbe od skóry głowy- malaksując i zmywamy.

Olejek jest dodany po to żeby nie podrażnaic skalpu.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 15:57   #2815
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy



jak farbowałam włosy 3% czy mogę po 2 tyg ufarbować już 6% bądź 9%?
jak ma sie 6- do 9? w farbowaniu po całości? to prawda ze 9 powinnam na koniec dopiero położyć na skalp? a wcześniej 3 cm od skóry? ponieważ jest 9 mocniejsza to pewnie szybciej rozjaśnią sie pod wpływem ciepła od skóry , niby wydaje sie logiczne , przy 6 też tak sie robi więc 9- to chyba norma. Wyprowadźcie mnie z błędu
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 16:02   #2816
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
ok, jeśli masz na myśli zmycie farby z całych włosów to dadajemy odrobine wody, odbijamy farbe od skóry głowy- malaksując i zmywamy.

Olejek jest dodany po to żeby nie podrażnaic skalpu.
He, he no smieję się z tego olejku strasznie Widocznie mam mocny skalp bo nic mnie nie podrażniło
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 16:07   #2817
andzia8001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ... zza biurka ....
Wiadomości: 57
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

mam pytanie. Mam kolor 6.35 Récital Préférence Loreal http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...-bursztyn.aspx. Zakochałam się w 7.43 Blond Miedziano-Złocisty Exellence http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...-zlocisty.aspx
Powinnam wcześniej rozjaśnic włosy czy wystarczy kąpiel?

I jeszcze jedno pyt. Czy można mieszac odcienie miedziane z popielami? Tak odrobine tylko. Marzy mi się taki wypłowiały rudy

Edytowane przez andzia8001
Czas edycji: 2012-06-14 o 16:11
andzia8001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 17:04   #2818
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość
He, he no smieję się z tego olejku strasznie Widocznie mam mocny skalp bo nic mnie nie podrażniło
mamy mocne skalpy hip hip

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 17:06   #2819
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez andzia8001 Pokaż wiadomość
mam pytanie. Mam kolor 6.35 Récital Préférence Loreal http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...-bursztyn.aspx. Zakochałam się w 7.43 Blond Miedziano-Złocisty Exellence http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...-zlocisty.aspx
Powinnam wcześniej rozjaśnic włosy czy wystarczy kąpiel?

I jeszcze jedno pyt. Czy można mieszac odcienie miedziane z popielami? Tak odrobine tylko. Marzy mi się taki wypłowiały rudy
Loreal bez rozjas. wyjdzie ciemno.

Jest taki kolor w Artego 8.42

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 17:09   #2820
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez RUDAkaska Pokaż wiadomość


jak farbowałam włosy 3% czy mogę po 2 tyg ufarbować już 6% bądź 9%?
jak ma sie 6- do 9? w farbowaniu po całości? to prawda ze 9 powinnam na koniec dopiero położyć na skalp? a wcześniej 3 cm od skóry? ponieważ jest 9 mocniejsza to pewnie szybciej rozjaśnią sie pod wpływem ciepła od skóry , niby wydaje sie logiczne , przy 6 też tak sie robi więc 9- to chyba norma. Wyprowadźcie mnie z błędu
Troche ciezko bedzie po dlugosci a potem odrost, po co ci 9 przy odroscie?

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.