Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek! - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-24, 13:31   #661
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Też spadam zabrać się za ogarnięcie fryzury Nie spamujcie za dużo! Wesołych świąt!
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 14:32   #662
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Mimo, że sama mentalnie świąt nie obchodzę, a rodzinne spotkanie to raczej dla mnie tradycyjna kolacja, to życzę Wam Wesołych Świąt
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 15:19   #663
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Kochane moje i Kochany!

Z okazji świąt życzę Wam dużo światła wewnątrz i na zewnątrz, spokoju, ukojenia i ciepła. Oby świąteczny śnieg (albo deszcz, jeśli tego pierwszego Wam brakuje) zadziałał jak kojący okład na wszystkie codzienne bolączki. Przytulajcie ludzi, uśmiechajcie się do nich i czerpcie przyjemność z rodzinnych spotkań. Całuję was mocno, mroźnie i biało !

A na ogrzanie po mroźnych buziakach - futerkowe pazurki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S7300985.jpg (58,0 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7300988.jpg (29,1 KB, 63 załadowań)

Edytowane przez lolli_pop
Czas edycji: 2012-12-24 o 18:50
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 18:12   #664
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Wesołych świąt kurczaczki
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 18:13   #665
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

ameljja, dziękujemy Ci i życzymy tego samego! Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt i Nowego Roku!

ewalucja, wzajemnie, kochana! I dużo miłości!

lolli_pop, dawno nie czytałam piękniejszych życzeń, dziękuję Mani przepiękne, kojarzy mi się z Królową Śniegu i jej białym futrem. Kształt pazurków masz obłędny.


Ja już po kolacji wigilijnej i to, co dostałam pod choinkę przerosło moje najśmielsze oczekiwania! Dostałam cały zestaw do pielęgnacji pazurków (takie rzeczy jak cążki, patyczek do odsuwania skórek, biała kredka do paznokci, trzy lakiery (top coat, różowy, beż), paski do frencza i jeszcze parę innych), antyperspirant w sprayu, perfumy Enigma, balsam rozświetlający, żel do kąpieli, różową pomadkę A kolacja była urocza, pyszne jedzenie i duuuużo śmiechu.
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 18:19   #666
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Mimo, że sama mentalnie świąt nie obchodzę, a rodzinne spotkanie to raczej dla mnie tradycyjna kolacja, to życzę Wam Wesołych Świąt
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Kochane moje i Kochany!

Z okazji świąt życzę Wam dużo światła wewnątrz i nazewnątrz, spokoju, ukojenia i ciepła. Oby świąteczny śnieg (albo deszcz, jeśli tego pierwszego Wam brakuje) zadziała jak kojący okład na wszystkie codzienne bolączki. Przytulajcie ludzi, uśmiechajcie się do nich i czerpcie przyjemność z rodzinnych spotkań. Całuję was mocno, mroźnie i biało !

A na ogrzanie po mroźnych buziakach - futerkowe pazurki
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Wesołych świąt kurczaczki



Lolli, obrosłaś futerkiem cudne pazurki


Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Ja już po kolacji wigilijnej i to, co dostałam pod choinkę przerosło moje najśmielsze oczekiwania! Dostałam cały zestaw do pielęgnacji pazurków (takie rzeczy jak cążki, patyczek do odsuwania skórek, biała kredka do paznokci, trzy lakiery (top coat, różowy, beż), paski do frencza i jeszcze parę innych), antyperspirant w sprayu, perfumy Enigma, balsam rozświetlający, żel do kąpieli, różową pomadkę A kolacja była urocza, pyszne jedzenie i duuuużo śmiechu.

ja dostałam dwie bluzki, buty, torebkę, perfumy i słodycze jeszcze jutro do mnie Mikołaj przychodzi
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 18:23   #667
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow
ja dostałam dwie bluzki, buty, torebkę, perfumy i słodycze jeszcze jutro do mnie Mikołaj przychodzi
Pokaż buty i torebkę Do mnie chyba też przyjdzie, ale nie jestem pewna, haha. Zapomniałam wspomnieć jeszcze o rękawiczkach z jednym palcem, o których od dawna marzyłam. Jak chcecie to zaraz wkleję fotkę.
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-24, 18:24   #668
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Pokaż buty i torebkę Do mnie chyba też przyjdzie, ale nie jestem pewna, haha. Zapomniałam wspomnieć jeszcze o rękawiczkach z jednym palcem, o których od dawna marzyłam. Jak chcecie to zaraz wkleję fotkę.

a ja zapomniałam, że jeszcze legginsy dostałam
potem pokażę, dzisiaj już padam na cycki w każdym razie buty to kozaczki na koturnie, z ciepłym futrzakiem w środku
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 18:26   #669
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow
a ja zapomniałam, że jeszcze legginsy dostałam
potem pokażę, dzisiaj już padam na cycki w każdym razie buty to kozaczki na koturnie, z ciepłym futrzakiem w środku
To fajnie masz, takie przydatne prezenty Ja przez swoje wpadnę w próżność i teraz codziennie będę się zajmować ciałem oraz paznokciami. Wyobrażam sobie, jakie buty muszą być ładne!
A Ty co komuś kupiłaś?
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 18:30   #670
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Dziewczynki, ja nie jestem dobra w w życzeniach...
Życzę Wam spokoju i zdrowia, nie tylko w święta.
Żeby spełniały się Wasze marzenia a smutków i rozczarowań było jak najmniej.

A wszystkim tym, które tak jak ja świąt nie obchodzą, żeby jak najszybciej się skończyły!
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 18:30   #671
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
To fajnie masz, takie przydatne prezenty Ja przez swoje wpadnę w próżność i teraz codziennie będę się zajmować ciałem oraz paznokciami. Wyobrażam sobie, jakie buty muszą być ładne!
A Ty co komuś kupiłaś?

no przydatne, sama takie chciałam, z resztą.. sama sobie je wybrałam
zrobie fotkę jutro albo po świętach i wrzucę
razem z mamą kupiłyśmy tacie pokrowiec na telefon bo ciągle go rysuje, skarpetki i wkładki do butów, bo marudził dziadkom zrobiłyśmy paczkę z zestawem zapachowym do domu i słodyczami i dla mojego brata i jego kobiety zrobiłyśmy duuużą paczkę z prezentami i słodkościami a ja sama mamie zrobiłam kulę do kąpieli (z której wyszedł mi tulipan ) i moja mama dostała od brata drabinę
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-24, 18:38   #672
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone
Dziewczynki, ja nie jestem dobra w w życzeniach...
Życzę Wam spokoju i zdrowia, nie tylko w święta.
Żeby spełniały się Wasze marzenia a smutków i rozczarowań było jak najmniej.

A wszystkim tym, które tak jak ja świąt nie obchodzą, żeby jak najszybciej się skończyły!
Dziękujemy, cooone Wzajemnie z tymi życzeniami! Ty też trzymaj się ciepło!

Cytat:
Napisane przez meeow
no przydatne, sama takie chciałam, z resztą.. sama sobie je wybrałam
zrobie fotkę jutro albo po świętach i wrzucę
razem z mamą kupiłyśmy tacie pokrowiec na telefon bo ciągle go rysuje, skarpetki i wkładki do butów, bo marudził dziadkom zrobiłyśmy paczkę z zestawem zapachowym do domu i słodyczami i dla mojego brata i jego kobiety zrobiłyśmy duuużą paczkę z prezentami i słodkościami a ja sama mamie zrobiłam kulę do kąpieli (z której wyszedł mi tulipan ) i moja mama dostała od brata drabinę
Również wybierałam kosmetyki, ale z rękawiczkami i przyrządami do manicure, i lakierami to wujek sam trafił O rękawiczkach mówiłam ostatnio, jak przyszłam załamana do domu, bo nie miałam kasy, a widziałam fajne na ryneczku. Lakiery widział u mnie w kosmetyczce, całe 40 sztuk Taką radość mi zrobił tym prezentem, że ho ho.
Fajne prezenty U mnie babcia dostała koszulę nocną, kapcie, słodycze, ramkę na zdjęcie i żabkę szklaną, wujek piżamę i krawat, a dziadek gruby sweter.
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 18:42   #673
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Dziewczynki, ja nie jestem dobra w w życzeniach...
Życzę Wam spokoju i zdrowia, nie tylko w święta.
Żeby spełniały się Wasze marzenia a smutków i rozczarowań było jak najmniej.

A wszystkim tym, które tak jak ja świąt nie obchodzą, żeby jak najszybciej się skończyły!

trzymaj się cieplutko


Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Również wybierałam kosmetyki, ale z rękawiczkami i przyrządami do manicure, i lakierami to wujek sam trafił O rękawiczkach mówiłam ostatnio, jak przyszłam załamana do domu, bo nie miałam kasy, a widziałam fajne na ryneczku. Lakiery widział u mnie w kosmetyczce, całe 40 sztuk Taką radość mi zrobił tym prezentem, że ho ho.
Fajne prezenty U mnie babcia dostała koszulę nocną, kapcie, słodycze, ramkę na zdjęcie i żabkę szklaną, wujek piżamę i krawat, a dziadek gruby sweter.

no to też świetne prezenty najlepsze prezenty są te, które kiedyś się przydadzą
nikt nie pomyślał o tym żeby mi podarowac lakiery ale cii, jeszcze jutro do mnie Mikołaj przychodzi jak nie przyniósł to ja sobie sama przyniosę
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 18:45   #674
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow
no to też świetne prezenty najlepsze prezenty są te, które kiedyś się przydadzą
nikt nie pomyślał o tym żeby mi podarowac lakiery ale cii, jeszcze jutro do mnie Mikołaj przychodzi jak nie przyniósł to ja sobie sama przyniosę
Racja Z tą babciną ramką i żabką nie trafiłam, następnym razem bardziej się zastanowię, zanim coś kupię.
Jaki Mikołaj przychodzi, czyżby Tż? Jak pojadę jutro do cioci, wujka i kuzynek to może też mi się coś dostanie jeszcze, ale nie wiem. Muszę przeliczyć teraz te lakiery, pewnie ponad 40 jest...
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 18:47   #675
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Racja Z tą babciną ramką i żabką nie trafiłam, następnym razem bardziej się zastanowię, zanim coś kupię.
Jaki Mikołaj przychodzi, czyżby Tż? Jak pojadę jutro do cioci, wujka i kuzynek to może też mi się coś dostanie jeszcze, ale nie wiem. Muszę przeliczyć teraz te lakiery, pewnie ponad 40 jest...

oj czemu nie? do ramki zawsze może powędrować Twoje zdjęcie
mój brat i jego kobieta Tż będzie moim prezentem w styczniu
jutro u mnie goście są, drugiego dnia świąt jadę na wyżerkę do dziadków a potem wolne i szukam sukienki oraz szpilek
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 18:47   #676
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

A tu mój dzisiejszy kok i prezenty

Cytat:
Napisane przez meeow
oj czemu nie? do ramki zawsze może powędrować Twoje zdjęcie
mój brat i jego kobieta Tż będzie moim prezentem w styczniu
jutro u mnie goście są, drugiego dnia świąt jadę na wyżerkę do dziadków a potem wolne i szukam sukienki oraz szpilek
Tylko ta rameczka jest taka malutka, że wejdą chyba tylko zdjęcia legitymacyjne. Ale ujęła mnie tym, że "obejmują" ją tak jakby dwa aniołki...
"i jego kobieta", jak to brzmi, haha.
Właśnie, co do wyżerek... Obawiam się, że przytyję z dobre pięć kilo przez te święta... Na co sukienka i szpilki? Masz studniówkę?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00423.jpg (122,4 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00426.jpg (90,2 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00429.jpg (96,6 KB, 61 załadowań)
__________________


Edytowane przez Le_Souvenir
Czas edycji: 2012-12-24 o 18:50
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 18:54   #677
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
A tu mój dzisiejszy kok i prezenty



Tylko ta rameczka jest taka malutka, że wejdą chyba tylko zdjęcia legitymacyjne. Ale ujęła mnie tym, że "obejmują" ją tak jakby dwa aniołki...
"i jego kobieta", jak to brzmi, haha.
Właśnie, co do wyżerek... Obawiam się, że przytyję z dobre pięć kilo przez te święta... Na co sukienka i szpilki? Masz studniówkę?

jakie masz ładne, lśniące włosy a te rękawiczki są urocze

ja u siebie w pokoju mam własne zdjęcie legitymacyjne w ramce.. ah ten narcyzm
bo są ze sobą ponad 8 lat, więc nie powiem dziewczyna, a jeszcze się jej nie oświadczył, więc nie narzeczona
ja też się boję, że przytyję a to bardzo prawdopodobne, bo dzisiaj jadłam jak głupia łososia i śledzie
no właśnie na studniówkę mi są potrzebne 26 stycznia Miał idzie przetańczyć całą noc aż się nie mogę doczekać
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 18:58   #678
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nikt nie pomyślał o tym żeby mi podarowac lakiery ale cii, jeszcze jutro do mnie Mikołaj przychodzi jak nie przyniósł to ja sobie sama przyniosę
Mój Mikołaj też się nie postarał w kwestii lakierów... Sama zapoluję:P
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 19:00   #679
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Mój Mikołaj też się nie postarał w kwestii lakierów... Sama zapoluję:P

a to jakie Mikołaje niedobre ale my same o to zadbamy
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-24, 19:03   #680
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow
jakie masz ładne, lśniące włosy a te rękawiczki są urocze

ja u siebie w pokoju mam własne zdjęcie legitymacyjne w ramce.. ah ten narcyzm
bo są ze sobą ponad 8 lat, więc nie powiem dziewczyna, a jeszcze się jej nie oświadczył, więc nie narzeczona
ja też się boję, że przytyję a to bardzo prawdopodobne, bo dzisiaj jadłam jak głupia łososia i śledzie
no właśnie na studniówkę mi są potrzebne 26 stycznia Miał idzie przetańczyć całą noc aż się nie mogę doczekać
Jeeej, dziękuję Lśniące pewne dlatego, że zdjęcie robiłam z lampą Rękawiczki też mi się podobają, prawie się popłakałam, jak je zobaczyłam, bo od dawna na takie polowałam.

Gdzie tam narcyzm, ja mam cały album poświęcony własnej osobie Oliwka goła w ręczniku, Oliwka w wanience, Oliwka w wózku, Oliwka przy choince, Oliwka śpi w wałkach, komunia, urodziny, pasowanie na pierwszoklasistę i ta moja szpara między zębami To jest dopiero narcyzm!

Rozumiem. Też bym chciała tak długo z kimś być, a potem dopiero narzeczeństwo... Nie wiem, jakaś staromodna jestem.

Ale Ci zazdroszczę z tą studniówką Wiesz już jaką chcesz sukienkę? Długą, krótką? Kolor? Krój? Jak się uczeszesz? Masz studniówkę dwa dni przed moimi urodzinami
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 19:10   #681
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Jeeej, dziękuję Lśniące pewne dlatego, że zdjęcie robiłam z lampą Rękawiczki też mi się podobają, prawie się popłakałam, jak je zobaczyłam, bo od dawna na takie polowałam.

Gdzie tam narcyzm, ja mam cały album poświęcony własnej osobie Oliwka goła w ręczniku, Oliwka w wanience, Oliwka w wózku, Oliwka przy choince, Oliwka śpi w wałkach, komunia, urodziny, pasowanie na pierwszoklasistę i ta moja szpara między zębami To jest dopiero narcyzm!

Rozumiem. Też bym chciała tak długo z kimś być, a potem dopiero narzeczeństwo... Nie wiem, jakaś staromodna jestem.

Ale Ci zazdroszczę z tą studniówką Wiesz już jaką chcesz sukienkę? Długą, krótką? Kolor? Krój? Jak się uczeszesz? Masz studniówkę dwa dni przed moimi urodzinami

bardzo ładny Ci ten koczek wyszedł a co do rękawiczek, wcale się nie dziwię, w końcu taki wymarzony prezent moja reakcja byłaby taka sama

no to ja mam chyba z 5 takich albumów kiedy byłam mała, od samych pieluszek do dzisiaj genialnie jest mieć coś takiego, a potem to otworzyć za te 10-15 lat i powspominać

też mi się to marzy póki co z Tżtem mamy ponad 2 lata razem i życzę sobie, zeby jak najwięcej tego było więc nie jesteś staromodna, bo ja Cię zupełnie rozumiem. jestem stała w uczuciach

Twoja jeszcze przed Tobą, zanim się obejrzysz, a sama będziesz czekała na ten dzień, a raczej wieczór sukienkę chcę mieć taką do kolan, czarną myslałam nad koronkowym rękawkiem 3/4, albo ramiączkami, w żadnym wypadku nie chcę sukienki bez ramiączek myślałam też nad nad takim krojem sukienki, jaki ostatnio Śniegowa pokazywała żeby od bioder lekko się rozszerzała do tego marzą mi się jasne szpilki a włosy.. pewnie postawię na rozwalonego koczka lub boczne upięcie
wypiję Twoje zdrowie
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 19:19   #682
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow
bardzo ładny Ci ten koczek wyszedł a co do rękawiczek, wcale się nie dziwię, w końcu taki wymarzony prezent moja reakcja byłaby taka sama

no to ja mam chyba z 5 takich albumów kiedy byłam mała, od samych pieluszek do dzisiaj genialnie jest mieć coś takiego, a potem to otworzyć za te 10-15 lat i powspominać

też mi się to marzy póki co z Tżtem mamy ponad 2 lata razem i życzę sobie, zeby jak najwięcej tego było więc nie jesteś staromodna, bo ja Cię zupełnie rozumiem. jestem stała w uczuciach

Twoja jeszcze przed Tobą, zanim się obejrzysz, a sama będziesz czekała na ten dzień, a raczej wieczór sukienkę chcę mieć taką do kolan, czarną myslałam nad koronkowym rękawkiem 3/4, albo ramiączkami, w żadnym wypadku nie chcę sukienki bez ramiączek myślałam też nad nad takim krojem sukienki, jaki ostatnio Śniegowa pokazywała żeby od bioder lekko się rozszerzała do tego marzą mi się jasne szpilki a włosy.. pewnie postawię na rozwalonego koczka lub boczne upięcie
wypiję Twoje zdrowie
Kochana jesteś, dziękuję Wbrew pozorom nie jest taki trudny, wystarczy para rajstop, wsuwki, dwie gumki, tutaj masz na przykład rozpisane jak to zrobić:

http://agnesssfashion.blogspot.com/2...-rajstopy.html

Prosty i szybko się go robi, no i elegancko wygląda. Też myślę, że fajne są takie albumy, o wiele lepsze, niż zdjęcia na komputerze. Wiele razy pokazywałam je koleżance i śmiałyśmy się, jak człowiek potrafi się zmienić Niestety mam mało zdjęć z teraźniejszych lat, prawie w ogóle, ostatnie chyba z komunii.

Gratuluję dwóch lat z Tż Ja nie mam jeszcze nikogo przy boku, ale jakoś mi się nie spieszy, zresztą wszyscy chłopcy, których do tej pory poznałam to żałośni małolaci albo napakowani przystojniacy, którzy myślą, że są fajni i mogą mieć każdą

Masz rację, nie mam co narzekać. Wiesz, mamy chyba podobny styl, bo też marzę o takiej sukience Zwłaszcza te koronkowe zdobienia, rękawki... Mrrr. Sukienki bez ramiączek również bym nie założyła, niewygodna, zsuwa się, a przy moim obfitym biuście to już w ogóle byłaby masakra, haha. Nie widziałam tej sukienki pokazywanej przez Śniegową niestety Umiesz chodzić na szpilkach? Przetańczenie w nich całej nocy to wyzwanie

Dziękuję
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 19:28   #683
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Kochana jesteś, dziękuję Wbrew pozorom nie jest taki trudny, wystarczy para rajstop, wsuwki, dwie gumki, tutaj masz na przykład rozpisane jak to zrobić:

http://agnesssfashion.blogspot.com/2...-rajstopy.html

Prosty i szybko się go robi, no i elegancko wygląda. Też myślę, że fajne są takie albumy, o wiele lepsze, niż zdjęcia na komputerze. Wiele razy pokazywałam je koleżance i śmiałyśmy się, jak człowiek potrafi się zmienić Niestety mam mało zdjęć z teraźniejszych lat, prawie w ogóle, ostatnie chyba z komunii.

Gratuluję dwóch lat z Tż Ja nie mam jeszcze nikogo przy boku, ale jakoś mi się nie spieszy, zresztą wszyscy chłopcy, których do tej pory poznałam to żałośni małolaci albo napakowani przystojniacy, którzy myślą, że są fajni i mogą mieć każdą

Masz rację, nie mam co narzekać. Wiesz, mamy chyba podobny styl, bo też marzę o takiej sukience Zwłaszcza te koronkowe zdobienia, rękawki... Mrrr. Sukienki bez ramiączek również bym nie założyła, niewygodna, zsuwa się, a przy moim obfitym biuście to już w ogóle byłaby masakra, haha. Nie widziałam tej sukienki pokazywanej przez Śniegową niestety Umiesz chodzić na szpilkach? Przetańczenie w nich całej nocy to wyzwanie

Dziękuję

wiem, ja w takim koczku śpię, mam wypełniacz ze skarpetki

no pewnie, że takie albumy są lepsze niż fotki na kompie, to ma taką swoją magię można porobić do nich podpisy, zapisywać daty, wręczać komuś takie albumy bardzo mi się coś takiego podoba.

nie warto na siłę szukać sobie partnera, miłość przychodzi sama, wtedy kiedy się jej nie spodziewamy a powiedzmy sobie prawdę.. chłopcy dorastają później niż my, chociaż niektórzy są bardzo dojrzali jak na swój młody wiek i to się chwali. najważniejsze to to, żeby trafić na uczciwego i porządnego faceta i z pewnością nie na maminsynka

też mi się podoba coś takiego sukienka bez ramiączek niewygodna i strasznie denerwująca. miałam taką na weselu i co chwilę się poprawiałam.. na studniówce sobie nie wyobrażam poprawiać sukienki, tym bardziej przy polonezie umiem przygodę ze szpilkami zaczęłam od mojego bierzmowania, od tamtego czasu co niedzielę śmigałam na szpilkach całe dnie, zarówno w zwykłych pantofelkach, jak i botkach tańczyć też tańczyłam, na weselu u wujka ale na wszelki wypadek wezmę ze sobą buty na zmianę, bo wątpię żebym wytrwała całą noc na wysokich obcasach
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 19:33   #684
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Meeow - ja ze swoim Tż też jestem ok. 2 lat. Ponad, ale My to jeszcze dzieciaczki jesteśmy, a przynajmniej ja Choć nie ukruwam, że chciałabym, tak jak Ty, aby lat było jak najwięcej.

Souv - bardzo ładne prezenty i kok!


Upominki, które także dostałam przeszły moje oczekiwania
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 19:35   #685
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Upominki, które także dostałam przeszły moje oczekiwania
No, chwalic sie dziewczeta
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 19:45   #686
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
No, chwalic sie dziewczeta
Od Tż dostałam białe słuchawki Sony i szczoteczkę elektryczną, w domu książkę, bluzkę, szampon Gliss Kura (kolejna miłość), pomadkę, zestaw do szkicowania ze szkicownikiem w drewnianej jakby szkatułce i od babci i dziadka ich własny, z czasów młodości wielki zestaw ołówków, węgli, piór, stalówek itd. ze sztalugą. Jestem w niej zakochana...
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 20:08   #687
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Od Tż dostałam białe słuchawki Sony i szczoteczkę elektryczną, w domu książkę, bluzkę, szampon Gliss Kura (kolejna miłość), pomadkę, zestaw do szkicowania ze szkicownikiem w drewnianej jakby szkatułce i od babci i dziadka ich własny, z czasów młodości wielki zestaw ołówków, węgli, piór, stalówek itd. ze sztalugą. Jestem w niej zakochana...
Swietne prezenty, zazdroszcze Wam, ze tak sie potraficie z nich cieszyc!
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 20:16   #688
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Wrzucam moje świąteczne pazurki. Czeka mnie ciężka praca nad nimi i skórkami.

A z prezentów to toster i zestaw kremów Olay. A od TŻ prezent dostanę dopiero po 28.12 bo ustaliliśmy, że wtedy sobie damy (wracamy do miejsca gdzie mieszkamy) mimo, ze przyjeżdża jutro do mnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF4410.jpg (69,4 KB, 60 załadowań)
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 20:19   #689
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
[/COLOR]

Swietne prezenty, zazdroszcze Wam, ze tak sie potraficie z nich cieszyc!
Jestem chyba jedną z młodszych osóbek na wątku, może kiedy będę coraz starsza już tak prezenty nie będą mnie cieszyły, nie wiem. Teraz największą radość dają mi prezenty zeobione samoręcznie bądź właśnie takie, które wędrują gdzieś między pokoleniami i mają wartość sentymentalną. Choć nie oznacza to, że inne mnie nie cieszą
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 20:31   #690
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
pocieszyłaś mnie

nie śmiejcie się ze mnie
piękne kolory Można by wprowadzić jeszcze cień np granat w załamanie ale jak na początek super


ja już po wigilii. nie było tak źle
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.