Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-04, 21:31   #1231
~Carmen_~
Raczkowanie
 
Avatar ~Carmen_~
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny i Chłopaku można się do Was dołączyć? podczytuje tutejszy wątek od jakiegoś czasu. Dzielnie przebrnelam przez wszystkie poprzednie części... Miałam lekturę na długie wieczoryWczoraj byłam w maku w poszukiwaniu idealnego korektora przy okazji poprosiłam o makijaż Macowa panią i przepadlam oprócz korektora wzięłam jeszcze podklad i cień... I teraz chce wiecej! Zachcialo mi się fluidline, pędzla 209 do niego, rozu harmony i pędzla 168 po co ja tam wchodzilam
~Carmen_~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 05:36   #1232
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny, czy ktoras z Was używała najnowszego podkladu MACA, mam na myśli pozycje - ImageUploadedByWizaz Forum1365132883.285786.jpg ? Jakies konkrety, w porównaniu do pozostałych produktów do twarzy tej firmy ;-)?




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 10:14   #1233
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez ~Carmen_~ Pokaż wiadomość
Dziewczyny i Chłopaku można się do Was dołączyć? podczytuje tutejszy wątek od jakiegoś czasu. Dzielnie przebrnelam przez wszystkie poprzednie części... Miałam lekturę na długie wieczoryWczoraj byłam w maku w poszukiwaniu idealnego korektora przy okazji poprosiłam o makijaż Macowa panią i przepadlam oprócz korektora wzięłam jeszcze podklad i cień... I teraz chce wiecej! Zachcialo mi się fluidline, pędzla 209 do niego, rozu harmony i pędzla 168 po co ja tam wchodzilam

Jak ktoś zaczyna przygodę z MACiem, to tak szybko jej nie kończy , albo wcale .
Do fluidline'a bardziej polecam pędzel 210 lub 211 lub 266 (ten przyda sie także do brwi). Z tych wszystkich najmniej używałam 209, a później poleciał do siostry.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 14:24   #1234
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Jak ktoś zaczyna przygodę z MACiem, to tak szybko jej nie kończy , albo wcale .
Do fluidline'a bardziej polecam pędzel 210 lub 211 lub 266 (ten przyda sie także do brwi). Z tych wszystkich najmniej używałam 209, a później poleciał do siostry.
niestety MAC uzależnia
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 15:25   #1235
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Jak ktoś zaczyna przygodę z MACiem, to tak szybko jej nie kończy , albo wcale .
Ja bym powiedziała, że jak już się zacznie to potem jest tylko gorzej


Ja w MACu siedzę stosunkowo krótko w porównaniu do Was, ale jakbym miała wybrać swoje 3 ulubione produkty ze stałej oferty to byłyby to cienie (szczególnie wykończenia Satin, Veluxe Pearl i Frost), róże (Satin i Sheertone Shimmer) i Fluidline'y.
Jak chodzi o konkretne odcienie to żyć nie mogę bez Paradisco i Nylon z cieni (jedyne dwa w których mam jakieś większe wgłębienia ) oraz Peachy Keen z róży. A z limitek to Stunner , Ronnie Red i szminka Mattene Delectable.

Ostatnio robiłam porządki w paletkach z cieniami, zmieniłam kompletnie organizację w nich i wyszło mi, że mam całą paletę fioletów i w zasadzie neutrale też całe wypełnione - muszę teraz zacząć kupować jakieś inne kolory, bo ile można w kółko to samo...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 16:25   #1236
ewels19
Raczkowanie
 
Avatar ewels19
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Moje 3 ulubione produkty:
1.Korektor pro longwear
2. Puder transparentny Prep + Prime
3. Blacktrack fluidline

Kocham je!

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ktoras z Was używała najnowszego podkladu MACA, mam na myśli pozycje - Załącznik 5193522 ? Jakies konkrety, w porównaniu do pozostałych produktów do twarzy tej firmy ;-)?




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Ja dostałam próbkę więc miałam go trzy razy na twarzy wrażenia jak dla mnie pozytywne ale zależy czego oczekujesz. Jest bardzo lekki i praktycznie niewidoczny na twarzy czyli dla osoby, która chce minimalnego krycia i naturalnego wyglądu będzie w sam raz tylko kolory są dziwne bo ja miałam NC20 i był strasznie żółty..jednak po rozprowadzeniu wtapia się w skórę tak, że go nie widać i nie wiem jak z trwałością u innych ale u mnie długo nie wytrzymał
ewels19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 17:22   #1237
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez ewels19 Pokaż wiadomość
Moje 3 ulubione produkty:
1.Korektor pro longwear
2. Puder transparentny Prep + Prime
3. Blacktrack fluidline

Kocham je!

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------




Ja dostałam próbkę więc miałam go trzy razy na twarzy wrażenia jak dla mnie pozytywne ale zależy czego oczekujesz. Jest bardzo lekki i praktycznie niewidoczny na twarzy czyli dla osoby, która chce minimalnego krycia i naturalnego wyglądu będzie w sam raz tylko kolory są dziwne bo ja miałam NC20 i był strasznie żółty..jednak po rozprowadzeniu wtapia się w skórę tak, że go nie widać i nie wiem jak z trwałością u innych ale u mnie długo nie wytrzymał
Szczerze mówiac szukam czegoś teraz na wiosnę, ponieważ wlasnie kończy mi sie mój StudioFix, a wiem, ze będzie za ciężki na upały i wilgotność, która panuje w moim miejscu zamieszkania. ja próbowałam go na dłoni i widziałam, ze kolory ma jakies dziwne...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-05, 17:53   #1238
_jagodzianka_
Raczkowanie
 
Avatar _jagodzianka_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 272
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

ponawiam prośbę o zakup pomandki Hue, okażcie serce
_jagodzianka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 20:14   #1239
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

W USa kolekcja In Extra Dimension już w sprzedaży

KLIK

Ma któraś znajomości w USA żeby nadać przesyłkę do PL?
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW


Edytowane przez zochawks
Czas edycji: 2013-04-05 o 20:16
zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 20:59   #1240
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Z przykrością muszę stwierdzić, że MACowe cienie są dla mnie do Chciałam je pokochać za kolory, ale tak beznadziejnie na moich oczach zachowuje się chyba tylko jakieś dziadostwo typu paletka z bazaru, którą bawiłam się jako dziecko

Cienie bledną, paskudnie zbijają się w załamaniach powieki i spływają.
Jak dziś zobaczyłam się na szkoleniu z pracy (na którym miał obowiązywać nienaganny wygląd), po trzech godz od nałożenia, to miałam ochotę wrzasnąć w lusterko, jak mogłam wydać tyle kasy na tyle tych cieni. Wyglądało to strasznie. Nie dają rady, choć nie mam wymagających powiek. Baza to nie rozwiązanie, bo z bazą może trzymać się wszystko. Po dobrych cieniach oczekuję ładnego wyglądu bez żadnych wspomagaczy i to daje mi Dior, czy choćby Inglot.

Także cienia już pewnie żadnego nie kupię, zaoszczędzę na inne dobra, typu świetne róże, rozświetlacze itd.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 21:05   #1241
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
W USa kolekcja In Extra Dimension już w sprzedaży

KLIK

Ma któraś znajomości w USA żeby nadać przesyłkę do PL?
Mieszkam w USA, ale nie zajmuje sie wysyłaniem paczek. Jednak tu raczej mozna zamówić kosmetyki MACA i ńie tylko do Polski - http://www1.macys.com/shop/beauty-pe...78&edge=hybrid - to najbardziej znany sklep stacjonarny w USA, prowadzi tez ogromny sklep online ;-)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-05, 21:16   #1242
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Mieszkam w USA, ale nie zajmuje sie wysyłaniem paczek. Jednak tu raczej mozna zamówić kosmetyki MACA i ńie tylko do Polski - http://www1.macys.com/shop/beauty-pe...78&edge=hybrid - to najbardziej znany sklep stacjonarny w USA, prowadzi tez ogromny sklep online ;-)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Do PL MACa nie wysyłają a z resztą wybór bardzo ubogi.odp

Oczywiście dziękuję za
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW


Edytowane przez zochawks
Czas edycji: 2013-04-05 o 21:19
zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 21:21   #1243
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Kosmetyki M.A.C. cz.7

Szkoda, ja chodzę tylko do MACA w Macys, maja ogromne stanowiska, pewnie sklep internetowy jest inaczej zaopatrzony


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 21:45   #1244
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Szkoda, ja chodzę tylko do MACA w Macys, maja ogromne stanowiska, pewnie sklep internetowy jest inaczej zaopatrzony


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Orienujesz się jaki jest koszt wysyłki listem do PL. Na ebayu sprzedawcy wysyłają usps za ok 9-13$ ale nie wiem czy to realny koszt czy zaniżony/zawyżony?
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 21:58   #1245
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ktoras z Was używała najnowszego podkladu MACA, mam na myśli pozycje - Załącznik 5193522 ? Jakies konkrety, w porównaniu do pozostałych produktów do twarzy tej firmy ;-)?
.
Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Szczerze mówiac szukam czegoś teraz na wiosnę, ponieważ wlasnie kończy mi sie mój StudioFix, a wiem, ze będzie za ciężki na upały i wilgotność, która panuje w moim miejscu zamieszkania. ja próbowałam go na dłoni i widziałam, ze kolory ma jakies dziwne...
mam mineralize, i muszę przyznać, że jest poważnym zagrożeniem dla mojego dotychczas ulubionego Studio fixa. Moje spostrzeżenia po kilku tygodniach stosowania? Kryje słabiej niż Studio Fix, ale dwie warstwy zakrywają co trzeba. trzy już nie bardzo da się nałożyć bo niezależnie od kremu użytego pod spód - rolowały się (za dużo wcierania). Nakładam podkład palcami, bo tak wolę, więc nie powiem Ci jak się sprawuje przy nakładaniu pędzlem albo gąbką... trzyma się ładnie, choć to podkład dość naturalnie wyglądający, ma delikatne drobinki, których na skórze nie widać, ale dają ogólny "miękki" efekt na twarzy. Może wymagać przypudrowania po jakimś czasie, u mnie generalnie wytrzymuje od rana do przyjścia z pracy a potem jak już siedzę w domu to w zasadzie nie zwracam za bardzo uwagi Co jeszcze... odcień NC15 jest nieznacznie ciemniejszy niż jego odpowiednik w serii Studio Fix. Daje zupelnie inny efekt, ale bardzo mi odpowiada w tym okresie, mam wrażenie, że rzeczywiście jakoś odżywia cerę, nawilża to może za dużo powiedziane. Nie waży się, nie spływa. Coś jeszcze o czym nie wspomniałam a co Cię interesuje?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 22:42   #1246
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Orienujesz się jaki jest koszt wysyłki listem do PL. Na ebayu sprzedawcy wysyłają usps za ok 9-13$ ale nie wiem czy to realny koszt czy zaniżony/zawyżony?
To wszystko zależy od rodzaju przesyłki. To normalna cena z tego co wiem. Pewnie druga lotnicza. Bo morska taniej i długo.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mam mineralize, i muszę przyznać, że jest poważnym zagrożeniem dla mojego dotychczas ulubionego Studio fixa. Moje spostrzeżenia po kilku tygodniach stosowania? Kryje słabiej niż Studio Fix, ale dwie warstwy zakrywają co trzeba. trzy już nie bardzo da się nałożyć bo niezależnie od kremu użytego pod spód - rolowały się (za dużo wcierania). Nakładam podkład palcami, bo tak wolę, więc nie powiem Ci jak się sprawuje przy nakładaniu pędzlem albo gąbką... trzyma się ładnie, choć to podkład dość naturalnie wyglądający, ma delikatne drobinki, których na skórze nie widać, ale dają ogólny "miękki" efekt na twarzy. Może wymagać przypudrowania po jakimś czasie, u mnie generalnie wytrzymuje od rana do przyjścia z pracy a potem jak już siedzę w domu to w zasadzie nie zwracam za bardzo uwagi Co jeszcze... odcień NC15 jest nieznacznie ciemniejszy niż jego odpowiednik w serii Studio Fix. Daje zupelnie inny efekt, ale bardzo mi odpowiada w tym okresie, mam wrażenie, że rzeczywiście jakoś odżywia cerę, nawilża to może za dużo powiedziane. Nie waży się, nie spływa. Coś jeszcze o czym nie wspomniałam a co Cię interesuje?
Dzięki za recenzje! Chyba spróbuje ;-) chociciaz cały czas zastanawiam sie za mocno chwalonym podkladzie YSL....


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 22:45   #1247
~Carmen_~
Raczkowanie
 
Avatar ~Carmen_~
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziękuje za cieplutkie przyjęcie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Jak ktoś zaczyna przygodę z MACiem, to tak szybko jej nie kończy , albo wcale .
Do fluidline'a bardziej polecam pędzel 210 lub 211 lub 266 (ten przyda sie także do brwi). Z tych wszystkich najmniej używałam 209, a później poleciał do siostry.
Cytat:
Napisane przez ElkaMakeUp Pokaż wiadomość
niestety MAC uzależnia
Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ja bym powiedziała, że jak już się zacznie to potem jest tylko gorzej
przecież trzeba mieć jakieś hobby, w końcu mamy tylko jedno życie

Olu dziękuje za radę względem pedzelkow, w czwartek obejrze sobie je z bliska. Najbardziej spodobał mi się 211 myśle ze nim bym sobie kuku nie zrobię (totalne beztalecie jestem do malowania kresek) choć 266 tak jak mówisz może być tez do brwi takie dwa w jednym i w ten sposób za zaoszczędzone pieniążki moznaby było kupić hormony
Dziś do pracy nalozylam mój nowonabyty studio Fix i Pro Longwear Concealer wyglądało miodzio bez robienia jakichkolwiek poprawek bite 12 godzin, nawet nie musiałam popołudniu pudrowac... Jestem zachwycona

Edytowane przez ~Carmen_~
Czas edycji: 2013-04-05 o 22:47
~Carmen_~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 12:33   #1248
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
przecież trzeba mieć jakieś hobby, w końcu mamy tylko jedno życie

Dziś do pracy nalozylam mój nowonabyty studio Fix i Pro Longwear Concealer wyglądało miodzio bez robienia jakichkolwiek poprawek bite 12 godzin, nawet nie musiałam popołudniu pudrowac... Jestem zachwycona
trzeba trzeba kupowanie MAC-a i malowanie to świetne hobby

A jeśli chodzi o podkłady to efekt murowany
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 17:16   #1249
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Witam! Testowałyście może serię Extra Dimension? Szykuję się na zakup ale niestety w ciemno (koleżanka będzie za granicą i ma możliwość coś kupić taniej). Chodzi mi o konkretnie blush i skinfinish:

http://www.maccosmetics.com/product/...ush/index.tmpl

http://www.maccosmetics.com/product/...ish/index.tmpl

Jakiego efektu można się spodziewać? Jakieś swatche? Dajcie znać
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 10:32   #1250
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

dziewczyny jakie paintpoty są dostępne w kolekcji permanentnej w macu. chciałabym wypróbować jakiś, ale jak patrzę na różne strony, fora czy blogi to wiele jest z kolekcji limitowanej. niestety nie mam u siebie w mieście maca wiec musze prosić koleżankę o pomoc i wskazać konkretny kolor. jakie są teraz ceny, bo oni tam czesto mają podwyżki.
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 11:52   #1251
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

BB macowy w kremie jest idealny do noszenia zamiast podkłądu, wystarczy tylko korektor, puder, roz/bronzer i fertig! Jak dla mnie rewelacja, nawet nie wiem, czy nie jest lepszy od tego BB we fluidzie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 15:01   #1252
amelia190
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Pigmenty- cienie mac

Witam serdecznie, zakładam nowy wątek, ponieważ nie znalazłam odpowiedzi we wcześniejszych rozmowach.

http://allegro.pl/wyprzedaz-pigmenty...134190405.html

Czy to jest warte zaufania, czy warto kupić takie cienie ? Proszę o pomoc!
amelia190 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 15:42   #1253
arrachne
Zadomowienie
 
Avatar arrachne
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 363
Dot.: Pigmenty- cienie mac

Mac za 1,49? Jasne
__________________
Trust me I' ll be a doctor
WUM - lekarski - rok 2.




arrachne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 18:38   #1254
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Witam! Testowałyście może serię Extra Dimension? Szykuję się na zakup ale niestety w ciemno (koleżanka będzie za granicą i ma możliwość coś kupić taniej). Chodzi mi o konkretnie blush i skinfinish:

http://www.maccosmetics.com/product/...ush/index.tmpl

http://www.maccosmetics.com/product/...ish/index.tmpl

Jakiego efektu można się spodziewać? Jakieś swatche? Dajcie znać
Swatchy w necie sporo, a na Temptalii już nawet ta nowa kolekcja praktycznie w całości pokazana, więc jest gdzie pooglądać i zorientować się jaki efekt dają. Poza tym w wizażowym wątku swatchowym też trochę zdjęć było produktów z tej serii.
Generalnie efektu, jakiego można się spodziewać, to metaliczna tafla.

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
dziewczyny jakie paintpoty są dostępne w kolekcji permanentnej w macu. chciałabym wypróbować jakiś, ale jak patrzę na różne strony, fora czy blogi to wiele jest z kolekcji limitowanej. niestety nie mam u siebie w mieście maca wiec musze prosić koleżankę o pomoc i wskazać konkretny kolor. jakie są teraz ceny, bo oni tam czesto mają podwyżki.
Trzeba zaglądnąć na stronę MAC. Trudno wymieniać, bo jest tego sporo. Poza tym sporo tych, które dotąd były limitowane, weszły właśnie do stałej kolekcji. Ze swej strony polecam Painterly, który nada się jako baza pod cienie i dla wyrównania kolorytu powieki, no i Let's Skate.
Cena to 80 lub 84 zł. Wczoraj brałam parę rzeczy, cen dokładnie nie sprawdzałam, na paragonie nazw nie ma, brałam m.in. błyszczyk i paint pota Let's Skate, i któraś z podanych wyżej cen dotyczy właśnie tego ostatniego.


Wczoraj postanowiłam sobie jeszcze dokupić z Archiego róż Prom Princess i błyszczyk Mall Madness i z obydwu tych rzeczy bardzo się cieszę .
Widziałam już stand z kolekcją produktów do brwi i nowe Paint Poty. Drapnęłam Let's Skate, koleżanka też i na razie tego koloru we Wrocku już nie ma . Generalnie jednak te odcienie wchodzą do stałej, więc nie ma strachu .
Pytałam o tusz "literkowy" - nadal nie ma i nie wiadomo kiedy będzie . Ponoć mają zmieniać opakowanie, bo w tym dotychczasowym pęka w miejscu zakręcania ta część, w której osadzona jest szczoteczka. Widziałam na własne oczy .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 19:13   #1255
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pytałam o tusz "literkowy" - nadal nie ma i nie wiadomo kiedy będzie . Ponoć mają zmieniać opakowanie, bo w tym dotychczasowym pęka w miejscu zakręcania ta część, w której osadzona jest szczoteczka. Widziałam na własne oczy .
Zgadza się, mi pare dni temu też strzeliła zakrętka Na szczęscie tusz się dalej zamyka dosyć dobrze.

A nie wiesz, czy były jeszcze dostępne pudry z serduszkami Veroniki?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 21:13   #1256
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zgadza się, mi pare dni temu też strzeliła zakrętka Na szczęscie tusz się dalej zamyka dosyć dobrze.

A nie wiesz, czy były jeszcze dostępne pudry z serduszkami Veroniki?
W ogóle ich nie widziałam
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 07:57   #1257
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zgadza się, mi pare dni temu też strzeliła zakrętka Na szczęscie tusz się dalej zamyka dosyć dobrze.

A nie wiesz, czy były jeszcze dostępne pudry z serduszkami Veroniki?
We Wroc podobno w ogóle ich nie było - pytałam niemalże co dziennie a dwa razy w tyg sprawdzałam naocznie i pusto
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 08:56   #1258
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
W ogóle ich nie widziałam
Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
We Wroc podobno w ogóle ich nie było - pytałam niemalże co dziennie a dwa razy w tyg sprawdzałam naocznie i pusto
Czyli do niektórych maców, w ogóle nie doszły. Flatter Me z kolei ponoć w pl w ogóle nie bylo. Nie rozumiem takiej polityki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 10:10   #1259
Nieziemska Izis
Raczkowanie
 
Avatar Nieziemska Izis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 191
GG do Nieziemska Izis Send a message via Skype™ to Nieziemska Izis
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Czy w M.A.C. są dostępne jakieś pędzle do różu?
Mam z tej firmy kilka kosmetyków i planuję dokupić róż do policzków oraz ewentualnie pędzelek, jeśli dobre cenowo i jakościowo jakieś mają.
__________________
64 kg 14.11.2012
58,2 kg 27.04.2013
56 kg ?
wzrost 168 cm
Nieziemska Izis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 10:26   #1260
~Carmen_~
Raczkowanie
 
Avatar ~Carmen_~
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Pewnie, ze maja pedzle do rozu i to bardzo dobre ja wlasnie planuje zakup pedzla 168 tutaj masz recenzje https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...brush-168.html
~Carmen_~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.