10-latka w prawie nastolatka - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-16, 13:22   #61
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

dokladnie w moim wieku dzieci dostawaly komorkiw wieku 12 lat moi rodzice ogole ich nie mieli a dzis dzieciaki w zerowce maja najlepsze komorki ;/ eh..
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 13:33   #62
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

Oj, czasy sie zmieniaja. To chyba normalne.
Nasez babki w wieku 10 lat nie wiedzialy, co to telewizor .
I na codzien chodzily w spodniach, bo wtedy kobiecie spodni nie wypadalo nosic.
Wiec nie wiem, co Was tak bulwersuje, np. z tymi komorkami.
Za 2 pokoleni bedzie to calkowicie normalne.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2008-03-16 o 14:03 Powód: literówka
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 13:34   #63
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

Znam dziewczynę, która maluje się od 4 klasy podstawówki. Dodam, że nie był to makijaż lekki, ale bardzo mocny i przesadzony z dużą ilością ciemnego cienia na powiekach.
Kosmetyków do pielęgnacji cery zaczęłam używać od 12 roku życia. Na początku używałam delikatnych toników dla młodej cery i kremu dla dzieci i niemowląt Ziajka. Potem trochę przedobrzyłam i kupowałam dosyć silne kosmetyki do cery tłustej...
Makijaż zdecydowanie Ci odradzam! Ciesz się gładką buźką, po co niszczyć ją kolorówką.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 13:43   #64
SmuteK
Raczkowanie
 
Avatar SmuteK
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Uć
Wiadomości: 79
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Oj, czasy sie zmieniaja. To chyba normalne.
Nasez babki w wieku 10 lat nie wiedzialy, co to telewizor .
I na codzien chodzily w spodniach, bo wtedy kobiecie spodni nie wypadalo nosic.
Wiec nie wiem, co Was tak bulwersuje, np. z tymi kororkami.
Za 2 pokoleni bedzie to calkowicie normalne.
Masz rację! Tak było, jest i będzie. Często z moim TŻ rozmawiam na temat stylu bardzo młodych dziewczyn, które ubierają się oraz malują dużo bardziej wyzywająco i odważnie, niż ja w ich wieku.
On twierdzi, że to normalne i ja również walczyłam o coś, co dla mojej mamy wydawało się być "za poważne jak dla mnie", z drugiej strony... Częściej spotyka się przesadę, niż zwyczajne dorastanie
__________________
A jeśli serce jest tylko mięśniem, cóż po urodzie wszechrzeczy.

Maria Pawlikowska - Jasnorzewska
SmuteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 13:44   #65
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Znam dziewczynę, która maluje się od 4 klasy podstawówki. Dodam, że nie był to makijaż lekki, ale bardzo mocny i przesadzony z dużą ilością ciemnego cienia na powiekach.
Kosmetyków do pielęgnacji cery zaczęłam używać od 12 roku życia. Na początku używałam delikatnych toników dla młodej cery i kremu dla dzieci i niemowląt Ziajka. Potem trochę przedobrzyłam i kupowałam dosyć silne kosmetyki do cery tłustej...
Makijaż zdecydowanie Ci odradzam! Ciesz się gładką buźką, po co niszczyć ją kolorówką.
To chyba samo sedno sprawy i wyważony ,racjonalny głos w tej dyskusji.Przecież nie chodzi o to co mieli albo czego nie mieli nasi rodzice czy dziadkowie, ale o zdrowe podejście.10 lat to jeszcze nie czas na używanie kolorówki
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 14:10   #66
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

To źle, że dzieci tak szybko chca wkraczać w dorosłe zycie. Niepodoba mi się natomiast takie szufladkowanie młodych osób, tzn. mówienie, że oni wszyscy są głupi, postrzeleni, niepoważni. A przecież samemu się kiedyś było dzieckiem. Nie każdy 10 latek "pIsHe pOkEmOnaMi" i chce naśladować wyuzdane małolaty z Blog27. W życiu tak młodej osoby głównymi zajęciami oprócz szkoły powinny jeszcze być zabawy, bycie aktywnym latając za piłką, to dopiero wychodzi na zdrowie ; -)

Co do kosmetyków to zgadzam się z większością - bezbarwna pomadka ochronna całkowicie wystarczy. Z naczynkami trzeba isc do dermatologa, pamiętam że sama jak bylam mała miałam z tym problem i uzywalam jakiejś ziołowej, tłustej maści której już nazwy nie pamiętam. Twarz najlepiej tylko nawilżać odpowiednim kremem, gdyż autorka tematu nie wspomniała o żadnych innych problemach skórnych.
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 14:43   #67
kasieńka_hyhy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

hm, uważam, że na malowanie będziesz mieć jeszcze czas, nie ma sensu na siłę się postarzać
ale oczywiście możesz używać toników, kremów itd. oraz bezbarwnych pomadek, ale pamiętaj, że wszystko powinno być adekwatne do Twojego wieku..
kasieńka_hyhy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 16:19   #68
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Oj, czasy sie zmieniaja. To chyba normalne.
Nasez babki w wieku 10 lat nie wiedzialy, co to telewizor .
I na codzien chodzily w spodniach, bo wtedy kobiecie spodni nie wypadalo nosic.
Wiec nie wiem, co Was tak bulwersuje, np. z tymi komorkami.
Za 2 pokoleni bedzie to calkowicie normalne.
Po pierwsze to o komórce wspomniała tu tylko jedna osoba, więc nie wiem skąd liczba mnoga w Twojej wypowiedzi. A po drugie nie mówimy tutaj o korzystaniu ze zdobyczy techniki, tylko o zmianie w mentalności, przedwczesnym dążeniu do dorosłości i korzystania z jej "atrybutów" przez coraz młodsze dzieci. Wybacz, ale dziesięcioletnie dziecko w makijażu w naszej kulturze raczej nie jest wciąż jeszcze normalnym "zjawiskiem" i wynika moim zdaniem z zaniedbań wychowawczych. Jeżeli jednak przyjąć, że jest to zjawisko normalne, tak jak normalne są zmiany i "postęp" na przestrzeni dziesięcioleci, to czy to oznacza, że za kilka dekad będą się malować przedszkolaki?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 16:31   #69
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Po pierwsze to o komórce wspomniała tu tylko jedna osoba, więc nie wiem skąd liczba mnoga w Twojej wypowiedzi. A po drugie nie mówimy tutaj o korzystaniu ze zdobyczy techniki, tylko o zmianie w mentalności, przedwczesnym dążeniu do dorosłości i korzystania z jej "atrybutów" przez coraz młodsze dzieci. Wybacz, ale dziesięcioletnie dziecko w makijażu w naszej kulturze raczej nie jest wciąż jeszcze normalnym "zjawiskiem" i wynika moim zdaniem z zaniedbań wychowawczych. Jeżeli jednak przyjąć, że jest to zjawisko normalne, tak jak normalne są zmiany i "postęp" na przestrzeni dziesięcioleci, to czy to oznacza, że za kilka dekad będą się malować przedszkolaki?
Po pierwsze, tu moze i jedna osoba, ale czesto na Wiazu sie z tym spotykam. A moja wypowiedz byla skierowana tylko ku "zdobyczom techniki", a nie malowaniu sie. A co do malowania sie przez 10-latki, to sie wczesniej wypowiadalam i nie zamierzam sie powtarzac.

A gdzie ja napisalam, ze 10-latka w makijazu to norma i ze dzieci w tym wieku powinny sie malowac?

Dla mnie EOT, bo zaraz zeobi sie wielgachny OT.

A co do malowania, to sie powtorze.
Dzieci nie powinny sie malowac, a jezeli maja jakies problemy skorne, to lepiej isc do dobrego dermatologa i wyleczyc, niz probowac "po swojemu", bo mozna sobie bardziej zaszkodzic niz pomoc.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 16:41   #70
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Po pierwsze, tu moze i jedna osoba, ale czesto na Wiazu sie z tym spotykam. A moja wypowiedz byla skierowana tylko ku "zdobyczom techniki", a nie malowaniu sie. A co do malowania sie przez 10-latki, to sie wczesniej wypowiadalam i nie zamierzam sie powtarzac.

A gdzie ja napisalam, ze 10-latka w makijazu to norma i ze dzieci w tym wieku powinny sie malowac?
Cóż, wydawało mi się, że apelujesz w swojej wypowiedzi o większe zrozumienie jeżeli chodzi o przemiany w obyczajowości, stąd np. podałaś przykład o babciach, które kiedyś nie chodziły w spodniach Chyba, że chodzenie w spodniach to też zdobycz techniki. A gdzie na forum tak się potępia używanie przez dzieci telefonów komórkowych? Bo się nie natknęłam, a chętnie poczytam...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 16:46   #71
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Cóż, wydawało mi się, że apelujesz w swojej wypowiedzi o większe zrozumienie jeżeli chodzi o przemiany w obyczajowości, stąd np. podałaś przykład o babciach, które kiedyś nie chodziły w spodniach Chyba, że chodzenie w spodniach to też zdobycz techniki. A gdzie na forum tak się potępia używanie przez dzieci telefonów komórkowych? Bo się nie natknęłam, a chętnie poczytam...
Czesto sie przewija temat 10-12 latek z telefonami, ba nawet przedszkolakow, czy kupowaniu dziecku tela na komunie, w tematach o prezentach, czy w takich OT jak ten.

Z babcia i spodniami to byl przyklad. A spodnie traktuje tak, w tym kontekscie jako zdobycz techniki, poniekad. Wyobraz sobie, ze masz na codzien w spodnicy latac, czy cieplo, czy zimno, czy deszcz, czy snieg, czy 30 stopni w cieniu. "Przyrzad", ze tak powiem bardzo potrzebny i ulatwiajacy zycie, tak jak i telefon. A kosmetyki? Potrzebne az tak bardzo, czy dzieki nim jest nam latwiej w jakikolwiek sposob? Wydaje mi sie, ze nie... A juz na pewno, nie 10-latkom, bo raczej śmiesza wymalowane 10-latki, niz mialy by miec z tego jakiekolwiek korzysci .

A co do zarzutu, ze namawiam do "wiekszego zrozumienia", to jakbys przeczytala moje wczesniejsze wypowiedzi, wiedzialabys, ze zaprzeczam sama sobie. Najpierw piszac, ze 10-latka nie powinna sie malowac, a pozniej, ze nie powinnismy an to zwracac uwagi. Moja wypowiedz tyczyla sie telefonow komorkowych. Coz, takie tlumaczenie, ze my w ich wieku nie mielismy telefonow, to i oni nie powienni miec...coz, temat rzeka, ale nasze matki w naszym wieku tez nie mialy, to znaczy, ze mamy wyrzucic swoje komorki?

Teraz to juz naprawde EOT, z mej strony. Sama nie lubie czytac watkow nie na temat.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 16:51   #72
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
A spodnie traktuje tak, w tym kontekscie jako zdobycz techniki, poniekad. Wyobraz sobie, ze masz na codzien w spodnicy latac, czy cieplo, czy zimno, czy deszcz, czy snieg, czy 30 stopni w cieniu. "Przyrzad", ze tak powiem bardzo potrzebny i ulatwiajacy zycie, tak jak i telefon.
Acha
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 16:59   #73
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

Jeśli chodzi o telefony komórkowe.. tak dzieci często nie umią kozystać z nich z głową. Chodzą po ulicy z muzą na ful z komóry, piszą głupie smsy... Ale na miejscu matki w sytuacji samodzielnego wyjazdu gdzieś dziecka, np. kolonia to bym wolała dać mu jakąś komórkę, niekoniecznie z dodatnim saldem, tak żebym mogła zadzwonić do niego.
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 17:03   #74
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

Cytat:
Napisane przez Behemoth666 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o telefony komórkowe.. tak dzieci często nie umią kozystać z nich z głową. Chodzą po ulicy z muzą na ful z komóry, piszą głupie smsy... Ale na miejscu matki w sytuacji samodzielnego wyjazdu gdzieś dziecka, np. kolonia to bym wolała dać mu jakąś komórkę, niekoniecznie z dodatnim saldem, tak żebym mogła zadzwonić do niego.
Ja też
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 17:20   #75
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

hm..wydlug mnie niektorzy ludzie sa tez zazdrosni(nie mowie o wizazu;p) bo wychowali sie kilkanascie lat temu i nie mieli wielu rzeczy takich jak dzis no i teraz jak widza czy slysza jakie mozliwoscia maja male dzieci to im strasnie zazdoszca ze nie mogly sie teraz urodzic ;( a teraz takie dzieci niczego docenic nie potrafia jak np. 10 lat temu bylo sie malym i sie dostalo lalke to byla wielka radosc a teraz takie dziecko sie obsypie prezentami a one nadal niezadowolone ;/ ech..ja mam 15 i moze nci nie mam do gadania ale jak porownuje siebie z przed kilku lat a siostre teraz to strasznie jej zazdroszcze bo np. ona ma caly czs ajkeis nowe ciuchy, ja nosilam uzywane po jakis kuzynkach czy cos bo a mama tylko pracowaal a tato mnei wychowywal moja sisotra ma teraz duzo lepiej i jak jej to mowie to ona; ale wtedy byly inne czasy ;/
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 17:37   #76
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

A może niektórzy z tych co wychowywali się kilkanaście lat temu cieszą się, że mogli mieć fajne, beztroskie, niewinne dzieciństwo i ich główymi problemami w tym wieku było to, że "Kryśka jest gupia", a nie to, że nie mają co na siebie włożyć albo, że skończył się błyszczyk do ust i "jak ja się teraz pokażę".
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 17:45   #77
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A może niektórzy z tych co wychowywali się kilkanaście lat temu cieszą się, że mogli mieć fajne, beztroskie, niewinne dzieciństwo i ich główymi problemami w tym wieku było to, że "Kryśka jest gupia", a nie to, że nie mają co na siebie włożyć albo, że skończył się błyszczyk do ust i "jak ja się teraz pokażę".
racja ja w wieku gdzies tak do 9 lat po potem sie zaczelo to wszystko malwoanie itede to latalam z chlopakami po drzewach kapalam sie pamietam w samych majtakach z kuzynami brudna przychodizlam wieczorem do domu ech..;p
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 18:46   #78
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

tez mi sie wydaje ze jakis mazidelek wogole nie potrzebujesz pomadka ochronna no klopotow z cera nie masz
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 18:50   #79
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

Poza tym 10 latka nie interesowala by sie czyms takim jak makijaz. Mi w jej wieku nawet do glowy cos takiego nie przyszlo. W takim wieku nie zwraca sie raczej uwagi na sprawy kosmetyczne. Mysle ze to prowokacja.
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 19:04   #80
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Poza tym 10 latka nie interesowala by sie czyms takim jak makijaz. Mi w jej wieku nawet do glowy cos takiego nie przyszlo. W takim wieku nie zwraca sie raczej uwagi na sprawy kosmetyczne. Mysle ze to prowokacja.
czyżby? Moja siostrzenica ma lat 8 i bardzo interesuje się makijażem-oczywiście nie maluje się ale lubi wszelkie błyszczydła itp. Nie widzę w tym nic złego dopóki nie nakłada sobie na twarz tony kosmetyków i nie wychodzi w tym do ludzi. Delikatny nawilżający błyszczyk czy pomadka ochronna w tym wieku to dobry kosmetyk
Jedne z nas były chłopczycami, drugie uwielbiały przebieranki i kosmetyki, trzecie z kolei miały jeszcze inne zainteresowania.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 19:18   #81
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

Ja też się bawiłam w tym wieku (może minimalnie starszym) w różne przebieranki i tym podobne zabawy w dorosłość, a makijaż robiłyśmy sobie czasem z koleżanką nawzajem, tak na chwilę w formie zabawy Ale nie przyszło mi nigdy do głowy wyjść z tym na dwór, ani nawet posiedzieć dłużej z taką tapetką na twarzy

Jestem takiego zdania jak wszyscy, w tym wieku krem nawilżający i pomadka jest wystarczające
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 19:19   #82
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

Dobra wiem że Autorka juz uciekła ale tak jak ktos napisał może wejdzie tu inna 10-latka

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Jak ci się nie podoba twoja cera to używaj Nivea Visage Young "Beautiful Skin".
Ja nie radze To nie jest taki zwykły krem ani nie jest też taki "lekki" jak pisza bo ma troche zapychaczy. Nie mowie ze mlodej i bezproblemowej cerze musi zaszkodzic ale po co ryzykowac. Zreszta troche daje efekt maski (jest dosyc ciemny) a nałożony przez osobe bez wprawy nie wróży nic dobrego Ja mimo 16 lat też nie umiem dobrze nałożyc podkładu bo poprostu go nie używam.

Cytat:
Napisane przez NieMialamPomysluNaNick Pokaż wiadomość
Ja w tym roku koncze 14 lat i sie jeszcze nie maluje , nieraz mascara albo blyszczyk z h&m , no i nieraz puder bo mam strasznie blada cere i wory pod oczami ale co myslice o kosmetykach z seri nieva visage young do mojego wieku , nie mam zbytnio problemow z cera ani tradzika ani praktycznie zadnych syfow a dostalam te dwa produkty w prezencie i nie wiem czy zaczoc je uzywac , czy nie " popsuja " mi cery ? bardzo prosze o odpowiedz .

http://www.nivea.pl/products/show/275 <--- mam ten tonik

http://www.nivea.pl/products/show/273 <--- i ten
Też nie radze Jak masz bezproblemową cere to nie ryzykuj. Te wszystkie antybakteryjne kosmetyki moga pogorszyc sytuacje, również w przypadku trądziku.

Cytat:
Napisane przez Wyrafinowana100 Pokaż wiadomość
Okey Dzięki że wbiłyście mi to do głowy.. Jakbym się teraz malowała wyglądałabym jak potwór
Co racja to racja Ja pamietam jak sie sama pomalowalam w 4 albo 5 klasie na jakis występ szkolny. Nałożylam taki wstrętny niebieski cien na powieki taki jaki nosza niektóre starsze panie w połączeniu z czerwoną szminką Wyglądalam strasznie
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 19:33   #83
aneecia
Rozeznanie
 
Avatar aneecia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 937
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

Cytat:
Też nie radze Jak masz bezproblemową cere to nie ryzykuj. Te wszystkie antybakteryjne kosmetyki moga pogorszyc sytuacje, również w przypadku trądziku.
tu sie nie zgodze. Mam cere tradzikowa i te kosmetyki mi pomagaja. Mysle ze nie zaszkodziłyby, ewentualnie zadziałałyby na +.

A co do tematu. Nie przejmuj sie w tym wieku tak bardzo jak wygladasz. 10-latki bez makijazu wygladaja najlepiej.
Postaw na naturalność.
aneecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 19:46   #84
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

Cytat:
Napisane przez aneecia Pokaż wiadomość
tu sie nie zgodze. Mam cere tradzikowa i te kosmetyki mi pomagaja. Mysle ze nie zaszkodziłyby, ewentualnie zadziałałyby na +.
tu zaprotestuję, większość kosmetyków do cery młodej, często trądzikowej jest zbyt agresywna i wysuszająca
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 19:50   #85
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

Cytat:
Napisane przez aneecia Pokaż wiadomość
tu sie nie zgodze. Mam cere tradzikowa i te kosmetyki mi pomagaja. Mysle ze nie zaszkodziłyby, ewentualnie zadziałałyby na +.
No tak ale ja napisałam że MOGĄ a nie musza (bo to kwestia indywidualna). Mogą bo sporo ilosc tych antybakteryjnych mocno wysusza, a co za tym idzie skora musi wydzielac wiecej sebum i dzieki temu tworzy sie wiecej pryszczy i zaskórników Jesli nie ma sie problemow z cera to naprawde takie kosmetyki nie sa konieczne, a metoda zapobiegania pryszczom ma sie tutaj nijak biorąc pod uwagę schemat który opisalam. Jesli juz koniecznie sie chce zapobiegac to lepiej isc do dobrego dermatologa, żeby polecił cos aptecznego.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 19:56   #86
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
, to czy to oznacza, że za kilka dekad będą się malować przedszkolaki?
Pracuję w przedszkolu - i prawie każda 5-6latka ma już swój błyszczyk w plecaczku
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 19:59   #87
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

Dodam, że w tym wieku fajnie bylo sobie czasem pomalować paznokcie na różowo Ale tylko, jak było wolne od szkoly. A jak byłam jeszcze młodsza to z koleżankami w zabawie w Królową i służących to Królowa miała zawsze usta szminką od matki wymalowane ;D
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 20:38   #88
Wyrafinowana100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 36
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

Jejku czy tak trudno zrozumiec że ja nie kłamię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????? ??? Ja tu się pytam o powarznych żeczach a niektórzy zamiast mi cos poradzić ciągle mówią że ja kłamię!!! Przepraszam że tak brzydko mówię ale mi naprawdę jest przykro!!
Wyrafinowana100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 20:45   #89
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

ja mam 20 lat i tak na codzien prawie sie nie maluje,gora jakis lekki podklad + usta
(wole naturalny wyglad),1o lat to zdecydowanie przesada,szkoda cery
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 20:49   #90
Hypnotic Eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar Hypnotic Eyes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 258
Dot.: 10-latka w prawie nastolatka

Przykro mi to mówić, ale wydaje mi się, że większość osób na tym foru po prostu dyskruminuje młodsze osoby. Odniosłam wrażenie, iż wątpicie w wiarygodność autorki postów tylko dlatego, że piszę w miare poprawną polszczyzną i potrafi złożyć zdania. Czy to nie jest trochę... śmieszne? Ja osobiście mam 13 lat i drażni mnie gdy ktoś nie chce ze mną rozmawiać, ponieważ "Dzieci i ryby głosu nie mają", albo wrzuca mnie do jednego worka z niemowlętami. Przecież młodość też rządzi się własnymi prawami. Dziewczyna ma prawo używać toniku i kremu do twarzy. Ba, nawet powinna. Przecież higiena osobista jest obowiązkowa w każdym wieku, a nie dozwolona od iluś tam lat. Natomiast co do makijażu to uważam, że błyszczyki w niezbyt wyzywających kolorach i ew. dobrze dobrany korektor antybakteryjny na wypadek niespodzianek. To tyle ode mnie.
__________________
Do you like my tight sweater?

Photoblog
Hypnotic Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.