Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-02, 20:03   #721
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Dziś trzykrotna masakra po całej twarzy. Stres w każdej dziedzinie życiowej, dzień jeden z najohydniejszych od bardzo dawna.
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:30   #722
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Dziewczyny, trzymajcie się kochane
Ja od dzis staram się nie cisnąć WCALE. Byłam z materiałem na TŻ w bibliotece i tam jażeniówki okropne, potem żegnalismy się w pełnym słońcu-myślałam,że ucieknę z tego parkingu tak muisałam paskudnie wyglądać, tyle strupków i śladów, a dziś spotkanie było spontaniczne, więc zero podkładu, ehh.
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:39   #723
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ja czuję pod palcami jedną nową krostkę, swędzi troszkę :/ Potraktuję ją moją zabójczą mieszanką i powinno być dobrze.
Glinkę kupiłam jakiejś innej firmy, bo tamtej nie było. Była w takim pudełeczku, jak mówisz. Na ulotce pisze ARPOL-FR. Tym razem przejdę się do DOZ, zobaczę jakie ceny tam mają.
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 21:57   #724
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez majka2222 Pokaż wiadomość
gwendolyn co konkretnie chcesz wiedzieć?
na początku poszłam do publicznej przychodni zdrowia psychicznego, założyli mi kartę i powiedziałam lekarce co i jak: że wyciskam się natrętnie, choć tego nie chcę, robię to codziennie długo etc., etc. Powiedziano mi że to nerwica natręctw, z tym, iż oprócz wyciskania, miałam, również takie coś, iż myłam często ręce i inne... Teraz zażywam leki, które powodują, że nie robię tych tzw. rytuałów tak często, trochę wstyd przed lekarką było mi mówić o tym, co robię z twarzą, ale jakoś się przełamałam, bo po prostu nie mogę się od tego powstrzymać, jak się wyciskam nie myślę o niczym innym... nie chcę tego robić, ale to silniejsze ode mniea najgorsze, że tak niszczę sobie cerę. Hm, na przykład przed moją maturą było najgorzej (byłam zestresowana i robiłam to częściej);
a więcej to myślę może PW...

Majka a dały Ci coś te wizyty? też jestem zainteresowana bo równiez wybieram sie do psychologa... mam jeszcze jedno pytanie jak cos mozesz na pw odpisać, juz po pierwszej wizycie dostałas jakieś leki? Ogólnie całe "leczenie" oparło sie tylko na lekach? ja kurcze nie chce i nie zamierzam brac zadnych leków, nie chciałabym się niczym dodatkowo szprycowac bo i tak musze brac inne ... chciałabym trafic na jakiegos cudotwórce , który jakos do mnie przemówi hmmm
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 21:58   #725
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ARPOL-FR to tylko dystrybutor...glinka jest firmy Argiletz to najbardziej popularna glinka chyba

tu jest pokazanych wiele kolorow, wielkosci i form

http://www.naturella.com.pl/index.ph...ts_line_id/112

shima - ja sie nie leczylam u psychologa/psychiatry ale moja mama i owszem, wiec ogolnie mam do was jedna rade...jesli nie chcecie brac lekow to psychiatre mozna sobie odpuscic, on wlasciwie tylko od tego jest - co innego dobry psycholog i terapia ...ale tu tez cudow i cudotworcow, ktorzy rozwiaza ten problem za nas nie ma
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 22:11   #726
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

No dobrze(a właściwie niedobrze) idę się kąpać, ale mimo wszystko tez mi jakoś się niefajnie zrobiło. Niby się spotykam z tym panem, ale on chyba nie chcę się angażować, a ja chociaż sama nie wiem do końca czego chcę, to na romanse zwykłe na pewno nie mam ochoty. Dlaczego ja nie mogę się po prostu szczęsliwie zakochać z wzajemnością?!W tym optymistycznym nastroju idę sie myć i spać - mam nadzieję,że niczego nie rozdarapię bo byłby to podwójny dół.
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 22:24   #727
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

moja mama ma nerwice i od kilkunastu lat jest na lekach własnie... a ja niechce ble i nie ide do psychiatry tylko psychologa mam nadzieje ze bedzie ok

z moja twarzą lepiej, zadnego nowego wysypu gul na brodzie nie ma, co jest nowością troche się opamiętałam i próbuje doprowadzić twarz do porządku
shima jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 07:20   #728
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Hmm no to kupiłam właśnie tą glinkę, którą polecacie Nigdzie napisu Argiletz nie znalazłam, bo opakowanie wyrzuciłam i zostawiłam tylko ulotkę. Popatrzyłam na ceny w necie (quleczka właśnie z tego linka korzystałam, już wcześniej podawałaś ) i stwierdziłam, że na razie nie będzie mnie na większe opakowanie stać, ale niedługo dostanę pieniążki za książki
To chyba jakaś tradycja, że co noc wyskakują mi 2 nowe krostki
Kiedy dotykam brody, nie mogę uwierzyć - jest gładsza, o wiele mniej grudek Może to też zasługa maseczki z Sorai, bo trochę wygładza skórę. Mam wrażenie, że nowe grudki się już nie tworzą Tylko te nowe zaskórniki... Chyba winowajcą jest Tormentiol, bo znajdują się w jednym miejscu, przy strupkach, na które go ostatnio nakładałam. Gdyby krem z melisą mnie zapychał, zaskórniki byłyby chyba rozsiane po całej twarzy, a nie skupione na 1 cm kwadratowym.
Z każdym dniem przekonuję się coraz bardziej, że glinka nakładana punktowo na noc, to jest to! Nakładam ją na świeże i wyciśnięte krostki i świetnie sobie radzi. Wydaje mi się nawet, że powstrzymuje te powstające od wyskoczenia - to jeszcze będę sprawdzać dokładniej
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 09:07   #729
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez shima Pokaż wiadomość
moja mama ma nerwice i od kilkunastu lat jest na lekach własnie...
witam w klubie...moja moze nie od kilkunastu ale od kilku
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 10:25   #730
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

u mnie też wszyscy mają nerwicę... W zasadzie tylko mama teraz nie bierze żadnych leków kojących nerwy/stresy itd... (czyt bierze brat, tata i ja..)

U mnie po staremu. Te przebarwienia po gulach coś nie chcą znikać... (to na policzku już się parę dni temu spłaszczyło, ale jeszczewczoraj coś się zbierało pod spodem...)
Niedobrze mi
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 13:07   #731
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III






Ale wyglądam... Nie ma gul, ale kilka czerwonych pryszczoli się ujawniło... Już mi się kończą pomysły na leczenie...


Mam ochotę wyrwać z kalendarza dwa tygodnie i położyć sobie na twarz migdała, Atre i salicyla... Żeby tylko mi zeszła skóra...


Wściekła jestem...
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 14:36   #732
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Uuu Wysoka blondynko, wprawdzie rozumiem doskonale Twoją desperację, ale lepiej uważać by nie wypalić sobie twarzy
u mnie ciut lepiej, wprawdzie zaskórniki rozsiane po całej twarzy, cera jest nierówna i brzydka, ale gule chyba już zeszły. Teraz muszę się zastanowić jak zwalczyć te wszystkie blizny, które sobie zafundowałam i jednocześnie nie zrobić kuku.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 15:22   #733
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
u mnie też wszyscy mają nerwicę... W zasadzie tylko mama teraz nie bierze żadnych leków kojących nerwy/stresy itd... (czyt bierze brat, tata i ja..)
a cos poza lekami z tym robicie? jakas terapia? i o jakich lekach mowa? takich bez recepty ziolowych czy jakis zapisanych przez psychiatre?

bo ja sie zaczynam zastanawiac co z tym zrobic i skad sie to wlasciwie bierze...i poki co dochodze do wniosku, ze lekom (szczegolnie takim popularnym uspokajajacym ziolowym bez recepty itp) mowie stanowcze nie, terapie u psychologa rozwazam
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 15:53   #734
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

tata chodzil juz dluuugo zestresowany, ktoregos razu ktos mu podrzucil cos na uspokojenie i bylo lepiej. Czy chodzi na terapie, nie wiem, ale pracuje w przychodni, wiec wszelkiej masci lekarzy ma pod ręką. Brat jest na terapii, bo okazało się, że aspołeczność genialnego umysłu to nie cecha charakteru a problem psychiatryczny. Leki brał różne, ale nazw nie znam.
A ja.. biorę teraz, żeby się nie rozpaść całkowicie. Ale na wyciskanie to nie pomaga... właśnie się trochę dobrałam do bużki.. mam nadzieję, że nie będzie zbytnio widać później Bo wystarczy mi innych zmartwień, żeby twarz jeszcze do tego dołączać. (zwłaszcza, że przebarwienia nie chcą znikać, stare 3 pryszcze i jedna gula, mimo spłaszczenia coś jeszcze ukrywają, a na brodzie mam już chyba z miesiąc wkurzającego kaszaka...).

Ech... Odkąd pojawiły się problemy z ex-tż, jako zabijacz czasu i stymulator niemyślenia miałam wszystkie odcinki dr House'a... 4 serie, 20+ odcinków.. dziś obejrzałam ostatni.. nie wiem co będę robić przez najbliższe 10 dni. Obym z nudów nie wydłubała sobie połowy twarzy i nie poobgryzała rak do łokci :/
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 16:06   #735
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja za to pryszczy na mojej twarzy to juz naliczyc nie moge...teraz mam w sumie cala twarz w nich, az sie zlewaja, nigdy w zyciu tak nie mialam, szkoda slow

probowalam sie zapisac dzis do dermatologa, ktory ma dobra opinie w moim miescie ale jak na zlosc przychodnia zamknieta do piatku bo jakis kongres...ehhh

tak czy inaczej mam mocne postanowienie doprowadzenia sie ta jesienia/zima do ladu

przy okazji to facet o ktorym myslalam po spotkaniu o ktorym pisalam...juz jest bylym facetem, na szczescie w odleglosci 7000km od polski, wiec choc troche lzej bo go widziec nie bede
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 16:07   #736
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

no ja sie doigrałam i wyszła mi mega gula na czole od tego dłubania. Paskudna, głęboko pod skora, czerwona, odstająca ale oczywiście nie da sie jej wycisnąć. Nic jej nie zakrywa - podkład, korektor wszystko na nic.... Jestem piękna nie ma co

U mnie w rodzinie w sumie tez słabi psychicznie ludzie... bulimiczka, alkoholicy, nerwice , próba samobójcza, mój wujek miał schizofrenie. Ja wzięłam dziś xanax ze starych zapasów bo już nie wytrzymałam.... eh, ja od razu czuje po nim ulge ale nie chce sie z drugiej strony tym faszerować ....

A, no i karliczka wykrakała mam grzyba, dostałam nawet ten lek, który polecała nam koleżanka heh.

Edytowane przez QsQs
Czas edycji: 2008-09-03 o 16:17 Powód: siex2
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 16:34   #737
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
A, no i karliczka wykrakała mam grzyba, dostałam nawet ten lek, który polecała nam koleżanka heh.
a jak sie tego dowiedzialas? od dermatologa? robil ci jakies badania? zapisal ci clotrimazol do stosowania na twarz?
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 16:36   #738
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
a jak sie tego dowiedzialas? od dermatologa? robil ci jakies badania? zapisal ci clotrimazol do stosowania na twarz?
nie no, od gina i nie na twarz
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 16:51   #739
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

U mnie z twarzą pozytywnie. Co prawda czoło jednego dnia wygląda, lepiej drugiego gorzej, ale broda jest gładsza, choć pełna przebarwień. Przez czoło nie wiem, czy będę robić dzisiaj peeling. Najwyżej pościeram tylko nos i brodę.
Skoczyłam dzisiaj do DOZ po glinkę. Dostałam taką kambryjską z Dermaglinu, w opakowaniu jak zwykła maseczka. Będę musiała proszek przesypać do torebeczki z klipsem, żeby uniknąć ewentualnego rozsypania się w kosmetyczce.
Szkoda tylko, że buzia tak bardzo mi się przetłuszcza. Już po około 2 godzinach od zrobienia makijażu zaczyna się świecić, a jak wygląda po 5, chyba nie muszę mówić... Na pocieszenie skoczyłam do Natury po nową kredkę do oczu i do Rossmanna po szczotkę-lokówkę do włosów.
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 16:59   #740
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Fanata Pokaż wiadomość
(...)
Szkoda tylko, że buzia tak bardzo mi się przetłuszcza. Już po około 2 godzinach od zrobienia makijażu zaczyna się świecić, a jak wygląda po 5, chyba nie muszę mówić... (...)
Na takie świecenie może by coś te bibułki pomogły z essence albo inglota? wysoka blondynka je chyba zakupiła ostatnio... blondynko napisz czy coś warte są te bibułki?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 17:04   #741
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ja zakupiłam te bibułki
Ogólnie chodzi mi o to, żeby twarz tak szybko mi się nie świeciła, bo nie zawsze mam jak poprawić makijaż. Z początku myślałam, że to przez przesuszenie skóry. Teraz mogę śmiało stwierdzić, że jest nawilżona, a przetłuszcza się tak samo jak się przetłuszczała
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 17:11   #742
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
nie no, od gina i nie na twarz
no to witam w klubie ja jutro ide do gina znowu...ale prawda jest taka, ze z tym mecze sie prawie tyle samo czasu ile z tradzikiem... no moze nieco krocej ale tez juz bedzie jakies 7-8 lat
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 18:01   #743
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ehh mnie już wszystko wykańcza obudziłam się dziś i w miejscach gdzie miałam ślady po krostkach pojawiły się krostki, akurat do wycisnięcia,,,3 i w sumie wycisłam je, jeszcze dwie się robią ...ehhh ja juz mam tego dość chyba zacznę myć twarz tylko szarym mydłem i płatkami owsianymi ....

bo już nie wiem o co chodzi ..."(
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 18:34   #744
majka2222
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 97
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

gwendolyn na początku była terapia+leki, teraz tylko leki
ale najważniejsze, że nie wyciskam się tak jak wcześniej (czerwona twarz i tona podkładu, aby jakoś ukryć konsekwencje wyciskania); teraz wyciskam się o wiele rzadziej i krócej, jednak chciałabym w ogóle tego nie robić, jak każda tutaj
hm, to tak jak z obgryzaniem paznokci u innych w sumie, ale u mnie na początku było to natrętne...
schima możesz zawsze iść tylko do psychologa/psycholożki, a on/ona nie przepisze Ci leków;
terapia uświadomiła mi, że są inne sposoby rozładowania tego strasznego napięcia, można wykrzyczeć, że nie chcemy wyciskać się, radzę też pochować lusterka i wyrzucić te powiększające;p
tyle w dużyyyym skrócie
acha jak przejdzie Wam przez głowę myśl o wyciskaniu radzę zastosować sobie wizualizacje, jak będziecie strasznie wyglądać ,,po" itp., kto wie, może akurat cośik to pomoże
pozdrawiam
majka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 19:56   #745
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Na takie świecenie może by coś te bibułki pomogły z essence albo inglota? wysoka blondynka je chyba zakupiła ostatnio... blondynko napisz czy coś warte są te bibułki?
Nie nie, ja gdzieś pisałam, że chyba Hosenka je ma i opisywała w wątku essencowym.


U mnie dalej bida...
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 20:14   #746
Potępiona
Raczkowanie
 
Avatar Potępiona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 61
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ja pamietam, że kiedyś zakleiłam sobie wycinkami twarzy ładnych aktorek całe lusterko żeby przestać się w nim przegladać i znajdować nowe pryszcze. Potem jak mi się to znudziło i zdjełam wycinki to nakleiłam kalendarzyk i x zaznaczałam na nim dni bez wyciskania pryszczy i zawsze jak na niego spojrzałam zdawałam sobie sprawe, że nie powinnam gnębić swojej twarzy bo napewno nie wyjdzie mi to na dobre. Dobrym pomysłem jest też kupienie sobie drogiego kosmetyku do twarzy bo za każdym razem kiedy go używasz uświadamiasz sobie ile kosztował i wiesz, że nie możesz potykać sie niepotrzebnie do twarzy żeby twoja ciężka forsa nie poszła w błoto.
__________________
1, 2, 3 - Unbelievable !!!!
Potępiona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 20:14   #747
Potępiona
Raczkowanie
 
Avatar Potępiona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 61
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ja pamietam, że kiedyś zakleiłam sobie wycinkami twarzy ładnych aktorek całe lusterko żeby przestać się w nim przegladać i znajdować nowe pryszcze. Potem jak mi się to znudziło i zdjełam wycinki to nakleiłam kalendarzyk i x zaznaczałam na nim dni bez wyciskania pryszczy i zawsze jak na niego spojrzałam zdawałam sobie sprawe, że nie powinnam gnębić swojej twarzy bo napewno nie wyjdzie mi to na dobre. Dobrym pomysłem jest też kupienie sobie drogiego kosmetyku do twarzy bo za każdym razem kiedy go używasz uświadamiasz sobie ile kosztował i wiesz, że nie możesz potykać sie niepotrzebnie do twarzy żeby twoja ciężka forsa nie poszła w błoto.
__________________
1, 2, 3 - Unbelievable !!!!
Potępiona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 20:19   #748
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Potępiona
Dobrym pomysłem jest też kupienie sobie drogiego kosmetyku do twarzy bo za każdym razem kiedy go używasz uświadamiasz sobie ile kosztował i wiesz, że nie możesz potykać sie niepotrzebnie do twarzy żeby twoja ciężka forsa nie poszła w błoto.
Zakładając, że ten drogi kosmetyk będzie skuteczny i nie spowoduje większych szkód, np. zapychania, a z tym bardzo różnie bywa niestety.
Pomysł z lusterkiem ciekawy, ale nie dla mnie - muszę się w czymś przeglądać, kiedy się maluję
Za to kalendarzyk jak najbardziej
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 20:43   #749
vvatermelon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 45
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Jak uzywac tej glinki? Robic z niej maseczke i nakladac codziennie?
Od maja moja cera wyglada okropnie , dzis powyciskalam troche, a teraz siedze z mlekiem i aspiryna na twarzy, moze jutro moja twarz nie bedzie czerwona..
vvatermelon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 20:49   #750
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Na opakowaniu jest napisane, jak stosować. Całe opakowanie 10g spokojnie starczy na 3 razy. Codziennie to chyba zbyt często. Może z początku co 4-5 dni? Później sama się zorientujesz, czy to wystarcza, czy potrzebujesz częstszych maseczek.
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.