REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-04, 15:19   #61
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

.................
Dziewczęta....złamałam sie i kliknełam Customa na A...... 030 light/medium
w koncu sie zdecydowałam,bo Sprzedawca miał w ofercie równiez moje ukochane cienie Lancom'a w miniaturce...nooooooooo to poległam! i dobrze mi z tym....
jak podkład do mnie dotrze to zdam pełną relacje....
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 20:23   #62
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.................
Dziewczęta....złamałam sie i kliknełam Customa na A...... 030 light/medium
w koncu sie zdecydowałam,bo Sprzedawca miał w ofercie równiez moje ukochane cienie Lancom'a w miniaturce...nooooooooo to poległam! i dobrze mi z tym....
jak podkład do mnie dotrze to zdam pełną relacje....
zdaj zdaj ja moze tez go sobie klikne jak sie opale bardziej zebym miala jakis
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 13:29   #63
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

..........
własnie biegnę na poczte odebrać mojego Customa
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 13:37   #64
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..........
własnie biegnę na poczte odebrać mojego Customa
ale szczesciara!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 15:47   #65
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Obiecałam recenzję dla misiapisia, a więc będzie mam ostatnio bardzo mało czasu także przepraszam ,że tak późno
Tak jak wcześniej pisałam ,zamówiłam 020 light, przedtem używałam cały czas Revlon Colorstay softflex dla skóry mieszanej w odcieniu sand beige...
Pierwsze wrażenie jakie zrobił na mnie custom to na pewno konsystencja, bardziej lekka, mniej treściwa, inny zapach...po nałożeniu na buzię zauważyłam troszkę mniejsze krycie, ale na lato taki podkład jest idealny, chyba ,że ktoś ma spore niedoskonałości i chce je ukryć to nie polecam...używałam custom jakiś tydzień codziennie, bardzo się zawiodłam gdyż na mojej twarzy pojawiło się mnóstwo zaskórników, po za tym pojawiły się najzwyczajniejsze pryszcze pomyślałam ,że może to nie od podkładu tylko jakieś zmiany hormonalne czy coś...od dwóch dni używam znowu colorstay softflex ,a moja buzia wygląda dużo lepiej, zauważyłam ,że cera się goi, nie zapycha... nie wiem co myśleć o custom, ale boję się znowu nałożyć go na buzię i chyba pozostanę przy colorstay, a custom oddam w dobre ręce
Stosowałam też terapię diacnealem jak dostałam takiego wysypu ,ale ten nawet nie pomagał, dopiero jak zmieniłam podkład coś zaczęło się zmieniać na lepsze
Co do koloru to myślę ,że 3 z custom była dla mnie teraz idealna i odpowiadała mniej więcej sand beige, kolory są naturalne, nie różowe, nie żółte, na twarzy wyglądają w każdym razie naprawdę naturalnie
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 21:05   #66
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Obiecałam recenzję dla misiapisia, a więc będzie mam ostatnio bardzo mało czasu także przepraszam ,że tak późno
Tak jak wcześniej pisałam ,zamówiłam 020 light, przedtem używałam cały czas Revlon Colorstay softflex dla skóry mieszanej w odcieniu sand beige...
Pierwsze wrażenie jakie zrobił na mnie custom to na pewno konsystencja, bardziej lekka, mniej treściwa, inny zapach...po nałożeniu na buzię zauważyłam troszkę mniejsze krycie, ale na lato taki podkład jest idealny, chyba ,że ktoś ma spore niedoskonałości i chce je ukryć to nie polecam...używałam custom jakiś tydzień codziennie, bardzo się zawiodłam gdyż na mojej twarzy pojawiło się mnóstwo zaskórników, po za tym pojawiły się najzwyczajniejsze pryszcze pomyślałam ,że może to nie od podkładu tylko jakieś zmiany hormonalne czy coś...od dwóch dni używam znowu colorstay softflex ,a moja buzia wygląda dużo lepiej, zauważyłam ,że cera się goi, nie zapycha... nie wiem co myśleć o custom, ale boję się znowu nałożyć go na buzię i chyba pozostanę przy colorstay, a custom oddam w dobre ręce
Stosowałam też terapię diacnealem jak dostałam takiego wysypu ,ale ten nawet nie pomagał, dopiero jak zmieniłam podkład coś zaczęło się zmieniać na lepsze
Co do koloru to myślę ,że 3 z custom była dla mnie teraz idealna i odpowiadała mniej więcej sand beige, kolory są naturalne, nie różowe, nie żółte, na twarzy wyglądają w każdym razie naprawdę naturalnie
oj Twoja recenzja jest dla mnie niezwykle pomocna! i u mnie pewnie by sie po nim cos pojawilo na twarzy dlatego nie bede ryzykowala z jego kupnem i pozostane przy colorstayu bez dwoch zdan!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 21:21   #67
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

......
nooo i mam go w łapkach... jednak dzisiejszy upał zniechęcił mnie totalnie do jakichkolwiek testów na buzi... ale widać,ze pomimo dość gęstej"kremowej" konsystencji niezle sie rozprowadza i widać tez,ze kryje średno- w kierunku-słabo... bardziej ujednolica chyba niz kryje...i napewno nie obejdzie się bez pudru sypkiego.Za to ten patent z wyborem kolorów jest suuuuuuperrrr....
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-12, 23:36   #68
kamasal
Przyczajenie
 
Avatar kamasal
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 20
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

dark01 mogłabyś przybliżyć jakich wcześniej używałaś podkładów? bo właśnie się zastanawiam nad kupnem miedzy light, a light/medium.
kamasal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 13:48   #69
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez kamasal Pokaż wiadomość
dark01 mogłabyś przybliżyć jakich wcześniej używałaś podkładów? bo właśnie się zastanawiam nad kupnem miedzy light, a light/medium.
.....
hej.... masz na mysli kolory podkładów jakie stosuje na sobie...kolor i markę?
było tego mnóstwo generalnie jestem zimą<ciemne włosy-bardzo jasna cera,ale nie mleczno-biała+pekające naczynka> najbardziej w zimie kolorystycznie pasuje mi kolor-12 Gosha,520- Fleur the Teint Guerlain'a ,
BUFF-numer<120 chyba?> z Colorstaya Revlonu...ale wolę jednak nakładać cos pół tonu ciemniejszego<zdrowiej wtedy wyglądam i łatwiej zatuszować naczynka>...
jeśli chodzi o Customa Revlona to mam 030... i powiem Ci,ze "jedynka" z niego mi pasuje bardzo dobrze....a jestem praktycznie nie tknięta słoncem w tym roku..a jak dobrze rozsmaruję "4" to też nie widać zbyt wielkich niunsów kolorystycznych miedzy twarzą a szyją ,myslę ,ze to wynika z transparentnosci tego podkładu,da sie go ładnie rozsmarować...ale na tym cierpi krycie....
a tak własciwie to zamawiałam 030 nie dla siebie tylko dla klientek,które maluje z myśla o ich ciemniejszych cerach...bo wydawało mi się,ze 030 będzie zdecydowanie ciemnym odcieniem...a tu ZONK
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 18:47   #70
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Ja mam customa ponad 2 miesiące i niestety musze stwierdzic iz nie jest to podklad kryjący tylko wyrównujący koloryt!! Pozatym po kilku godzinach poprostu spływa ze mnie pozostawiając takie placki i poprostu widac plamy!! Mam cere mieszaną/tlustą i nie zachwycil mnie on!! ale warto spróbować, bo moze są osoby ktore lubia takie lekkie podkłady! Ja szukm podkładu który wytrwa 8 godzin w pracy, widocznie tradycyjny Colorstay jest nie do pobicia, no ale bedę szukać dalej, co do kolorów to mam 02 są to odcienie bardziej berzowo/brzoskwiniowe zdecydowanie tak moge określić! mi tak średnio pauja, a uzywam tradycyjnego colostaya sand beige i jest idealny!!!!
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 21:04   #71
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez xyzgirl86 Pokaż wiadomość
Ja mam customa ponad 2 miesiące i niestety musze stwierdzic iz nie jest to podklad kryjący tylko wyrównujący koloryt!! Pozatym po kilku godzinach poprostu spływa ze mnie pozostawiając takie placki i poprostu widac plamy!! Mam cere mieszaną/tlustą i nie zachwycil mnie on!! ale warto spróbować, bo moze są osoby ktore lubia takie lekkie podkłady! Ja szukm podkładu który wytrwa 8 godzin w pracy, widocznie tradycyjny Colorstay jest nie do pobicia, no ale bedę szukać dalej, co do kolorów to mam 02 są to odcienie bardziej berzowo/brzoskwiniowe zdecydowanie tak moge określić! mi tak średnio pauja, a uzywam tradycyjnego colostaya sand beige i jest idealny!!!!
.......
tak mi przyszło do głowy,bo nie wiem czy tak robisz czy nie...ale w sumie każdy podkład należy przypudrowac pudrem sypkim,np matującym...inaczej utlenia się na buzi i schodzi plamami.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-14, 07:41   #72
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Dziwi mnie reakcja cery Newada87. Przecież to Colorstay jest o wiele cięższym podkładem - typowo zimowym i ten Cię nie zapycha, a Custom tak?
Używałam obu podkładów, ale teraz zrezygnowałam z Colorstaya na rzecz Customa, upały nadchodzą i Colorstay - nie ukrywajmy - czuje się na twarzy aż nadto.
Mam cerę mieszaną i ani ten podkład ani ten drugi nie wyrządził mi żadnej krzywdy. ;-) Ale wiadomo - każda buzia reaguje inacej.

I zgodzę się z Dark01, makijaż przy tym podkładzie jak i każdym innym trzeba wykonywać etapami aby był doskonały. Najpierw baza później podkład, a na koniec przyprószyć pudrem.
Bądź co bądź na mojej buzi utrzymuje się długo i bez żadnych problemów.



Pozdrawiam!
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 07:44   #73
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

A, i nie uważam, że jest niekryjący. Jest lekki to prawda, ale sprawuje się nawet jako korektor bardzo dobrze !!
Aby pokryć zaczerwienienia używamy odcieni o ton jaśniejszy od cery!
Ja używam 010 i bardzo go sobie chwalę. Ostatnio się opalałam, i moja cera po nałożeniu podkładu 010 jeszcze lepiej wygląda, niż przed opalaniem. ;-) Jeśli tak się dzieje to jestem w stanie stwierdzić, że w jakimś stopniu stapia się z moją skórą. ;-)
PS. A najlepszym sposobem na pokrycie niedoskonałości jest wklepywanie a nie rozmazywanie podkładu. ;-)
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 08:25   #74
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

hym z podkladamy to roznie zalezy jakie maja skladniki i w jakiej ilosci bo mnie zapochaly wszystkie dotychczasowe podklady tylko nie revlon wiec roznie to bywa. Mi sie podoba patent z tymi kolorami ale nie wiem czy bede ryzykowala w takim razie bo pozniej bede musiala leczyc twarz z miesiac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 14:41   #75
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

........
trzeci dzień testów CUSTOMA:
- (cera w niezłym jak na mnie stanie<suchych skórek brak,wyprysków przeDokresowych brak>jak zwykle problem z naczynkami,kilka ciemnych przebarwien po krostkach +przetłuszczająca się strefa T i rozszerzone pory)-podkład ładnie stapia się ze skórą,jak ogrzejemy go na dłoni robi sie bardziej płynny ,nakładałam go i palcami i gąbeczką<daje radę i tym i tym>kryje średnio,w miejscach zaczerwien potrzeba 2 warstw ,ładnie nakłada się pod oczy,nie zauważyłam zeby sie ważył...co prawda dzisiaj jest 23stopnie,jak dla mnie to i tak ciepło
-przysypany pudrem sypkim daje taki miekki-brzoskwiniowy efekt<ZAWSZE i KAŻDY podkład utrwalam pudrem sypkim-puszkiem dociskam go do skóry miejsce przy miejscu-na koniec omiatam buzie duzym miekkim pędzlem,by zebrac nadmiar pudru>
-makijaż nakładałam o 7 rano i do tej pory trwa w sumie w niezmienionym stanie
Customa polecam dla dziewczyn z w miarę ładną cerą,nie przesuszoną,mozliwe,ze bedzie podkreslał skórki <ale który tego nie robi gdy łuszczymy sie jak jaszczurki
-moim zdaniem daje bardzo naturalny,nieprzerysowany efekt ujednoliconej cery
<po kilku użyciach nie zapchał mnie...a zapych mnie prawie wszystko,dodam jeszcze,ze nakładałam go albo na lekki nawilżający krem IWOSTINU,albo na serum z vit C>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 14:51   #76
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Podbijam bo mam zamiar zaopatrzyć się w ten podkład, a z tego co przeczytałam tutaj i na KWC ma naprawdę niezłe recenzje więc kusi Mam tylko jedną wątpliwość - jak to jest z tymi dozownikami? Jeżeli przy dobieraniu odcienia po pewnym czasie zużyję jeden z podkładów to zostanie mi albo ciemny albo jasny. I co potem: wywalić, zużyć bo szkoda, kombinować i zmieszać z innym ?? Ech to jednocześnie taki praktyczny i niepraktyczny podkład jeżeli chodzi o tę innowacyjność w doborze odcienia. No właśnie jak sobie poradziłyście z wykończeniem podkładu?? A 70zł to nie tak mało za podkład i wolałbym go wykorzystać do końca
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 14:56   #77
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez maxi82 Pokaż wiadomość
Podbijam bo mam zamiar zaopatrzyć się w ten podkład, a z tego co przeczytałam tutaj i na KWC ma naprawdę niezłe recenzje więc kusi Mam tylko jedną wątpliwość - jak to jest z tymi dozownikami? Jeżeli przy dobieraniu odcienia po pewnym czasie zużyję jeden z podkładów to zostanie mi albo ciemny albo jasny. I co potem: wywalić, zużyć bo szkoda, kombinować i zmieszać z innym ?? Ech to jednocześnie taki praktyczny i niepraktyczny podkład jeżeli chodzi o tę innowacyjność w doborze odcienia. No właśnie jak sobie poradziłyście z wykończeniem podkładu?? A 70zł to nie tak mało za podkład i wolałbym go wykorzystać do końca
.......
ja jestem mniej więcej w połowie opakowania..najczęsciej korzystam z najjasniejszego i najciemniejszego tonu.... generalnie kolory sąsiadujące ze sobą nie roznia sie az tak bardzo intensywnoscią<ja mam meedium>> w lecie uzywałam tych 'od lewej' a w zimie tych''od prawej '' strony skali..a resze jak zostanie to sobie pomieszam zreszta całkiem dobrze się miesza Custom z innymi podkładami o podobnej konsystencji.Jestem generalnie zadowolona z niech.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 15:03   #78
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.......
ja jestem mniej więcej w połowie opakowania..najczęsciej korzystam z najjasniejszego i najciemniejszego tonu.... generalnie kolory sąsiadujące ze sobą nie roznia sie az tak bardzo intensywnoscią<ja mam meedium>> w lecie uzywałam tych 'od lewej' a w zimie tych''od prawej '' strony skali..a resze jak zostanie to sobie pomieszam zreszta całkiem dobrze się miesza Custom z innymi podkładami o podobnej konsystencji.Jestem generalnie zadowolona z niech.
o, dziękuję za mega szybką odpowiedź No to fajnie, rozwiałaś moje wątpliwości i cieszę się bardzo bo właśnie tego typu podkładu szukałam, w każdym razie opis i recenzje są naprawdę obiecujące. Mam nadzieję, że też będę z niego zadowolona
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 11:10   #79
*Pinacolada*
Rozeznanie
 
Avatar *Pinacolada*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 779
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Mam dość ciemną karnację jak na warunki polskie i zastanawiam się jaki odcień Custom Creations zamówić Medium czy Medium Deep... Jak myślicie?
*Pinacolada* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-24, 16:15   #80
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez *Pinacolada* Pokaż wiadomość
Mam dość ciemną karnację jak na warunki polskie i zastanawiam się jaki odcień Custom Creations zamówić Medium czy Medium Deep... Jak myślicie?
......
Medium Deep... Medium jest względnie jasne,ja mam karancje bardzo jasną w kierunku porcelanowej w zimie...a nawet najciemniejszy kolor z Medium nie robi ze mnie śniadej słowianki raczej zdecyduj się na M.Deep.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 14:05   #81
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Ja sobie go kupilam w Londku, z reszta napisalam juz recencje i nie chce mi sie jeszcze raz powtarzac, ale napisze :P
Kupilam go w promocji no i po zachwytach kolezanek.. ja zawsze pzostaje wierna MF LP. No ale.. zaryzykowalam :/
Ogolnie jest OK, tylko jak mozna mieszac kolory ze soba uzyskujac rozne odcienie jak kolory bazowe sa prawie identyczne? Lepiej jakby jeden odcien bylo widocznie ciemniejszy a drugi jasniejszy i wtedy byloby super.
Mam cere tlusta i podklad sprawuje sie naprawde niezle, krycie zadne, ale nie chodzilo mi o krycie bo chcialam sprobowac wlasnie czegos lekkiego.. tylko nie wiem czy od niego dostalam niezłuch wulkanow doslownie na brodzie i mam ją opuchnieta..
Ale sadze ze raczej nie, bo na innych partiach tez bym miala niespodzianki pewnie..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 14:50   #82
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

ja mialam ochote na ten podklad, ale wlasnie po opiniach niektorych wizazanek, ze im takie cuda wyskoczyly to zrezygnowala, bo moja skora ma predyspozycje do niespodzianek! ale pomysl ciekawy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 09:44   #83
aniatst
Przyczajenie
 
Avatar aniatst
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Starachowice
Wiadomości: 20
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

ja kupiłam go 2 tygodnie temu, narazie bez neispodzianek na twarzy, jestem z niego zadowolona, mam odcien medium 040
aniatst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 12:05   #84
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Szczerze to ja mam mieszane uczucia, co do tego podkładu, niby jest w porządku, nie tworzy maski, jest lekki, chociaż potrafi ładnie zaświecić twarzą
Ja mam cerę mieszaną, i moja cera potrzebuje porządnego zmatowienia przy CC. Nie mniej jednak fluid świetnie się rozprowadza, nie ciemnieje na twarzy, zapewnia krycie, ale raczej lekkie, wyrównuje koloryt cery. Generalnie nie jest zły, ale uwaga, jak każdy revlon, potrafi zatkać.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 18:49   #85
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

....
ja praktycznie kończę opakowanie i nie zauważyłam żadnego zapychania..a mam do tego tendencje...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 19:48   #86
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Dziewczyny, oświeccie mnie, bo nie moge znalezc na opakowaniu terminu waznosci. Pytam z ciekawosci gdzie jest ten termin, bo podklad nie jest przeterminowany (kupiony pod koniec pazdziernika 2008, za granicą w drogerii).

Mam tylko jakies wybite cyferki na dole: 08179, ale to nie jest termin. Innych liczb nie mam
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 15:02   #87
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, oświeccie mnie, bo nie moge znalezc na opakowaniu terminu waznosci. Pytam z ciekawosci gdzie jest ten termin, bo podklad nie jest przeterminowany (kupiony pod koniec pazdziernika 2008, za granicą w drogerii).

Mam tylko jakies wybite cyferki na dole: 08179, ale to nie jest termin. Innych liczb nie mam

Na początku 08 oznacza rok produkcji czyli 2008
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 15:22   #88
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez idzia111 Pokaż wiadomość
Na początku 08 oznacza rok produkcji czyli 2008
Dzieki w ogole mam problemy ze znalezieniem na innych kosmetykach zagranicznych terminow i w ogole jakichkolwiek liczb.

A jeszcze apropos tego podkladu to go odstawilam po miesiacu bo jak sie okazalo mial na mnie zly wplyw.. mialam tak bolesne pryszcze, ze szkoda gadac
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 17:10   #89
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Używam colorstaya do mieszanej 150 Buff, cerę mam jasną i żółtawą- który CC bedzie dla mnie lepszy- 10 czy 20? a może 30?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 17:49   #90
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Używam colorstaya do mieszanej 150 Buff, cerę mam jasną i żółtawą- który CC bedzie dla mnie lepszy- 10 czy 20? a może 30?
rzyzarfko apropo colorstay'a Czy odcień buff jest jaśniejszy od sand beige?wiesz może?
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.