Suche stopy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-09-22, 12:04   #31
Przygodynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: Suche stopy

Ja natomiast miałam bardzo suche stopy. Zrobił się z tego taki biały suchy nalot. Na dodatek z tej suchości robiły mi się suche bąble i schodziła skórka jak po oparzeniu słonecznym, tylko bez wody.Kremy mi nie pomagały, gdyż za jakiś czas z powrotem robiły się suche.
Kupiłam sobie błoto z Morza Martwego i robiłam sobie takie ciepłe okłady na stopy przez tydzień.
I powiem Wam, że to bardzo pomogło!
Już nie mam tego białego suchego nalotu i skóra stóp zrobiła mi się różowa . jeśli macie podobne przypadki do mojego to szczerze polecam takie maseczki. Błotko stosuję też na pryszcze, które robią mi się przed okresem. Tutaj jest o nich wątek.
Przygodynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 13:54   #32
dotka_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: Suche stopy

Ja również miałam problem z suchymi, szorstkimi stopami. Wybrałam się do kosmetyczki na zabieg parafinowy, zapytałam również o dobry krem do stóp. Poleciła naszą polską Bielendę http://www.profesjonalne-kosmetyki.p...erujacy-137126
Udałam się do hurtowni, kupiłam, stosuję od 2 miesięcy i polecam bo jest świetny a skóra zrobiła się miękka i gładka pozdrawiam

Edytowane przez dotka_87
Czas edycji: 2011-11-17 o 13:56
dotka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 10:51   #33
cottonpuma
Rozeznanie
 
Avatar cottonpuma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Chełmek
Wiadomości: 859
Dot.: Suche stopy

a mnie osobiście najbardziej pomaga krem z awokado z oriflame. i choć jako "tarczycówka" mam duze problemy z nadmiernym rogowaceniem,ten krem daje radę.
cottonpuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 17:37   #34
karola15574
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 12
Dot.: Suche stopy

WIEM ZE DUZO napisałam, ALE POLECAM PRZECZYTAC
Ja tez mialam wieeelki problem z pietami, tudziez stopami. Poniewaz chciałam mieć stópki jak niemowlak, miałam twarde, syche pięty, a kolezanka wlasnie robila studium kosmetyczne wiec w ramach praktyki sie do niej udalam, a ona potraktowala moje stopy omegą, czego na pewno nie wymagaly moje stopy, bo omege stosuje sie na wieksze problemy, a nie 'tylko' twarde, suche piety'. Owszem, były mięciutkie, ale i zaczerwienione i piekly jak cholera.. Pozniej czybko moja skora 'wchłonęła' zanieczyszczenie i moje stopy wygladaly okropnie bylo to jakies 2 lata temu.. Pozniej zrobily mi sie jakby odciski na pietach, szybko się brudziły byly strasznie suche i twarde mimo naprawde regularnej pielegnacji... powoli wpadalam w derpresje z tego powodu, bo nie moglam bo moje stopy wygladaly okropnie, nie moglam zalozyc zadnych pieknych pantofelkow, czy klapek... masakra... szukalam roznych pomocy, pedicure u kosmetyczki kilka razy, codzienne samorowanie przeroznymi kremami, zakladanie workow, skarpetki... i lekka poprawa nasapila, ale nadal moje stopy zle wygladaly... az trafilam na krem PROPODIA silnie złuszczający- jest naprawde bdb! mala tubka, ale wystarcza na dlugo- zuzylam 3 opakowania i byly postepy, skroa sie ladnie luszczyla, raz w tyg. scieranie tarka na sucho i zaczynalam normalnie funkcjonowac jupiii!!! jednak jest CUDO, ktor z czystym sercem moge polecic kazdej z Was, to po prostu rewelacja na suche, twarde, pekajace piety!!! a mianowicie jest to plyn zmiekczajacy do stop LOPALMED, tutaj macie link do poczytania http://pl.ladys-nails.eu/product-pol...ojemnosc-.html TO JEST NAPRAWDE REWELACJA, kupilam 100ml w lutym b.r. roku i mam jeszcze polowe!!! takze naprawde jest meeega wydajny a efekty sa super!! wreszcie bede mogla cieszyc sie pelnia lata po 2letnich zmaganiach z moimi stopami. Dziewczyny NIGDY nie uzywajcie omegi, metalowych tarek.. wiem ze to strasznie kusi, ale ja juz sie z tego wyleczylam dzieki temu kochanemu plynowi. przez pierwsze 3 miesiace stosowalam ten plyn co tydzien lib czesciej, zawsze po kapieli, czekalam 20 min i scieralam szklana tarka na such, nastepnie kremik, folia, skrpetki i na kilka godz. pod kolderke Pozniej juz coraz zadziej stosowalam plyn, a teraz juz tylko raz w miesiacu oczywiscie codziennie lub co drugi dzien jakis krem do stop, w tej chwili uzywam lirene regenerujacy, oczywiscie peeling co tydz., a scieram tylko po uzyciu tego plynu. Bardzo ciezko bylo mi sie powstrzymac przed- nawet codziennym scieraniem, bo w akcie desperacji tak robilam i tylko pogarszalam tym stan poich stop.. Ale wreszcie moje piety wygladaja normalnie i juz nie moge doczekac sie lata, wreszcie swobodnie bede mogla zalozyc jakies skąpe klapeczki

Edytowane przez karola15574
Czas edycji: 2011-12-20 o 17:40
karola15574 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 17:51   #35
bukaka456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Suche stopy

Nawet nie wychodząc z domu można w internecie(jak to często w tych czasach bywa, że coraz więcej kupuje się w domu zamiast 'analogowo' w sklepach, aptekach) zaopatrzyć się w takie ustrojstwo: dlastop.pl/sucha-skora/96-flos-lek-dr-stopa-intensywnie-nawilzajacy-krem-do-stop-100ml-5905043002224.html Dużo nie kosztuje a na suche stopy jak znalazł!
Pozdrawiam!
bukaka456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 22:54   #36
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: Suche stopy

Ja stopy smaruję (co pewnie niektórych obrzydzi) smalcem z kozy zmieszanym ze sporą ilością mieszanki olejków eterycznych. Później nakładam skarpetki. Są po nim miękkie, gładkie, dobrze nawilżone. Moja babcia używała tego sposobu, gdy miała boleśnie pękające pięty. Myślę, że zwykły smalec też by się nadał, trzeba go wcześniej przetopić, żeby nabrał odpowiedniej kremowej konsystencji. Zauważyłam też, że gdy często i intensywnie ścierałam stopy pumeksem (lub tarką- co gorsza) miałam więcej zgrubnień itp, teraz gdy to ograniczyłam to moje stopy już tego aż tak nie wymagają.
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 19:55   #37
ania01021989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Suche stopy

Cytat:
Napisane przez arwenas Pokaż wiadomość
dobre są kosmetyki z avonu do stóp! zarówno do kąpieli, jak i kremy zmiękczające!
Avon? perfumy oczywiście ale kremy? broń Boże, sama jestem kosmetyczką a moja mam konsultantką owych "cudownych" kosmetyków. Możesz nałożyć na stopy całą tubkę kremu a i tak nie zobaczysz ŻADNEGO efektu jedynie nogi będą się ślizgać w klapkach czy japonkach. i pytanie o zabieg parafinowy z forum- parafina oczywiście jak najbardziej jako kosmetyczka polecam parafinę z Bielendy bądź Jadwiga (dostępna wyłącznie w salonach lub na targach kosmetycznym) taki jednorazowy zabieg u kosmetyczki kosztuje tyle co parafina kupiona samemu + ciepłe skarpetki potrzebne do wykonania zabiegu. pozdrawiam
ania01021989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 11:53   #38
podolog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: KATOWICE
Wiadomości: 1
Dot.: Suche stopy


Witam-Na suche stopy polecam wszystkieb kosmetyki z dużym stężeniem mocznika z podo -lini lub sposób domowy -siemie lniane(moczenie w wywarze około 15 minut dziennie )następnie olej lniany nawilzamy letnim olejem i nakładamy bawełniane skarpetki .Po około 7 dniach powinna pojawić się poprawa
podolog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 17:05   #39
TinaBytom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Suche stopy

- Wymocz stopy w dość gorącej wodzie , następnie osusz , i zmiękczony naskórek zetrzyj tarką do stóp ( polecam tarkę do stóp firmy oriflame ) ,
po usunięciu naskórka wystarczy jakiś peeling lub maseczka z Avonu
np. intensywnie pielęgnująca maska do stóp 3 w 1 , krem intensywnie zmiękczający skórę stóp , nawilżający balsam do stóp z algami .
TinaBytom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 12:00   #40
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: Suche stopy

Nie ma to jak pisać posty z poradami 2 lata po założeniu wątku...
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 22:50   #41
malenkaa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 15
Dot.: Suche stopy

PROPODIA

Ktos cos powie o tym preparacie? Zastanawiam sie nad kupnem. Bede wdzieczna.
malenkaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-20, 17:26   #42
karolakmagda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 12
Dot.: Suche stopy

ja na suche stopy używam balsamów z arganem, kosmetyki z maroka. np.

http://marokosklep.com/krem_do_stop_...l,177,411.html
karolakmagda jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-20 18:26:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.