Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-28, 14:50   #2011
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Szkoda, że tego nie widziałam
Co za ludzie Chociaż pewnie bym się zdenerwowała przez to : P

Kwasy są dobre, jeśli ktoś wie jak ich używać. Filtry, destabilizacja, kremy natłuszczają/nawilżające, i w ogóle wszystkie potrzebne informacje są na wizażu!
Powinni zatem poświęciać jeden temat w DDTVN na wizaż.pl
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 14:52   #2012
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

ja nie widziałam programu (ale bardzo żałuję).\

ja myślę, ze to dobrze, że odradzali. Bo pomyślcie sobie- my tu miesiącami czytamy, uczymy się analizujemy, zanim z pomocą innych wizażanek kładziemy nieśmiało minimalne stężenie kwasu na twarz, niektóre czają się latami (jak ja).

A gdyby w telewizji powiedzieli- oo jak fajnie, nie musisz iść do kosmetyczki! Zrób sobie zabieg kwasem w domu... to wiecie co by było? Jedna z drugą pokupowałyby na allegro np. czysty kwas glikolowy i lała sobie na twarz..... Czytałam artykuł w gazecie ostatnio- konkretnie był o kosmetykach gabinetowych na allegro. Jedna laska sobie spaliła twarz nieodwracalnie. To jednak ciężka chemia jest....

Przecież to co my tu robimy z twarzą to jednak jest specjalistyczna wiedza a nie "jedna pani drugiej pani"... ani tym bardzie temat dla telewizji śniadaniowej.

TUTAJ filmik do obejrzenia.

Edytowane przez elianka
Czas edycji: 2010-04-28 o 14:55
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 15:23   #2013
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
ktoś wspominał tutaj o salidermie zaciekawiłam się nim i zamierzam go kupić, ale będę ostroznie kłaść tylko na ramiona, bo podobno daje niezlego kopa

macie jakies sposoby na polepszenie sobie humoru?
zawaliłam test mat-przyr dodatkowo wszyscy o tym cały czas trąbią, a moja-myślałam, ze niezastąpiona- czekolada nie pomaga mi się uśmiechnąc
gdyby nie Twój wiek, to miałabym kilka pomysłów, ale obawiam się, że dostałabym bana za demoralizowanie młodzieży

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
ja nie widziałam programu (ale bardzo żałuję).\

ja myślę, ze to dobrze, że odradzali. Bo pomyślcie sobie- my tu miesiącami czytamy, uczymy się analizujemy, zanim z pomocą innych wizażanek kładziemy nieśmiało minimalne stężenie kwasu na twarz, niektóre czają się latami (jak ja).

A gdyby w telewizji powiedzieli- oo jak fajnie, nie musisz iść do kosmetyczki! Zrób sobie zabieg kwasem w domu... to wiecie co by było? Jedna z drugą pokupowałyby na allegro np. czysty kwas glikolowy i lała sobie na twarz..... Czytałam artykuł w gazecie ostatnio- konkretnie był o kosmetykach gabinetowych na allegro. Jedna laska sobie spaliła twarz nieodwracalnie. To jednak ciężka chemia jest....

Przecież to co my tu robimy z twarzą to jednak jest specjalistyczna wiedza a nie "jedna pani drugiej pani"... ani tym bardzie temat dla telewizji śniadaniowej.

TUTAJ filmik do obejrzenia.
Swoją drogą, po przeczytaniu prawie całego wątku o kwasach ja nadal mam wątpliwości. Mam ochotę spróbować na jesieni, ale trochę jak dziewica: i chciałabym i się boję
Bo w gabinecie to w końcu bardziej profesjonalnie, mam pewność, że kwas zostanie zneutralizowany, później skóra uspokojona etc. Całą robotę ktoś odwali za mnie i nie zrobi tego źle, bo ma doświadczenie. Podziwiam dziewczyny za odwagę
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 16:24   #2014
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

wiesz możesz na początek spróbować delikatnie domowe kwasiki - cytrynowy, aspirynka, ocet ( zrób sobie toniki z tym) a potem zacząć z maską aspirynową i potem przechodzić do czegoś bardziej zaawanasowanego - peeling salicylowy ja jestem na etapie aspirynki i toniku, ale powiem wam, że od kiedy odkryłam kwasy i zaczełam pić herbatki z bratka i ogółem stosować sie do rad z wizażu jest u mnie na buźce o wiele lepiej - już nie muszę wychodzić w podkładzie i nie mma ogromych ból ( o by tak dalej) ale tez moja ilość kosmetyków pod wzgledem wizażu stała się ogromna ale wiecie lepiej wiedzieć co jest w składzie, wiedzieć co się kładzie na twarz niż kupować loreale, itp. drogie syfy i walić na buźkę a nie wiedzieć co tak naprawdę w tym kosmetyku jest.
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 18:50   #2015
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
gdyby nie Twój wiek, to miałabym kilka pomysłów, ale obawiam się, że dostałabym bana za demoralizowanie młodzieży
a tam, demoralizacja od razu
bardzo chętnie posłucham, bo świruję już Wyszłam na osiedle, ale tam też wszyscy mówią o tym nieszczęsnym teście..
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 19:08   #2016
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

A tam, skoro był trudny, to był DLA WSZYSTKICH trudniejszy, więc wszyscy będą mieli kilka pkt mnie, progi się obniżą.

U mnie w LO też o tym trąbią, bo jesteśmy z gimnazjum połączeni...
Moim zdaniem to niesprawiedliwe...raz jest łatwy, raz trudny. W zeszłym roku, jak pisałam, był łatwy, dwa lata temu trudny...
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 19:20   #2017
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
A tam, skoro był trudny, to był DLA WSZYSTKICH trudniejszy, więc wszyscy będą mieli kilka pkt mnie, progi się obniżą.

U mnie w LO też o tym trąbią, bo jesteśmy z gimnazjum połączeni...
Moim zdaniem to niesprawiedliwe...raz jest łatwy, raz trudny. W zeszłym roku, jak pisałam, był łatwy, dwa lata temu trudny...
może nie tyle trudny, co dużo chemi było. Dodam, że mam nauczycielkę z tego przedmiotu, która NIE UCZY! gdyby nie moje zainteresowanie kwasami i piątkowe korepetycje koleżanki, to nienapisałabym nic. Poza tym nastawiłam sie raczej na matmę, której nie było... ah, szkoda gadać.
Wgl jestem czlowiekiem, ktory trudno sie koncentruje a na sali jak ktos nie smarkał, to kaszlał, pstrykał długopisem, walił buciorami po podłodze albo jakiś ptak dobijal się do okna- nie przesadzam.. I weź się tu człowieku skup.. A jeszcze ta komisja- zamiast wyprosić tych idiotów co przeszkadzają, to sobie plotkują
No, teraz mi ulżyło
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 19:26   #2018
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
może nie tyle trudny, co dużo chemi było. Dodam, że mam nauczycielkę z tego przedmiotu, która NIE UCZY! gdyby nie moje zainteresowanie kwasami i piątkowe korepetycje koleżanki, to nienapisałabym nic. Poza tym nastawiłam sie raczej na matmę, której nie było... ah, szkoda gadać.
Wgl jestem czlowiekiem, ktory trudno sie koncentruje a na sali jak ktos nie smarkał, to kaszlał, pstrykał długopisem, walił buciorami po podłodze albo jakiś ptak dobijal się do okna- nie przesadzam.. I weź się tu człowieku skup.. A jeszcze ta komisja- zamiast wyprosić tych idiotów co przeszkadzają, to sobie plotkują
No, teraz mi ulżyło
Jak to plotkują? Czy komisja nie powinna siedzieć cicho?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 19:32   #2019
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Jak to plotkują? Czy komisja nie powinna siedzieć cicho?
tak, powinna... tak samo jak na sali powinna być zupełna cisza
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 19:51   #2020
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
może nie tyle trudny, co dużo chemi było. Dodam, że mam nauczycielkę z tego przedmiotu, która NIE UCZY! gdyby nie moje zainteresowanie kwasami i piątkowe korepetycje koleżanki, to nienapisałabym nic. Poza tym nastawiłam sie raczej na matmę, której nie było... ah, szkoda gadać.
Wgl jestem czlowiekiem, ktory trudno sie koncentruje a na sali jak ktos nie smarkał, to kaszlał, pstrykał długopisem, walił buciorami po podłodze albo jakiś ptak dobijal się do okna- nie przesadzam.. I weź się tu człowieku skup.. A jeszcze ta komisja- zamiast wyprosić tych idiotów co przeszkadzają, to sobie plotkują
No, teraz mi ulżyło
Pamiętam, że jak ja pisałam maturę to za oknem sali gimnastycznej akurat były roboty drogowe. Rozwalali asfalt, potem jakieś rury. No myślałam, że wyjdę z siebie. Wszystkie okna pod sufitem, bez drabiny nie da rady zamknąć, więc generalnie własnych myśli nie słyszałam

Nie martw się. Zawsze wydaje się, że poszło źle
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 20:53   #2021
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja też pisałam i na prawdę był straszny ;P. Nie przejmuj się, bardzo mało osób dobrze napisało. Ja też zwaliłam. Bo kto by pomyślał, żeby uczyć się o węglu na egzamin, na którym przeważa matma i fizyka. A to zadanie z radioaktywnymi biedronkami mnie rozwaliło . Nawet w wiadomościach mówili, że był za trudny.
Najbardziej mnie denerwowało jak nauczycielki coś szeptały, śmiały się i patrzyły na mnie. Niech siedzą cicho, a nie tylko przeszkadzają.

Edytowane przez tusia13pl
Czas edycji: 2010-04-28 o 20:54
tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 15:03   #2022
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

tak, z tymi biedronkami to jakaś kpina była no i oczywiscie dałam złą odpowiedz w tym

całe szczęście, ze słońce wyszło! od razu na duszy lżej teraz tylko muszę się więcej i częściej flirtrowac kremami
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 15:59   #2023
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

U mnie dużo znajomych mówi o tym teście... rzeczywiście ciężki ; /
A mieliście tam chociaz układ okresowy?
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 16:07   #2024
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
U mnie dużo znajomych mówi o tym teście... rzeczywiście ciężki ; /
A mieliście tam chociaz układ okresowy?
był do jednego zadania, ale i tak się pomyliłam w nim...

mam zamiar zmienic podkład.. uzywałam jak narazie essence w musie. Zastanawiam się teraz nad lirene city matt, miałyscie go?. Ogólnie polecacie jakies inne? tak mniej wiecej do 30zł dodam, ze mam tlustą skórę z trądzikiem
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 16:11   #2025
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
był do jednego zadania, ale i tak się pomyliłam w nim...

mam zamiar zmienic podkład.. uzywałam jak narazie essence w musie. Zastanawiam się teraz nad lirene city matt, miałyscie go?. Ogólnie polecacie jakies inne? tak mniej wiecej do 30zł dodam, ze mam tlustą skórę z trądzikiem
Ja miałam Lirene, fajny był, teraz przerzuciłam się na minerały, jeśli kiedys wrócę do drogeryjnych podkładów, to kupię właśnie ten. Możesz sprobować też Dream Matte Mousse, chociaż podejrzewam, że mnie zapychał, jednakże matuje nieźle.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 16:24   #2026
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Ja miałam Lirene, fajny był, teraz przerzuciłam się na minerały, jeśli kiedys wrócę do drogeryjnych podkładów, to kupię właśnie ten. Możesz sprobować też Dream Matte Mousse, chociaż podejrzewam, że mnie zapychał, jednakże matuje nieźle.
po essence mam juz trochę dość tych w musie.
Jaki masz typ cery, na jak długo matowił lirene?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 19:50   #2027
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

co ci zrobił mus essence, że sie zraziłaś ? kusił mnie kiedyś ten essence, ale mam tyle podkładów ( oczywiscie wszystkie za ciemne, w polsce jasnych podkładów nie ma) że nie kupowałam go
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 20:01   #2028
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Jest jeden jasny Gosh porcelain doll . Tylko że dawno go w sklepach nie widziałam i kupuję teraz na allegro :P.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 07:45   #2029
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Zastanaiam się nad tym specyfikiem:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-8...-Nightpeel.htm

może sobie fundnę


Co do podkładu tez szukam czegoś bo mi coś ostatnio minerałki nie służą :/ po 2-3 godzinach wyglądają poprostu źle :/
zastanawiam się nad DW albo coś z Diora?
winyl tego Gosha nie ma w Kwc, prawda? chybaże źle wpisałam nazwę bo mi nie znalazło :/
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-30, 13:48   #2030
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Zastanaiam się nad tym specyfikiem:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-8...-Nightpeel.htm

może sobie fundnę


Co do podkładu tez szukam czegoś bo mi coś ostatnio minerałki nie służą :/ po 2-3 godzinach wyglądają poprostu źle :/
zastanawiam się nad DW albo coś z Diora?
winyl tego Gosha nie ma w Kwc, prawda? chybaże źle wpisałam nazwę bo mi nie znalazło :/
Jest tutaj: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ar-Make-up.htm
Nie podałam dokładnej nazwy podkładu, tylko koloru, dlatego nie znalazłaś .

Mogę tylko dodać, że to jest jedyny tak jasny podkład z jakim się spotkałam w Polsce, starcza na baaaardzo długo (rok minimum), ogólnie jak dla mnie nie ma lepszego . Jest taki naturalny i nie tworzy efektu maski, czego nienawidzę w innych podkładach, więc ja polecam .


A polecicie coś na
- przebarwienia (jestem wyjątkowo biała, więc nawet coś silnie wybielającego może być )
- wszlekie suche skórki itd. Mam na myśli te na twarzy. Po tym jak "pozabijałam" niektóre pryszcze czy inne takie (niestety moja wiedza teoretyczna nie pozwala na rozróżnienie zakórników, wągrów, pryszczy itd. :P) mam chyba ze 3 takie miejsca gdzie cały czas mam taką przesuszoną skórę no i wygląda to okropnie, bo cała cera taka niemalże idealna i takie trzy paskudztwa, już nawet nie pryszcze tylko takie coś ... ehh... Pomożecie jakoś?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 14:52   #2031
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

jak długo po mikrodermabrazji powinnam stosowac filtry?


nie jestem ich zwolenniczką (nie bijcie), uzywam tylko w b. słoneczne dni.
A teraz? przez 2 tygodnie ? dłuzej?
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 15:06   #2032
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość

A polecicie coś na
- przebarwienia (jestem wyjątkowo biała, więc nawet coś silnie wybielającego może być )
- wszlekie suche skórki itd. Mam na myśli te na twarzy. Po tym jak "pozabijałam" niektóre pryszcze czy inne takie (niestety moja wiedza teoretyczna nie pozwala na rozróżnienie zakórników, wągrów, pryszczy itd. :P) mam chyba ze 3 takie miejsca gdzie cały czas mam taką przesuszoną skórę no i wygląda to okropnie, bo cała cera taka niemalże idealna i takie trzy paskudztwa, już nawet nie pryszcze tylko takie coś ... ehh... Pomożecie jakoś?
Na przebarwienia może Acne derm? Albo inne kwasy? A te suche skórki...nawilżasz cerę?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 16:40   #2033
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

na przebarwienia acne derm jest całkiem niezły
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 17:13   #2034
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

hym.. może trochę takie inne pytanie mam ale.. co zrobić by piersi wyglądały fajnie :P?
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 17:18   #2035
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Nosić dobry stanik
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 17:47   #2036
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
co ci zrobił mus essence, że sie zraziłaś ? kusił mnie kiedyś ten essence, ale mam tyle podkładów ( oczywiscie wszystkie za ciemne, w polsce jasnych podkładów nie ma) że nie kupowałam go
Na początku bardzo mi pasował, kupowałam ten ciut ciemniejszy od najjaśniejszego i był b. fajny. Po kuracji kwasowej zrobiłam się jaśniejsza, więc od razu przezuciłam się na ten najjaśniejszy, niestety po kwasach łuszczy mi się skóra, a on to baaaaardzo podkreśla i dodatkowo pomarańczowieje po jakimś czasie Dodatkowo wydaje mi sie, ze szybciej spływa...
Ten ciemnieszy byl wporządku, a ten jasny (jasnego 3pojemniczki zuzyłam) robi ze mnie mandarynkę

Kupiłam dziś ten lirene city matt, jutro będę testowac
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 13:29   #2037
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ale mnie dzisiaj tato podbudował Posmarowałam sobie twarz Sudocremem, co skomentował tak:

- Przestań nakładać na siebie te chemikalia, świństwa!
- To jest Sudocrem, wiesz, co to jest? Krem dla małych dzieci, on mi raczej krzywdy nie zrobi.
- Nie obchodzi mnie to, widzę, jak wygląda twoja twarz!
- A jak wygląda?
- Okropnie!

__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 13:41   #2038
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

nie przejmuj sie dotka ja wczoraj posmarowałam się maśćia propolisową ( wygniatałam ;( przyznaje się ) i tż mi powiedział że wyglądam okropnie bo moja skóra ma kolor zielono, żółto fioletowy
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 13:55   #2039
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jutte Pokaż wiadomość
hym.. może trochę takie inne pytanie mam ale.. co zrobić by piersi wyglądały fajnie :P?
Zmykać na wątek noszę dobrze dobrany biustonosz - a Ty?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 14:32   #2040
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
po essence mam juz trochę dość tych w musie.
Jaki masz typ cery, na jak długo matowił lirene?
Mam mieszaną, obecnie odwodnioną, matował na 3, 4 godziny.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.