Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-17, 20:29   #2581
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

snowhitee a Ty co ile farbujesz wlosy Stockholmem?
Teraz przestawiasz sie na Majirela?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 20:30   #2582
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Oczywiście Yatta że do każdej farby oksy dobiera się indywidualnie.
Wszystko zależy od poziomu odrostu.
I tak snow mogłaby spróbować robić na wodzie 6%- uzyskałaby wtedy poziom 9. Jak jaśniej to trzeba wyższą wodę, ale u niej 9% to max, bo 12 w jej wypadku to niepotrzebna tortura włosów- po prostu jaśniej już nie będzie.
Ale już my ciemnowłose musimy dać wodę 9 lub 12.
Najlepiej kupić 12 i pierwszy raz robić z większą wodą, a potem co miesiąc obniżać stężenie po troszce i patrzeć na ile optymalnie uda się zejść.
Tak jest najzdrowiej dla włosów.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 20:44   #2583
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Oczywiście Yatta że do każdej farby oksy dobiera się indywidualnie.
Wszystko zależy od poziomu odrostu.
I tak snow mogłaby spróbować robić na wodzie 6%- uzyskałaby wtedy poziom 9. Jak jaśniej to trzeba wyższą wodę, ale u niej 9% to max, bo 12 w jej wypadku to niepotrzebna tortura włosów- po prostu jaśniej już nie będzie.
Ale już my ciemnowłose musimy dać wodę 9 lub 12.
Najlepiej kupić 12 i pierwszy raz robić z większą wodą, a potem co miesiąc obniżać stężenie po troszce i patrzeć na ile optymalnie uda się zejść.
Tak jest najzdrowiej dla włosów.
Dziekuje, przy okazji wiem jaki % moge dawac Ja mysle zdecydowalabym sie raczej na 9%, przynajmniej na poczatku

Agatau no ja robie po prostu jak mnie odrost razi Roznie. Ost. farbowalam 28.09 czyli we wtorek minie 3tyg. no i mysle, ze w weekend juz pofarbuje Chyba jednak nie bede sobie zawracac glowy majiblond'em, Bunny sama napisala ze wybralaby ce-ce a ona wie co pisze i chyba nastepnym raze sprobuje wlasnie ce-ce 10/23 Mysle ze ten kolor mi sie spodoba bo ma po przecinku na pierwszym miejscu 2 czyli przewaga chlodu a na drugim 3 zlocisty czyli byloby tak jak lubie chlodno-cieplo a jak wyjdzie za cieplo to bede ochladzac plukanka a kolejnym razem kupie 10/71
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 20:47   #2584
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Oczywiście Yatta że do każdej farby oksy dobiera się indywidualnie.
Wszystko zależy od poziomu odrostu.
I tak snow mogłaby spróbować robić na wodzie 6%- uzyskałaby wtedy poziom 9. Jak jaśniej to trzeba wyższą wodę, ale u niej 9% to max, bo 12 w jej wypadku to niepotrzebna tortura włosów- po prostu jaśniej już nie będzie.
Ale już my ciemnowłose musimy dać wodę 9 lub 12.
Najlepiej kupić 12 i pierwszy raz robić z większą wodą, a potem co miesiąc obniżać stężenie po troszce i patrzeć na ile optymalnie uda się zejść.
Tak jest najzdrowiej dla włosów.
Pójdę jutro do tej mojej fryzjerki i zobaczę co mi powie Bo u mnie jeszcze oprócz problemu odrostu jest problem koloru - nie wiem jeszcze bo od nie dawna jestem blond - jaki kolor będzie mi pasował - a nie chcę niszczyć włosów (wystarczająco już dostały w kość jak schodziłam z czarnego ).
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 20:47   #2585
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

A Stockholm wychodzi Ci zimny prawda? ale taka perełka, nie popiel?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 21:13   #2586
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Zaczęłam wcieraj olej lniany we włosy na noc i tu moje pytanie: czy taki olej nie przyciemnia przypadkiem blond włosów ?
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 21:16   #2587
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Zaczęłam wcieraj olej lniany we włosy na noc i tu moje pytanie: czy taki olej nie przyciemnia przypadkiem blond włosów ?
Raczej nie powinien, a nawet jeśli Ci się przydarzy, to umyjesz raz fioletowym i po kłopocie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 21:24   #2588
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Raczej nie powinien, a nawet jeśli Ci się przydarzy, to umyjesz raz fioletowym i po kłopocie
Dziękuję bardzo za odpowiedź Czytałam gdzieś, że ten olej potrafi przyciemnić włosy dlatego pytam, bo tego nie chcę. A rezygnować też nie bardzo bo jest naprawdę świetny na zniszczone włosy
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 22:44   #2589
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A Stockholm wychodzi Ci zimny prawda? ale taka perełka, nie popiel?
tak taka perelka z popielem to ma niewiele wspolnego ale na szczescie dla mnie bo zle sie czuje w popielatych blondach
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 23:14   #2590
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ewcia a mogłabyś wrzucić jakieś foto w tych włoskach po syossie wysuszonych bo chciałabym zobaczyć jak kolorek wygląda bo jak bylam w sklepie to jakos na opakowaniu nie zbyt mi wpadl w oko

Blond Bunny a jakiej farby Ty używasz?
W ogóle czy jest jeszcze podobna farbka do tej palette xxl czystej platyny która też rozjaśnia o 7 tonów?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 00:27   #2591
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Oj ale tu się działo przez weekend
zaległości ponadrabiane


Adzio normalnie pędziwiatr jesteś
Ale ślicznie Ci jest w tym kolorze Chociaż w jasnych włoskach też bardzo ładnie Jeżeli dobrze czujesz się w obecnym kolorze, to zostań przy tej farbce
Nie wiem, czy i ja następnym razem się na nią nie skuszę


Ewcia no nie ma co ukrywać, widać to żółtko na mokrych włoskach.
Ale myślę, że na suchych już tak się ten odrost nie odznacza?
Ja też myśle, żeby z podkładu zrezygnować.
Tzn. teraz mam dwie opcje na uwadze
Albo zrobić podkład i tą farbkę co Adzi robiła. Albo kupić farbkę profesjonalną i położyć na odrost z wodą 12, a na pozostałe z 6 tylko nie wiem, czy farbka bez rozjaśniacza poradzi sobie z moim odrostem. I tu jest ten ogromny znak zapytania.


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No to moze samo 901? Albo ta ce-ce 10/71 na pewno bedzie chlodna i jaka tania

Zobaczcie z kolei na tej str i palecie ten majiblond 902 w ogole mi sie nie podoba http://allegro.pl/loreal-majirel-maj...262061923.html Ale to chyba takie niekorzystne zdj bo kazdy majiblond wyglada ciemno i nieciekawie Za ta z majirel (rowniez na tej str) przykul moja uwage kolor 10,13 i 10,21 ale ten to chyba to samo co stockholm bo nawet takie same oznaczenie ma.

Bunny dziekuje a masz moze jakas opinie na temat tych farb majiblond?
Ja widziałam na żywo palete Mejirel i Majiblond.
Dziewczyny nie sugerujcie się tymi kolorkami co są w necie. W rzeczywistości wyglądają ciemniej. Także jak byście chciały zamawiać to proponuję, jeżeli macie taką możliwość, najpierw wybrać się do sklepu fryzjerskiego, albo salonu z farbkami L'Oreala i zobaczyć sobie palete.

Snow, chyba dobry wybór tej farbki Ce-Ce
Z Majiblondu podejrzewam, że musiałabyś zaopatrzyc się w dwie tubki, 50ml na taką długość mogłoby być za mało, a to już wychodzi około pięciu dych + do tego oksy. A Ce-Ce masz 125ml za taką kase
Zresztą i Bunny bardziej ją polecała
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 06:41   #2592
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Snow no właśnie też się nad tym zastanawiałam z tą wodą 9 na długości ale to jak już kupię to będę się martwic
no na tej palecie, którą wkleiłaś to beznadziejny, a ten 10,21 majirel też mi się podoba, ale z tego co wiem to do nich nie można stosowac wody 12, czyli dla mnie niedobrze ale bardzo mi się podoba ten kolorek
a Ty masz piękne te włoski, na tym zdjęcu co wkleiłaś

Yattamanka no wasience wyszedł jaśniejszy, ale nie które dziewczyny tu pisały, że po 00a wychodzi śnieżnobiały, dlatego spodziewałam się lepszego efektu, ale może dlatego, że za krótki trzymała

Bunny kochana doradź mi proszę co z tymi majiblond
chciałabym miec dalej bardzo jasny blondzik, ale na poziomie gdzie 10
i nie robic dwoma farbkami, powiedz mi czy ten pomysł co wcześniej napisałam jest dobry, czy miałabyś inne roziązanie??
a co myślisz o farbach goldwell topchic, jak widziałam na żywo paletę to mi się podobał 10BS, 10V i 10P, ale najbardziej ten pierwszy
jakby coto na dole jest link do palety

wasienka no to skoro to było zamierzone to jest oki

xladyx syoss wychodzi biało, później wkleje kilka fotek

enchanted no tragedii nie ma jak już wyschły, ale mam już dośc tak jasnych włosów, takie jasne moim zdaniem są dla osób, u których nie przebija żółtko, tylko jest ładny biały blond i tyle
ja też się zastanawiam czy woda 12 sobie ładnie poradzi z moim włosami i mam taki sam pomysł jak Ty, jeżeli chodzi o te profesjonalne, bo do takich ciemnych jak ma Adzi to na pewno nie zejdę
czyli mówisz, że nie za fajne te majiblond, kurczę no, a tak już się na nie nastawiłam
no to nie wiem jakie profesjonalne fajnie wyglądają, ja widziałam na żywo paletę goldwell'a topchic i są bardzo ładne kolorki, ślicznie wyglądał 10BS, 10V i 10P ale najładniej ten pierwszy
http://allegro.pl/goldwell-topchic-p...237570942.html
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-18 o 06:42
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 07:40   #2593
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ten 10.21 wcale nie jest ciemny Ja robilam nim kiedys zalaczam foto sama ocen, kladlam go na juz jasniutkie wlosy z odrostem, odrost kiepsko zlapal ale Ty masz juz rozjasniony takze nie musisz sie martwic Niestety lepszego nie posiadam. I tak jak patrze to nawet byl to podobny kolor do tego ktory Ty chcesz
o super kolorek,o to mi chodzi,dzieki za fotke
na odroscie trzymac tyle ile jest napisane na opakowaniu?a potem przeciagnac na cale wlosy na 10min?
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 09:00   #2594
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

dziewczynki, strasznie pomstowałam na kolorek, ale jestem po pierwszym myciu i juz jest duuuzo ładniejszy. fale tez zaczynają dochodzic do siebie, mysle, ze po kolejnym myciu, beda takie jak przed farbowaniem. Kolor jest ciepły, złoty jansy blond, jest tylko kilka popielatych pasemek, ale zupełnie giną pomiędzy falami, wiec jestem juz zadowolona. Nie bede wiecej oceniac koloru zaraz po zmyciu farby

pierwsze zdjęcie w słonku, drugie w cieniu.

efcia, wg forum dla zakręconych olej lniany nie wnika we włos, tylko pozostaje na jego powierzchni- nalezy stosowac jako zabezpieczenie koncówek, a nie jako maskę. Możliwość penetracji włosa ma oliwa z oliwek, olejek kokosowy, amla itp.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-10-18 o 09:12
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 09:31   #2595
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

infatuated
Wiesz przeczytałam cały watek o excell 10 i nie znalazłam nic na temat farbki 8.13.Ja jutro a może jeszcze dzisiaj idę na poszukiwania tej farbki.Chciałam najpierw wzionąć ta 7,13 ale wychodzi ciemniej niż powinna i chyba się zdecyduje na 8,13.Te farbki ponoć maja 3% i dlatego wychodzą ciut ciemniej niż maja wyjść.Dlatego trzeba brać kolor o jeden ton jaśniejszy.Ciekawa jestem czy znajdę ten 8.13 excella.
Obawiam się czy ta exellence mi się znowu tak wypłuczę ,jeśli tak się stanie tym razem to następnym razem położę excella bo ponoć się fajnie się trzyma i nie schodzi.A to by mi bardzo odpowiadało.


TLU
Dziękuje bardzo.Tak rozcieńczam wodę bo zależy mi na zdrowych włoskach.

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

_eNchaNted_
Tak bardzo dobrze czuje się w tym kolorze.Oby mi taki pozostał i się już nie wypłukał.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-18 o 09:29
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 09:34   #2596
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

mysia, ja wiem, wiem tyle że moje końcówki zniszczone mają z 5cm a wiadomo, że w niektórych miejscach trochę więcej się nałoży dlatego pytam
p.s. świetne loki !
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 09:38   #2597
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

snowhitee
Dziękuje bardzo za mile słowa.Ja tym garnierem belle color robiłam tylko odrosty.No ale nie przekonam się już chyba do blondów sklepowych tych jasnych bo to po prostu nie na moje włosy.Jak już to fryzjer.Ale na razie chce się tym kolorkiem co mam obecnie nacieszyć bo jak dla mnie jest super.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dziewczynki, strasznie pomstowałam na kolorek, ale jestem po pierwszym myciu i juz jest duuuzo ładniejszy. fale tez zaczynają dochodzic do siebie, mysle, ze po kolejnym myciu, beda takie jak przed farbowaniem. Kolor jest ciepły, złoty jansy blond, jest tylko kilka popielatych pasemek, ale zupełnie giną pomiędzy falami, wiec jestem juz zadowolona. Nie bede wiecej oceniac koloru zaraz po zmyciu farby

pierwsze zdjęcie w słonku, drugie w cieniu.

efcia, wg forum dla zakręconych olej lniany nie wnika we włos, tylko pozostaje na jego powierzchni- nalezy stosowac jako zabezpieczenie koncówek, a nie jako maskę. Możliwość penetracji włosa ma oliwa z oliwek, olejek kokosowy, amla itp.
Pięknie aż brak mi slow.Widzisz wszystko się układa
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 09:49   #2598
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dziewczynki, strasznie pomstowałam na kolorek, ale jestem po pierwszym myciu i juz jest duuuzo ładniejszy. fale tez zaczynają dochodzic do siebie, mysle, ze po kolejnym myciu, beda takie jak przed farbowaniem. Kolor jest ciepły, złoty jansy blond, jest tylko kilka popielatych pasemek, ale zupełnie giną pomiędzy falami, wiec jestem juz zadowolona. Nie bede wiecej oceniac koloru zaraz po zmyciu farby

pierwsze zdjęcie w słonku, drugie w cieniu.
no widzisz mówiłyśmu, że fale "dojdą" do siebie
jest pięknie
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 09:55   #2599
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ktora z Was pisała że podobaja Jej sie rudości z Majirela?
Ja kiedyś bylam tuż tuz zeby zafarbować którymś z nich, ale się rozmyslilam. Jak Dziewczyny twierdzą-dobrze bo jestem chłodnym typem

TLU zapomnialam dodać że pięknie wyszła Ci ta pianka 1000

Ja nawet jak bym chciala mieć taki kolor jak Ty to i tak nie do zrobienia - albo szaro wyjdzie, albo zielono, albo ogólnie myszowato
Ty kladlas na jaki kolor te farbe?
Dziekuje za komplement Agata , chociaz tak jak mowilam, sama nie wiem jak sie do wlosow ustosunkowac. Ogolnie moge dodac, ze farba rozjasnia troche, nie tylko nadaje odcien - teraz juz sie zmywa i jest duzo jasniej niz bylo. A nakladalam na wlosy po Excellence nr 10, ktory sie wyplukal do lekko rudawej bazy po rozjasniaczu na poziomie 9 (tzn moja baza jest ciemniejsza niz to co wychodzi po koloryzacjach - nie wiem czemu tak jest, moze wlosy nadal troche ciemnieja od starej dekoloryzacji). Z odrostami kiepsko sobie radzi (chyba nawet gorzej niz Viking z farb, ktorych probowalam) ale nie bralam jej na to. Jesli szukasz perlowych odcieni, to moze sprobuj 10.21, ktora polecala snow - na zalaczonym zdjeciu sliczny kolor. Tez bym brala ten odcien, gdyby u mnie byl ale nie ma (to nienormalne ale we francji jest najmniej odcieni loreala - ponoc to tutaj firma zamknieta - w jakim sensie zamknieta? - zgadywac). Na przyszlosc kusi mnie ktorys z excell10 albo feria p01 jesli odrost zapuszcze dlugi, no i ciotka tz'ta polecala mi jakas farbe bio, tylko jeszcze nie podala dokladnych namiarow, wiec moze na nia sie zdecyduje, skoro juz testuje te bez amoniaku.

Mysia no i czemu mowilas, ze fal nie ma? Sa fale i wlosy wygladaja zdrowo .

Adzi ciesz sie kolorem i nie rozpaczaj jak sie zacznie wymywac - przynajmniej w przeciagu miesiaca nacieszysz sie kilkoma odcieniami, no i zawsze bedziesz mogla zmienic zdanie jesli nie bedziesz chciala juz takich samych.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 10:01   #2600
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

mysia m piekny naturalnie wygladajacy kolor super i loki widac ze odzyja
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 10:18   #2601
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny, nie było mnie tu kilka dni....

Muszę się wygadać, więc z góry przepraszam za długą wypowiedź

W piątek miałam wolne bo miałam do pozałatwiania kilka spraw w urzędach. Wiecie jak w urzędach, wszędzie kolejki i atmosfera taka sobie No więc kiedy skończyłam wszystko chciałam sobie poprawić trochę humor i wymyśliłam, że zrobię sobie włoski, w końcu na mój odrost nie mogłam już patrzeć Ale wtedy wymyśliłam, ze podjadę do mojej fryzjerki i zapytam się czy ma czas żeby mnie obciąć żebym potem miała to już z głowy no i żebym nie musiała nakładać farby na całe włosy.

No i wtedy się stało...

Zachodzę do niej ona mówi że mam szczęście bo właśnie jej jakaś kobieta zrezygnowała z farbowania i ma nadmiar czasu wiec może mnie obciąć ale wtedy w mojej głowie pojawił się pomysł, żeby może zrobić sobie od razu farbę
Fryzjerka najpierw zrobiła mi jakąś rozjaśniającą kąpiel na odrostach, potem nałożyła farbę ale kiedy zdjęła okazało się ze odrost mam rudy no i na odrost nałożyła mi jeszcze kilka pasemek żeby to zakryć, efekt jest taki, ze jak mam mokre włosy albo zaświeci słońce to mam złoty odrost a ja tego tak się bałam przy samodzielnym farbowaniu a tu taki klops przy fryzjerskim farbowaniu.
Nie wiem co mam zrobić bo nie chce teraz nakładać jeszcze farb bo myślę ze moje włosy powinny teraz trochę odpocząć bo nie miały łatwo. Odżywiam je i od razu zafundowałam im porządną maskę ale i tak się o nie boję

Co mnie w ten piątek podkusiło

Jak uważacie co mam robić????
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 10:21   #2602
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Marejta ja bym przemeczyla przynajmniej 3 tygodnie ten odrost i robila maski z srebrnego szamponu. Jakiej jest dlugosci?
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 10:27   #2603
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie było mnie tu kilka dni....

Muszę się wygadać, więc z góry przepraszam za długą wypowiedź

W piątek miałam wolne bo miałam do pozałatwiania kilka spraw w urzędach. Wiecie jak w urzędach, wszędzie kolejki i atmosfera taka sobie No więc kiedy skończyłam wszystko chciałam sobie poprawić trochę humor i wymyśliłam, że zrobię sobie włoski, w końcu na mój odrost nie mogłam już patrzeć Ale wtedy wymyśliłam, ze podjadę do mojej fryzjerki i zapytam się czy ma czas żeby mnie obciąć żebym potem miała to już z głowy no i żebym nie musiała nakładać farby na całe włosy.

No i wtedy się stało...

Zachodzę do niej ona mówi że mam szczęście bo właśnie jej jakaś kobieta zrezygnowała z farbowania i ma nadmiar czasu wiec może mnie obciąć ale wtedy w mojej głowie pojawił się pomysł, żeby może zrobić sobie od razu farbę
Fryzjerka najpierw zrobiła mi jakąś rozjaśniającą kąpiel na odrostach, potem nałożyła farbę ale kiedy zdjęła okazało się ze odrost mam rudy no i na odrost nałożyła mi jeszcze kilka pasemek żeby to zakryć, efekt jest taki, ze jak mam mokre włosy albo zaświeci słońce to mam złoty odrost a ja tego tak się bałam przy samodzielnym farbowaniu a tu taki klops przy fryzjerskim farbowaniu.
Nie wiem co mam zrobić bo nie chce teraz nakładać jeszcze farb bo myślę ze moje włosy powinny teraz trochę odpocząć bo nie miały łatwo. Odżywiam je i od razu zafundowałam im porządną maskę ale i tak się o nie boję

Co mnie w ten piątek podkusiło

Jak uważacie co mam robić????
kochana nie martw się, wszystko będzie dobrze, ja też teraz chodzę z niewiadomo jakim odrostem...ale trudno...nie martw się, odczekaj trochę i nałóż farbke i będzie dobrze
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 10:29   #2604
West__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 160
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny idę właśnie farbować odrosty palette deluxe 100 powiedzcie mi ile trzymać od nałożenia na odrostach??chodzi mi o to zeby były jak najjaśniejsze ??
West__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 10:31   #2605
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny wiecie co tak się teraz zastanawiam nad jedną rzeczą
czy nie zadzwonic do fryzjerki, która pracuje na goldwellu topchic i nie zapytac się o cenę i jej opisac moje włosy i jaki kolor chcę może ten pierwszy raz bym poszła do niej a potem jak mi się spodoba to sobie sama kupie co wy na to??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 10:31   #2606
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Marejta ja bym przemeczyla przynajmniej 3 tygodnie ten odrost i robila maski z srebrnego szamponu. Jakiej jest dlugosci?
Ok 2cm ale mnie to tak denerwuje że brak słów, wiem, ze kolejne farby moje włosy źle by zniosły
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 10:32   #2607
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez West__ Pokaż wiadomość
Dziewczyny idę właśnie farbować odrosty palette deluxe 100 powiedzcie mi ile trzymać od nałożenia na odrostach??chodzi mi o to zeby były jak najjaśniejsze ??
ja trzymałam 50 minut odkąd skończyłam nakładac
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 10:38   #2608
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

czy farba syoss jest dostepna w kazdej drogerii?

,albo chociaz rossman schlacker?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 10:39   #2609
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
ja trzymałam 50 minut odkąd skończyłam nakładac
hejka dziewczyny! byłam na weselu dlatego 2 dni nie zaglądałam! ale galopujecie widze ze wasienka sie pojawiła i odrościk zrobiła
troche żółty ale syoss sobie z tym poradzi

a ewcia narazie tylko delux kładłaś???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 10:39   #2610
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Ok 2cm ale mnie to tak denerwuje że brak słów, wiem, ze kolejne farby moje włosy źle by zniosły
No to sprobuj z tym srebrym szamponem, jesli nie chcesz przetrzymywac to umyj nim wlosy nawet 3 razy z rzedu. Cieply odcien napewno sie wychlodzi. 2 cm to nie koniec swiata, glowa do gory .
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.