Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-26, 23:51   #1
Smoke
Raczkowanie
 
Avatar Smoke
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: płn. Szwecja
Wiadomości: 207
Question

Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?


Podoba mi się moda na ostre kolorki, ale jak to będzie, gdy np. pomaluję sobie na pomarańczowo lub turkusowo paznokcie przy dłoniach i przy stopach? Wydaje mi się, że to będzie przesada. Czy może jednak jest tak OK, czy też lepiej np. naturalne dłonie i kolorowe paznokcie u stóp do sandałków. I odwrotnie... Rozumiem, ze dwa różne kolory (np. pomarańcz na dłoniach i róż na stopach) to już gruba przesada?
Smoke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 00:04   #2
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?

Szczerze to z tymi stopami trzeba uwazac. Ludzie sa przyzwyczajeni ze na dloniach sie ma rozne rzeczy, ale niebieski na stopach wyglada jakbys kopnela w sciane i zsinialy. Pomaranczowe i zolte moga wygladac jakbys miala kiedys grzybice. Wzrok tak daleko nie siega czesto zeby dobrze zobaczyc co to na tych stopach jest. Poza tym, czasem chce sie szybko wyjsc z domu a tu buty nie pasuja do koloru na stopach, stroj nie pasuje. Jakos tak sie chyba przyjeloze albo czerwone albo frencz albo nic.
Lepiej bedzie moim zdaniem wygladal krzykliwy kolor na stopach jesli bedzie taki sam na paznokciach. I lepiej zeby to byly jasne kolory a nie ciemne, poza pomaranczem, tu musi byc widac ze to lakier a nie infekcja.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 01:13   #3
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Szczerze to z tymi stopami trzeba uwazac. Ludzie sa przyzwyczajeni ze na dloniach sie ma rozne rzeczy, ale niebieski na stopach wyglada jakbys kopnela w sciane i zsinialy. Pomaranczowe i zolte moga wygladac jakbys miala kiedys grzybice. Wzrok tak daleko nie siega czesto zeby dobrze zobaczyc co to na tych stopach jest. Poza tym, czasem chce sie szybko wyjsc z domu a tu buty nie pasuja do koloru na stopach, stroj nie pasuje. Jakos tak sie chyba przyjeloze albo czerwone albo frencz albo nic.
Lepiej bedzie moim zdaniem wygladal krzykliwy kolor na stopach jesli bedzie taki sam na paznokciach. I lepiej zeby to byly jasne kolory a nie ciemne, poza pomaranczem, tu musi byc widac ze to lakier a nie infekcja.
Oj nie prawa, nie zgodzę się... i z resztą tekstu też nie. Paznokcie maluje się na różne kolory. Na takie jak się lubi, na jaki aktualnie ma się ochotę. I nie uważam, żeby źle wyglądał inny kolor na stopach i inny na dłoniach. I nie uważam też, że stopy to albo czerwony, french, albo wcale...

Koleżanko założycielko wątku Smoke... masz ochotę na pomarańczowe paznokcie u stóp? Maluj! A chciała byś przy tym różowe paznokcie u dłoni? Też maluj. Zresztą... to jest podobno bardzo modne połączenie kolorystyczne w tym sezonie. I maluj swoje paznokcie na wszystkie kolory na jakie masz ochotę i zestawiaj je jak chcesz. To Tobie mają się one podobać i Ty masz dobrze się w tym czuć. Baw się kolorami!
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 07:09   #4
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Szczerze to z tymi stopami trzeba uwazac. Ludzie sa przyzwyczajeni ze na dloniach sie ma rozne rzeczy, ale niebieski na stopach wyglada jakbys kopnela w sciane i zsinialy. Pomaranczowe i zolte moga wygladac jakbys miala kiedys grzybice. Wzrok tak daleko nie siega czesto zeby dobrze zobaczyc co to na tych stopach jest.


Co prawda z moim wzrokiem nie jest najlepiej,ale żeby pomylić lakier z grzybicą?To mi się jeszcze nie przytrafiło,na szczęście.



Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Poza tym, czasem chce sie szybko wyjsc z domu a tu buty nie pasuja do koloru na stopach, stroj nie pasuje. Jakos tak sie chyba przyjeloze albo czerwone albo frencz albo nic.

Daj spokój,to nie te czasy,że dobiera się kolor lakieru do paznokci do szminki,a buty do torebki.
Mamy pełną dowolność i trzeba się z tego cieszyć( i korzystać).



Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Lepiej bedzie moim zdaniem wygladal krzykliwy kolor na stopach jesli bedzie taki sam na paznokciach. I lepiej zeby to byly jasne kolory a nie ciemne, poza pomaranczem, tu musi byc widac ze to lakier a nie infekcja.


To samo co wyżej-nie ma żadnych zasad,ładne jest co się komu podoba.



Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość
I maluj swoje paznokcie na wszystkie kolory na jakie masz ochotę i zestawiaj je jak chcesz. To Tobie mają się one podobać i Ty masz dobrze się w tym czuć. Baw się kolorami!


Zgadzam się.
Maluj takimi kolorami na jakie tylko masz ochotę.
I nie martw się,że coś do siebie nie pasuje-nie musi.
__________________





Edytowane przez marryme21
Czas edycji: 2011-05-27 o 07:10
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 13:25   #5
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja
Dot.: Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?

Jest wiosna, po niej lato więc szalej na maxa z kolorkami. Ja po prostu uwielbiam wszelkie błękity i turkusy na paznokciach u stóp. Na dłoniach róż, koral lub żółty. Soczysty malinowy lakier pięknie wygląda na opalonych stopach w delikatnych sandałkach, żółty ślicznie kontrastuje z czarnymi japonkami. Nie ograniczaj się w żaden sposób
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 15:01   #6
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?

Ja się nie przejmuje konwenansami i na stopach noszę np. jakiś blurple, a na rękach czerwony czy koralowy, albo stopy purpurowe, dłonie piaskowe, zestaw róż + morski też przetestowałam

Jakbym miała się przejmować jak komuś może wyglądać jakiś lakier to bym w życiu żadnego grzybowego ani innego typu greige nie zastosowała, a mam kilka i maluję regularnie i nie zauważyłam, aby ludzie reagowali jakoś dziwnie
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 21:17   #7
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?

Oczywiscie niech autorka nosi co chce, ale nie kazdy kolor dobrze na kazdym wyglada. Poza tym jak ktos sie pyta jaki kolor to chyba nie po to zeby uslyszec ze kazdy XD
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-28, 16:27   #8
aniunia_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 144
Dot.: Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?

Według mnie trzeba to robić po prostu z wyczuciem. Jak wszystko ładnie będzie korespondować ( lakiery, strój, make up) to mogą to być różne kolorki, ale jak się zrobi wszystko "od czapy" to niestety może wyjść kicz.
aniunia_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 20:05   #9
swoon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 19
Dot.: Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?

Jest lato, można poszaleć!! Mnie urzekł ten kolor
http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
swoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 20:38   #10
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?

Napiszcie Dziewczyny przykłady swoich zestawień;już kiedyś prosiłam o to na opikowym Tak dla powiedzmy: rozszerzenia horyzontów
U mnie aktualnie: Lunch at The Delhi (różowo czerwony ) na łapach i Show Must go on! (shimmer czt tam frost duo: czerwonoróżowozłoty) na stopach
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 00:43   #11
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?

Hmm...ja na co dzień noszę to, co mi się podoba - naprawdę różne kombinacje, na razie jeszcze nie mam powodów, żeby się ograniczać.

A teorie o tym, że ktoś może pomylić żółty lakier z grzybicą szczerze mnie rozbawiły.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 14:35   #12
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Oczywiscie niech autorka nosi co chce, ale nie kazdy kolor dobrze na kazdym wyglada. Poza tym jak ktos sie pyta jaki kolor to chyba nie po to zeby uslyszec ze kazdy XD
Dlaczego nie? Autorka pyta o zdanie, a że sporo osób uważa, że "wszystkie chwyty dozwolone" to takie a nie inne są odpowiedzi.

Mnie od frencha i klasycznej czerwieni na stopach(chociaż to ostatnie takie seksi i kobiece i klasyczne i "fokle", cóż, wolę wampy na stopach) odrzuca- strasznie oklepane. Owszem, czasem wrzucę sobie frencha, ale nie jest to to, co Kicia lubi najbardziej Jakiś czas temu rozmawiałam z koleżanką i ona właśnie takim trochę niepewnym tonem napomknęła, jakoby malowanie paznokci stóp i rąk na jeden kolor było niemodne i tandetne- przyznaję, że śmieszy mnie takie gadanie

Osobiście wolę kombinowanie- tzn paznokcie u stóp i rąk w różnych kolorach (ale uważam, co łączę- na pedi w zieleni i mani w czerwieni bym się nie zdecydowała). Jeszcze lubię np. ciemny odcień jednego koloru na stopach a jasny na rękach, albo odwrotnie
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 20:59   #13
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?

Tez lubie cos innego zrobic albo w ogole nie pomalowac ale wtedy jak zaloze cos z odkrytymi palcami to mi obcy ludzie na ulicy uwage zwracaja a rodzina mowi ze ze mna tak nie wyjdzie nigdzie dla swietego spokoju maluje je tak jak kaze jedyna sluszna racja spoleczna...
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:19   #14
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?

Ja mam taką ideę,żeby na różne kolory malować,takie pasujące do siebie nie wprost Tak jak z butami i torebką: komplet jest trochę demodny (jak mówi mój małżon). Natomiast żeby tak zupełnie od czapy było,to też nie za bardzo
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 08:57   #15
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?

Eee... ja ostatnio chodziłam w Inku na stopach pod kolor czarnych sandałów i granatowych dzinsów oraz sand in my suit na dłoniach do sweterka w kolorach ziemi Mi pasowało, a nawet mąż, który bywa wyjątkowo zachowawczy w kwestii lakierów do paznokci i szalonych zestawień uznał, że pasuje, mimo, że od czapy
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 09:45   #16
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?

Ja mam z tym malowaniem nóg i rąk problem..
Najchętniej stosuję taka zasadę - jeśli kolor na stopach to ręce lakierem bezbarwnym.
Nie podoba mi sie jeden kolor na stopach i rękach
A zestawiać kolorów rożnych chyba jakoś nie umiem
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 10:04   #17
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?

szczerze mówiąc czasami zastanawiam się nad zestawieniem kolorów góry i dołu , ale nie stanowi to dla mnie problemu. Czasami ide na tzw. żywioł i mam totalny misz -masz. Aktualnie mam pastelowy fiolet chyba Hean +beżowy graffiti Isadory na stopach, a na dłoniach pasetelowy cukierkowy róż chyba to Hean +beżowy Graffiti Isadory + mieniący się pyłek na plamkach graffiti
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 12:30   #18
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Tez lubie cos innego zrobic albo w ogole nie pomalowac ale wtedy jak zaloze cos z odkrytymi palcami to mi obcy ludzie na ulicy uwage zwracaja a rodzina mowi ze ze mna tak nie wyjdzie nigdzie dla swietego spokoju maluje je tak jak kaze jedyna sluszna racja spoleczna...
Powiedz rodzinie, że to Twoje stopy a nie ich
I nie wyobrażam sobie, żeby obcej osobie zwracać uwagę . Żeby nie było, że gram świętą- jak widzę coś, co u mnie podpada pod kategorię "fuj" to się krzywo popatrzę co najwyżej (ale dyskretnie!). W krótko obciętych, zadbanych paznokciach stóp, tyle że niepomalowanych, nic "fuj" nie widzę Ale sama muszę mieć pomalowane, bo bez lakieru takie gołe są
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 14:17   #19
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Eee... ja ostatnio chodziłam w Inku na stopach pod kolor czarnych sandałów i granatowych dzinsów oraz sand in my suit na dłoniach do sweterka w kolorach ziemi Mi pasowało, a nawet mąż, który bywa wyjątkowo zachowawczy w kwestii lakierów do paznokci i szalonych zestawień uznał, że pasuje, mimo, że od czapy
Ale bo te dwa bardzo pasują
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 15:03   #20
glohard
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?

Do odważnych świat należy, ostatnio modne są jaskrawe kolory, np. wściekła zieleń.
Trzeba kombinować i się bawić kolorami.
glohard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 11:20   #21
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?

Różne kolory na dłoniach i stopach - o tak! Korzystajcie z oczowalnych barw póki jesteście młode i jest lato Ja ostatnio na urodziny koleżanki pojechałam po bandzie i każdy paznokietek u dłoni pomalowałam innym kolorem - znajomym się bardzo pomysł podobał i parę dni później koleżanka miała podobne paznokcie

Fajne zestawienia kolorystyczne - zielony z fioletowym, czerwony (na stopach) i żółty (ponoć strasznie modny teraz), ciemno niebieski i jasno niebieski.

Taki sam kolor zarówno na dolnych jak i górnych kończynach - raczej nie.
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 15:34   #22
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?

Również jestem fanką mieszania kolorów u stóp i rąk. Co prawda moje ulubione połączenie to pedi różowe i mani beż/nude, czyli mało szalone. Ale dziś np. mam jagodowe dłonie i intensywny niebieski/turkus na stopach. Moim zdaniem komponuje się dobrze, tak letnio i wakacyjnie.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 16:14   #23
jagnieszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 61
Smile Dot.: Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?

Nie przejmuję się jakoś bardzo czy mi ręce do stóp pasują, to jednak daleko jest
Czy mi pasują do sandałków to już prędzej.
No i zdecydowanie częściej zmieniam lakier na stopach niż na dłoniach.
Natomiast często testuję na stopach różne lakiery co do których nie jestem pewna czy mi się podobają - mocne brokaty albo pomarańcze.
Czerwonego w ogóle nie używam, nie mówiąc o frenczu...
jagnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 16:29   #24
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?

do stóp mi pasuje czerwony kolor albo french do rąk tak samo
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 07:47   #25
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?

Ja myślę tak jak koleżanki - jest cieplutko, więc trza szaleć, a zimą będzie czas na stonowane kolorki
Aktualnie na stópkach mam kolorek zielono-turkusowy, a na dłoniach piękny dający po oczach róż
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 19:26   #26
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?

Ja od niedawna zaczelam malowac paznokcie u rąk (zapuszczam 1 raz w zyciu i jakos wspomoc sie trzeba, obgryzalam nalogowo i staram sie rzucic ten nalog ) I obecnie mam iskrzacy niebieski i na stopach i u rąk Ale wg mnie lakier musi pasowac do ubioru no chyba ze czerwien , czarny , bialy to takie jakby uniwersalne pasujace zawsze.

A jak ubieram kolorowe rzeczy to szaleje A jak
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 19:36   #27
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?

Ja się ubieram zawsze na czarno, ale paznokcie mam zawsze kolorowe, ostatnio lazurowe u stóp, a pomarańczowe u rąk. Tydzień temu na rękach miałam aż 3 kolory, jaskrawy pomarańcz, niebieski i żółty, a u stóp zielony i też było okej Co się komu podoba
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 22:33   #28
anianutella
Raczkowanie
 
Avatar anianutella
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 458
Dot.: Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?

witam.
nie chciałam doklejać nowego wątku, bo mnie zaraz zjedzą jedynie trafić na taki aktualny... przeszukałam forum dość porządnie i nic nie znalazłam, a mianowicie chodzi mi o: nowość ( może tylko dla mnie) z firmy:
sally hansen Salon Effects.
takie naklejki, kolorowe na całe paznokcie np:

http://pamperedandpolished.co.uk/201...polish-strips/

widziałyście może w jakimś sklepie, bo w necie nie ma, tzn w Polskich sklepach internetowych.
nigdy nie szalałam z paznokciami ale kurcze, myśle-idzie lato. i ja tak sie na to napaliłam.... choć raz w życiu takie motylki albo pepitkę...

wiem że tytuł wątku ma się nijak do mojego postu, ale może tu będzie ktoś wiedział cokolwiek...
z góry dziękuje za odzew ...
__________________
Jeśli nie dziś to kiedy

Ludzie dzielą się na tych, którzy kochają koty i na tych pokrzywdzonych przez los.
Oscar Wilde
anianutella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 23:32   #29
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?

Takie naklejki są w Sephorach. Ale nie są Sally Hansen, tylko ich własne.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 10:14   #30
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jaki kolor na paznokciach dłoni i stóp - żeby nie przesadzić?

Cytat:
Napisane przez Kiciunia88 Pokaż wiadomość
Dlaczego nie? Autorka pyta o zdanie, a że sporo osób uważa, że "wszystkie chwyty dozwolone" to takie a nie inne są odpowiedzi.

Mnie od frencha i klasycznej czerwieni na stopach(chociaż to ostatnie takie seksi i kobiece i klasyczne i "fokle", cóż, wolę wampy na stopach) odrzuca- strasznie oklepane. Owszem, czasem wrzucę sobie frencha, ale nie jest to to, co Kicia lubi najbardziej Jakiś czas temu rozmawiałam z koleżanką i ona właśnie takim trochę niepewnym tonem napomknęła, jakoby malowanie paznokci stóp i rąk na jeden kolor było niemodne i tandetne- przyznaję, że śmieszy mnie takie gadanie

Osobiście wolę kombinowanie- tzn paznokcie u stóp i rąk w różnych kolorach (ale uważam, co łączę- na pedi w zieleni i mani w czerwieni bym się nie zdecydowała). Jeszcze lubię np. ciemny odcień jednego koloru na stopach a jasny na rękach, albo odwrotnie
Ja się nie zgodzę, że czerwień na stopach jest oklepana. Teraz większość kobiet nosi błękity, pomarańcze, korale, czyli takie szalone kolory, a czerwień stała się trochę zapomniana.

CO do autorki wątku, to mi się wydaje, że w tym sezonie żadne reguły nie obowiązują. Zwłaszcza że modny jest tzw. bloking kolorami, czy;li zestawianie mocnych, kontrastujących ze sobą barw. Jedyne co biorę pod uwagę przy malowaniu paznokci u stóp, to kolor sandałków. Ja unikam barw typu beż, żółto-beżowo-pomarańczowy, dla mnie rzeczywiście wyglądają "podejrzanie", mało elegancko. Aczkolwiek nie przeszkadza mi, że komuś innemu to się podoba.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.