Czarnow³ose;) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-03-24, 21:14   #391
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 5 423
Dot.: Czarnow³ose:)

wiecie co jestem przera¿ona niskm poziomem niektórych wypowiedzi. Przecie¿ mo¿na w kulturalny sposób powiedzieæ, ¿e co¶ siê komu¶ nie podoba, ale komu¶ nie pasuje...

Tak poza tym sama jestem blada, nawet bardzo, do solarium nie zamierzam chodziæ, a mam ciemno br±zowe w³osy, które podchodz± pod czerñ i wiêkszo¶ci osób bardzo podoba siê to po³±czenie....

A wg mnie Marmara bardzo ³adnie wygl±dasz w ciemnych w³osach, pasuj± Ci Ginger te¿ ¶licznie i bardzo podoba mi siê twoja grzywka , niestety mnie taka nie pasuje
__________________


Chezzy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-24, 21:14   #392
Maramara
Rozeznanie
 
Avatar Maramara
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 718
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez scarlett_1 Poka¿ wiadomo¶æ
a mnie ty rozbawi³as bo to by³a obiektywna opinia mary.ma prawo wyrazis swoja opinie i ona wlasnie taka byla.moze czas nauczyc sie wys³uchiwac krytyki.nie kazdemu moze sie podobac...

spoko....kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie i liczylam na to....czy dobrze mi w tych wlosach czy nie.....ale chyba porownywanie do smiecia albo do przetrzymywanej w piwnicy to przesada.wystarczylo napisac ze zle mi w tym kolorze,nie pasuje do cery itp.
Maramara jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-24, 21:16   #393
scarlett_1
Rozeznanie
 
Avatar scarlett_1
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 505
Dot.: Czarnow³ose:)

hehe ale macie problemy.
__________________

scarlett_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-24, 21:19   #394
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Czarnow³ose:)

nie do ¶miecia a do ¶mierci chyba... ¶mieæ to ju¿ ca³kiem chamskie by by³o...

Scarlett1, ¶mieszna jeste¶ ja problemu nie mam, ale chamstwa nie lubiê. Nie masz nic m±drego do powiedzenia to siê nie wypowiadaj.
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!

Edytowane przez Agatin-K
Czas edycji: 2007-03-24 o 21:22 Powód: aktualizacja
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-24, 21:21   #395
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose:)

ja patrz±c na Twoje zdjêcia pomy¶la³am tylko "ale ³adna czarnulka:P" blad± bym Ciê w ¿yciu nie nazwa³a ciemne w³osy ¶wietnie komponuj± siê z Twoj± cera, ale w ciemnym br±zie podobasz mi siê bardziej
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-24, 21:24   #396
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomo¶ci: 1 931
Dot.: Czarnow³ose:)

Moim zdaniem czarne w³osy nie pasuj± do przezroczystej, bia³ej cery. Wygl±da siê wtedy jak po przej¶ciu bardzo ciê¿kiej choroby i trzeba siê trochê mocniej malowaæ, szczególnie ró¿ na policzki. Na zdjêciach które wklei³a niv_ je¶li dobrze siê przyjrzeæ, to ka¿da kobieta ma bardzo ciemny br±z, nie czarny.
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak s± trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-25, 00:02   #397
SABRINKA
Raczkowanie
 
Avatar SABRINKA
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Durów
Wiadomo¶ci: 292
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka¿ wiadomo¶æ
nie do ¶miecia a do ¶mierci chyba... ¶mieæ to ju¿ ca³kiem chamskie by by³o...

Scarlett1, ¶mieszna jeste¶ ja problemu nie mam, ale chamstwa nie lubiê. Nie masz nic m±drego do powiedzenia to siê nie wypowiadaj.
Ale napisala ze do ¶miecia a nie ¶mierci !!!
SABRINKA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-03-25, 07:28   #398
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomo¶ci: 6 831
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Madzia007
Moim zdaniem czarne w³osy nie pasuj± do przezroczystej, bia³ej cery. Wygl±da siê wtedy jak po przej¶ciu bardzo ciê¿kiej choroby i trzeba siê trochê mocniej malowaæ, szczególnie ró¿ na policzki. Na zdjêciach które wklei³a niv_ je¶li dobrze siê przyjrzeæ, to ka¿da kobieta ma bardzo ciemny br±z, nie czarny.
Wed³ug mnie to ju¿ jest czerñ,przynajmniej na wiêkszo¶ci zdjêæ
Na pewno nie na ka¿dym zdjêciu kolor w³osów podchodzi pod br±z

Cytat:
Napisane przez scarlett_1 Poka¿ wiadomo¶æ
Porównywanie wygl±du Evy Green czy Rachel Weisz jest poprostu ¶mieszne bo one sa specjalnie charakteryzowane do sesji zdjêciowych. One inaczej wygl±daj± na sesji inaczej normlanie-ale te obydwie katorki napewno nie sa blade-szczególnie Eva!!!!
A co do Rachel Weisz to zauwa¿cie ¿e przefarbowa³a sie ona na br±z!I teraz wygl±da o wiele korzystniej!!
'

Dla mnie takie porównania nie s± ¶mieszne...

Cytat:
Napisane przez Myrtale Poka¿ wiadomo¶æ
O tej solarce ¿artowa³am. nie zauwa¿y³yscie tej minki ":p" ??!! A czarny kolor i blada cera to kojarzy sie mi ze stylem gothic. Te powi±zania(blada cera+czarne w³osy) nie pasuj± ka¿demu i nie podawajcie tutaj zdjêc Chinek bo im ³adnie w takich-taki ju¿ ich typ urody,naturalny-one tak ju¿ sie urodzi³y z kruczoczarnymi w³osami, i nie porównujcie tez do aktorek bo one maj± np. taki kolor przyciemniany do sesji i ³adnie modeluj± im to podczas zdjêc ale na ¿ywo TO NIE WYGL±DA DOBRZE!!!!!!
Moge powiedziec tylko ¿e kole¿ance która za³o¿y³a ten temat ³adnie w grzywce-ale zmieñ sobie kolor nie wygladasz korzystnie..brrr....jakby cie w piwnicy rok przetrzymywali rodzice.Sorry to moja osobista ocena ale obiektywna!!
A dlaczego nie wolno mi wklejaæ zdjêæ Chinek??To w±tek o czarnych w³osach i one takie maj±,wiêc w czym problem??

Ile takich aktorek widzia³a¶ na ¿ywo,¿e jeste¶ taka pewna,¿e w tedy to nie wygl±da dobrze??

I sk±d w Tobie tyle agresji?? Krytykowaæ oczywi¶cie mo¿na,ale kulturalnie i konstruktywnie,a nie w taki sposób.

Poza tym dziewczyny,ja nikomu swojego zdania nie narzucam.Mnie siê czarne w³osy w po³±czeniu z jasn± cer± bardzo podobaj±,wklei³am zdjêcia (mo¿e rzeczywi¶cie nie na wszystkich jest krucza czerñ,ale dla mnie to czerñ ),które wed³ug mnie przedstawiaj± taki typ urody ,nie ka¿demu musi siê to podobaæ,ale nie rozumiem sk±d od razu u niektórych osób takie oburzenie

Ja Was nie przekonuje na si³ê do blado¶ci,chocia¿ czerñ + sztuczna opalenizna mi siê w ogóle nie podoba (³agodnie mówi±c )
Nie rozumiem,dlaczego chcecie koniecznie udowodniæ,¿e jasna cera jest taka okropna...chyba nie warto z tego powodu psuæ atmosfery w±tku

A wiecie,¿e idea³ kobiety w krajach arabskich to w³a¶nie czarne w³osy + jasna cera


edit:Mam nadziejê,¿e ten "¶mieæ" to efekt literówki
__________________
Bóg stworzy³ cz³owieka poniewa¿ rozczarowa³ siê ma³p±. Z dalszych eksperymentów zrezygnowa³.
Mark Twain
niv_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-25, 09:03   #399
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Czarnow³ose:)

¦mieæ to efekt literówki, bo nie pasuje do kontekstu, no i co ma ¶mieæ do bladej cery, chodzi³o o ¶mieræ... ale zaraz wpadnie Scarlett1 i powie ¿e nie mamy innych zmartwieñ
Idea³ urody blada cera + czarne w³osy istnia³ te¿ np. w ¶redniowieczu i renesansie, istnieje do dzi¶ w Chinach czy Japonii (a przecie¿ Chinki i Japonki maj± z natury ¶niad± cerê). Mnie siê podoba takie po³±czenie, bez przesady oczywi¶cie, nie totalnie black&white, ale po prostu jasna cera i krucze w³osy. Ale jasna, nie blada. Blado¶æ ¼le wypada z czerni±... zreszta nie wiem w ogóle w czym problem, nie kolor skóry jest tu istotny tylko naturalna oprawa oczu. Nawet ¶niada dziewczyna je¶li ma br±zowe brwi i rzêsy nie bêdzie wygl±da³a naturalnie w czerni bez makija¿u czy henny, nie wspominaj±c ju¿ o naturalnej jasnej blondynce albo rudow³osej farbniêtej na czerñ, wiele takich dziewczyn widzia³am, i jest to widok porównywalny do takiego, jak ¶niada brunetka o czarnych rzêsach i brwiach z kaczym blondem na g³owie. Masakra. A przeciwko solarkom nic nie mam, sama mam zamiar i¶æ kilka razy ¿eby siê równomiernie opaliæ no i ¿eby potem s³oñce lepiej chwyci³o i poprawi³o, ale pomarañczowa skóra? okropno¶æ... od razu 10 lat starzej
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-25, 09:15   #400
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomo¶ci: 6 831
Dot.: Czarnow³ose:)

Ja ju¿ z przyzwyczajenia u¿ywam okre¶lenia "blada" i "jasna" zamiennie,ale rzeczywi¶cie "blado¶æ" jest nacechowana negatywnie i kojarzy siê z tak± niezdrow±,szar± cer±

A wiêc podoba mi siê jasna cera + czarne w³osy,a nie blada + czarne w³osy
__________________
Bóg stworzy³ cz³owieka poniewa¿ rozczarowa³ siê ma³p±. Z dalszych eksperymentów zrezygnowa³.
Mark Twain
niv_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-25, 09:33   #401
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Czarnow³ose:)

Blada cera dla mnie to taka, jak... no ja czêsto tak± mia³am podczas gryby ¿o³±dkowej nie podoba mi siê taka w ogóle, objaw choroby. Co innego jasna, ¶wie¿a, promienna cera, taka, która a¿ promienieje... piêkna, najpiêkniejsza przy ognistorudych w³osach. Chocia¿ i tak mój idea³ skóry to taka z³ocista, jak po mu¶niêciu s³oñcem...
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-25, 15:20   #402
Myrtale
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 166
Dot.: Czarnow³ose:)

"A wiecie,¿e idea³ kobiety w krajach arabskich to w³a¶nie czarne w³osy + jasna cera


edit:Mam nadziejê,¿e ten "¶mieæ" to efekt literówki "


O³ yessss to rzeczywi¶cie efekt literówki.Hehehehe nie trudno sie domysliæ o co chodzi³o-WYSTARCZY PRZECZYTAæ WSZYSTKO CO NAPISA³AM a nie co 2,lub 3 zdania. W sposób jaki wyra¿am sowje zdanie to moja osobista sprawa.Jestem bezpo¶rednia i nie mam zamiaru owijac w bawe³ne-mówie prosto z mostu co mi sie nie podoba...ok wiem ¿e jestem niedelikatna.Trudno.
A co do krajów arabskich to idea³em kobiety jest prawdziwa blondynka o niebieskich oczach( nie jaka¶ tleniona z soczewkami),s³ysza³am ¿e jak wejdzie ona do jakiego¶ sklepu to m¿e poprosiæ o co tylko chce je¶li sprzedawca jej tego nie da to panuje przes±d ¿e pu¶ci ona na owy sklep kl±twe.THE END.
Myrtale jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-25, 15:23   #403
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 3 298
Dot.: Czarnow³ose:)

Przeczyta³am ostatni± stronê i szybko sprawdzi³am na przedostatniej jak bardzo blada jest faktycznie maramara... I co? jak ona jest blada to zacze³am siê zastanawiaæ jaka jestem ja bo blada to jestem chyba po kilku dniach wsytawienia bu¼ki na s³oñce dopiero
Ech, dwa tygodnie temu zrobi³am siê na jasny br±z i zaczê³am u¿ywaæ samoopalacza...Mi siê podoba, ale wszyscy moi qmple prosz± mnie ¿ebym wróci³a do poprzedniego look'u-czarne w³oski blada cera widaæ wszystko zale¿y od gustu. Ja osobi¶cie nie lubiê blond w³osów ale przecie¿ nie bêdê naje¿dza³a na blondynki (zw³aszcza te farbowane) bo to ich wygl±d nie mój...
No i na koniec moja osobista opinia- JAPONKI RULEZZZZ mamusiu, jak ja uwielbiam ich wygl±d
__________________
Poszukujê ró¿u Everyday Minerals w odcieniu Apple
Je¶li jaka¶ dobra dusza ma na zbyciu, proszê o kontakt
akisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-25, 15:40   #404
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomo¶ci: 6 831
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Myrtale Poka¿ wiadomo¶æ
A co do krajów arabskich to idea³em kobiety jest prawdziwa blondynka o niebieskich oczach( nie jaka¶ tleniona z soczewkami),s³ysza³am ¿e jak wejdzie ona do jakiego¶ sklepu to m¿e poprosiæ o co tylko chce je¶li sprzedawca jej tego nie da to panuje przes±d ¿e pu¶ci ona na owy sklep kl±twe.THE END.
Blondynki o niebieskich oczach s± atrakcj± i rzeczywi¶cie siê wyró¿niaj±...ale na pewno nie s±,powszechnie uznanym ,idea³em urody
__________________
Bóg stworzy³ cz³owieka poniewa¿ rozczarowa³ siê ma³p±. Z dalszych eksperymentów zrezygnowa³.
Mark Twain
niv_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-25, 18:07   #405
Myrtale
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 166
Dot.: Czarnow³ose:)

Tak samo niv_ jak czarnow³ose kobiety o bladych cerach w krajach arabskich nie sa powszechnym idea³em urody... tam króluj± jak zapewne wiesz czarnow³ose-opalone... ojejku dajcie ju¿ spokój bo to nudne jest na ka¿dy mój post odpowiadaj± 3 dziewczyny A JA PRZECIE¿ WYRAZI£am SWOJE W£ASNE ZDANIE.....rzucacie sie jak sêpy na ka¿da moja wypowiedz... to jest wrêcz niesmaczne...
Myrtale jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-25, 18:26   #406
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomo¶ci: 6 831
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Myrtale Poka¿ wiadomo¶æ
Tak samo niv_ jak czarnow³ose kobiety o bladych cerach w krajach arabskich nie sa powszechnym idea³em urody... tam króluj± jak zapewne wiesz czarnow³ose-opalone... ojejku dajcie ju¿ spokój bo to nudne jest na ka¿dy mój post odpowiadaj± 3 dziewczyny A JA PRZECIE¿ WYRAZI£am SWOJE W£ASNE ZDANIE.....rzucacie sie jak sêpy na ka¿da moja wypowiedz... to jest wrêcz niesmaczne...

Wiesz,jednak siê mylisz...interesujê siê bardzo Bliskim Wschodem i ju¿ w epoce przedmuzu³mañskiej panowa³ taki idea³ urody jasna cera+ czarne w³osy i generalnie tak jest nadal,chocia¿ pewnie nie wszêdzie
Ale ok,ju¿ siê nie czepiam

Z mojej strony EOT
__________________
Bóg stworzy³ cz³owieka poniewa¿ rozczarowa³ siê ma³p±. Z dalszych eksperymentów zrezygnowa³.
Mark Twain
niv_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-25, 19:03   #407
entropia
Rozeznanie
 
Avatar entropia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomo¶ci: 505
Dot.: Czarnow³ose:)

Heej, wszystko zalezy od czlowieka&upodoban. Sprawa indywidualna! Jestem naturalna blondynka lecz w³osy w kolorze granatowej czerni, mam niebiesko-¿ó³te/zielone oczy i blada, momentami lekko rozowa skore, jasna oprawe oczu i jakos sobie z tym radze. Popieram, trzeba sie troszke pomeczyc z cera i kolorem brwi/rzes ale efekt jest tego warty! Nie uwazam, ze wygladam groteskowo i wiekszoc dziewczyn ktore mozna zaliczyc do tego 'kanonu' urody rowniez nie.

Muszê przyznac, ze ten typ kobiety wzbudza zainteresowanie
entropia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-25, 19:11   #408
scarlett_1
Rozeznanie
 
Avatar scarlett_1
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 505
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez entropia Poka¿ wiadomo¶æ
Heej, wszystko zalezy od czlowieka&upodoban. Sprawa indywidualna! Jestem naturalna blondynka lecz w³osy w kolorze granatowej czerni, mam niebiesko-¿ó³te/zielone oczy i blada, momentami lekko rozowa skore, jasna oprawe oczu i jakos sobie z tym radze. Popieram, trzeba sie troszke pomeczyc z cera i kolorem brwi/rzes ale efekt jest tego warty! Nie uwazam, ze wygladam groteskowo i wiekszoc dziewczyn ktore mozna zaliczyc do tego 'kanonu' urody rowniez nie.

Muszê przyznac, ze ten typ kobiety wzbudza zainteresowanie
hehe nie dziwie sie ze wzbudza zainteresowanieja bym sie przestraszy³a hihi.a jesli chodzi o bliski wschód to rzeczywiscie idea³em urody jest tam blondynka
__________________

scarlett_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-25, 19:31   #409
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomo¶ci: 6 831
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez scarlett_1 Poka¿ wiadomo¶æ
.a jesli chodzi o bliski wschód to rzeczywiscie idea³em urody jest tam blondynka
Widocznie to co czyta³am i s³ysza³am to bzdury
Z tego co wiem,to blondynka po prostu jest tam rzadko¶ci±,wiêc z tego powodu wzbudza zainteresowanie,wyró¿nia siê Jako¶ nie zauwa¿y³am,¿eby Arabki tleni³y siê na potêgê,wrêcz przeciwnie Nie mam jednak zamiaru nikogo przekonywaæ na si³ê,w koñcu to nie w±tek o Arabkach

Idê szukaæ jaki¶ fajnych zdjêæ ,mo¿e pó¼niej co¶ wklejê
__________________
Bóg stworzy³ cz³owieka poniewa¿ rozczarowa³ siê ma³p±. Z dalszych eksperymentów zrezygnowa³.
Mark Twain
niv_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-25, 19:36   #410
scarlett_1
Rozeznanie
 
Avatar scarlett_1
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 505
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez niv_ Poka¿ wiadomo¶æ
Widocznie to co czyta³am i s³ysza³am to bzdury
Z tego co wiem,to blondynka po prostu jest tam rzadko¶ci±,wiêc z tego powodu wzbudza zainteresowanie,wyró¿nia siê Jako¶ nie zauwa¿y³am,¿eby Arabki tleni³y siê na potêgê,wrêcz przeciwnie Nie mam jednak zamiaru nikogo przekonywaæ na si³ê,w koñcu to nie w±tek o Arabkach

Idê szukaæ jaki¶ fajnych zdjêæ ,mo¿e pó¼niej co¶ wklejê
hehe,hola,hola ale ja nienapisalam ze arabki sie tlenia na blondtylko ze sa idealem urody,tamtez duzo o tym czytalam i pierwsze s³ysze ze tam lubia blade czarnule hehe
__________________

scarlett_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-25, 19:51   #411
entropia
Rozeznanie
 
Avatar entropia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomo¶ci: 505
Dot.: Czarnow³ose:)

Moja kolezanke z bardzo jasnymi w³oskami [naturalnymi] jakis arab chcial wziac za zone kiedy byla na wakacjach z jej mama, dodam jeszcze ze miala wtedy 8 lat xDDD
entropia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-25, 19:58   #412
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomo¶ci: 6 831
Dot.: Czarnow³ose:)

No tak,ale to chyba dziwne,¿e powszechny jest tam taki idea³ piêkna,który "w naturze" wystêpuje bardzo rzadko ,a i farbowanych blondynek jest stosunkowo nie wiele

Ja nie twierdze,¿e blondynki nie s± uwa¿ane za piêkne,bo na pewno przez swoj± "egzotyczno¶æ" s± rozchwytywane,ale kulturowo idea³em ju¿ od czasów beduinów s± w³a¶nie kobiety z czarnymi w³osami i jasn± cer±


Widocznie czyta³y¶my co innego
__________________
Bóg stworzy³ cz³owieka poniewa¿ rozczarowa³ siê ma³p±. Z dalszych eksperymentów zrezygnowa³.
Mark Twain
niv_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-25, 20:01   #413
ma³y_groszek
Zadomowienie
 
Avatar ma³y_groszek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: £ód¼/Volos
Wiadomo¶ci: 985
GG do ma³y_groszek
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez scarlett_1 Poka¿ wiadomo¶æ
a jesli chodzi o bliski wschód to rzeczywiscie idea³em urody jest tam blondynka
by³a¶ kiedy¶ na Bliskim Wschodzie?
__________________
Przyjmê wszystko. Tylko poka¿ mi sens.


ma³y_groszek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-25, 20:03   #414
scarlett_1
Rozeznanie
 
Avatar scarlett_1
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 505
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez niv_ Poka¿ wiadomo¶æ
No tak,ale to chyba dziwne,¿e powszechny jest tam taki idea³ piêkna,który "w naturze" wystêpuje bardzo rzadko ,a i farbowanych blondynek jest stosunkowo nie wiele

Ja nie twierdze,¿e blondynki nie s± uwa¿ane za piêkne,bo na pewno przez swoj± "egzotyczno¶æ" s± rozchwytywane,ale kulturowo idea³em ju¿ od czasów beduinów s± w³a¶nie kobiety z czarnymi w³osami i jasn± cer±


Widocznie czyta³y¶my co innego
piszesz jakbym napisala ze blondynki sa najpiekniejsze na swiecie a ja tylko pisze ze sa tam pozadane,egzotyczne i ze sa idealem urody.rzeczywis cie musialysmy czytac co innego bo pierwszy raz o tym s³ysze
__________________

scarlett_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-25, 20:06   #415
scarlett_1
Rozeznanie
 
Avatar scarlett_1
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 505
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez ma³y_groszek Poka¿ wiadomo¶æ
by³a¶ kiedy¶ na Bliskim Wschodzie?
by³am w emiratach arabskich ale nie wiem po co ci to wiedziec
__________________

scarlett_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-25, 20:10   #416
ma³y_groszek
Zadomowienie
 
Avatar ma³y_groszek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: £ód¼/Volos
Wiadomo¶ci: 985
GG do ma³y_groszek
Dot.: Czarnow³ose:)

Z ciekawo¶ci zapyta³am.
Bo jako¶ bêd±c tam przez 3 miesi±ce wysz³o na to,¿e blondynka nie jest w tych krajach wcale idea³em urody
Jest egzotyczna,jak napisa³a¶.
Tak przynajmniej twierdz± moi arabscy znajomi ..
__________________
Przyjmê wszystko. Tylko poka¿ mi sens.


ma³y_groszek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-25, 20:15   #417
Myrtale
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 166
Dot.: Czarnow³ose:)

HA HA HA!!!A nie mówi³am ¿e na ka¿dy mój post rzucacie sie jak SÊPY??!!!Brrr...popatrzci e na temat :"Czarnow³ose" a Wy zesz³y¶cie na temat Bliskiego Wschodu.HA HA HA!!!Koniecznie chcecie mieæ racje to napewno nie zachowanie kobiet dobrze wychowanych.A nadajecie na mnie ¿e nie wychowana jestem
Myrtale jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-25, 20:22   #418
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomo¶ci: 6 831
Dot.: Czarnow³ose:)

E tam,rzuci³y¶my siê jak sêpy.... to ju¿ nawet podyskutowaæ nie wolno??
Wymiana zdañ by³a kulturalna,nikt nikogo nie obra¿a³

Wracaj±c do tematu :zdjêcia
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg czarnew³osy.jpg (24,6 KB, 47 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg czarnew³osy2.jpg (50,5 KB, 36 za³adowañ)
__________________
Bóg stworzy³ cz³owieka poniewa¿ rozczarowa³ siê ma³p±. Z dalszych eksperymentów zrezygnowa³.
Mark Twain
niv_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-25, 20:33   #419
Myrtale
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 166
Dot.: Czarnow³ose:)

Ale mam dzi¶ ubaw. Niv_ nie odwracaj kota ogonem przyjrzyj sie na moje posty-ja odpisze 1 raz a tu 5 dziewczyn mi odpisuje Sêpy z Was i tyle. Widac ¿e nie mozna wyrazic tu w³asnego zdania...a rozmowe mozemy raczej okre¶liæ na pe³n± cynizmu...nie zaliczajmy jej do kulturalnej.I na tym koniec.
Te dwie fotki do chyba gothic jest?Widzia³am podobne na takiej stronce...
Myrtale jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-25, 20:36   #420
Myrtale
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 166
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez ma³y_groszek Poka¿ wiadomo¶æ
Z ciekawo¶ci zapyta³am.
Bo jako¶ bêd±c tam przez 3 miesi±ce wysz³o na to,¿e blondynka nie jest w tych krajach wcale idea³em urody
Jest egzotyczna,jak napisa³a¶.
Tak przynajmniej twierdz± moi arabscy znajomi ..
Myrtale jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.