pomoc dla mojego TŻ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-23, 19:36   #1
zbroziu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Wiadomości: 508
GG do zbroziu

pomoc dla mojego TŻ


Tym razem zwracam się o pomoc dla mojego TŻ.
Otóż od kiedy znam mojego faceta zawsze miał problemy z cerą, kiedyś nawet ją leczył, ale nic nie dawało efektu.

Mi wsumie to tak bardzo nie przeszkadza, ale on cały czas źle się z tym czuje, pozatym niedługo planujemy ślub i chciałby mieć ładną cerę.

Jego problem polega na tym, że zwłaszcza na polikach i nosku wyskakuje mu mnustwo takich czarnych wągrów, które przypominają jakby miał pełno dziurek w skórze. Czasami dobieram się do tych brzydactw i wyciskam mu je pokolei ( chodź nie wiem czy mu tym nie szkodzę ). Skóra po takim wyciskaniu na jakiś czas lepiej wygląda chodź dziurki po wągrach nie znikają chodź są na pewno mniejsze.

Jak przychodzi lato mój TŻ oddycha z ulgą gdyż problem na jakiś czas znika, ale zimą masakra.

Jak mogę mu pomóc?? Czy nadal wyciskać te paskudztwa??
Dodam jeszcze, że jego skóra bywa czasem baardzo tłusta, zwłaszcza gdy przetłuszczają mu się włoski, chodź po goleniu miewa czasami wysuszoną skórę.

pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.
__________________
Dukan.... jedyna szansa na wymarzoną suknie ślubną...

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57,6-56-55-54-53

WAGA POCZĄTKOWA: 66

CEL: 53

zbroziu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 20:54   #2
Misiuniuniunia
Raczkowanie
 
Avatar Misiuniuniunia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 162
Dot.: pomoc dla mojego TŻ

przede wszystkich powinien sie udac do kosmetyczki na oczysczzanie skóry...albo lepiej do dermatologa.są różne pilingi,na pewno mu pomoże,z tym,że trzeba je powtarzać,na wągry nie ma rady
Misiuniuniunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 09:09   #3
zbroziu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Wiadomości: 508
GG do zbroziu
Dot.: pomoc dla mojego TŻ

Cytat:
Napisane przez Misiuniuniunia Pokaż wiadomość
przede wszystkich powinien sie udac do kosmetyczki na oczysczzanie skóry...albo lepiej do dermatologa.są różne pilingi,na pewno mu pomoże,z tym,że trzeba je powtarzać,na wągry nie ma rady
czy naprawdę nie ma żadnej rady na te wągry??
a powidzcie mi chociaż czy wyciskanie ich nie szkodzi jeszcze bardziej??
__________________
Dukan.... jedyna szansa na wymarzoną suknie ślubną...

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57,6-56-55-54-53

WAGA POCZĄTKOWA: 66

CEL: 53

zbroziu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 12:21   #4
Misiuniuniunia
Raczkowanie
 
Avatar Misiuniuniunia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 162
Dot.: pomoc dla mojego TŻ

wągry to nic innego jak brud...trzeba będzie po prostu zwęzić pory...ale czy się da,nie wiemja mam taki trądzik,żę juz nie patrzę na to...
Misiuniuniunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 21:06   #5
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: pomoc dla mojego TŻ

dokładnie-wągry to brud i zrogowacialy naskórek itp. koniecznie musisz kupić mu peeling i to nie jakis byle jaki co ma 5 drobinek na krzyz... kup mu albo firmy Avon- Clearskin-ma duzo drobinek i super ściera albo peeling St.Ives. oba są niedrogie tzn ok 11zł a są rewelacyjne z resztą mozesz sprawdzić na kwc niech twój tż przynajmniej 2-3 razy w tygodniu go wykonuje popołudniu lub wieczorem. kup mu też żel do twarzy oczyszczający dla skóry tłustej, ale raczej nie zwykły z drogerii a raczej z apteki- polecam Iwostin purritin, fajny jest tez zel firmy Dermedic, z droższych avene lub la roche posay. niech tż przeciera w ciągu dnia twarz bezalkoholowym tonikiem-nawet kilkakrotnie-oczyszczanie to podstawa!!! a jesli juz masz mu wyciskac te wągry to chociaż zrób mu wczesniej parówke zeby rozszerzyc pory to latwiej wyjdzie...
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:28.