Jaki prezent na Mikołajki/Boże Narodzenie ? - wątek zbiorczy 2007 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-27, 20:42   #271
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Jaki prezent na Mikołajki/Boże Narodzenie ? - wątek zbiorczy 2007

dziewczyny pomóżcie!!!! musze kupić Tacie prezent i normalnie nie mam pomysłów zresztą jak co roku..mój Tata jest muzykiem z wykształcenia, cały jego świat to muzyka- ma mnóstwo instrumentów więc mu żadnego nie kupię- mamy w domu 5 bębnów różnej wielkości, pianino, pianino elektryczne , organy, dzwoneczki, janczary, no po prostu wszystko z racji tego czym Tata się zajmuje poza normalną pracą co roku dostaje piżamę, sweter, organizer. W zeszłym roku dostał zestaw skórzany:portfel, etui na dokumenty i taki mini piórnik z witchena. Ma elektryczną golarkę, bardzo dobry telefon, w zasadzie mam wrażenie, że ma wszystko co mu do szczęścia potrzeba. Perfumy i kosmetyki odpadają, bo tego tez ma pod dostatkiem..i nie wiem..to jedyna osoba w mojej rodzinie, której nikt nie wie co ma kupić..składamy się więc dysponuję mniej więcej kwotą 200-300 zł. Proszę pomóżcie, bo juz nie wiem gdzie szukać inspiracji
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 22:00   #272
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Jaki prezent na Mikołajki/Boże Narodzenie ? - wątek zbiorczy 2007

chyba data nieaktualna przydaloby sie ja usunac z watku:P bo tak dziwnie sie czyta to hihihi
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 22:58   #273
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Jaki prezent na Mikołajki/Boże Narodzenie ? - wątek zbiorczy 2007

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
chyba data nieaktualna przydaloby sie ja usunac z watku:P bo tak dziwnie sie czyta to hihihi

moje pytanie jak najbardziej aktualne a stwierdziłam, ze nie ma sensu zakładać nowego wątku więc dalej liczę na pomoc
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 15:54   #274
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Jaki prezent na Mikołajki/Boże Narodzenie ? - wątek zbiorczy 2007

a moze jakis kosz ze smakołykami, z dobrym alkoholem? Ogólnie polecam kosze z Almy-za kilkaset złotych mozesz naprawde zaszalec.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:06   #275
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Jaki prezent na Mikołajki/Boże Narodzenie ? - wątek zbiorczy 2007

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
a moze jakis kosz ze smakołykami, z dobrym alkoholem? Ogólnie polecam kosze z Almy-za kilkaset złotych mozesz naprawde zaszalec.
ehh..tata ze słodyczy lubi tylko gorzką czekolade i to w śladowych ilościach..alkoholu w zasadzie nie pije, poza tym u mnie w rodzinie na święta jest tradycja, że się nie pije, nie daje trunków wyskokowych, kieliszków, noży i taki prezentów, które się źle kojarzą...poddaję się
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:08   #276
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Jaki prezent na Mikołajki/Boże Narodzenie ? - wątek zbiorczy 2007

Cytat:
Napisane przez majasn Pokaż wiadomość
moje pytanie jak najbardziej aktualne a stwierdziłam, ze nie ma sensu zakładać nowego wątku więc dalej liczę na pomoc
hehe spoko ja rozumiem , napsialam to tak ogolnie ze mz lepiej by usunac ta date bo watek bedzie aktualny jeszcze rok w rok i to tak dziwnie wyglada z ta data sprzed 3 lat hehe moglby to jakis mod edytowac
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:15   #277
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Jaki prezent na Mikołajki/Boże Narodzenie ? - wątek zbiorczy 2007

Cytat:
Napisane przez majasn Pokaż wiadomość
ehh..tata ze słodyczy lubi tylko gorzką czekolade i to w śladowych ilościach..alkoholu w zasadzie nie pije, poza tym u mnie w rodzinie na święta jest tradycja, że się nie pije, nie daje trunków wyskokowych, kieliszków, noży i taki prezentów, które się źle kojarzą...poddaję się
a forum prezentowe przeglądałaś??

https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=112
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 17:01   #278
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Jaki prezent na Mikołajki/Boże Narodzenie ? - wątek zbiorczy 2007

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
a forum prezentowe przeglądałaś??

https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=112
no właśnie przeglądałam no nie wiem, pochodzę po sklepach, pomyślę, może coś mi wpadnie w oko..
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 17:59   #279
Nanetka26
Raczkowanie
 
Avatar Nanetka26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 362
Dot.: Jaki prezent na Mikołajki/Boże Narodzenie ? - wątek zbiorczy 2007

Dziewczyny też mam problem z prezentem
Konkretnie chodzi mi o koleżankę, która kosmetyków ma od groma, biżuterię kupiłam jej ostatnio, a gotować nie umie i nie przepada za tym. Wszelkie inne figurki itp też odpadają, słodyczy raczej nie jada. Buuu. I co takiej kupić?
__________________
"Tylko szczęśliwi ludzie mogą dać szczęście innym...

Tylko jeśli wiesz jak być szczęśliwym jesteś w stanie nauczyć tego kogoś innego... "
SS
Nanetka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 18:01   #280
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Jaki prezent na Mikołajki/Boże Narodzenie ? - wątek zbiorczy 2007

Cytat:
Napisane przez majasn Pokaż wiadomość
ehh..tata ze słodyczy lubi tylko gorzką czekolade i to w śladowych ilościach..alkoholu w zasadzie nie pije, poza tym u mnie w rodzinie na święta jest tradycja, że się nie pije, nie daje trunków wyskokowych, kieliszków, noży i taki prezentów, które się źle kojarzą...poddaję się
Tak sobie pomyślałam...Skoro Twój Tata lubi muzykę to może kupić Mu jakiś duuuży, wypasiony zestaw płyt z ulubioną muzyką, z ulubionym stylem albo zestaw dvd z koncertów ulubionego wykonawcy Nie wiem jaką dokładnie muzyką interesuje się Twój Tata, ale jeżeli jest melomanem to powinien być zadowolony
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 18:13   #281
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Jaki prezent na Mikołajki/Boże Narodzenie ? - wątek zbiorczy 2007

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;23499218]Tak sobie pomyślałam...Skoro Twój Tata lubi muzykę to może kupić Mu jakiś duuuży, wypasiony zestaw płyt z ulubioną muzyką, z ulubionym stylem albo zestaw dvd z koncertów ulubionego wykonawcy Nie wiem jaką dokładnie muzyką interesuje się Twój Tata, ale jeżeli jest melomanem to powinien być zadowolony[/QUOTE]

płyt ma setki ogólnie uwielbia muzykę poważną, ale ma płyty z muzyką każdego z twórców i wiele wiele innych..kupiliśmy mu na któreś święta taki wielki i wysoki stojak na płyty, bo już mu sie wszystkie wysypywały sprzęt do słuchania tez ma nowy ale może skoczę do empiku i zobaczę coś z koncertami chopinowskimi albo cos w tym stylu..ewentualnie jakąś płytę z malickim, bo bardzo lubi jego kabaretowy styl wcześniej o tym nie pomyślałam dziękuję

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Nanetka26 Pokaż wiadomość
Dziewczyny też mam problem z prezentem
Konkretnie chodzi mi o koleżankę, która kosmetyków ma od groma, biżuterię kupiłam jej ostatnio, a gotować nie umie i nie przepada za tym. Wszelkie inne figurki itp też odpadają, słodyczy raczej nie jada. Buuu. I co takiej kupić?
a może tez jakąś płytę z muzyką, którą lubi? jakiś wypasiony album na zdjęcia, stylową filiżankę ręcznie malowaną ze spodkiem..ostatnio mamie kupiłam taką śliczną w delikatne różyczki..jak z bajki apaszkę albo szal? najlepiej jakbys przybliżyła, co lubi albo jakie ma hobby?
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 19:43   #282
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Jaki prezent na Mikołajki/Boże Narodzenie ? - wątek zbiorczy 2007

ciężki przypadek. Taki sam ma mój TZ z własnym ojcem. Myślimy i myślimy..w końcu się zapytaliśmy. Ddpowiedz : monitor lub laptop

zycze wiec powodzenia, juz nie mam pomysłow...

( a jednak...moze daj rodzicom bilet do teatru...?)
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 14:09   #283
Lisanka
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 38
Dot.: Jaki prezent na Mikołajki/Boże Narodzenie ? - wątek zbiorczy 2007

Ja z mężem planujemy kupić jego tacie odkurzać na święta. Wiem wiem że to spory wydatek ale to będzie podwójny prezent bo teść jest Sylwester Tutaj są dwa odkurzacze piorące które biorę pod uwagę, philips FC 6843 Triathlon i FC 6844 Triathlon. Jak sądzicie, który z nich będzie dobry do jednopiętrowego domu z dużą ilością wykładzin i dywanów? Myślicie że to dobry pomysł??
Lisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 21:54   #284
MarysN
Zakorzenienie
 
Avatar MarysN
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10 513
Dot.: Jaki prezent na Mikołajki/Boże Narodzenie ? - wątek zbiorczy 2007

o rany.. babki, ja nie mam ani pomyslu, ani takiego wielkiego kartonu zeby siebie w nim zapakowac
__________________
"Jest taka miłość, która nie umiera choć zakochani od siebie odejdą" ..

będzie nas o jedno więcej..
MarysN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 12:08   #285
Ombre1002
Raczkowanie
 
Avatar Ombre1002
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 75
Dot.: Jaki prezent na Mikołajki/Boże Narodzenie ? - wątek zbiorczy 2007

Witam serdecznie ; )
Nie wiem czy powinnam otwierać tak stary wątek, ale święta się zbliżają więc myślę że kolejne osoby będą szukały tutaj inspiracji.
Chciałabym przedstawić wam moje świąteczne pomysły, a także szukać pomocy u was : )
W tym roku dla mojego TŻ zrobiłam kosz delikatesowy, tj. merci toffifee kilka czekolad czekoladek itd obłożyłam każdą osobno w papier prezentowy jak również zakupiony dla niego skórzany portfel, włożyłam wszystko do koszyka, ozdobiłam, zapakowałam całość w celofan. Wyszło nieźle, nawet lepiej niż się spodziewałam ; )
Dla taty kupiłam elegancką zapalniczkę żarową.
Dla brata i bratowej obraz martwa natura, akurat do nowego domu ; )
Dla siostry i jej męża mam zamiar zrobić bukiet z 6 małych ręczników, również ozdobić i również zapakować w celofan ; )
Dla taty TŻ pompke samochodową, bo ponoć ma mu się przydać.
Dla TŻ dokupię chyba jeszcze bokserki Calvina Kleina, widziałam że są w promocyjnej cenie
Dla siostrzenicy i bratanicy kupię chyba kapcie takie ze zwierzątkami i bajkie na DVD ; )
A teraz mój problem, mianowicie nie mam pojęcia co kupić mojej mamie i mamie TŻ. Moja jest dosyć wybredna, a chcę kupić jej coś porządnego. Zestaw herbat nie, perfumy nie, bo ma pełno, biżuterie nosi tylko złotą, na co mnie nie stać ; ) Ciężko trafić w jej gust jeżeli chodzi o ubiór. Też nie chcę nic do domu, bo prezent ma być dla niej nie dla nas ; )
Dla mamy TŻ to już kompletnie nie wiem co kupić, może w tym wypadku skuszę się na biżuterię...
Ombre1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 13:41   #286
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jaki prezent na Mikołajki/Boże Narodzenie ? - wątek zbiorczy 2007

W tym roku prezenty dla TŻ mam już kupione i w sumie nie planuję jakiegoś wielkiego obdarowywania innych osób. Zastanowię się nad jakimiś mega drobiazgami dla moich sióstr, ale generalnie raczej postaram się przyoszczędzić, bo niebawem lecę do Londynu (i wiadomo: sporo kasy pójdzie tam).

TŻ na Mikołaja dostanie podkoszulki, bo chciał, a pod choinkę szkatułkę na monety i monetę, bo również chciał. Do tego jeszcze jakieś drobiazgi-niespodzianki (coś słodkiego, coś do picia etc.) i mam święty spokój.

Dla kotów miał być wysoki drapak, ale chyba wstrzymam się do kwietnia, do ich 2. urodzin. Dostaną wtedy jakiś full wypas. Bo teraz dostały komplet nowych miseczek, więc to już można policzyć na mikołajkowo-świąteczny prezent.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 08:42   #287
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Jaki prezent na Mikołajki/Boże Narodzenie ? - wątek zbiorczy 2007

a u mnie zaskoczenie!!! bo mniej wiecej dla wszystkim mam juz prezenty albo pomysly ( Tz - zestaw do yerba mate, dziadek-dobry alkohol, babcia-bluzka, mama-torebka, corcia-pewnie jakas zabawka)

I tylko dla siebie nie mam mam wymyslic bo jak nie to dostane cos z czego sie nie uciesze A Wy macie jakas swoja liste zyczen??
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 09:04   #288
Ombre1002
Raczkowanie
 
Avatar Ombre1002
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 75
Dot.: Jaki prezent na Mikołajki/Boże Narodzenie ? - wątek zbiorczy 2007

Ja również wymyslam co chce dostac, tzn od rodzicow. W tym roku zazyczylam sobie torebke ; ) Od TŻ nie wiem co dostane, ale coś mi świta, że taki elegancki szlafrok krótki, bo mu wspominałam że mi się podobają.
Od siostry i brata nie wiem co dostanę ; )
Ombre1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 21:56   #289
olawaczynska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki prezent na Mikołajki/Boże Narodzenie ? - wątek zbiorczy 2007

ja proponuje świece zapachowe ze stronki xxxx poczytajcie na forach, często polecane i powiem szczerze że ja też korzystałam i jeżeli chodzi o prezent to będzie trafiony w 10

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-02-20 o 09:15 Powód: link
olawaczynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-21, 11:34   #290
Krysiaczekxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki prezent na Mikołajki/Boże Narodzenie ? - wątek zbiorczy 2007

Witajcie, ja ostatnio kupiłem dość interesujace prezenty w sklepie z dodatki do wnętrz - nie bede go tu reklamował ale naprawde taka dekoracja jest dobrym pomyslem na prezent i przedewszystkim ORGINALNYM!

Edytowane przez Krysiaczekxd
Czas edycji: 2014-02-28 o 10:10
Krysiaczekxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-21 12:34:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.