Co robic?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-12, 10:50   #1
GAJA1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 4

Co robic??


Jestem z moim chłopakiem 2,5 roku....
Studiuje on takze ....Przygotowuje sie do sesji i nie mam dla niego czasu ... Wiec zastepuje brak czasu tym ze sie nim zajmuje wtedy kiedy mam czas gotuje obiadki robie sniadanka i kolacyjki...Jeszcze teraz jest chory...Uwaza ze nie mam czasu dla niego i ze go zaniedbuje...
Wczoraj byla u mnie impreza oczywiscie pow ze znowu go zostawiam...
Poszlam ze znajomymi do klubu studenckiego ... Przyszedl tam i zaczol robic mi wyrzuty ... ze go zostawiam ze go olewam ze nie mam dla niego czasu ze tancze sobie z innymi kolesiami<nie tanczylam z "kolesiami"> a na koncu zerwal ze mna kazal przyjsc po swoje rzeczy .... a na koncu pow ze jest ze mnie "dziwka".... Jestem dzisiaj z nim umówiona na rozmowe...
Co ma robic dziewczyny??
GAJA1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 10:52   #2
Nadia_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 375
Dot.: Co robic??

W sekundzie po usłyszeniu słowa ,,dziwka'' wiedziałabym już, co mam zrobic... Tobie radze to samo
__________________
Ona: I ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i żonkile na wiosnę?
On: I poranki i deszcz i wiosnę-
- ślubuję.


miss u every day.

Nadia_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 10:56   #3
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Co robic??

Cytat:
Napisane przez GAJA1988 Pokaż wiadomość
Jestem z moim chłopakiem 2,5 roku....
Studiuje on takze ....Przygotowuje sie do sesji i nie mam dla niego czasu ... Wiec zastepuje brak czasu tym ze sie nim zajmuje wtedy kiedy mam czas gotuje obiadki robie sniadanka i kolacyjki...Jeszcze teraz jest chory...Uwaza ze nie mam czasu dla niego i ze go zaniedbuje...
Wczoraj byla u mnie impreza oczywiscie pow ze znowu go zostawiam...
Poszlam ze znajomymi do klubu studenckiego ... Przyszedl tam i zaczol robic mi wyrzuty ... ze go zostawiam ze go olewam ze nie mam dla niego czasu ze tancze sobie z innymi kolesiami<nie tanczylam z "kolesiami"> a na koncu zerwal ze mna kazal przyjsc po swoje rzeczy .... a na koncu pow ze jest ze mnie "dziwka".... Jestem dzisiaj z nim umówiona na rozmowe...
Co ma robic dziewczyny??
gdyby TZ nie mial dla mnie czasu, bo sie uczy, wscieklabym sie wiedzac, ze sie "uczy" z kolegami na imprezie

ale za dziwke bym zwinela rzeczy i powiedziala papa
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 10:57   #4
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Co robic??

Cytat:
Napisane przez Nadia_91 Pokaż wiadomość
W sekundzie po usłyszeniu słowa ,,dziwka'' wiedziałabym już, co mam zrobic... Tobie radze to samo
Popieram
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 11:02   #5
Niunka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Co robic??

Wiadomo co powiennas zrobic. Jezeli nie rozumie ze jestes zajeta i masz wiele rzeczy na glowie ktore sa dla cb wazne to jest on dupkiem. Ale zeby nazwac swoja laske dziwka hmm z deka mala przesada. Ja to bym osobiscie zrezygnowala z takiego chlopaka. A moze on tylko szukal powodu do rozstania?. Z mojim mam tak samo. Teraz mam wiele rzeczy na glowie. Wystarczy jeden dzien jak sie nie widzimy to od razu fochy. Ale to juz normalka.
Niunka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 11:06   #6
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: Co robic??

Cytat:
Napisane przez GAJA1988 Pokaż wiadomość
a na koncu pow ze jest ze mnie "dziwka"...
O jedno słowo za daleko Nikt nie ma prawa obrażać w ten sposób drugiego człowieka. Pokazał totalny brak klasy. Na Twoim miejscu wiedziałabym co zrobić...
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 11:10   #7
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Co robic??

Cytat:
Napisane przez GAJA1988 Pokaż wiadomość
Jestem z moim chłopakiem 2,5 roku....
Studiuje on takze ....Przygotowuje sie do sesji i nie mam dla niego czasu ... Wiec zastepuje brak czasu tym ze sie nim zajmuje wtedy kiedy mam czas gotuje obiadki robie sniadanka i kolacyjki...Jeszcze teraz jest chory...Uwaza ze nie mam czasu dla niego i ze go zaniedbuje...
Wczoraj byla u mnie impreza oczywiscie pow ze znowu go zostawiam...
Poszlam ze znajomymi do klubu studenckiego ... Przyszedl tam i zaczol robic mi wyrzuty ... ze go zostawiam ze go olewam ze nie mam dla niego czasu ze tancze sobie z innymi kolesiami<nie tanczylam z "kolesiami"> a na koncu zerwal ze mna kazal przyjsc po swoje rzeczy .... a na koncu pow ze jest ze mnie "dziwka".... Jestem dzisiaj z nim umówiona na rozmowe...
Co ma robic dziewczyny??
Po pierwsze masz czas na imprezy, a dla swojego faceta czasu nie masz? Nie mogliście iść razem na imprezę?

Gdyby facet nazwał mnie dziwką, nigdy w życiu nie odezwałabym się już do niego.
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 11:12   #8
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Co robic??

Cytat:
Napisane przez GAJA1988 Pokaż wiadomość
Jestem z moim chłopakiem 2,5 roku....
Studiuje on takze ....Przygotowuje sie do sesji i nie mam dla niego czasu ... Wiec zastepuje brak czasu tym ze sie nim zajmuje wtedy kiedy mam czas gotuje obiadki robie sniadanka i kolacyjki...Jeszcze teraz jest chory...Uwaza ze nie mam czasu dla niego i ze go zaniedbuje...
Wczoraj byla u mnie impreza oczywiscie pow ze znowu go zostawiam...
Poszlam ze znajomymi do klubu studenckiego ... Przyszedl tam i zaczol robic mi wyrzuty ... ze go zostawiam ze go olewam ze nie mam dla niego czasu ze tancze sobie z innymi kolesiami<nie tanczylam z "kolesiami"> a na koncu zerwal ze mna kazal przyjsc po swoje rzeczy .... a na koncu pow ze jest ze mnie "dziwka".... Jestem dzisiaj z nim umówiona na rozmowe...
Co ma robic dziewczyny??
Nie powinien Cię wyklinać, natomiast ma chłopak rację i ja poczułabym się tak samo.

Piszesz, że nie masz dla niego czasu bo sesja, ewentualnie ugotujesz mu coś, ale z znajomymi ze studiów na imprezkę czas znalazłaś?

I tak oczywiście najazd na faceta za "dziwkę" i jaki to on nie jest dupek. Tak posunął się za daleko, jest to przegięcie, ale może warto szerzej spojrzeć i zobaczyć co to przegięcie spowodowało?

Ano, to, że się nie może doprosić o uwagę swojej dziewczyny, która twierdzi, że ma sesję i nie ma czasu, ale jak z kolegami i z koleżankami z uczelni ma szansę się iść zabawić to i czas się znajduje.

Widać, że chłopaka poniosło, ale prawdę mówiąc mu się nie dziwię, bo gdyby sytuacja była odwrotna też prawdopodobnie powiedziałabym Tż-towi do słuchu i zrobiła z niego eksa. Nie zwykłam o miłość i uwagę żebrać, on widocznie też nie.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 11:21   #9
_aliceee
Raczkowanie
 
Avatar _aliceee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 339
GG do _aliceee
Dot.: Co robic??

rozumiem jego zdenerwowanie. powiedziałaś, że musisz się uczyć, ale na imprezy masz czas? halo? powiedziałaś mu w ogóle, że się tam wybierasz?

to oczywiście nie tłumaczy faktu, że nazwał Cię w tak chamski sposób...
myślę też, że poprzez te kolacyjki i obadki przyzwyczaił się niejako do wygody, a Ty zaczęłaś fikać na imprezy i się wściekł
__________________
"Miłość to jedyny sens tego szalonego snu, w jakim jesteśmy uwięzieni" <3


_aliceee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 11:22   #10
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Co robic??

Z dziwką przegiął, ale Ty z imprezą w swoim "uczonym" życiu też. Mogłaś z nim iść chociaż.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 11:26   #11
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Co robic??

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Nie powinien Cię wyklinać, natomiast ma chłopak rację i ja poczułabym się tak samo.

Piszesz, że nie masz dla niego czasu bo sesja, ewentualnie ugotujesz mu coś, ale z znajomymi ze studiów na imprezkę czas znalazłaś?

I tak oczywiście najazd na faceta za "dziwkę" i jaki to on nie jest dupek. Tak posunął się za daleko, jest to przegięcie, ale może warto szerzej spojrzeć i zobaczyć co to przegięcie spowodowało?

Ano, to, że się nie może doprosić o uwagę swojej dziewczyny, która twierdzi, że ma sesję i nie ma czasu, ale jak z kolegami i z koleżankami z uczelni ma szansę się iść zabawić to i czas się znajduje.

Widać, że chłopaka poniosło, ale prawdę mówiąc mu się nie dziwię, bo gdyby sytuacja była odwrotna też prawdopodobnie powiedziałabym Tż-towi do słuchu i zrobiła z niego eksa. Nie zwykłam o miłość i uwagę żebrać, on widocznie też nie.
Zgadzam się z Zagubioną.

Nic nie usprawiedliwia wyzywania kogokolwiek, ale Ty też nie jestes w porządku.

Jak się chce, to zawsze się znajdzie dla siebie czas- np. my z TŻ czasem robimy tak, że ja np. siedzę i się uczę, a on pracuje (zazwyczaj albo przy komputerze albo w studio z aparatem w ręku). Jesteśmy razem a nie zaniedbujemy swoich obowiązków. Tylko trzeba po prostu chciec.

Ja na miejscu Twego chłopaka również poczułabym się zaniedbana. Rozumiem, nauka... ale ta impreza to co? Dla znajomych czas masz, dla niego już nie? A z nim isc nie mogłas?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 12:43   #12
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Co robic??

mam podobne zdanie.
teraz mam maturę, może nie można tego porównywać do egzaminów na studiach ale mimo wszystko uczę się dużo, i robię tak, że spotykam się z TŻem i przy nim się uczę, on w tym czasie ogląda Tv, czyta, albo siedzi na kompie. W chwilach przerw przytulamy się, rozmawiamy itp.

Dla chłopaka czasu znaleść nie mogłaś ale na impreze ze znajomymi tak?
nie rozumiem

Mimo to chłopak nie miał prawa nazwać Cie dziwką.
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 12:52   #13
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Co robic??

Dziwki bym nie wybaczyła i wiedziałabym juz co zrobić po takich słowach.

I czemu uczysz się do sesji już w maju? no dobra, może to tylko ja jestem taka dziwna
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 12:54   #14
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Co robic??

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziwki bym nie wybaczyła i wiedziałabym juz co zrobić po takich słowach.

Generalnie chyba nic robić nie musi, bo chłopak stwierdził, że ma dość olewania go, zerwał i kazał jej zabrać swoje rzeczy.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 12:58   #15
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Co robic??

Och mam podejrzenia, że to może być wierzchołek góry lodowej, bo tak po jednym razie by nie pękł.

Gdzieś jest drugie dno tej historii.

W sumie gdyby autorka zabrała go na imprezę, to chyba nic wielkiego by się nie stało?
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 13:00   #16
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Co robic??

Cytat:
Napisane przez GAJA1988 Pokaż wiadomość
Jestem z moim chłopakiem 2,5 roku....
Studiuje on takze ....Przygotowuje sie do sesji i nie mam dla niego czasu ... Wiec zastepuje brak czasu tym ze sie nim zajmuje wtedy kiedy mam czas gotuje obiadki robie sniadanka i kolacyjki...Jeszcze teraz jest chory...Uwaza ze nie mam czasu dla niego i ze go zaniedbuje...
Wczoraj byla u mnie impreza oczywiscie pow ze znowu go zostawiam...
Poszlam ze znajomymi do klubu studenckiego ... Przyszedl tam i zaczol robic mi wyrzuty ... ze go zostawiam ze go olewam ze nie mam dla niego czasu ze tancze sobie z innymi kolesiami<nie tanczylam z "kolesiami"> a na koncu zerwal ze mna kazal przyjsc po swoje rzeczy .... a na koncu pow ze jest ze mnie "dziwka".... Jestem dzisiaj z nim umówiona na rozmowe...
Co ma robic dziewczyny??
Jeśli raz pozwolisz mu tak na siebie mówić będzie to powtarzał, nie wiem czy chciałabyś aby mówiła tak na Ciebie osoba która Ciebie "kocha" ?Jeśli sama nie będziesz się szanowała i pozwolisz swojemu facetowi na takie zachowania wobec Twojej osoby on będzie mówił i robił co chce .
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 13:13   #17
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Co robic??

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość

W sumie gdyby autorka zabrała go na imprezę, to chyba nic wielkiego by się nie stało?
Z tego co wyczytałam to chłopak był/jest chory więc pewnie "forma" na imprezę średnia.

I jak imprez osobno nie potępiam tak mówienie: nie mam czasu dla Tż bo sesja, ale obiad mu ugotowałam, a potem dodanie: poszłam sobie balować ze znajomymi, świadczą raczej tym, że niewiele uczucia dziewczyna do tego chłopaka ma.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 13:40   #18
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Co robic??

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Z tego co wyczytałam to chłopak był/jest chory więc pewnie "forma" na imprezę średnia.

I jak imprez osobno nie potępiam tak mówienie: nie mam czasu dla Tż bo sesja, ale obiad mu ugotowałam, a potem dodanie: poszłam sobie balować ze znajomymi, świadczą raczej tym, że niewiele uczucia dziewczyna do tego chłopaka ma.
Potem dał radę przydreptać do klubu

Może chodziło o samą wolność wyboru i propozycję, w końcu to nie pies na łańcuchu, któremu podrzuca się miskę żarełka i spada
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 13:50   #19
Kathelana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 17
Dot.: Co robic??

Chłopak po prostu przegiął. Powiedziałabym cześć i tyle.
__________________
Przecież nikt nie powiedział, że życie będzie łatwe...
Kathelana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 14:58   #20
Seeensi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 267
Dot.: Co robic??

kopnąć go w dupe
__________________
1. my
2. Kult!
Seeensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 15:05   #21
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Co robic??

Wina lezy po obu stonach, Ty go olałaś on Cie wyzwał od najgorszych, chyba nie ma argumentu ani dla jednej ani dla drugiej strony,żeby kontynuowaćznajomość
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 15:08   #22
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Co robic??

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Może chodziło o samą wolność wyboru i propozycję, w końcu to nie pies na łańcuchu, któremu podrzuca się miskę żarełka i spada
Może i tak.

No, ale jak widać większość wizażanek uważa go za ostatniego chama i dupka, niegodnego autorki.

Ciekawe jakie by były komentarze jakby to dziewczyna była olewana bo sesja a potem chłop wybył na imprezkę. Ona się wkurzyła, poszła tam, zerwała i nazwała go szmaciarzem bo woli imprezę z koleżankami niż czas z nią.

Nie sądzę byście pisały chłopakowi: no Twoja dziewczyna to kretynka, daj sobie spokój, co ona sobie nie myśli, kopnij ją w dupę itd.

Czasami wizażanki naprawdę mają podwójne normy
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...

Edytowane przez zagubiona89r
Czas edycji: 2010-05-12 o 15:14
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 15:10   #23
Diversification
Rozeznanie
 
Avatar Diversification
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 722
Dot.: Co robic??

Cytat:
Napisane przez GAJA1988 Pokaż wiadomość
Jestem z moim chłopakiem 2,5 roku....
Studiuje on takze ....Przygotowuje sie do sesji i nie mam dla niego czasu ... Wiec zastepuje brak czasu tym ze sie nim zajmuje wtedy kiedy mam czas gotuje obiadki robie sniadanka i kolacyjki...Jeszcze teraz jest chory...Uwaza ze nie mam czasu dla niego i ze go zaniedbuje...
Wczoraj byla u mnie impreza oczywiscie pow ze znowu go zostawiam...
Poszlam ze znajomymi do klubu studenckiego ... Przyszedl tam i zaczol robic mi wyrzuty ... ze go zostawiam ze go olewam ze nie mam dla niego czasu ze tancze sobie z innymi kolesiami<nie tanczylam z "kolesiami"> a na koncu zerwal ze mna kazal przyjsc po swoje rzeczy .... a na koncu pow ze jest ze mnie "dziwka".... Jestem dzisiaj z nim umówiona na rozmowe...
Co ma robic dziewczyny??
Jeszcze nie wiesz?
__________________
Możesz uciec od szumu rzeki i liści na wietrze, ale prawdziwy hałas jest w Tobie.



61 kg - ... - 50 kg
dam radę!


Diversification jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 15:27   #24
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Co robic??

Cytat:
Napisane przez nicka01 Pokaż wiadomość
Po pierwsze masz czas na imprezy, a dla swojego faceta czasu nie masz? Nie mogliście iść razem na imprezę?

Gdyby facet nazwał mnie dziwką, nigdy w życiu nie odezwałabym się już do niego.
Mam takie samo zdanie, obydwoje nie jestescie bez winy,
a te Twoje tlumaczenia "nauka, sesja itp" to bez przesady, dla faceta czasu znalezc nie potrafisz ale na imprezy ze znajmomymi na akademikach to bez problemu, z Ciebie tez jest niezle ziolko...
nie popieram teo co facet powiedzial, ale mu sie nie dziwie ze ci wygarnal, nie dosc ze jest chory to sie jeszcze pofatygowal zeby Cie na tej imprezie zobaczyc i powiedziec do sluchu, oprocz slowa "dziwka", ale co do reszty to mial racje
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 15:42   #25
ninfomane
Raczkowanie
 
Avatar ninfomane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 339
Dot.: Co robic??

przecież Autorka wątku nie musi wszędzie łazić ze swoim "Misiem" ;>
napisała, że rekompensowała mu brak czasu zajmując się nim i gotując mu.
qrdę, chyba każdy ma prawo wyjść gdzieś samemu czasem, prawda?
po tekście dziwka zrobiłabym papa
ninfomane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 15:49   #26
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Co robic??

Cytat:
Napisane przez ninfomane Pokaż wiadomość
przecież Autorka wątku nie musi wszędzie łazić ze swoim "Misiem" ;>
napisała, że rekompensowała mu brak czasu zajmując się nim i gotując mu.
qrdę, chyba każdy ma prawo wyjść gdzieś samemu czasem, prawda?
po tekście dziwka zrobiłabym papa

Gdyby chodziło o samą imprezę przyznałabym Ci rację.

Tylko, że ona dzieli czas: nauka, znajomi, obiadki (dla faceta też, ale sama przecież też je) i na szarym końcu Tż.

Cyba powinno być nieco inaczej nie sądzisz?
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 16:44   #27
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Co robic??

Biedak chory był....to fakt nie bardzo z nią mógł być na imprezie. No ale ja bym chyba nie zostawiła "misiaczka" samego
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 17:23   #28
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Co robic??

Cytat:
Napisane przez GAJA1988 Pokaż wiadomość
na koncu pow ze jest ze mnie "dziwka".... Jestem dzisiaj z nim umówiona na rozmowe...
Co ma robic dziewczyny??
Ja to bym na żadną rozmowę się z nim nie umówiła, jedno jego słowo załatwiło calą sprawę, po dziwce nie potrafiłabym utrzymywać z nim pozytywnych kontaktów.

CHOLERNIE dziwię się, że jeszcze się zastanawiasz.

powiedz żeby spierniczał na drzewo i odwalił się raz na zawsze. Tyle w temacie, co za brak szacunku!!!!! Jego do Ciebie i Twój- jeśli masz godność to zakończysz tą znajomość wlasciwymi słowami.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 17:25   #29
paulina3553
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 489
Dot.: Co robic??

czy dobrze rozumiem niby bylas zajeta nauka a poszlas do klubu??
paulina3553 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 21:15   #30
xx Maya xx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 679
Dot.: Co robic??

Taa. Nie dziwię się chłopakowi, że się wkurzył. Poczuł się olewany, zaniedbywany przez Ciebie, niby nie miałaś dla niego czasu, bo nauka, bo tamto, bo sramto, ale czas na imprezę i dla znajomych znalazłaś?

Rozumiem, że nie mógł pójść z Tobą, bo był chory. W takiej sytuacji, gdybym naprawdę ostatnio zaniedbywała TŻ-ta, a on zarzucałby mi wieczny brak czasu (nie bez powodu), to siedziałabym z nim w domu, a nie szła ze znajomymi na imprezę. Wolałabym spędzić z nim ten czas, choćby i przed telewizorem, niż pójść balować, a jemu wciskać kity, że czasu nie mam. I tak, jak napisała dzustam - musiała to być niepierwsza sytuacja, skoro chłopak tak wybuchł.

Aczkolwiek, on zachował się równie chamsko i nie popieram jego zachowania, kompletny brak szacunku.
__________________

xx Maya xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:00.