Masz koronki, licówki etc. Pokaż je! ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-13, 07:35   #1
TheTen
Raczkowanie
 
Avatar TheTen
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 252

Masz koronki, licówki etc. Pokaż je! ;)


Dziewczyny jesli macie robione koronki, licowki, implanty pokazcie swoje zdjecia. Jesli macie przed i po to tym bardziej! Pochwalcie sie

Ja jestem w trakcie robienia koron ale strasznie sie boje ze wyjda nienaturalnie. Moj problem wygladal natomiast tak:

lewa gorna 2 i 3 to byly mleczaki bez zawiazkow pod nimi. jedynka obok nich krotsza a 4 jakos dziwnie przekrecona (stale zeby). Natomiast gorna prawa 2 to zab staly ale o ksztalcie "soplowatym" o ile sie nie myle. po prostu nie rozwinieta do konca. moje zeby to byl dla mnie zawsze najwiekszy kompleks! nigdy sie nie usmiechalam z otwarta buzia i moze wkoncu zaczne z koronkami mam nadzieje. zawsze mialam niska samoocene przez zeby. teraz czekam do przyszlego piatku bo mam przymiarke mostku i zakladana prawa dwojke obecnie niestety jestem z kapturkami na 1,4 lewej i prawej 2. juz wczoraj mi kapturek z jedynki spadl ale na szczescie mama pozwolila mi nie isc do szkoly do czasu zrobienia zebow. mam 18 lat i klasa maturalna

Wiec pochwalcie sie swoimi zabkami dziewczyny
TheTen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 08:53   #2
LapisLazuli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław/Skarżysko
Wiadomości: 45
Dot.: Masz koronki, licówki etc. Pokaż je! ;)

a mostki zrobilaś na stopie bezniklowym?? Porcelanowe czy kompozytowe i jaki kolorek?? Z opisu braku zebowego obstawiam że jesteś osobą dosyć wysoką i szczupłą. pochwal sie potem mostkiem, chętnie ocenie robote moich kolegówpo fachu Osobiście ma koronę na górnym siekaczu przysrodkowym czyli na jedynce. Mam ją od 9 roku życia, gdyż korona mojego zęba została poważnie uszkodzona przez antybiotyki (kiedy ulegała mineralizacji), teraz koronki juz niei mozna odroznic od moich naturalnych zebów może kiedyś ja pokaże.
LapisLazuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 09:03   #3
TheTen
Raczkowanie
 
Avatar TheTen
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 252
Dot.: Masz koronki, licówki etc. Pokaż je! ;)

Cytat:
Napisane przez LapisLazuli Pokaż wiadomość
a mostki zrobilaś na stopie bezniklowym?? Porcelanowe czy kompozytowe i jaki kolorek?? Z opisu braku zebowego obstawiam że jesteś osobą dosyć wysoką i szczupłą. pochwal sie potem mostkiem, chętnie ocenie robote moich kolegówpo fachu Osobiście ma koronę na górnym siekaczu przysrodkowym czyli na jedynce. Mam ją od 9 roku życia, gdyż korona mojego zęba została poważnie uszkodzona przez antybiotyki (kiedy ulegała mineralizacji), teraz koronki juz niei mozna odroznic od moich naturalnych zebów może kiedyś ja pokaże.
owszem jestem bardzo szczupla i wysoka :P 180/55kg

mostki nie wiem jakie sa. beda dopiero robione i w pt mam przymiarke. kolor o ile sie nie myle to a1 czy jakos tak. ten najjasniejszy byl. jedyny plus moich zebow ze sa biale same od siebie moglabys mi cos wiecej apropo mostkow i koron powiedziec. bo z tego co wiem koronki najlepiej robic pelnoceramiczne bo wygladaja najnaturalniej i niby na zlocie najlepiej bo nie przeswituje ale szczerze nie mam pojecia.
TheTen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 07:30   #4
LapisLazuli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław/Skarżysko
Wiadomości: 45
Dot.: Masz koronki, licówki etc. Pokaż je! ;)

Cytat:
Napisane przez TheTen Pokaż wiadomość
owszem jestem bardzo szczupla i wysoka :P 180/55kg

mostki nie wiem jakie sa. beda dopiero robione i w pt mam przymiarke. kolor o ile sie nie myle to a1 czy jakos tak. ten najjasniejszy byl. jedyny plus moich zebow ze sa biale same od siebie moglabys mi cos wiecej apropo mostkow i koron powiedziec. bo z tego co wiem koronki najlepiej robic pelnoceramiczne bo wygladaja najnaturalniej i niby na zlocie najlepiej bo nie przeswituje ale szczerze nie mam pojecia.
A co ma prześwitywać?? Owszem zloto wraca z powrotem do protetyki ale nic więcej nie powiem bez wuizyty na CEDE. A co do przeswitów to nie są mozliwe chyba że protetyk nie pokryje dokładnie podbudowy metalowej opajkerem czyli taką jakby farbka która stanowi podkład dla glinki porcelanowej z ktorej jest budowana korona zęba. A1 to w sumie najjasniejszy kolor ale nie wiem wg ktorej tabeli porcelany został wybierany bop A1 to przewaznie kolor zębów fabrycznie gotowych używanych w protezach.. a masz przymiarkę zanim bedize położona glazura??
LapisLazuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.