Okulary w Vision Express - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-01, 20:37   #1
Tysiunia__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 90

Okulary w Vision Express


Witam Was,
czy któraś z Was może kupowała okulary w tymże optyku ? Bardzo interesują mnie ceny jakie tam mają i czy jeśli idę do okulisty z NFZ mam zniżkę na szkła ?
Jeśli ktoś umiałby mi pomoc, bardzo dziękuję

pozdrawiam.
Tysiunia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 21:14   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Okulary w Vision Express

ceny są dość wysokie, a to do jakiego okulisty idziesz nie ma znaczenia.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 21:42   #3
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Okulary w Vision Express

Ja nosze soczewki z vision express, więc regularnie dostaję kupony ze zniżkami i kupony n abezpłatne badania. Dzięki temu za swoje okulary zapłaciłam o 100 zł mniej i miałam badanie za darmo. W sumie oprawki za 250 zł i szkła z antyrefleksem (zniżka 100zł) kosztowały 340 zł. To cena podobna do tych jakie oferuje wielu optyków.
Podstawą zakupu i tak jest odpowiedni dobór oprawek. Co z tego, że w jakimś salonie są tanie oprawki lub szkła, jeśli nie ma modelu pasującego do nas?
Idź do vision i przymierz oprawki, jeśli znajdziesz coś dla siebie zapytaj o cenę szkieł (antyreflex z tworzywa kosztują 190zł za parę).
Na jakość okularów nie narzekam.
Refundacja kosztów szkieł korekcyjnych z NFZ wynosi kilka złotych i to dosłownie kilka, więc nie ma właściwie wpływu na ostateczną cenę okularów. Jak doczytałam na stronie szczecińskiego NFZ min 6, a max 50 zł za soczewkę okularową w zależności od rodzaju. Szczegóły musiałabyś gdzieś doczytać, ale wiem, ze koleżanka dostała refundację dokładnie po 6zł za soczewkę, więc pozostało jej tylko zaśmiać się.
Jeśli masz zaświadczenie od lekarza medycyny pracy o konieczności pracy w szkłach korekcyjnych, to pracodawca musi ci zrefundować koszt ich zakupu (zwykle raz na 2-3 lata do określonej kwoty, np. u mnie w pracy refeundacja wynosi ponad 250zł).
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 12:17   #4
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Okulary w Vision Express

ja kilka razy przymierzalam sie do kupna okularow w VE, ale bez kuponow promocyjnych czy "ile lat tyle % znizki" to okulary u nich sa bardzo drogie, srednio o jakies 100-150zl drozsze niz u innych optykow. Chyba, ze ma sie kupon na 100zl zniki, to wtedy wychodzi podobnie.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 12:30   #5
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Okulary w Vision Express

Refundacja kosztów szkieł korekcyjnych z NFZ nie jest honorowana w Vision , nawet jesli jest to 8zl .
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 16:52   #6
teofano86
Zadomowienie
 
Avatar teofano86
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pd - zach
Wiadomości: 1 333
Dot.: Okulary w Vision Express

ceny są różne, można wyhaczyć super oprawki w cenie takiej jak w każdym innym optyku, dodatkowo na stronie VE jest kupon do wydrukowania.
teofano86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 18:14   #7
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Okulary w Vision Express

Juz od jakiegoś czasu chodze między VE a Fielmannem i za kazdym razem wygrywa Fielmann
Ceny oprawek są duzo niższe niz w VE nawet te znizki, które dają w VE nie są w stanie mnie przekonać by tam kupić okulary. W fielmanie badanie wzroku jest za darmo pozniej wybieram sobie oprawki i voila Moje okularki kosztowały mnie 180 zł. Oprawa 90 zł plus szkiełka, szkiełka mam zwykłe ale z cylindrami. Na okularki dają ubezpieczenie.

takie tym razem wybrałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (16,9 KB, 283 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (17,9 KB, 146 załadowań)
__________________

Edytowane przez Kancia
Czas edycji: 2009-03-02 o 18:16
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-02, 22:28   #8
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Okulary w Vision Express

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
Juz od jakiegoś czasu chodze między VE a Fielmannem i za kazdym razem wygrywa Fielmann
Ceny oprawek są duzo niższe niz w VE nawet te znizki, które dają w VE nie są w stanie mnie przekonać by tam kupić okulary. W fielmanie badanie wzroku jest za darmo pozniej wybieram sobie oprawki i voila Moje okularki kosztowały mnie 180 zł. Oprawa 90 zł plus szkiełka, szkiełka mam zwykłe ale z cylindrami. Na okularki dają ubezpieczenie.

takie tym razem wybrałam
To faktycznie tanio Chociaż dla mnie cena musiała być w granicach normy i tak 260 zł za okulary płacił pracodawca, więc z własnej kieszeni dopłaciłam tylko 80 zł
A do vision poszłam ze względu na sprawdzoną okulistkę. Dopiero u mniej przekonałam się ile trwa badanie wzroku i jak dużo można wychwycić podczas takiego badania. Okuliści przyjmujący na NFZ u mnie w mieście mają wielomiesięczne kolejki i robią badania pobieżnie, byleby odchaczyć kolejnego pacjenta i wypuścić go z receptą na okulary bez wnikania w szczegóły problemów z oczami.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 11:26   #9
Grapefrutka
Zakorzenienie
 
Avatar Grapefrutka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12 396
Dot.: Okulary w Vision Express

Taaaaaaaaaaaa VE nawet jeśli to by był ostatni optyk na świecie to już do nich nie pójdę, oprawki kosmicznie drogie a i „optycy” od siedmiu boleści, no chyba że ja akurat na takich trafiłam ale i tak już więcej nie skorzystam z ich usług Za okulary zapłaciłam ponad 200 zł a po tygodniu już mi szkła wypadły i jak poszłam do innego to się okazało że są źle docięte do oprawek i będą sobie tak już wypadać dobrze że tutaj mam takie usługi za darmo więc nie ma problemu żeby mi je z powrotem wkładali a na nowe niestety szkoda mi kasy, bo to i tak są okulary tylko do kompa i przed tv tak więc ja nie polecam
__________________
Hello!
I'm the Fitness Fairy.
I've just sprinkled
motivation dust on you.
Now go and move your ass!
This sh.it is expensive!
Grapefrutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 12:12   #10
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Okulary w Vision Express

darmowych okularów już nie ma
nfz nie zwraca
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 12:27   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Okulary w Vision Express

Cytat:
Napisane przez Tysiunia__ Pokaż wiadomość
Witam Was,
czy któraś z Was może kupowała okulary w tymże optyku ? Bardzo interesują mnie ceny jakie tam mają i czy jeśli idę do okulisty z NFZ mam zniżkę na szkła ?
Jeśli ktoś umiałby mi pomoc, bardzo dziękuję

pozdrawiam.
Kupiłam tam kilka miesięcy temu okulary i oto moje odczucia:
+ nie musiałam mieć recepty (znam swoją wadę wzroku, byłam wcześniej u okulisty, ale nie brałam recepty na szkła) - a wizyta u okulisty to albo kilka miesięcy czekania, albo 50 zł prywatnie
+ oprawki kosztowały mnie 1 zł (ostatnia para z wyprzedaży, obniżone ze zdaje się 245 lub 299 zł, bardzo modne i ładne)

- drogie szkła: za szkła z antyrefleksem dałam ponad 300 zł
- okres oczekiwania na szkła był nieco dłuższy, niż w mniejszych salonach optycznych (chyba z 4 dni, a wcześniej, w innych salonach odbierałam okulary już następnego dnia, max 2 dni)
- chcą od razu sprzedać klientowi również inne usługi np. ubezpieczenie szkieł

Następnym razem jak mam wydać 300 zł, to pójdę do zwykłego optyka i jednak porównam ceny. Ale okulary nosi mi się bardzo dobrze.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 08:10   #12
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Okulary w Vision Express

U małych optyków taniej? Zdecydowanie nie. Ceny są bardzo podobne. Oprawki od 250 zł, czasem się trafi jedna lub dwie pary po 100 zł z groszami,ale rzadko.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 08:47   #13
jelow
Przyczajenie
 
Avatar jelow
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ciepłe kraje
Wiadomości: 6
Dot.: Okulary w Vision Express

Moja mama pracuje w VEi z jak masz recepte od okulisty z NFZ nie masz zniżki na szkła. Sama noszę okulary i są w porządku a ceny różne wiadomo, ale czasami można wyhaczyć fajne tanie oprawki
jelow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 19:04   #14
Barbie Killer
Raczkowanie
 
Avatar Barbie Killer
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 388
Dot.: Okulary w Vision Express

Dziewczyny korzystała któraś z was z promocji która teraz jest w Vision Express??
Czy nie ma jakiegoś haczyka w tym?? Bo jakoś trudno mi uwierzyć za okularki za 99zł
Czytałam regulamin ale nie dopatrzyłam się niczego podejrzanego...
Bo do najbliższego salonu mam jakieś 40km więc nie bardzo mi się chce na darmo jechać
__________________
Barbie Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 19:41   #15
dobra_wróżka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 744
Dot.: Okulary w Vision Express

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
U małych optyków taniej? Zdecydowanie nie. Ceny są bardzo podobne. Oprawki od 250 zł, czasem się trafi jedna lub dwie pary po 100 zł z groszami,ale rzadko.
Ja mam oprawki za 80 zł odpukać 3 rok noszę i odpukać nic się nie stało, a dla mnie są śliczne,
dobra_wróżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 20:16   #16
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Question Dot.: Okulary w Vision Express

Cytat:
Napisane przez Barbie Killer Pokaż wiadomość
Dziewczyny korzystała któraś z was z promocji która teraz jest w Vision Express??
Czy nie ma jakiegoś haczyka w tym?? Bo jakoś trudno mi uwierzyć za okularki za 99zł
Czytałam regulamin ale nie dopatrzyłam się niczego podejrzanego...
Bo do najbliższego salonu mam jakieś 40km więc nie bardzo mi się chce na darmo jechać

też chciałabym wiedzieć.
jak wygląda kwestia promocji DRUGIE OKULARY GRATIS lub OKULARY ZA 99ZŁ?
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 09:12   #17
trynosz
Zakorzenienie
 
Avatar trynosz
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7 196
Dot.: Okulary w Vision Express

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
też chciałabym wiedzieć.
jak wygląda kwestia promocji DRUGIE OKULARY GRATIS lub OKULARY ZA 99ZŁ?
Odswiazem watek ;p. No wlasie korzystal ktos z tych promocji?
trynosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 09:27   #18
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Okulary w Vision Express

Co do tych promocji to wygląda to mniej więcej tak, że cena kompletnej pary tych drugich okularów musi być niższa, niż cena tych pierwszych ( i można do tych drugich wybrać oprawki tylko z określonych regałów), a jeśli chodzi o te okulary za 99zł, to pewnie można wybierać tylko wśród oprawek do 39zł, które są naprawdę mało ciekawe.
Nosiłam kiedyś okulary z VE i nie narzekałam, chociaż teraz uważam, że mają mało ciekawe oprawki (mam wrażenie, że odkąd robiłam tam okulary jakieś 5 lat temu, to wzornictwo niewiele się zmieniło :| ) i bardzo drogie szkła. Ostatnio robiłam nowe okulary u optyka niesieciowego, który ma śliczne oprawki, nowoczesne fasony Zapłaciłam łącznie 330zł, z czego 120zł kosztowały szkła z antyrefleksem.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 10:42   #19
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: Okulary w Vision Express

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
też chciałabym wiedzieć.
jak wygląda kwestia promocji DRUGIE OKULARY GRATIS lub OKULARY ZA 99ZŁ?
Ja jakieś trzy miesiace temu kupiłam sobie okulary w VE i pani zaproponowała mi drugie kulary gratis. moja okulary potrzebne mi sa do komputera w pracy wiec bez sensu bylo by robic sobie nowe, ale pomyslałam ze druga para przydałby sie mojej córce - wiadomo jak dzieci troszcza sie o okulary. i tak. wybrałam sobie oprawki za 249zł wiec druga para gratis mogła byc do 149 zł. nie muszą być na tą samą receptę. może być inna. żeby para była gratis to szkła muszą być normalne, nie jakieś specjalistyczne, bez antyrefleksu. najzwyklejsze szkła. od razu proponują ubezpieczenie.
mi z ubezpieczeniem i chyba z utwardzonymi szkłami dla mojej 5-latki wyszło 78 zł. To i tak dobrze jak na nowe okulary. szkoda tylko ze po 2 tygodniach rozpadły się w rękach. Zareklamowaliśmy je i stwierdzili że to złe użytkowanie. Na szczeście miałam wykupione ubezpieczenie i za nowe oprawki zapłaciłam 27 zł.

Co do swoich okularów nie mam zastrzeżeń. no moze poza ceną - prawie 500 zł
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-16, 16:36   #20
tisza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 171
Dot.: Okulary w Vision Express

W VE jest mega marza, przez 2 lata pracowałam w optyku "nie firmowym" i najzwyklejsze plastikowe oprawki kosztowaly u nas 30-50 zł, a VE 150 zł i to ze zniżką !!!
O jakości wstawianych szkiel tez nie wspomne, wstawiaja tam NAJTANSZE szkła dostępne na rynku.
DodAtkowo osoby ktore tam pracuja nie maja nic wspolnego z optyka, zwykli sprzedawcy po jakimstam szkoleniu, ich praca polega na zagladaniu w cennik i tyle, zerop pojecia.
U mnie srednio okulary "zylki" czyli bez dolu kosztuja ok 150 zł, podczas gdy w VE 300 zł !! to jest smieszne ludzie!! tym bardziej ze przeciez zaopatrywalismy sie w oprawki u tych samych dostawcow. Nie dajcie sie naciągac
tisza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 20:25   #21
agnieszka2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: Okulary w Vision Express

czy ktos sie orientuje jak dlugo sie czeka na wyrobienie u niech okularkow?
agnieszka2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 21:17   #22
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Okulary w Vision Express

Cytat:
Napisane przez agnieszka2010 Pokaż wiadomość
czy ktos sie orientuje jak dlugo sie czeka na wyrobienie u niech okularkow?
różnie. w tym wątku przeczytałam, że ktoś czekał 4 dni.
moja babcia ma już 3 albo 4 parę stamtąd i zawsze były do odbioru w tym samym dniu.
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 21:23   #23
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 692
Dot.: Okulary w Vision Express

Ja też za każdym razem odbierałam okulary w tym samym dniu po południu.
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 21:31   #24
agnieszka2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: Okulary w Vision Express

dziekuje za odpowiedz zobaczymy ile ja bede musiala czekac mam nadzieje ze zrobia szybko
agnieszka2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 21:58   #25
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Okulary w Vision Express

to na ogół zależy od tego, czy muszą sprowadzać specjalne szkła, a przynajmniej tak mi się wydaje
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 22:44   #26
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Okulary w Vision Express

Jestem świeżo w temacie, bo w zeszłym tygodniu potrzebowałam na gwałt okularów W VE miałabym je na drugi dzień rano (było po 20), a kiedy jest na miejscu optyk, to robią okulary w 2 godziny (oczywiście ze standardowymi szkłami). Ceny niestety dość zaporowe, a oprawki (tak do 200zł) nieciekawe. Poszłam do małego optyka, z którego usług korzystają moi rodzice i miałam o wiele tańsze okulary (za szkła z antyrefleksem 120 zł, w VE prawie 200) zrobione w trybie pilnym w dwa dni
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 16:15   #27
anax2
Raczkowanie
 
Avatar anax2
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 190
GG do anax2
Dot.: Okulary w Vision Express

Właśnie teraz jest promocja VE pierwsze kupujesz drugie dostajesz trzecie rozdajesz
Czy ktoś korzystał.Jak to jest naprawdę.Czy są jakieś haczyki?
potrzebuję zakupić dwie pary okularków dla dzieciaków.
anax2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 16:49   #28
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Okulary w Vision Express

Cytat:
Napisane przez anax2 Pokaż wiadomość
Właśnie teraz jest promocja VE pierwsze kupujesz drugie dostajesz trzecie rozdajesz
Czy ktoś korzystał.Jak to jest naprawdę.Czy są jakieś haczyki?
potrzebuję zakupić dwie pary okularków dla dzieciaków.
To jest tak, że pierwszą i drugą parę musisz kupić jednej osobie, dopiero trzecią parę możesz kupic drugiemu dziecku. Czyli musiałabyś jednemu dziecku kupić dwie pary okularów a drugiemu jedną.
Ogólnie za wszystko płacisz, nawet za drugą i trzecią parę, nie ma nic za darmo, chociaż faktycznie płaci się mniej za te pary dodatkowe (zależy jeszcze jakie dobierasz oprawki itd.)
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 16:56   #29
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Okulary w Vision Express

Dodatkowo jeśli chodzi o te, które rozdajesz to możesz wybrać do nich oprawki z konkretnej półki. Ja bardzo starałam się znaleźć tam coś dla siebie ale niestety

A i zależy na kogo trafisz w tym Vision. Mój ojciec chciał wziąć jedne dla siebie a drugie dla mnie i pani była gotowa się zgodzić. Tylko ja znalazłam dla siebie wcześniej gdzieś indziej.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 17:13   #30
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Okulary w Vision Express

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Dodatkowo jeśli chodzi o te, które rozdajesz to możesz wybrać do nich oprawki z konkretnej półki. Ja bardzo starałam się znaleźć tam coś dla siebie ale niestety
Możesz wybrać z innej półki ale będzie trzeba wtedy więcej dopłacić.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-18 18:57:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.