mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-26, 13:10   #1501
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez witaminkaccc Pokaż wiadomość
ponawiam moje wczesniejsze pytanie o ilosc wizyt... nie sadzicie ze w pazdzierniku jeszcze jaka by sie przydala albo juz od listopada co tydzien ??????
Ja mam od 29tyg wyznaczone wizyty co 2 tyg.
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 13:11   #1502
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez witaminkaccc Pokaż wiadomość
poza tym mocz jest do bani i dostalam antybiotyk... Furagin czy jakos tak... wiec chyba nie jest zbyt kolorowo :P
spokojnie Witaminko ja też mam ten antybiotyk przez 7 dni brać+duża ilość płynów i po zakończinym leczeniu zrobić badanie moczu czy już lepsze są wyniki, a dodam, że popsuły mi sie z dnia na dzień....heh teraz sie cwanikuje a sama jak w poniedziałek wybrałam wyniki to beczałam, że takie złe są hehe
__________________
23.10.2010 Razem na Zawsze

10.11.2011 Mikołajek już jest z nami
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 13:14   #1503
Ona231
Zadomowienie
 
Avatar Ona231
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 124
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
Ja mam od 29tyg wyznaczone wizyty co 2 tyg.
To szybko u mnie od 30 tc co trzy tygodnie, a potem to nie wiem, bo jeszcze lekarza nie wypytałam

Basiula i witaminko bakterie i inne dolegliwości to w ciąży częsta sprawa, antybiotyk nie zaszkodzi a pomoże też brałam. Spokojnie
__________________
Okruszek już na świecie

Edytowane przez Ona231
Czas edycji: 2011-08-26 o 13:15
Ona231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 13:15   #1504
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
.....kurcze dalej nie dostałam żadnej kasiorki z ZUSu a na chorobowym już siedze od 26 maja a tak by sie kasa przydała....
A dzwonilas do ZUSu sie zapytać czy cus? Ja wlasnie się dziś zastanawiałam kiedy coś dostane, ale od kąd jesten anz wolnieniu opłacanym przez zus, to dzis jest 31dzien, a pracodawca ma 7 dni na dostarczenie zwolnienia, wiec mysle ze z tydzien poczekam jeszcze zanim zadzwonie.
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 13:15   #1505
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez Ona231 Pokaż wiadomość
Glamm może warto sobie zrobić takie zdjęcia to jednak fajna pamiątka, albo poszukać czy ktoś inny nie robi. Bo może się trafi lepszy fotograf
Ona wiesz, mysle ze takie fotki wlasnorecznie zrobione tez sa cudowna pamiatka- mi duzo w pierwszej ciazy robila siostra i przyjaciolki z dziewczynami chodzilam do ogrodu rozanego zeby ladne widoczki byly fajnie bylo po babsku pogadac i posmiac sie przy tym wszystkim i niby takie foteczki nieprofesjonalne ale jak je teraz ogladam to tyle fajnych uczuc wywoluja
a jak ktos jest zdolny w photoshopach i takich tam...widzialam sesje z brzuszkiem robione w domu ale takie ze szczeka opada, cudenka doslownie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 13:16   #1506
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez witaminkaccc Pokaż wiadomość


ponawiam moje wczesniejsze pytanie o ilosc wizyt... nie sadzicie ze w pazdzierniku jeszcze jaka by sie przydala albo juz od listopada co tydzien ??????

ja mam narazie wizyty wyznaczane co miesiąc (obecnie 30tc) na ostatniej doktorka mowila ze wszytsko jest dobrze i ze nie ma powodu przychodzić częściej zobaczymy co powie na najbliższej wizycie 9wrzesnia
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 13:20   #1507
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez witaminkaccc Pokaż wiadomość


ponawiam moje wczesniejsze pytanie o ilosc wizyt... nie sadzicie ze w pazdzierniku jeszcze jaka by sie przydala albo juz od listopada co tydzien ??????
ja na początku ciąży miałam po 3tyg, a ostatnie 3wizty mam co 4tyg. Nic mi nie mowil czy kiedys czesciej bede miala przychodzic. Pewnie od 37tyg co tydzien.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 13:20   #1508
Ona231
Zadomowienie
 
Avatar Ona231
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 124
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Ona wiesz, mysle ze takie fotki wlasnorecznie zrobione tez sa cudowna pamiatka- mi duzo w pierwszej ciazy robila siostra i przyjaciolki z dziewczynami chodzilam do ogrodu rozanego zeby ladne widoczki byly fajnie bylo po babsku pogadac i posmiac sie przy tym wszystkim i niby takie foteczki nieprofesjonalne ale jak je teraz ogladam to tyle fajnych uczuc wywoluja
a jak ktos jest zdolny w photoshopach i takich tam...widzialam sesje z brzuszkiem robione w domu ale takie ze szczeka opada, cudenka doslownie
Pewnie, że fajna pamiątka Sama swoje kolekcjonuję już Glamm bo czasem wystarczy wprawne oko i trochę zdolności to, że robione przez amatora to nie znaczy, że gorsze. Glamm to jak masz pomocników do robienia zdjęć to może lepiej samemu sobie napstrykać. Też nie zawsze się trafi na fajnego fotografa a to ma duże znaczenie czy się z nim dogadasz czy nie. Takie zdjęcia nieprofesjonalne mają sporo uroku a już najlepsze z zaskoczenia

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
A dzwonilas do ZUSu sie zapytać czy cus? Ja wlasnie się dziś zastanawiałam kiedy coś dostane, ale od kąd jesten anz wolnieniu opłacanym przez zus, to dzis jest 31dzien, a pracodawca ma 7 dni na dostarczenie zwolnienia, wiec mysle ze z tydzien poczekam jeszcze zanim zadzwonie.
Tincia niestety ale każdy papierek dosyłany na nowo do ZUS, ten termin przedłuża. A i dla nich liczy się data otrzymania druku i zwolnienia do ZUS, nawet jak wysłałaś pocztą. To taka instytucja która ma swoje przepisy i wykładnie, niestety
__________________
Okruszek już na świecie

Edytowane przez Ona231
Czas edycji: 2011-08-26 o 13:22
Ona231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 13:23   #1509
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Tincia a co do wozka to mi sie wydawalo, ze ma wyciagany ten bialy material ze srodka no i materacyk tez oczywiscie. Sprawdze przy okazji ale wczoraj jak sie nim bawilam to co prawda nie wyjmowalam calosci ale czesciowo zsuniety byl ten material w srodku i naciagalam go. Wczoraj dalabym sobie reke uciac ze jest wyjmowany dzis juz mam watpliwosci
Hmmm... to jeszcze raz musze go "sprawdzic" w sklepie, ale patrzylam i wydaje mi się, że gondolka była "obita" nim... Akurat na sklepie był niebieski wózek i jak zobaczyłam biały materiał wśrodk którego nie mogę wyjąć No, ale teraz i ja nie jestem pewna. On taki troche podobny do JEDO
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 13:26   #1510
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez Ona231 Pokaż wiadomość
Glamm ja tam lubię mikro dermabrazję i inne zabiegi od razu lepiej się czuję To jak tylko możesz to korzystaj
ja tez lubie jak mi ktos cos porobi ale wiesz jak to jest...jak sobie pomysle ile rzeczy jeszcze dla maluszkow musze kupic i zaczynam to dodawac to mi takie sumy wychodza ze kazde 50 zl szkoda sobie przeliczam- te 250 zl to 5 czy 6 duuuzych paczek porzadnej jakosci pieluch a tyle to mi pewnie na 2 tyg bedzie schodzilo a mikrodermabrazji w ciazy chyba raczej nie wolno?

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Ona231 Pokaż wiadomość
Pewnie, że fajna pamiątka Sama swoje kolekcjonuję już Glamm bo czasem wystarczy wprawne oko i trochę zdolności to, że robione przez amatora to nie znaczy, że gorsze. Glamm to jak masz pomocników do robienia zdjęć to może lepiej samemu sobie napstrykać. Też nie zawsze się trafi na fajnego fotografa a to ma duże znaczenie czy się z nim dogadasz czy nie. Takie zdjęcia nieprofesjonalne mają sporo uroku a już najlepsze z zaskoczenia
taaa tylko przyjaciolki- pasjonatki fotografowania zostaly w Dublinie, a siostrze sie aparat zespul poki co wszystkie zdjecia mam robione telefonem
zgadzam sie, zdjecia z zaskoku sa the best

powiem Wam ze naprawde przychodzi taki moment ze czlowiek teskni za brzuszkiem i kopniakami...po porodzie brzuch mi sie wydawal taki puusty i nie tylko ja ale w ogole wiele dziewczyn sie lapie na tym ze odruchowo kladzie reke na brzuszku juz po porodzie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 13:28   #1511
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez Ona231 Pokaż wiadomość
To szybko u mnie od 30 tc co trzy tygodnie, a potem to nie wiem, bo jeszcze lekarza nie wypytałam
A ja się cieszę Częściej niunie będę słyszeć przed następną wizytą mam mieć pierwsze KTG Dziś zaczynamy 30t.c
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 13:32   #1512
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Co do moich wizyt, to mam zupełnie inaczej niż Wy.

W czoraj byłam na wizycie tj 29 tc, poprzednio byłam w 24 tc czyli różnica 5 tyg ...
Teraz lekaż mi mówił, że za minimum miesiąc się widzimy, czyli tak jak do tej pory ...
Może później coś się zmieni albo i nie ....

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
A ja się cieszę Częściej niunie będę słyszeć przed następną wizytą mam mieć pierwsze KTG Dziś zaczynamy 30t.c


Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 13:32   #1513
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Wróciłam... jestem ugotowana jak mam czas to nikogo nie spotkam, a jak dziś chciałam szybko do domu to koleżanke spotkałam, potem... teścia biedak czekał trzecią godzine, az jego kobity od fryzjera wyjda (jutro wesele) to poszłam z nim na lody, potem spotkałam tzta chrzestnego to z nim na kawe i dopiero się doturlałam. Teraz trzeba osapnąc, wziąć się za obiad, psy wyprowadzić i pod wieczór teściową nawiedzić...

Ale naprodukowałyście od rana

Ja to głupia jestem, mam tyle ciuszków, ze prać nie będe musiała, ale oczywiście kupiłam dzisiaj bodziaka na krótki rękaw, drugiego na długi, pajaca i koszulke wszystko razem za całe 3,50 no i weź nie kup

goldiko śliczny ten wózeczek

Witaminko gratuluje wizyty i że Matyldzie nic nie wyrosło

basiula za wizyte, grzeczne dziecie ładnie głowkowo lezy
brzuszki sliczne
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 13:33   #1514
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Za pierwszym razem kiedy p. doktor potwierdziła ciążę miałam zjawić się za 2 tygodnie, od tamtej pory cały czas chodzę co 4 tyg, no i zobaczymy co powie za tydzień...
__________________
Szymuś


75, 0 kg < ~~~~ jest 11.04
72,0
70,0
68,0
66,0
64,0
62,0
60,0
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 13:33   #1515
Ona231
Zadomowienie
 
Avatar Ona231
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 124
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
ja tez lubie jak mi ktos cos porobi ale wiesz jak to jest...jak sobie pomysle ile rzeczy jeszcze dla maluszkow musze kupic i zaczynam to dodawac to mi takie sumy wychodza ze kazde 50 zl szkoda sobie przeliczam- te 250 zl to 5 czy 6 duuuzych paczek porzadnej jakosci pieluch a tyle to mi pewnie na 2 tyg bedzie schodzilo a mikrodermabrazji w ciazy chyba raczej nie wolno?

taaa tylko przyjaciolki- pasjonatki fotografowania zostaly w Dublinie, a siostrze sie aparat zespul poki co wszystkie zdjecia mam robione telefonem
zgadzam sie, zdjecia z zaskoku sa the best

powiem Wam ze naprawde przychodzi taki moment ze czlowiek teskni za brzuszkiem i kopniakami...po porodzie brzuch mi sie wydawal taki puusty i nie tylko ja ale w ogole wiele dziewczyn sie lapie na tym ze odruchowo kladzie reke na brzuszku juz po porodzie
Glamm mam znajomą kosmetyczkę, także nie mogę narzekać A tą najdelikatniejszą mikro dermabrazję miałam robioną na początku bo moja cera to był obraz nędzy i rozpaczy.
Glamm ja Cię nie chcę martwić, ale tych pieluszek na początku przy dwójce to może iść więcej, niestety. A i mleko i ubranka itp. niestety swoje kosztują. Wydatki potem raczej jeszcze bardziej rosną.

Co do zdjęć w takim wypadku to chyba bym się zdecydowała.
Albo zapraszam do siebie ja pod ręką ma fotografa amatora

Tincia jakoś Ci się nie dziwię, że się cieszysz KGT super sprawa, nawet słychać jak maluch dokazuję
__________________
Okruszek już na świecie

Edytowane przez Ona231
Czas edycji: 2011-08-26 o 13:35
Ona231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 13:34   #1516
kkkasikkk
Rozeznanie
 
Avatar kkkasikkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 631
GG do kkkasikkk
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cześć dziewczyny,
Czytam Was od rana, ale nie mam sił pisać przez te upały.

Glam ... mikrodermabrazję można w ciąży Ja juz byłam chyba ze 4 razy od lutego.

Co do sesji zdjęciowych to na pewno to super pamiątka, ale ja wolę zrobić zdjęcia małej. Już na imieniny w listopadzie zażyczyłam sobie sesję u tej Pani fotograf: http://www.gosiastepien.blogspot.com/

Robi przecudne zdjęcia, przynajmniej wg mnie i mojego męża Więc uwiecznimy Martynę jeszcze mam nadzieję przed Bożym Narodzeniem.

A przyszło dzisiaj nasze nosidełko Super zabezpieczenia ma, więc jestem zadowolona, choć nie opracowałam jeszcze jak się sciąga tapicerke do prania.
Kupiliśmy taki: http://www.recaro-polska.pl/foteliki...ung-profi-plus
Kolor: grey/pepper

Lecę coś jeść choć nie mam sił i muszę zbierać się na miasto zawieźć dekoder n-ki do serwisu, bo od wczoraj nie mamy telewizora ... oczywiście przez burzę spalił sie dekoder

Witaminka ... gratuluję że Matylda nadal ejst Matyldą, i nie daj sie TZ ... Ty masz większe prawo głosu odnośnie imienia
__________________
Martynka jest już z nami 13.11.2011

http://babystrology.com/tickers/baby...11&babycount=1



Edytowane przez kkkasikkk
Czas edycji: 2011-08-26 o 13:37
kkkasikkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 13:38   #1517
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez Ona231 Pokaż wiadomość

Tincia niestety ale każdy papierek dosyłany na nowo do ZUS, ten termin przedłuża. A i dla nich liczy się data otrzymania druku i zwolnienia do ZUS, nawet jak wysłałaś pocztą. To taka instytucja która ma swoje przepisy i wykładnie, niestety
Hmmm... ja nic nie wysylam- zakład pracy to robi, ale np. jeśli zwolnienie było wystawione 4go lipca, na ZUS wskoczyłam 25go lipca (34dzień zwolnienia) , to po 30dniach od 25go powinnam dostać pieniążki z tego zwolnienia? Nie wiem czy jasno pisze :/

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
... a mikrodermabrazji w ciazy chyba raczej nie wolno?
Wolno Tylko zazwyczaj troszku drobniejszy nasyp diamentowy na końcówkach się dobiera- jesli cera wrażliwsza, ale w końcu kosmetyczka/kosmetolog widzi co i jak, więc wie co robić
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 13:38   #1518
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Ona no dlatego chce koniecznie karmic piersia zeby chociaz na mleku zaoszczedzic

zobacze w takim razie z ta mikrodermabrazja, u mnie w budynku jest salon i maja ostatnio promocje chyba 80 zl za zabieg- to chyba jest korzystna cena co nie?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 13:41   #1519
Ona231
Zadomowienie
 
Avatar Ona231
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 124
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
Hmmm... ja nic nie wysylam- zakład pracy to robi, ale np. jeśli zwolnienie było wystawione 4go lipca, na ZUS wskoczyłam 25go lipca (34dzień zwolnienia) , to po 30dniach od 25go powinnam dostać pieniążki z tego zwolnienia? Nie wiem czy jasno pisze :/
Tincia tak tylko jeszcze musisz liczyć czas dostarczenia zwolnienia i druku Z3, i od daty dostarczenia tego teoretycznie ZUS ma 30 dni na wypłatę. A w praktyce niestety tak fajnie to nie wygląda. Bo czasem brak pieczątki, podpisu to wszystko przedłuża.

Glamm jak na mikro całkiem przystępna cena, warto skorzystać
Glamm jak jedno wykarmiłaś to i z dwójką sobie poradzisz
__________________
Okruszek już na świecie

Edytowane przez Ona231
Czas edycji: 2011-08-26 o 13:43
Ona231 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 13:44   #1520
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez kkkasikkk Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Czytam Was od rana, ale nie mam sił pisać przez te upały.

Glam ... mikrodermabrazję można w ciąży Ja juz byłam chyba ze 4 razy od lutego.

Co do sesji zdjęciowych to na pewno to super pamiątka, ale ja wolę zrobić zdjęcia małej. Już na imieniny w listopadzie zażyczyłam sobie sesję u tej Pani fotograf: http://www.gosiastepien.blogspot.com/

Robi przecudne zdjęcia, przynajmniej wg mnie i mojego męża Więc uwiecznimy Martynę jeszcze mam nadzieję przed Bożym Narodzeniem.

A przyszło dzisiaj nasze nosidełko Super zabezpieczenia ma, więc jestem zadowolona, choć nie opracowałam jeszcze jak się sciąga tapicerke do prania.
Kupiliśmy taki: http://www.recaro-polska.pl/foteliki...ung-profi-plus
Kolor: grey/pepper

Lecę coś jeść choć nie mam sił i muszę zbierać się na miasto zawieźć dekoder n-ki do serwisu, bo od wczoraj nie mamy telewizora ... oczywiście przez burzę spalił sie dekoder

Witaminka ... gratuluję że Matylda nadal ejst Matyldą, i nie daj sie TZ ... Ty masz większe prawo głosu odnośnie imienia


Jak rozumiem fotografka jest z Wrocławia ;>?
Bo faktycznie robi świetne zdjęcia

ok już wiem, doczytałam do końca

Edytowane przez Bahamadia_25
Czas edycji: 2011-08-26 o 13:48
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 13:48   #1521
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez Ona231 Pokaż wiadomość
Tincia tak tylko jeszcze musisz liczyć czas dostarczenia zwolnienia i druku Z3, i od daty dostarczenia tego teoretycznie ZUS ma 30 dni na wypłatę. A w praktyce niestety tak fajnie to nie wygląda. Bo czasem brak pieczątki, podpisu to wszystko przedłuża.

Glamm jak na mikro całkiem przystępna cena, warto skorzystać
Glamm jak jedno wykarmiłaś to i z dwójką sobie poradzisz
Ona no bede karmila 24/24 ale zeby zacisne i dam rade jak mowil moj kolega trzeba byc twardym jak kupa na mrozie

dobra juz niedlugo koniec pracy i weekendzik sie zaczyna

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Jak rozumiem fotografka jest z Wrocławia ;>?
Bo faktycznie robi świetne zdjęcia
super
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 13:48   #1522
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez Ona231 Pokaż wiadomość
Tincia tak tylko jeszcze musisz liczyć czas dostarczenia zwolnienia i druku Z3, i od daty dostarczenia tego teoretycznie ZUS ma 30 dni na wypłatę. A w praktyce niestety tak fajnie to nie wygląda. Bo czasem brak pieczątki, podpisu to wszystko przedłuża.
No to zobaczymy, jak to wyjdzie w "praniu" :/

My dziś na 17:00 jedziemy na porodówkę zwiedzanie itd. Mam nadzieję, że będzie mało rodzących i dużo obejrzymy
Znałam tą porodówkę dobrze, ale 8 lat temu, a jak nam mówią jak teraz wyglądają porodówki, to mam wrażenie, że minęło 100 lat...
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 13:50   #1523
Ona231
Zadomowienie
 
Avatar Ona231
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 124
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Ona no bede karmila 24/24 ale zeby zacisne i dam rade jak mowil moj kolega trzeba byc twardym jak kupa na mrozie

dobra juz niedlugo koniec pracy i weekendzik sie zaczyna

super


To ja znam inną wersję twardym trzeba być a nie miętkim jak budyń

Kasik zdjęcia są super, a maluchy rozczulają Super pamiątkę będziecie mieć

Tincia jak Ci nie wypłacą do końca miesiąc to zawsze zadzwonić możesz, informacji Ci muszę udzielić
__________________
Okruszek już na świecie

Edytowane przez Ona231
Czas edycji: 2011-08-26 o 13:52
Ona231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 13:53   #1524
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

bo z tymi urzędami tak jest jak my mamy coś im dać to musi byc na wczoraj a jak oni to mają czas....
__________________
23.10.2010 Razem na Zawsze

10.11.2011 Mikołajek już jest z nami
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 14:04   #1525
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

glam zalezy ile fotek , bo to raczej od tego tez cena.
Ja to mam naszego fotografa wiec nawet na ogloszenia nie patrze, ale my za slubne zdjecia cos ok 800 ich bylo dalismy 200 zl, plus album dostalismy z naszymi pozowanymi wiec nawet nie zerkam
aczkolwiek mysle ze 100zl to nie jest duzo.

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

nam zawsze robi ten gosciu

www.tomjura.pl

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

nam zawsze robi ten gosciu

www.tomjura.pl
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 14:12   #1526
witaminkaccc
Zadomowienie
 
Avatar witaminkaccc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 134
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Słodki piesio

Tak miałam,ale moja doktorka na samym początku ciąży powiedziaal ze lepiej żebym go wyjęłam bo może mi skóra pęknąć jak będę go nosić, no a dziury zostały

ja tez mam i wszyscy jak oglądają brzuszek to pytają - co to ??? ja przyznam że tak po ok. 2 tyg odkad dowiedzialam się ze w ciąży jestem to
sama wyjęłam, bo mnie uczulał.... znaczy zaczęło mnie swędzieć... zresztą z języka też wyjęłam bo się dziwny posmak zrobił....


goldi mnie nic nie zarosło nadal dzirawa jestem :P
__________________

kolejna wizyta ---> 23.09 08:00 USG ----> 19.09 13:00

22t 4d - 422 gramy miłości
30t 1d - ?

Edytowane przez witaminkaccc
Czas edycji: 2011-08-26 o 14:14
witaminkaccc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 14:15   #1527
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

a mnie W OGOLE nie brakowalo kopniakow ani BRZUCHA (Bbbbbleee!)

bylam najszczesliwsza na swiecie ze widze swoje stopy, ze nic mi nie przeszkadza, ze moge spac na brzuchu, ze mam Oliwie przy sobie patrzlismy sie na nia godzinami, tz wyl co chwila jak dzieciak.

Teraz tez nie bedzie mi brzucha brakowac bo juz mnie wkurza.
Kolejna klotnia z tz zaliczona.

Dziewczyny a ja mam taka sprawe

Co powiecie na zalozenie w klubie watku takiego intymnego, to o czym nie chcemy pisac tutaj zeby wszyscy mieli dostep , nieraz chcialoby sie cos napisac ale jednak sie czlowiek powstrzymuje.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 14:17   #1528
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez witaminkaccc Pokaż wiadomość
ja tez mam i wszyscy jak oglądają brzuszek to pytają - co to ??? ja przyznam że tak po ok. 2 tyg odkad dowiedzialam się ze w ciąży jestem to
sama wyjęłam, bo mnie uczulał.... znaczy zaczęło mnie swędzieć... zresztą z języka też wyjęłam bo się dziwny posmak zrobił....


goldi mnie nic nie zarosło nadal dzirawa jestem :P

w języku trzymam, ale mam nadzieję, że nie każą mi wyciągnąć podczas porodu ...
poza tym bym wyciągnęła, ale słyszałam, że szybko zarasta ...
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 14:20   #1529
witaminkaccc
Zadomowienie
 
Avatar witaminkaccc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 134
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
dzieki dziewczynki wszystkie jestescie kochane z tymi odp w sprawie zdjec...mi wyszlo na to ze babeczka jest poczatkujaca fotografka lub amatorka- oglosila na stronie naszego miasta konkurs - do wygrania darmowa sesja brzuszka. zglosilam sie i dostalam info ze nie wygralam ale wlasnie ma taka oferte...
kobitka nie ma strony www tylko link do profilu na FB podala
no wiec macie racje moze to jakas kiepska odbitek... aj nie wiem, zastanowie sie

ehhhh... powiem tak... pech poczatkującego... jeśli pani rzeczywiscie jest poczatkującą fotografką to ja bym zaufała, bo kwota niewielka, a jakos ta Pani musi pokazac ze "wie co robi".... a jak to zrobic skoro nikt sie nie zglasza..... za tą cene, nawet jak okaze sie ze to nie do konca to co myslałaś to ładna pamiątka będzie
__________________

kolejna wizyta ---> 23.09 08:00 USG ----> 19.09 13:00

22t 4d - 422 gramy miłości
30t 1d - ?
witaminkaccc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 14:21   #1530
Jagooda_
Raczkowanie
 
Avatar Jagooda_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 368
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Hej dziewczyny można dołączyć??

Kilka słów o nas . To będzie nasze pierwsze, trochę wyczekane maleństwo. Termin mamy na 4/5.11 i najprawdopodobniej będzie dziewczynka, ale potwierdzi się dopiero na początku września na kolejnym usg. No i we wrześniu zabieramy się za malowanie i kompletowanie wyprawki, bo to już będzie chyba najwyższy czas

A co do wizyt u gina, to ja od początku mam co 4 tygodnie i chyba do końca tak się zapowiada, bo teraz byłam w 30tyg, a następna w 34.
__________________

Lecz nikt nie może tracić z oczu tego, czego pragnie.
Nawet kiedy przychodzą chwile, gdy zdaje się, że świat i inni są silniejsi.
Sekret tkwi w tym, by się nie poddać.

Paulo Coelho

Jagooda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.