zmiana koloru, wstrząsajacy efekt! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-09, 13:05   #1
Anioleczek007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 39

zmiana koloru, wstrząsajacy efekt!


Witam,
jestem w desperacji.
Od roku farbuje wlosy na ciemny braz, moje naturalne to ciemny blond. Przedwczoraj byłam u fryzjerki z zamiarem zmienienia koloru na jaśniejszy.
Fryzjerka ściągnęła mi farbę, nałożyłą pasemka, a na resztę włosów połozyła jasny brąz.
W efekcie uzyskałam kolor włosów tak samo ciemny jak był do tej pory + dodatkowo rude pasemka, które miały być blondem.
Jestem po prostu załamana. Fryzjerka powiedziała,ze pasemka sie zmyja :| oczywiscie nie doszlo do tego, jutro mam do niej isc na wyplukanie, nie wiem czy to cos da.
Proszę o pomoc. Co mam zrobić. Czy płukać te pasemka? Jak zmienic kolor na inny. Ciemny blond wpadajacy lekko w brąz.
Błagam, pomocy !
Z góry dziękuje
Anioleczek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 14:49   #2
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: zmiana koloru, wstrząsajacy efekt!

o rany, nie dziwię się że jesteś w desperacji, a tak wogóle to sprawdzona fryzjerka czy pierwsza lepsza? bo różnie to bywa, ale ja myślę że powinnaś iśc do niej jutro i niech ci to wszytsko naprawi a jak nie będzie umiała to powiedz że nie tego oczekiwałaś i możesz domagać się reklamacji, jeśli chcesz to poszukam informacji na temat reklamacji u fryzjera bo mam to w jednej gazecie
wiem że nizoral rewelacyjnie wypłukuje kolor bo moi fryzjerzy polecają go swoim klinetkom przed farbowaniem albo żeby kolor nie zżółkł

ja kiedyś byłam bardzooo jasną blondynką i poszłam do mojego zaufanego fryzjera i bez problemu stałam się szatynka ale to całkiem co innego
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 16:02   #3
Anioleczek007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 39
Dot.: zmiana koloru, wstrząsajacy efekt!

Właśnie nie ma mnie teraz w swojej miejscowości i poszlam do fryzjera w Sopocie, niesprawdzonego tak naprawde. Nie wiem co mam robic.
Sprobuje tego wyplukania i wtedy zobacze. Jeżeli cos to powiem zeby malowała jeszcze raz..
Anioleczek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 16:07   #4
aqa31
Raczkowanie
 
Avatar aqa31
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mój świat...
Wiadomości: 178
Dot.: zmiana koloru, wstrząsajacy efekt!

Jak pasemka się nie zmyją- reklamacja!! Ja sama mam jedną sprawdzoną fryzjerkę i powiem szczerze, że teraz to już do innej bym się nie odważyła pójść. Raz, kiedy mój salonik fryzjerski miał akurat remont poszłam do innego, żeby mi ścieniowali włosy. I co?? Spartaczona robota
__________________
Miliony marzą o nieśmiertelności, jednocześnie nie wiedząc co ze sobą zrobić w niedzielne, deszczowe popołudnie - Susan Ert

Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej. - Paulo Coelho
aqa31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 16:18   #5
Adulina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 104
Dot.: zmiana koloru, wstrząsajacy efekt!

Tak to jest z fryzjerami, zobacz na efekty tego wypłukiwania, jeżeli nic nie da - a raczej nie da - to reklamacja. Fryzjerka już wie, że spierdzieliła. Tylko nie farbuj włosów tak zaraz, bo poniszczysz.
Adulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 17:22   #6
Anioleczek007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 39
Dot.: zmiana koloru, wstrząsajacy efekt!

chyba nie mam wyjscia od razu nie malowac... nie usmiecha mi sie chodzic z takim rudzielcem... ciekawe co jutro bedzie gadac..;/ az sie boje
Anioleczek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 17:45   #7
Adulina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 104
Dot.: zmiana koloru, wstrząsajacy efekt!

Ty się nie masz czego bać, nie daj za wygraną, bądź twarda.
Adulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 13:40   #8
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: zmiana koloru, wstrząsajacy efekt!

Cytat:
Napisane przez Adulina Pokaż wiadomość
Ty się nie masz czego bać, nie daj za wygraną, bądź twarda.


jeśli chcesz szybko zafarbować włosy to odżyw włosy - inaczej dobry fryzjer Ci ich nie zafarbuje znowu

powodzenia życzę i naprawdę nie ma się co patyczkować z tą fryzjerką tylko zgłosić że to nie tak miało być
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.