Grzywka a kształt twarzy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-29, 23:49   #1
Ka$iuniaaa
Raczkowanie
 
Avatar Ka$iuniaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z drugiej strony monitoru ; ]
Wiadomości: 50
GG do Ka$iuniaaa

Grzywka a kształt twarzy...


Mam takie pytanko...

Otóż mam twarz.. hmm.. no właśnie nie wiem jaką , gdy pytam się kolezanek, jedne mówią,że "osmiokątną"inne,że okrągłą, inne,że kwadratową, no i sama nie wiem ...
Dołączam zdjęcia mojej twarzy.. niestety zasłonionej grzywką, no ale innych nie mam...

No i tutaj pytanko bo jak już wiecie, noszę grzywkę na bok, taką jak na zdjęciach. Mysle o gzrywce takiej prostej ciętej kilka milimetrów za brwiami (bo podobno są teraz b. modne)

I pytanko czy pasowałaby mi taka grzywka??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (32,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 333.jpg (49,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6yhhyu6.jpg (20,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uu.jpg (20,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 999.jpg (7,3 KB, 258 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ramka.JPG (8,9 KB, 18 załadowań)
__________________
Ka$iuniaa
Ka$iuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 14:57   #2
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Grzywka a kształt twarzy...

Mi sie wydaje, że bedzie Ci pasować Po zdjęciach myśle, że masz twarz kwadratową, ale tego sie tak nie da ocenic, a ekspertem nie jestem
Ja sama mam twarz kwadratową, a miałam już kilka rodzajów grzywek Zupełnie prostą, prostą ale ściętą pod skosem, grzywke na bok krótką, troche dłuższą, zupełnie długą A teraz mam niby prostą niby to na bok, i jakoś nie moge sie przyzwyczaić.
Jeśli chcesz mieć taką grzyweczke to śmiało Ja zaryzykowałam i teraz sie przyzwyczajam Jeśli ci sie nie spodoba, zawsze możesz podpinać No a grzywki mają to do siebie, że szybko odrastają Więc nie żałuj włosków Moim zdaniem bedzie ci taka grzyweczka pasować, ale już sama musisz wiedziec czy chcesz miec taką czy nie
shewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 17:01   #3
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Grzywka a kształt twarzy...

Hej Moim zdaniem masz kwadratową buzię A jeżeli chodzi o grzywkę to taka równa przed linię brwi podkreśla oczy i uwydatnia kości policzkowe. Sama jestem posiadaczką grzywki od ok, 2 lat Jedna fryzjerka stwierdziła,że wcale nie będzie mi pasować , i że nigdy nie zrobiłaby jej do mojej twarzy Zmieniłam fryzjerkę Okazało się, że mi pasuje zaczełam od takiej jak ty masz, dłuższej zaczesanej na bok Potem coraz bardziej odważne najbardziej ekstremalna to taka na 2,5 centymetra równo przycięta z trochę dłuższą wierzchnią warstwą Myśle, że warto spróbować czegoś nowego Przecież jeżeli nie będziesz się sobie podobać to można ją ścieniować tak żeby układała się na bok Pozdrawiam serdecznie
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 21:04   #4
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Grzywka a kształt twarzy...

Kwadratową popadającą w owalną Ale to chyba wrażenie kiedy się uśmiechasz Więc chyba zgodzę się z poprzedniczkami że kwadratową
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.