Jak to jest z cenami u fryzjera? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-21, 23:28   #1
sarenka178
Przyczajenie
 
Avatar sarenka178
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 15

Jak to jest z cenami u fryzjera?


Witam wszystkich serdecznie!

Moje pytanko dotyczy cen u fryzjera tzn dostałam ostatnio namiar na fryzjera z którego moja koleżanka jest bardzo zadowolona i u którego ceny są naprawde niskie.I tu moje pytanie chciałabym zrobić pasemka nie wiem czy powinnam wybrać się do takiego fryzjera u którego ceny są bardzo niskie bo boje się że użyje słabej farby i moje włosy bedą kiepskie.Jakie macie doświadczenia czy jeśli chodzi o koloryzacje lepiej troche zainwestować czy moge iść spokojnie do tego tańszego fryzjera??
sarenka178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 23:33   #2
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Jak to jest z cenami u fryzjera?

To zależy jak bardzo niskie są te ceny Ostatnio zaglądałam do kilku salonów w poszukiwaniu najniższej ceny za farbowanie porządną farbą, czyli np. Wellą, i najtaniej było 60zł za samo farbowanie. Tylko w Lovely Look kosztuje to 59zł razem ze strzyżeniem i modelowaniem, także na farbach Welli, ale ja im jakoś nie ufam
Nie wiem, czy zaufałabym salonowi, w którym ceny są aż tak bardzo niskie, ponieważ dobre farby swoje kosztują, a jeszcze salon musi na tym zarobić.
Najlepiej dowiedz się, jakich konkretnie farb używają w tym salonie.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 10:48   #3
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Jak to jest z cenami u fryzjera?

Tanio nie koniecznie znaczy źle, ale niestety często tak jest. Wybierz się tam na zwiady. Dowiedz się jakich farb używają a już będzie wiadomo czy warto ryzykować. Dobrze byłoby gdybyś też przeprowadziła jakiś wywiad z klientkami.
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 14:39   #4
sarenka178
Przyczajenie
 
Avatar sarenka178
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 15
Dot.: Jak to jest z cenami u fryzjera?

Witam Was ponownie!

Dowiedziałam się że u tego fryzjera używają farb firmy Artego a pasemka +strzyżenie włosów długich kosztują ok 60-65 zł.Czy słyszeliście coś o tej firmie co sądzicie o cenie za taką usługę.Będe Wam bardzo wdzięczna za wypowiedzi
sarenka178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 14:42   #5
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Jak to jest z cenami u fryzjera?

Nie słyszałam o tej firmie Ale,że cos jest drogie nie oznacza,że fryzjer nam dobrze zrobi to głównie od umiejętności fryzjera zalezy jak będziemy wyglądac
EDIT: zalezy w jakim mieście myśle ,ze pasemka na długich włosach w takiej cenie to niedrogo Może popytaj znajome panie czy , któraś robiła u tego fryzjera?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 14:55   #6
roxsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 175
Dot.: Jak to jest z cenami u fryzjera?

moim zdaniem powinnaś zaryzykować szczególnie jeśli wcześniej był tam ktoś z twoich znajomych i wspomina tą wizyte z sympatią.
ja np.chodze do salonu lovely look niedaleko miejsca gdzie pracuje i to właśnie tam mam swoją ulubioną fryzjerke a cen nie mają wysokich bo cieńcie + modelowanie no długich włosach kosztuje tylko 30 zł. wszystko tak naprawde zależy od fryzjera,a w dzisiejszych czasach nie każdą zdolną osobe stać na jakieś renomowane kursy żeby w przyszłości pracować w lepiej płatnych salonach. ja jestem z łodzi i tutaj najpopularniejszym fryzjerem jest Hirek i salon Cztery pory roku ceny mają wysokie i dyplomów na ścianach mnustwo,problem w tym że może i znają najnowsze techniki cieńcia i mają lepszy sprzęt ale to co modne w danym czasie na siłe proponują każdemu.nie znam ani jednej osoby która by wyszła z tamtąd zadowolona mimo modnej (ale nie dopasowanej ) fryzury.
roxsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 18:19   #7
sarenka178
Przyczajenie
 
Avatar sarenka178
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 15
Dot.: Jak to jest z cenami u fryzjera?

Witam dziewczyny!

Musze Wam powiedzieć że dziś wybrałam się do tego "taniego" fryzjera no i jestem zachwycona fryzura idealnie taka jaką chciałam a pasemka wyszły ślicznie.Najfajniesze jest jednak to że za pasemka+strzyżenie i modelowanie zapłaciłam tylko 50 zł.Byłam w szoku teraz jestem absolutnie przekonana do tego fryzjera.dziękuje za rady.Pozdrawiam
sarenka178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-26, 19:02   #8
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Jak to jest z cenami u fryzjera?

A mogłabyś nam podać nazwę farby, jakieś użyła fryzjerka?
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 19:40   #9
sarenka178
Przyczajenie
 
Avatar sarenka178
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 15
Dot.: Jak to jest z cenami u fryzjera?

Konkretnie nazwy farby nie wiem ale widziałam że farba była produkcji firmy artego
sarenka178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.