Wiosenne przebudzenia i samoświadomość - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-05, 12:37   #1
maymorning
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23

Wiosenne przebudzenia i samoświadomość


Cześć Dziewczyny!

W ramach wiosennego "przebudzenia" doszłam do wniosku, że dobrze by było poznać swój własny wygląd i być go bardziej świadomą. Czy możecie mi pomóc określić mój typ kolorystyczny, kształt twarzy, poradzić w kwestii makijażu i fryzury? Teraz mam krótkie włosy i chcę je zapuszczać, ale właściwie nie wiem czy bardziej pasują mi długie, czy krótkie. Myślę też o tym, żeby zrobić sobie jaśniejsze refleksy na włosach, zdecydowanie nie chcę farbować całości. Załączam sporo zdjęć, w różnych długościach i różnym świetle, żebyście miały porównanie.


1.
Opalam się ciężko, najpierw na czerwono, potem pojawia się lekki brąz.

2. Mam zielone oczy, , ale dużo osób się nad nimi dziwiło i nie potrafiło jednoznacznie tego koloru określić. Kiedyś usłyszałam, że moje oczy mają kolor mokrych kamieni TŻ mówi, że mam złote obwódki wokół tęczówek i wokół źrenic. Oprawa oczu- ani jasna ani ciemna, taka po prostu średnia

3. Nie mam piegów, ale mam około miliona pieprzyków

4. Cera - jestem raczej blada i różowa, wpadam w brzoskwiniowy kolor (tak mi się wydaje). Rumienie się na różowy kolor.

5. Naturalny kolor włosów widać na wszystkich zdjęciach, nigdy ich nie farbowałam, ale w zależności od światła wypadają popielato/rudawo/złotawo/brązowo.

6. Kolor ust też widać na wszystkich zdjęciach

7. Czuję się dobrze w ciepłych kolorach, ale nie wiem czy to nie kwestia osobistych preferencji. W szarościach, w niebieskim itp. czuję się odrobinę blado.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (84,0 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (93,3 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (89,7 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (111,9 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (49,2 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (81,9 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (57,7 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (39,5 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (38,3 KB, 65 załadowań)
maymorning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 00:52   #2
Kotiro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4
Dot.: Wiosenne przebudzenia i samoświadomość

Witaj !

Wydaję mi się że masz ciepły typ urody. Pomysł z jasnymi refleksami jest bardzo fajny, trochę Cię rozpromieni, no w każdym razie, ja bym na pewno zmieniła ten kolor, bo trochę ci w nim giną oczy co do włosów, powinnaś je podnosić u nasady (koniecznie) i może trochę modelować na szczotkę, jakby się trochę postarać, to fajny bobik by z tego wyszedł Fajnie by wyglądał rudy (szczegulnie do tych oczęt)!!!!!!... Ale nie wiem czy to dla Ciebie nie za gwałtowna zmiana (?)

I teraz jeśli chodzi o make-up :

nie wiem jaki masz typ cery, ale wydaję mi się, że w zupełności ci starczy jakiś bardzo lekki rozświetlający podkład, jeżeli chodzi o oczy, to spróbuj rozświetlić oczy w wewnętrznych kącikach jakimś jasnym perłowym cieniem, i wytuszować rzesy. Nutka różu też ci nie zaszkodzi. I koniecznie jasno beżową krędkę poza granice górnej wargi !!!! do tego jakis delikatny blyszczyk


To moje rady, i odczucia,ale nie jestem jakąś profesjonalistką..... więc wizażanki ! nie zabijcie mnie jak coś źle napisałam jestem nowicjuszką
Kotiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 12:48   #3
maymorning
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
Dot.: Wiosenne przebudzenia i samoświadomość

Cytat:
Napisane przez Kotiro Pokaż wiadomość
Witaj !

Wydaję mi się że masz ciepły typ urody. Pomysł z jasnymi refleksami jest bardzo fajny, trochę Cię rozpromieni, no w każdym razie, ja bym na pewno zmieniła ten kolor, bo trochę ci w nim giną oczy co do włosów, powinnaś je podnosić u nasady (koniecznie) i może trochę modelować na szczotkę, jakby się trochę postarać, to fajny bobik by z tego wyszedł Fajnie by wyglądał rudy (szczegulnie do tych oczęt)!!!!!!... Ale nie wiem czy to dla Ciebie nie za gwałtowna zmiana (?)

I teraz jeśli chodzi o make-up :

nie wiem jaki masz typ cery, ale wydaję mi się, że w zupełności ci starczy jakiś bardzo lekki rozświetlający podkład, jeżeli chodzi o oczy, to spróbuj rozświetlić oczy w wewnętrznych kącikach jakimś jasnym perłowym cieniem, i wytuszować rzesy. Nutka różu też ci nie zaszkodzi. I koniecznie jasno beżową krędkę poza granice górnej wargi !!!! do tego jakis delikatny blyszczyk


To moje rady, i odczucia,ale nie jestem jakąś profesjonalistką..... więc wizażanki ! nie zabijcie mnie jak coś źle napisałam jestem nowicjuszką
Hej! Dzięki za odpowiedź!

Jeśli chodzi o podniesienie włosów u nasady, myślę o tym żeby kupić tę piankę: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...sc-wlosow.html . Sporo się o niej nasłuchałam ). Uwielbiam rude włosy (odkąd przeczytałam Anię z Zielonego Wzgórza) i zawsze chciałam mieć na głowie taki kolor, ale to jednak zbyt radykalna zmiana dla mnie + wiem, że nie będę sobie dobrze radzić z wypłukującym się kolorem, odrostami itp., a słyszałam, że pod tym względem rudy jest "najtrudniejszym" kolorem farbowanych włosów. Więc cały czas mam w głowie te złote refleksy, tylko boję się, że jak pójdę do fryzjerki to zrobi mi jakieś symetryczne pasemka i będę wyglądała jak skunks xD. Makijaż robię zazwyczaj mniej więcej taki jak opisałaś, nie używam różu, bo mam zazwyczaj zarumienione policzki (czego jakimś cudem na zdjęciach szczególnie nie widać), więc wyglądam z różem jak pajacyk . Beżowa kredka w ramach optycznego powiększania wargi, tak? Nie wpadłam na to wcześniej, spróbuję
maymorning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 21:09   #4
kolejna_wizazanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 276
Dot.: Wiosenne przebudzenia i samoświadomość

w nieco dłuższych ci chyba lepiej (1. zdjęcie). ale kolor bym zostawiła, nie warto męczyć włosów, twój kolor jest fajny.
kolejna_wizazanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 21:26   #5
moila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 5
Dot.: Wiosenne przebudzenia i samoświadomość

Hej, też myślę, że w dłuższych lepiej, doradziłabym Ci grzywkę - ja sama dziś byłam u fryzjera na małej wiosennej odnowie i wróciłam w grzywką i jakiś kolor bym widziałą u Ciebie, żeby Cie ożywić. Sama też coś planuję teraz na wiosnę. Widziałam nawet, że w hebe są teraz obniżki 30% na kosmetyki do włosów, więc pewnie się skuszę na jakąś farbę. Możesz sobie zobaczyć tutaj http://okazjum.pl/gazetka/gazetka-pr...4-2014,5660/1/
moila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 22:09   #6
maymorning
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
Dot.: Wiosenne przebudzenia i samoświadomość

Cytat:
Napisane przez moila Pokaż wiadomość
Hej, też myślę, że w dłuższych lepiej, doradziłabym Ci grzywkę - ja sama dziś byłam u fryzjera na małej wiosennej odnowie i wróciłam w grzywką i jakiś kolor bym widziałą u Ciebie, żeby Cie ożywić. Sama też coś planuję teraz na wiosnę. Widziałam nawet, że w hebe są teraz obniżki 30% na kosmetyki do włosów, więc pewnie się skuszę na jakąś farbę. Możesz sobie zobaczyć tutaj http://okazjum.pl/gazetka/gazetka-pr...4-2014,5660/1/
Grzywki też mi się bardzo podobają i miałam do grzywek aż 3 podejścia, ale za każdym razem okazywały się być katastrofą. Moje włosy się niestety do tego nie nadają, są zbyt cienkie i te grzywki jakoś tak nie wyglądają. No i grzywki wywijają mi się w "daszek", eh! Dzisiaj byłam w Hebe i się dowiedziałam o tej promocji, na pewno z niej skorzystam w najbliższym czasie

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez kolejna_wizazanka Pokaż wiadomość
w nieco dłuższych ci chyba lepiej (1. zdjęcie). ale kolor bym zostawiła, nie warto męczyć włosów, twój kolor jest fajny.
Hej! Też skłaniam się ku dłuższym, a teraz mam dobry start do intensywnej pielęgnacji i może uda mi się wyhodować piękną, długą grzywę <3. Mój kolor włosów wydaje mi się taki nijaki.
maymorning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 22:46   #7
kolejna_wizazanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 276
Dot.: Wiosenne przebudzenia i samoświadomość

Cytat:
Napisane przez maymorning Pokaż wiadomość

Hej! Też skłaniam się ku dłuższym, a teraz mam dobry start do intensywnej pielęgnacji i może uda mi się wyhodować piękną, długą grzywę <3. Mój kolor włosów wydaje mi się taki nijaki.
wydaje mi się, że twoje włosy są nieco podobne do moich, zarówno ich kolor jak i sposób w jaki się układają: czyli niby nie proste, ale loki też nie. nie próbowałabym z grzywką - eksperymentowałam tak jak byłam młodsza, ale przy włosach, które nie są zupełnie proste wyglądało to naprawdę źle.

co do koloru, to może wypróbuj hennę? to jedyne na co sama się odważyłam. koloru jakoś specjalnie nie zmieniła, dodała jednak trochę głębi i byłam zadowolona, chociaż efekt był minimalny.
kolejna_wizazanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-08, 00:08   #8
maymorning
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
Dot.: Wiosenne przebudzenia i samoświadomość

Cytat:
Napisane przez kolejna_wizazanka Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że twoje włosy są nieco podobne do moich, zarówno ich kolor jak i sposób w jaki się układają: czyli niby nie proste, ale loki też nie. nie próbowałabym z grzywką - eksperymentowałam tak jak byłam młodsza, ale przy włosach, które nie są zupełnie proste wyglądało to naprawdę źle.

co do koloru, to może wypróbuj hennę? to jedyne na co sama się odważyłam. koloru jakoś specjalnie nie zmieniła, dodała jednak trochę głębi i byłam zadowolona, chociaż efekt był minimalny.
Tak, grzywka zdecydowanie nie jest dla mnie (pisząc grzywa miałam na myśli długie włosy xd). Nigdy to dobrze nie wypadało, włosy mi się podkręcały na zewnątrz i idiotycznie sterczały. Takie włosy "ni w pięć, ni w dziesięć" są uciążliwe. Może sięgnę też po jakieś kosmetyki wydobywające skręt. Henna to fajny pomysł . Czy miałaś widoczne po hennie odrosty?
maymorning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 07:51   #9
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Wiosenne przebudzenia i samoświadomość

A ja proponuję jednak zrobić delikatne refleksy wokół twarzy, bo rozświetliły by ją. Szczególnie jeśli masz jasną cerę i ciężko się opalasz. I do tego lekko rozjaśnione końcówki dodałby efekty naturalnie rozjaśnionych włosów. Ale niezbyt rzucające się w oczy, dosłownie 1-2 tony jaśniejsze. W załącznikach propozycja. W obu długościach pasuje Ci, więc jak wolisz dłuższe to zapuszczaj.

Jeśli chodzi o makijaż to myślę że delikatny. Lekki krem bb albo podkład rozświetlający, trochę brzoskwiniowego różu, rozświetlacz na kości policzkowe. Górną linię rzęs obrysowałabym kredką brązową i lekko roztarła. Wytuszować rzęsy i może balsam do ust z lekkim kolorem albo błyszczyk. To takki lekki dzienny makijaż.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ombre (31).jpg (101,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ombre (38).jpg (67,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ombre (39).jpg (80,7 KB, 16 załadowań)
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 10:23   #10
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Wiosenne przebudzenia i samoświadomość

Chciałam jeszcze dodać, że możesz zainspirować się Lauren Conrad która ma podobny typ urody- zielone oczy ale nie takie oczywiste, brzoskwiniowy odcień skóry, ciemny blond/jasny brąz włosy. Zawsze ma refleksy we włosach i przeważnie makijaż w brzoskwiniowych odcieniach, lekki i świetlisty, nieprzytłaczający. Twoje brwi mają ładny kształt, ale można by je wypełnić delikatnie kredką żeby były gęściejsze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Soft-Autumn-chart1.jpg (69,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dd.jpg (123,7 KB, 23 załadowań)
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 00:56   #11
maymorning
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
Dot.: Wiosenne przebudzenia i samoświadomość

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Chciałam jeszcze dodać, że możesz zainspirować się Lauren Conrad która ma podobny typ urody- zielone oczy ale nie takie oczywiste, brzoskwiniowy odcień skóry, ciemny blond/jasny brąz włosy. Zawsze ma refleksy we włosach i przeważnie makijaż w brzoskwiniowych odcieniach, lekki i świetlisty, nieprzytłaczający. Twoje brwi mają ładny kształt, ale można by je wypełnić delikatnie kredką żeby były gęściejsze.
Dzięki za odpowiedź! Załączyłaś fajne propozycje i jestem coraz bardziej przekonana do tych jaśniejszych refleksów . No i wygląda na to, że jestem faktycznie jesienią, a wydawało mi się, że wiosną (chociaż chyba możliwe, że stoję gdzieś pomiędzy). Jeśli chodzi o makijaż to wygląda na to, że intuicyjnie dobrze dobrałam sobie te kosmetyki, których używam, bo pokrywają się z Twoimi radami i radami innych użytkowniczek. Lauren ma bardzo fajne włosy, wychodzi na to, że taki "pośredni" kolor niekoniecznie wygląda zawsze źle, to daje mi nadzieję .
maymorning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-09, 07:18   #12
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Wiosenne przebudzenia i samoświadomość

Cytat:
Napisane przez maymorning Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź! Załączyłaś fajne propozycje i jestem coraz bardziej przekonana do tych jaśniejszych refleksów . No i wygląda na to, że jestem faktycznie jesienią, a wydawało mi się, że wiosną (chociaż chyba możliwe, że stoję gdzieś pomiędzy). Jeśli chodzi o makijaż to wygląda na to, że intuicyjnie dobrze dobrałam sobie te kosmetyki, których używam, bo pokrywają się z Twoimi radami i radami innych użytkowniczek. Lauren ma bardzo fajne włosy, wychodzi na to, że taki "pośredni" kolor niekoniecznie wygląda zawsze źle, to daje mi nadzieję .
Ciesze się że pomogłam Myślę, że albo jasną jesienią albo ciemną wiosną. Różnica jest głównie w tym czy wolisz nosić intensywniejsze kolory i nie przytłaczają Twojej urody (wtedy jesień), czy jednak lepiej czujesz się w jaśniejszych (to wtedy wiosna). Ale na pewno jesteś typem ciepłym. Czasem w lato włosy jaśnieją i można też być bardziej wiosną niż w zimie. Dodaję resztę chartów kolorystycznych jeśli chciałbyś porównać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clear-Spring-chart.jpg (60,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Light-Spring-chart.jpg (61,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Warm-Spring-chart.jpg (57,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Soft-Autumn-chart1.jpg (57,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Warm-Autumn-chart1.jpg (60,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Deep-Autumn-chart.jpg (55,3 KB, 17 załadowań)
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 04:22   #13
estr
Przyczajenie
 
Avatar estr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 7
Dot.: Wiosenne przebudzenia i samoświadomość

Mam wrażenie, że mamy bardzo podobny typ kolorystyczny - moje włosy też co światło, to inne, oczy jakieś takie ni to zielone, ni to szare, nikt nie wie jakie i nie potrafię kompletnie określić swojego typu:C
Zrobiłam Ci "wianuszki" z kolorów kilku typów, porównaj sobie i spróbuj stwierdzić, w którym wydaje Ci się twoja twarz najbardziej harmonijna
Na moje niezbyt wprawne oko, pasuje Ci zarówno paletka Soft autumn i Warm spring, ale ja się nie znam:P Lepiej się czujesz w kolorach żywych i czystych, czy raczej takich lekko "zakurzonych", pudrowych? To by ci chyba najlepiej powiedziało, czy raczej szukać Twojego typu w Wiosnach, czy w Jesieniach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6soft-autumn.jpg (44,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6warm autumn.jpg (44,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6light spring.jpg (45,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6warmspring.jpg (44,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5cieplawiosna.jpg (111,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5softautumn.jpg (110,9 KB, 11 załadowań)
estr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 13:06   #14
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Wiosenne przebudzenia i samoświadomość

Cytat:
Napisane przez estr Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że mamy bardzo podobny typ kolorystyczny - moje włosy też co światło, to inne, oczy jakieś takie ni to zielone, ni to szare, nikt nie wie jakie i nie potrafię kompletnie określić swojego typu:C
Zrobiłam Ci "wianuszki" z kolorów kilku typów, porównaj sobie i spróbuj stwierdzić, w którym wydaje Ci się twoja twarz najbardziej harmonijna
Na moje niezbyt wprawne oko, pasuje Ci zarówno paletka Soft autumn i Warm spring, ale ja się nie znam:P Lepiej się czujesz w kolorach żywych i czystych, czy raczej takich lekko "zakurzonych", pudrowych? To by ci chyba najlepiej powiedziało, czy raczej szukać Twojego typu w Wiosnach, czy w Jesieniach
Fajny sposób Mnie się wydaje że warm spring najbardziej pasuje, ale to moje odczucia
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 21:15   #15
maymorning
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
Dot.: Wiosenne przebudzenia i samoświadomość

Cytat:
Napisane przez estr Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że mamy bardzo podobny typ kolorystyczny - moje włosy też co światło, to inne, oczy jakieś takie ni to zielone, ni to szare, nikt nie wie jakie i nie potrafię kompletnie określić swojego typu:C
Zrobiłam Ci "wianuszki" z kolorów kilku typów, porównaj sobie i spróbuj stwierdzić, w którym wydaje Ci się twoja twarz najbardziej harmonijna
Na moje niezbyt wprawne oko, pasuje Ci zarówno paletka Soft autumn i Warm spring, ale ja się nie znam:P Lepiej się czujesz w kolorach żywych i czystych, czy raczej takich lekko "zakurzonych", pudrowych? To by ci chyba najlepiej powiedziało, czy raczej szukać Twojego typu w Wiosnach, czy w Jesieniach
Hej! Łał, te wianuszki robią niesamowite rzeczy z moją twarzą! Każda paletka inne rzeczy podkreśla. To mi ogromnie pomogło, dziękuję! I właściwie wszystkie w mniejszym lub większym stopniu pasują, ale jak na razie odrzuciłam light spring, te kolory są dla mnie za zimne. Natomiast znowu soft autumn sprawia chyba, że wyglądam na lekko zmęczoną. Najbardziej pasują warm autumn i warm spring, takie mam wrażenie. Będę się trzymać tych kolorów <3 Ogromnie Wam dziękuję!

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez maymorning Pokaż wiadomość
Hej! Łał, te wianuszki robią niesamowite rzeczy z moją twarzą! Każda paletka inne rzeczy podkreśla. To mi ogromnie pomogło, dziękuję! I właściwie wszystkie w mniejszym lub większym stopniu pasują, ale jak na razie odrzuciłam light spring, te kolory są dla mnie za zimne. Natomiast znowu soft autumn sprawia chyba, że wyglądam na lekko zmęczoną. Najbardziej pasują warm autumn i warm spring, takie mam wrażenie. Będę się trzymać tych kolorów <3 Ogromnie Wam dziękuję!
Aha, czy ktoś ma jakiś pomysł co do kształtu mojej buzi? )
maymorning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-12 22:15:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.