wyglądam okropnie- pomocy !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-26, 13:06   #1
ewcia1912
Przyczajenie
 
Avatar ewcia1912
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17

wyglądam okropnie- pomocy !!


Przesle wam trzy moja zdjiecia.Powiedzcie co zrobić zebym wyglądała ładniej.

http://photos.nasza-klasa.pl/6145022...79e30a4a7.jpeg - tu w wyprostowanych włosach ( obecnie włosy mam do ramion)

http://photos.nasza-klasa.pl/6145022...171b6f459.jpeg

i jeszcze jedno

http://photos.nasza-klasa.pl/6145022...571f60ae7.jpeg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 679e30a4a7.jpg (135,9 KB, 849 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2171b6f459.jpg (54,7 KB, 484 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e571f60ae7.jpg (53,6 KB, 603 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-04-26 o 14:21 Powód: zaläczenie zdjec do zaläcznika
ewcia1912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 13:28   #2
Ada94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: wyglądam okropnie- pomocy !!

Witaj,moim zdaniem przesadzasz,ze wygladasz okropnie,Jestes młodziutka i masz ładna buzie,moim zdaniem wystarczy abys (dla polepszenia nastroju) poszla do fryzjera odrobine dodala lekkosci fryzurce,bo w krótkich wloskach Cie jakos nie widze,kup sobie jakąs fajna sukieneczke,zaraz bedzie lato wiec mozna poszalec,jakis fajny zapach i błyszczyk i uśmiechnij sie bo czlowiek usmiechniety to samo piekno.Pozdrawiam.
__________________
Ada94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 13:53   #3
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: wyglądam okropnie- pomocy !!

Nie chciałabym wyjść na wredną sukę ani wpędzać Cię w kompleksy, ale wg. mnie powinnaś trochę schudnąć. Uważam, że jesteś ładną dziewczyną, masz delikatne rysy twarzy, czystą cerę, długie, geste włosy i szkoda, żebyś to marnowała.
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 14:15   #4
ewciaa92aa
Raczkowanie
 
Avatar ewciaa92aa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 231
Dot.: wyglądam okropnie- pomocy !!

popieram przedmówczynię
ewciaa92aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 14:25   #5
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: wyglądam okropnie- pomocy !!

czy dziewczyna na zamieszczonych przeze mnie zdjęciach wygląda okropnie? zobacz jak wiele moze zmienic niewielka z pozoru zmiana!

jestes mlodziutka, ale mozesz juz powoli zaczynac eksperymentowac z makijazem. blyszczyk, tusz do rzes, perfumy. wazne, zeby nie przesadzic!
nie namawiam Cie do zmiany koloru wlosow, bo na farbowanie jeszcze przyjdzie czas. odwiedz jednak fryzjera, niech zrobi z fryzurą porządek

niestety kolezanka powyzej ma racje. przydałoby się zgubić kilka kg. dla zdrowia, samopoczucia, urody. zapisz sie na jakies zajecia sportowe. teraz idzie lato to wyciagnij kolezanki na rower, na badmintona.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P476e0921ca01873710c1879ead8ef2d3_64915238.jpg (108,4 KB, 474 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P476e0921ca01873710c1879ead8ef2d3_64915865.jpg (107,8 KB, 494 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P476e0921ca01873710c1879ead8ef2d3_64915877.jpg (107,1 KB, 453 załadowań)
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 15:07   #6
Koffee
Raczkowanie
 
Avatar Koffee
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 385
Dot.: wyglądam okropnie- pomocy !!

Kilka kilo w dół. No niestety, czasem trzeba.

Włoski odżywić - wyprostowane są ładne, bo prostowanie układa łuski w jedną stronę. Chwilowo... Jeśli chcesz prostować (a w prostych włoskach jest Ci ładnie, tylko przedziałek raczej na środku i podnieś je u nasady), to używaj kosmetyków termoochronnych. Podreguluj brwi nad nosem. Takie krótkie łańcuszki to nie jest dobry pomysł przy twojej figurze, bo skracają szyje i dodatkowo zaokrąglają podbródek.

Rumienisz się chyba...? Schudnięcie pewnie trochę pomoże, ale dbaj o cerę - stosuj kremy z filtrem przeciwsłonecznym. Młodziutka jesteś, to jakiejś powalającej ilości kosmetyków nie polecam. Szkoda niszczyć skórę, zwłaszcza że masz ładną cerę, żadnych większych niedoskonałości nie widzę. Błyszczyk, tusz do rzęs.

Dekolty w serek, nigdy łódka czy karo. Rękaw do łokcia. W sumie nie widać Twojego kształtu na zdjęciach, bo nie ma całej figury, więc trudno dopasować ubrania.

I nie załamywać się - ładna jesteś i wszystko przed Tobą
__________________
Kjært barn har mange navn.
Koffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 15:07   #7
angelkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar angelkaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk :)
Wiadomości: 2 910
Dot.: wyglądam okropnie- pomocy !!

ja również zgodzę się z dziewczynami wyżej .. kilka kilo mniej i będzie na prawdę fajnie .. a do tego zmieniła bym fryzurę .. hmm.. może przedziałek na boku a nie na środku? no i przydało by się fryzurze trochę puszystości ..
__________________



angelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-26, 17:02   #8
sara325
Raczkowanie
 
Avatar sara325
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 191
Dot.: wyglądam okropnie- pomocy !!

Dobrze, że dostrzegasz, że musisz coś w sobie zmienić.
Wprawdzie jesteś jeszcze b. młoda (no właśnie: ile masz lat??), ale trzeba by zgubić zbędne kilogramy.
Otyłość może nawet doprowadzić do chorób, a jeśli uporasz się już z tym teraz to w dorosłym życiu nie będzie żadnego problemu.
Ja bardzo polecam ci basen, w mig schudniesz i poczujesz się lepiej.
Możesz się nagradzać jakimiś drobiazgami np. śliczny, różowy błyszczyk, tusz do rzęs...
Spróbuj patrzeć na siebie obiektywnie. Nie jesteś brzydka, ale po prostu czasem możesz wyglądać niekorzystnie.
Nie ma ludzi brzydkich- są tylko mniej zadbani.
Wyreguluj brwi, podetnij trochę końcówki włosów, jeśli nie masz uczulenia na słońce posmaruj się kremem i śmigaj na dwór się trochę opalić.
Odrazu poprawi Ci się samopoczucie.
Ostatnio zauważyłam, że jeśli o siebie zadbasz czujesz się pewnie, a gdy czujesz się pewnie inni zwracają na ciebie uwagę.
A więc do dzieła!
Uda Ci się zmienić, tylko musisz się postarać.
Trzymam kciuki
sara325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 17:32   #9
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: wyglądam okropnie- pomocy !!

popieram dziewczyny, wszystko trzeba robić etapami,

krok pierwszy w Twoim wypadku to zrzucenie kilka kilo, basen, bieganie, rower i przede wszystkim lekka dieta ( nie objadanie się fast foodami itd)
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 18:33   #10
ewcia1912
Przyczajenie
 
Avatar ewcia1912
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17
Dot.: wyglądam okropnie- pomocy !!

Mam 14 lat i tez zdjecia są z zeszłego roku oraz lutego I teraz jesli chodzi o chudniecie to nei mam z czego a twarzy chyba sie nei da ocdchudzic no nie ??
Wybacz aktaga13 ale jak dla mnie na tych zdjęciach jest jeszce gorzej.
ewcia1912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 18:52   #11
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: wyglądam okropnie- pomocy !!

Moim zdaniem nie powinnaś się tak przejmować swoim wyglądem. Zobaczysz, będziesz miała chłopaka (bo myślę, że go nie masz i poprostu teraz się martwisz, że go nie znajdziesz skoro przejmujesz się tym jak wyglądasz), który będzie Cię kochał i zrobi wszystko, żebyś się czuła, tak jakbyś była najpiękniejsza. Pamiętaj nie jesteś brzydka !!!

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Znam tyle dziewczyn z mojego otoczenia, które nie są ładne a mają wspaniałych facetów, którzy są w nie zapatrzeni i słusznie, bo nie liczy się wygląd w miłości.
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-26, 18:52   #12
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: wyglądam okropnie- pomocy !!

Cytat:
Napisane przez ewcia1912 Pokaż wiadomość
Mam 14 lat i tez zdjecia są z zeszłego roku oraz lutego I teraz jesli chodzi o chudniecie to nei mam z czego a twarzy chyba sie nei da ocdchudzic no nie ??
Mi twarz chudnie razem z resztą więc wiesz.
Zabij przedziałek po środku, wymorduj i niech nigdy więcej się do życia ni budzi, a niech tylko spróbuje to zabij jeszcze raz.
No i ja Cię widze w grzywce.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 18:54   #13
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: wyglądam okropnie- pomocy !!

Cytat:
Napisane przez ewcia1912 Pokaż wiadomość
Mam 14 lat i tez zdjecia są z zeszłego roku oraz lutego I teraz jesli chodzi o chudniecie to nei mam z czego a twarzy chyba sie nei da ocdchudzic no nie ??
Wybacz aktaga13 ale jak dla mnie na tych zdjęciach jest jeszce gorzej.
to może wstaw aktualne zdjęcia

wiesz w Twoim wieku to z roku na rok człowiek kompletnie inaczej wygląda, poza tym jak sama wspomniałaś już schudłaś więc jak mamy to obiektywnie ocenić ? skąd mamy teraz wiedzieć jak wygladasz szczuplejsza ?

i kolejna sprawa- aktaga13 nie jest super ekstra bajer profesjonalista z Vouga żeby zrobić ekstra przeróbki zdjęć - one mają tylko ukazac MNIEJ WIECEJ o co chodzi i powinnas to wziąc pod uwagę - w drugiej fryzurce po rpzeróbce wyglądasz o niebo lepiej niż na tych nromalnych


poza tym - chyba to kolejny wątek z serii: dam tytuł, że wyglądam okropnie a one będa mnie chwalić pod niebiosa a ja będe skromnitka i wspaniała... tylko, że jak zazwyczaj na każdą radę ktoś taki reaguaje niechęcia - i po co to zakladać skoro się nic nie chce ?
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 18:59   #14
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: wyglądam okropnie- pomocy !!

Cytat:
Napisane przez cosmetologin Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie powinnaś się tak przejmować swoim wyglądem. Zobaczysz, będziesz miała chłopaka (bo myślę, że go nie masz i poprostu teraz się martwisz, że go nie znajdziesz skoro przejmujesz się tym jak wyglądasz), który będzie Cię kochał i zrobi wszystko, żebyś się czuła, tak jakbyś była najpiękniejsza. Pamiętaj nie jesteś brzydka !!!

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Znam tyle dziewczyn z mojego otoczenia, które nie są ładne a mają wspaniałych facetów, którzy są w nie zapatrzeni i słusznie, bo nie liczy się wygląd w miłości.
oczywiscie, ze nie jest brzydka. ale przydałoby się jej troszkę dystansu i samokrytyki.

autorko, kilka osob z rzedu nie moglo sie mylic...
nie chcę być niemiła (a co się z tym wiąże szczera za bardzo), ale takim podejściem sama sobie szkodzisz.

tyle mam do powiedzenia i juz tu chyba nie wrócę

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość

(...)

i kolejna sprawa- aktaga13 nie jest super ekstra bajer profesjonalista z Vouga żeby zrobić ekstra przeróbki zdjęć - one mają tylko ukazac MNIEJ WIECEJ o co chodzi i powinnas to wziąc pod uwagę - w drugiej fryzurce po rpzeróbce wyglądasz o niebo lepiej niż na tych nromalnych


poza tym - chyba to kolejny wątek z serii: dam tytuł, że wyglądam okropnie a one będa mnie chwalić pod niebiosa a ja będe skromnitka i wspaniała... tylko, że jak zazwyczaj na każdą radę ktoś taki reaguaje niechęcia - i po co to zakladać skoro się nic nie chce ?


nie będą chwalić (kropka).
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 19:04   #15
ewcia1912
Przyczajenie
 
Avatar ewcia1912
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17
Dot.: wyglądam okropnie- pomocy !!

W grzywce ?? ja siebie jakos nie wyobrazam.Jak brak przedziałka na srodku to moze na boku ??
ewcia1912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 19:29   #16
angelkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar angelkaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk :)
Wiadomości: 2 910
Dot.: wyglądam okropnie- pomocy !!

Cytat:
Napisane przez ewcia1912 Pokaż wiadomość
W grzywce ?? ja siebie jakos nie wyobrazam.Jak brak przedziałka na srodku to moze na boku ??
tak, na boku będzie duuużo lepszy i może grzyweczka na bok?
__________________



angelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 19:49   #17
ewcia1912
Przyczajenie
 
Avatar ewcia1912
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17
Dot.: wyglądam okropnie- pomocy !!

Hmmm spróbuje
ewcia1912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 19:51   #18
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: wyglądam okropnie- pomocy !!

Cytat:
Napisane przez ewcia1912 Pokaż wiadomość
Przesle wam trzy moja zdjiecia.Powiedzcie co zrobić zebym wyglądała ładniej.

http://photos.nasza-klasa.pl/6145022...79e30a4a7.jpeg - tu w wyprostowanych włosach ( obecnie włosy mam do ramion)

http://photos.nasza-klasa.pl/6145022...171b6f459.jpeg

i jeszcze jedno

http://photos.nasza-klasa.pl/6145022...571f60ae7.jpeg
wlasnie tak myslalam, ze jeszcze mloda jestes
Kochana, uwierz, ze twarz tez "chudnie" wiem to po sobie, jednak wydaje mi sie, ze masz jeszcze buzke dziecka (nie obraz sie ) i dopiero za jakis czas bedzie sie to zmienialo mi sie twarz zaczela zmieniac pod koniec gimnazjum, bo zawsze mialam tzw. "pucki". Troche schudnac mozna, ale tez jak Cie pociagnie w gore to samo zejdzie
masz bardzo ladne oczy ja nie widze, zebys strasznie wygladala i musiala cos w sobie zmieniac tak jakos drastycznie
Mozna zdrowiej sie odzywiac, troche schudnac, dbac o skore i wlosy. A reszta zacznie zmieniac sie z czasem
Wszystko pisze z doswiadczenia
Mnie tak wlasnie wyciagnelo w gore i szybko zniknely te kg, a bylam dosc pulchna, bo nawet mnie przyzywali buzka tez sie nie przejmuj, zmieni sie z czasem, ale z tego co wiem to niejednej osobie sie takie buzki podobaja, bo sa bardzo dziewczece i delikatne
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 07:16   #19
ewcia1912
Przyczajenie
 
Avatar ewcia1912
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17
Dot.: wyglądam okropnie- pomocy !!

Dziękuje Wszystkim Za Pomoc Ale Najbardziej Dimiti
ewcia1912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 16:08   #20
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: wyglądam okropnie- pomocy !!

A ja musze Ci powiedziec, ze widze pewne podobienstwo do aktorki Liv Tyler
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 07:23   #21
ewcia1912
Przyczajenie
 
Avatar ewcia1912
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17
Dot.: wyglądam okropnie- pomocy !!

Jakie niby ?? xD
ewcia1912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 13:29   #22
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: wyglądam okropnie- pomocy !!

Wystarczy sie wnikliwie przyjrzec Bardzo podobne jasne oczy, ciemne włoski i taki spokojny, lekko dumny wyraz twarzy Trzeba miec oko
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 18:05   #23
Gulorne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: wyglądam okropnie- pomocy !!

a ja sie nie zgodze z twierdzeniem ze masz chudnac, owszem, masz troche okragla buzie, ale w tej obcislej sukience w ogole nie widac zebys miala wystajacy brzuch i jak dla mnie jestes zgrabna
mozesz natomiast poprawic fryzure
a na makijaz wiekszy niz ten na zdjeciu to jak dla mnie jestes jeszcze za mloda

i w ogole dla mnie jestes bardzo ladna dziewczyna, nie przejmuj sie tak niedoskonalosciami i wyeksponuj plusy
Gulorne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 20:36   #24
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: wyglądam okropnie- pomocy !!

ja jestem za tym, żeby pilnować diety, ale absolutnie nie odchudzać się drastycznie!!!!!!
W tak młodym wieku wyrządziłabyś sobie ogromną krzywdę odchudzaniem, bo pewnie jeszcze nie wiesz jak nalezy to prawidłowo przeprowadzić, czego unikać, a co jeść, zeby nie doprowadzić swojego organizmu do ruiny.

Ja się na dietach nie znam, ale w skrócie mogę doradzić, żebyś unikała:
fastfood'ów, gazowanych bezwartościowych napoi, dużej ilości tłuszczu(bo jednak tłuszcz jest potrzebny dla prawidłowej gospodarki hormonalnej np,), smażonego mięsa każdego typu (i wieprzowiny w ogóle) , słodyczym chipsów,
zamiast tego wprowadź lekką dietę bogatą w witaminy i mikroelementy.

Masz ładną twarz, a sylwetka może się jeszcze bardzo zmienić, jesteś w takim wieku, że z roku na rok będziesz wyglądać inaczej.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.