METAMORFOZA = Grzywka + nowy kolor... TAK czy NIE??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-26, 21:49   #1
ani20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 77

METAMORFOZA = Grzywka + nowy kolor... TAK czy NIE???


Moje włosy sa strasznie osłabione po zimie, końcowki nie sa rozdwojone ale wlosy sie troszke lamia i wypadaja, a moze nie jest to wina zimy tylko moje diety schudlam prawie 20 kg i nadal malo jem... w kazdym razie moje wloski nie sa w za ciekawym stanie od kilku dni zastanawiam sie czy nie pojsc do fryzjera i cos z nimi nie zrobic?

mysle nad grzywka ale taka z boku w stylu Alby na foto 1 I 2 tylko nie wiem czY bedzie pasowala? no i moj odcien wlosow zastanawiam sie czy nie zafarbowac dla odmiany calosci na jakis ladny cieply blond foto 3? zalaczam moje foto nie jest to foto najswiezsze bo aktualnie jestem troche szczuplejksza po buzi ale mam mniej wiecej taka fryzure i taki kolor raczej chlodny mysle zeby zrobic cos w cieplejszym odcieniu bo jestem raczej wiosna choc robie sie na zime włoskow nie chcialabym raczje scinac na krótko prosze o pomoc?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (109,4 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (30,0 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_instyle024.jpg (34,9 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (9,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j2.jpg (22,9 KB, 124 załadowań)
ani20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 07:08   #2
justyna:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 246
Dot.: METAMORFOZA = Grzywka + nowy kolor... TAK czy NIE???

Myśle że na grzywkę możesz sobie spokojnie pozwolić, bardzo by do Ciebie pasowała. Co do koloru to może troszkę ciemniejszy blond niż na 3 zdjęciu ale decyzja należy do Ciebie Pokaż się jak wrócisz od fryzjera. Pozdrawiam
justyna:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 09:33   #3
ani20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 77
Dot.: METAMORFOZA = Grzywka + nowy kolor... TAK czy NIE???

Kurcze no i zastanawiam sie czy isc do tego fryzjera czy nie isc? nie wiem juz sama czy robic ta grzywe czy nie i jaka zrobic czy czy ta bedize pasowala kiedys mialam grzywke taka od połowy głowy prosta ale bylam jakies 7kg grubsza niz teraz mialam pulchna twarz i nie wygladalam zbyt ładnie pozatym miala krotsze wlosy teraz zapuszczam i juz sama nie wiem co robic no i czy farbowac calosc wloso czy dac sobie spokoj blagam poradzcie bo siedze w domu a mialam isc do fryjzera juz godzine temu prosze napiszcie cokolwiek
ani20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 09:39   #4
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: METAMORFOZA = Grzywka + nowy kolor... TAK czy NIE???

Łdnie byś wyglądała z grzywką na bok i jakiś ładny słoneczny blond, ale myślę że prosta grzywka z przodu też mogła by być.

Więc lec do fryzjera a potem się chwalllll od razu polepszy Ci się humorfryzjer na pewno Ci tez doradzi
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 09:45   #5
ani20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 77
Dot.: METAMORFOZA = Grzywka + nowy kolor... TAK czy NIE???

Kurcze miałam isc do Gabriela bo juz kiedys bylam i wyszlam mega zadowolona i teraz dzwonie zeby sie umoic i dowiaduje sie ze podciecie koncuwek plus zrobienie grzywki bedzie mnie kosztowalo 64zl a jak chce jeszcze jakis kolor to okolo 164zl masakra chyba wybiore sie do tanszego lovly look macie jakies doswiadczenie z tym fryzjerem? albo moze naraize jak moje wlosy takie oslabione to podaruje sobie koloryzacje i zrobie tylk ogrzyweczke a kolorek za miesciac - cena mnie przerazila no i jeszcze ostatni pytanko robic grzywke prosta pod skosem czy z boku jak na fotce ALBY ? nie ma zbyt gestych wlsow to jak zrobie grzywke od polowy glowy to nie ede miala z czego zrobic kucyka co myslicie o takiem troszke mniej gestej?

DZIEKI NESKA i JUSTYNA za odzwew juz myslalam ze nikt nie odpowie
ani20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 15:36   #6
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: METAMORFOZA = Grzywka + nowy kolor... TAK czy NIE???

myślę że w takiej pod skosem było by Ci najładniej,coś takiego jak na drugiej fotce no tak jak masz oslabione włoski to może wstrymaj się z tym farbowanem, może jakieś odzywki a najlepiej jedwab do włosów i jakieś witaminkiPoszukaj fryzury w wątku z fryzury z grzywką (czy jakoś tak) jest tam mnóstwo. Sama przymierzam się do fryzjera ale dopiero zbieram kaskęPozdrawiam
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.