Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-01, 20:45   #1981
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Doczłapałam do Estee i padam na twyrz, za to rozświetlacz jest cudny wzięłam też cienie w "foli" i krem rozświetlający. Z nowości skusiłam się też na nową paletkę, bo nie było pojedynczego złotego cienia z kolekcji Beckhamowej.

W Sephorze są zestawy z nowym kremem Revitalizing Supreme Plus za 169zł niestety żadna Pani nie była zainteresowana sprzedaniem mi go więc nawet nie wiem czy zniżki na niego wchodzą
Ale zazdroszczę. Podasz ceny? duzo sztuk mieli?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 20:46   #1982
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

To ja też obfociłam, paletki mają już nowe właścicielki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20161001_203725.jpg (90,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20161001_203609.jpg (137,1 KB, 26 załadowań)
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 21:08   #1983
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Maarthusia

Paulincia teraz widzę zdjęcie, masz piękne włosy
Dziękuję
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 21:08   #1984
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

gdyby któraś z Was chciała się pozbyć miniatury Nars Orgazm to ja chętnie ja przygarne, bo mi wyjatkowo pasuje.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 21:16   #1985
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja pomki nie brałam na razie. Zawsze brałam do Studio Fixa, a teraz coś posknerowałam Ale niewykluczone, ze dokupie i tak

Lavender Jade na mnie trup
Mnie wnerwiło dziś to wylewanie z buteleczki, więc poczłapałam po pompkę

Widziałaś na insta, u mnienie ma trupka, ale też coś nie gra
Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Doczłapałam do Estee i padam na twyrz, za to rozświetlacz jest cudny wzięłam też cienie w "foli" i krem rozświetlający. Z nowości skusiłam się też na nową paletkę, bo nie było pojedynczego złotego cienia z kolekcji Beckhamowej.

W Sephorze są zestawy z nowym kremem Revitalizing Supreme Plus za 169zł niestety żadna Pani nie była zainteresowana sprzedaniem mi go więc nawet nie wiem czy zniżki na niego wchodzą

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
To ja też obfociłam, paletki mają już nowe właścicielki
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 21:25   #1986
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mnie wnerwiło dziś to wylewanie z buteleczki, więc poczłapałam po pompkę

Widziałaś na insta, u mnienie ma trupka, ale też coś nie gra
Mnie nie wnerwia, bo mam EL DW bez pomki i sie przyzwyczaiłam

Widziałam i pisałam, ze Tobie LJ pasuje wyjątkowo super Jakby mnie tak pasowała, to bym brała z miejsca, nie patrząc sie czy chuop robi mine dziwne, czy nie
Ja chyba jeszcze jakiegoś Frościaka zgarnę z Banging, bo bardzo mi sie spodobały
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 21:50   #1987
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Nadrobiłam
Gratuluję wszystkich denek i wszystkich zakupów!

Czemu u mnie nie ma salonu EL?

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Wstawiam kota i oczekuję pomocy z ostatnim moim postem na poprzedniej stronie
Bryś!!!! Niebieski miś!
Ja też mam brysia , a raczej brysię
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-01, 22:08   #1988
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

O mamo co się z tym wizażem dzieje, fotek nie widzę, cytowanie nie działa

Zestawy były te same co były,nic z Modern Muse nie było. A ceny z pamięci, mogę coś pokręcić Morning Aura serum 360zł, błyszczyk i cienie w "folii" 140zł rozświetlacz i puder brązujący 260 zł, pojedyncze cienie 189 zł. Były jeszcze dwa odcienie szminek, podwójna kredka i konturówka do ust. Opakowania cudne
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 22:17   #1989
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Be_zludna czyli maska w zestawie nie jest pełnowymiarowa tylko pianka tak? to w sumie nie żałuje, ze sie nie załapałam uff , ale i tak gratki bardziej na masce mi zależało, a pianka pewnie i tak poleciałaby do kogoś innego

paletek nie widzę tu (wizaż coś mi ze zdjeciami swiruje ), ale i tak widziałam dziękuję
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 22:33   #1990
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Be_zludna czyli maska w zestawie nie jest pełnowymiarowa tylko pianka tak? to w sumie nie żałuje, ze sie nie załapałam uff , ale i tak gratki bardziej na masce mi zależało, a pianka pewnie i tak poleciałaby do kogoś innego

paletek nie widzę tu (wizaż coś mi ze zdjeciami swiruje ), ale i tak widziałam dziękuję
Też nie widzę zdjęć paletek Lipa jak maska mała, bo ta pianka to jest beznadziejna
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 22:43   #1991
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Lenka, nie wiem czy odebrałaś zamówienie z D, bo ja tak i dostałam pełnowymiarową maskę Yoskine i jeśli spełni choć część obietnic producenta, to będzie to petarda.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-01, 23:13   #1992
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Gratuluję dzisiejszych zakupów i gratisów

Paulincia bardzo ładne włosy

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Orientujecie się, czy te zestawy z miniaturą Modern Muse są też w sklepie stacjonarnym?

W Warszawie tydzień temu nie było.

Byłam dzisiaj chwilę w Arkadii i w S nie było żadnych zestawów z pielęgnacji EL, nie było nowej paletki matów UD pomimo, że jest na stronie, pani konsultantka powiedziała, że może za miesiąc będzie

Byłam w D pomacać nowe maty Armaniusza i niestety w jedynym D, który ma w Warszawie pełną szafę armaniusza nie ma jasnych matów do macania i pani konsultatntka nie wie dlaczego. Do sprzedaży też nie ma zresztą. Macałam flanela, śliczny jest, ale ma sporo drobinek i niestety nie wzięłam. Bona do D też mam do wydania.

Testuję dzisiaj z próbki nowy podkład EL

http://www.esteelauder.pl/product/64...radiant-makeup

i zaskoczył mnie już przy nakładaniu, bo wg mnie dość dobrze kryje, nie zrobił maski i nie wysusza. Będę dalej testować.

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-10-01 o 23:57
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 00:35   #1993
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Nadrobiłam
Gratuluję wszystkich denek i wszystkich zakupów!

Czemu u mnie nie ma salonu EL?


Bryś!!!! Niebieski miś!
Ja też mam brysia , a raczej brysię
U mnie to też kicia chociaż czasem nie zachowuje się jak dama :|

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Be_zludna czyli maska w zestawie nie jest pełnowymiarowa tylko pianka tak? to w sumie nie żałuje, ze sie nie załapałam uff , ale i tak gratki bardziej na masce mi zależało, a pianka pewnie i tak poleciałaby do kogoś innego

paletek nie widzę tu (wizaż coś mi ze zdjeciami swiruje ), ale i tak widziałam dziękuję
No nie, też myślałam, że pełen wymiar, ale generalnie wartość wg wyceny sephorowej zestawu jest taka, że to nie ma co wybrzydzać. Dla mnie pianka jest w porzo, lubię ją. Tylko akurat kupiłam ostatnio na promku w Dougu, no i mam jej dużo, wiadomo. Myślę czy nie zbyć. Mogę trzymać na zapas, ale wiadomo jak to jest

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Też nie widzę zdjęć paletek Lipa jak maska mała, bo ta pianka to jest beznadziejna
Mi teraz już fotka wskakuje, ale obfociłam tylko z zewnątrz

Zadziałało cytowanie, jeee
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 01:03   #1994
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
U mnie to też kicia chociaż czasem nie zachowuje się jak dama :|
Ile ma miesięcy? Wygląda na młodziutką
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 01:52   #1995
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Be_zludna czyli maska w zestawie nie jest pełnowymiarowa tylko pianka tak? to w sumie nie żałuje, ze sie nie załapałam uff , ale i tak gratki bardziej na masce mi zależało, a pianka pewnie i tak poleciałaby do kogoś innego
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
No nie, też myślałam, że pełen wymiar, ale generalnie wartość wg wyceny sephorowej zestawu jest taka, że to nie ma co wybrzydzać. Dla mnie pianka jest w porzo, lubię ją. Tylko akurat kupiłam ostatnio na promku w Dougu, no i mam jej dużo, wiadomo. Myślę czy nie zbyć. Mogę trzymać na zapas, ale wiadomo jak to jest
O jakich zestawach mówicie? Można je gdzieś znaleźć online?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 06:43   #1996
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Dzień dobry

Be_zludna
Uparcie nie chce Cie Wizaz zacytować Jak lubisz to co innego, ja w sumie nie mówię, że źle, bo właściwie za darmo ( pomijając czas, nerwy itp ), ale nie żałuję że nie dostałam Wizaz wmawia mi że Twoje PW nie isnieje jak otwieram
Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
O jakich zestawach mówicie? Można je gdzieś znaleźć online?
My mówimy o zestawach z szaleństwa zakupów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 08:25   #1997
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Dzień dobry Miłej niedzieli U mnie słoneczko
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 08:28   #1998
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Tak to ten który był w prezentach
Też się zdziwiłam z bobikiem, powiedzieli ze pół dostali takich jak na zdjęciu a pół zamiast pomadki ma balsam do ust, oczywiście oba pełnowymiarowe produkty

Bielizna była w 3 kolorach czarny, biały i miętowy i na szczęście dla mnie były same S ( albo po prostu mi takie podali do wyboru, choć byłam tak opatulona że rozmiar ciężko ocenić było)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to jedna połowa Bobbi była z zeszłego roku. Właśnie rok temu był ten balsam w puszce i tusz Smokey.
W bluzach też nie było swojego czasu możliwości wyboru rozmiaru.

Ale bardzo fajne łupy, bardzo zazdroszczę
Duże były kolejki u Ciebie?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 08:40   #1999
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
No to jedna połowa Bobbi była z zeszłego roku. Właśnie rok temu był ten balsam w puszce i tusz Smokey.
W bluzach też nie było swojego czasu możliwości wyboru rozmiaru.

Ale bardzo fajne łupy, bardzo zazdroszczę
Duże były kolejki u Ciebie?
Ogromne ja stanęłam gdzieś 11.30 i byłam 30 teoretycznie, oczywiście potem magicznie się rozmnozyli, 13.30 gdzieś odebrałam dopiero, ale w międzyczasie wychodziłam z kolejki więc nie stałam tam 2 godziny. Niemniej jednak punkt 12 kolejka była ogromna, jakbym wtedy przyszła to dałabym sobie spokój i nie stała.
Na początku bardzo wolno szło, bo zamiast 3 osoby obsługiwać to obsługiwali jedna i przez pół godziny pierwsze z 5 osób tylko odhaczyli



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-02, 08:58   #2000
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

tez testowalam nowy podklad EL ale pani z Douglasa nalozyla mi go tak obficie ze sie zniechecilam :/
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 09:01   #2001
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

U mnie też świeci ☀ wiec nastrój od razu lepszy. Ale wstać było cieżko, a wczoraj miałam gości i poranek do lekkich nie należał

Dziewczyny, super zakupy, super gratisy i super zdobycze
Rotkohl, bardzo ładna bielizna, podoba mi sie

Paulincia, masz świetne włosy, i długość, i kolor, no po prostu miodzio

Miłego dnia
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 09:06   #2002
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Dzien dobry
Wstawiam moje skromne dno wrzesniowe 1475391955955.jpg

Pedzel kabuki z prezentu powitalnego w S. jest masakryczny wlosy jak druty szoruja buzie wywalam dziada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 09:49   #2003
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Maarthusia za piękne denko fajna jest ta woda Clarinsa Eau de Jardins? I czy oprócz zapachu ma jakieś właściwości pielęgnacyjne?

I dzień dobry wszystkim
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 09:51   #2004
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Wstawiam moje skromne dno wrzesniowe Załącznik 6670386

Pedzel kabuki z prezentu powitalnego w S. jest masakryczny wlosy jak druty szoruja buzie wywalam dziada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zacne denko klask i:
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 10:03   #2005
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
tez testowalam nowy podklad EL ale pani z Douglasa nalozyla mi go tak obficie ze sie zniechecilam :/
Ja musze próbkę wysepic
Bo konsultantki zazwyczaj mnie tak malują, że wrażenia zawsze mam negatywne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
U mnie też świeci ☀ wiec nastrój od razu lepszy. Ale wstać było cieżko, a wczoraj miałam gości i poranek do lekkich nie należał

Dziewczyny, super zakupy, super gratisy i super zdobycze
Rotkohl, bardzo ładna bielizna, podoba mi sie

Paulincia, masz świetne włosy, i długość, i kolor, no po prostu miodzio

Miłego dnia


Też mi się podoba niestety jak się nie ma ładnych piersi to wybitnie to nie wygląda, ale nie ma tragedii, no i moglbybyc stanik nieco węższy, ale i tak jestem zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Wstawiam moje skromne dno wrzesniowe Załącznik 6670386

Pedzel kabuki z prezentu powitalnego w S. jest masakryczny wlosy jak druty szoruja buzie wywalam dziada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mogę powiększyć, ale i tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 10:09   #2006
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Sand
Dla mnie ta woda Clarinsa ma tylko super odswiezajacy zapach taka dawka cytrusow zadnych innych wlasciwosci nie zauwazylam

Ale sie wizaz pierdzieli chcialam wrzucic troche fotek, ale ciagle mnie wywala moze jutro sie uda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Aabelia, Rotkohl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 10:13   #2007
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Moze z telefonu pojdzie

1475395989628.jpg1475395997268.jpg1475396005625.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 10:14   #2008
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Czarny lad cd
1475396068943.jpg1475396075572.jpg

1475396038393.jpg1475396044941.jpg1475396051053.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 10:31   #2009
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

witam niedzielowo nadrabiam dwa dni dobrze że nie spamowałyście za dużo
Korinka, Malinum, Maarthusia gratuluję denek
Be zludna piękny kot
Liv, Rotkohl, Malinum super zakupy
Anoli super że kocie lepiej

Michalina ja miałam całe opakowanie niebieskiego supertipsa Guerlaina. Krem całkiem fajny - dobrze nawilża, pachnie lawendowo, nie powoduje niespodzianek na twarzy ale czy robi to co obiecywał producent? tzn super wypoczęta cera pomimo braku snu? nie zaobserwowałam ale może dlatego ze ja nie zarywam nocy

Xminor dopiero teraz odpisałam na Twoją wiadomość sprawdź czy doszła bo wizaż coś dziwne komunikaty mi wyrzuca

Maartusia ale cudne widoki

nadrobiłam fajnie że weekend zakupowy Wam sie udaje ja muszę kupić jakieś spodnie do pracy ale nie mam weny, pomysłu ani kasy wiec tymczasowo problem się sam rozwiązał
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 10:45   #2010
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
To ja też obfociłam, paletki mają już nowe właścicielki

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Wstawiam moje skromne dno wrzesniowe Załącznik 6670386

Pedzel kabuki z prezentu powitalnego w S. jest masakryczny wlosy jak druty szoruja buzie wywalam dziada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
witam niedzielowo nadrabiam dwa dni dobrze że nie spamowałyście za dużo
Korinka, Malinum, Maarthusia gratuluję denek
Be zludna piękny kot
Liv, Rotkohl, Malinum super zakupy
Anoli super że kocie lepiej

Michalina ja miałam całe opakowanie niebieskiego supertipsa Guerlaina. Krem całkiem fajny - dobrze nawilża, pachnie lawendowo, nie powoduje niespodzianek na twarzy ale czy robi to co obiecywał producent? tzn super wypoczęta cera pomimo braku snu? nie zaobserwowałam ale może dlatego ze ja nie zarywam nocy

Xminor dopiero teraz odpisałam na Twoją wiadomość sprawdź czy doszła bo wizaż coś dziwne komunikaty mi wyrzuca

Maartusia ale cudne widoki

nadrobiłam fajnie że weekend zakupowy Wam sie udaje ja muszę kupić jakieś spodnie do pracy ale nie mam weny, pomysłu ani kasy wiec tymczasowo problem się sam rozwiązał


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nic nie widze
Nie usuwaj prosze zdjec, jutro z rana sobie w pracy poogladam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-07 12:36:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.