Perfumy dodające pewności siebie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-14, 20:54   #31
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: Perfumy dodające pewności siebie

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja bym do takich perfum zaliczyła np. Obsession. Zapach stary i dziwaczny, ale czuję się w nim jak kobieta luksusowa, a to dodaje mi takiej pewności siebie, że ha...!
Aggie ja odbieram Obsession bardzo podobnie, też mi się kojarzą z bardzo pewną siebie, luksusową kobietą, no i troche ze stylistyką serialu "Dynastia" Sama nigdy ich nie miałam, bo jakaś za malutka i za skomniutka się do nich czuje
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 22:02   #32
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Perfumy dodające pewności siebie

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja bym do takich perfum zaliczyła np. Obsession. Zapach stary i dziwaczny, ale czuję się w nim jak kobieta luksusowa, a to dodaje mi takiej pewności siebie, że ha...!
Ja się czuję luksusowo jak mam na sobie czarną Coco oczywiście do tego jest jeszcze potrzebna odpowiednia stylistyka - strój, dodatki, ale generalnie te perfumy bardzo kojarzą mi się z przepychem, elegancją, to wymagający zapach, jeden z tych, które muszą odpowiednią oprawę
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 23:22   #33
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Perfumy dodające pewności siebie

bardzo kobieco i luksusowo czuję sie ubrana w addict. Dużej pewności siebie dodaje mi też Rush dwójka
megilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 17:54   #34
Frania01
Raczkowanie
 
Avatar Frania01
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 121
Dot.: Perfumy dodające pewności siebie

W moim odczuciu chodzi dwie różne rzeczy:
- w czym ja sama będę się czuła pewnie i swobodnie (w moim wypadku byłoby to: Chance, Euphoria; zależy co kto lubi nosić)
- jakie perfumy na innej osobie wywołałyby u mnie wrażenie, że jest ona pewna siebie - tu postawiłabym na kroplę Chanel no 5)
Ale nie wysmarowałabym się Piątką tylko po to, żeby zrobić określone wrażenie
__________________
ANGEL ANGEL ANGEL...

Non, je ne regrette rien, ni le bien qu'on m'a fait, ni le mal, tout ça m'est bien égal!
Non, je ne regrette rien! C'est payé, balayé, oublié, je me fous du passé.

Frania01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 20:45   #35
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Perfumy dodające pewności siebie

Stella klasyczna- i nikt mi nie podskoczy Poważnie- mam wrażenie, że pachnąc tymi perfumami ludzie mają mnie za starszą niż jestem, traktują mnie z większą powagą i dystansem. Dlatego też dla mnie to idealny towarzysz na rozmowach kwalifikacyjnych, egzaminach, zebraniach itd.
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 00:17   #36
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Dot.: Perfumy dodające pewności siebie

Dla mnie dodajacym pewnosci siebie zapachem (raczej wprowadzajacym mnie w taki nastroj" jest D&G "The One"...

po ostatnich sephorowych testach urzekly mnie dwie lolitki L de Lolita Lempicka i Midnight... ojj kreci mnie kreci zapaszek zwlaszcza Midnight
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 09:49   #37
wiewiórka40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: swietokrzyskie
Wiadomości: 46
Dot.: Perfumy dodające pewności siebie

Pewnosci dodaje mi Cerutti 1881-bo takie klasyczne i nie musze sie martwic /w waznych momentach /czy na kogoś źle nie wpłynęły. Czuję się więc wypachniona i spokojna.
wiewiórka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-07, 22:27   #38
swish
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Perfumy dodające pewności siebie

zabrzmi banalnie...

Elizabeth Arden -5th Avenue
swish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 13:10   #39
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Perfumy dodające pewności siebie

Mi osobiscie dodaje chyba mexx i kazda perfuma ,ktora pieknie pachnie ,czuje sie swiezo i kobieco.A te ,ktore mi zapadly w pamiec u kogo ,to wlansie te,ktore nie podobaly mi sie np chanel 5 a fee
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 13:16   #40
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: Perfumy dodające pewności siebie

Cytat:
Napisane przez wiewiórka40 Pokaż wiadomość
Pewnosci dodaje mi Cerutti 1881-bo takie klasyczne i nie musze sie martwic /w waznych momentach /czy na kogoś źle nie wpłynęły. Czuję się więc wypachniona i spokojna.

oj, na mnie by wpłynęły bardzo źle...
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 22:37   #41
Frania01
Raczkowanie
 
Avatar Frania01
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 121
Dot.: Perfumy dodające pewności siebie

Z ostatniej chwili: coraz bardziej podobają mi się perfumy Chanel no 5, testuję i testuję - na nadgarstku. Pewnie wkrótce dodam sobie pewności siebie pryskając się nimi też za uszami

Piękny, lekko "wyniosły" i trzymający na dystans zapach...
__________________
ANGEL ANGEL ANGEL...

Non, je ne regrette rien, ni le bien qu'on m'a fait, ni le mal, tout ça m'est bien égal!
Non, je ne regrette rien! C'est payé, balayé, oublié, je me fous du passé.

Frania01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-14, 16:44   #42
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Perfumy dodające pewności siebie

Odkopuje ten watek ponieważ mam maly metlik w glowie Znam mnóstwo zapachow, ale mam problem z wyborem czegos, co doda mi pewnosci siebie. A może inaczej - szukam zapachu do pracy, który spowoduje, ze będę odbierana jako bardziej pewna siebie i kompetentna. Z natury jestem raczej osoba wesola i zyczliwa, ale tez często ludzi wchodzą mi na glowe i nie maja oporow żeby rzucac mi rozne uwagi nawet na temat mojego zycia prywatnego. Wiem, ze to oczywiście kwestia dobrego wychowania, czasem ktoś może mnie nie lubic mimo moich najlepszych checi. Nie każdego zadowolę i może to jest temat na psychoterapie ale licze na pomoc Wizazanek poki co
Czytalam kiedyś wywiad z pania Missala, w ktorym to przytaczala historie młodego mężczyzny poszukującego zapachu do nowej pracy. Wybrala dla niego cos, co mu się nie podobalo, ale podzialalo na wspolpracownikow - niesmialy dotad chłopak był odbierany jako pewny siebie i kompetentny wlasnie i po pewnym czasie zrobil karierę.
Lubie zapachy kwiatowe, rozne, ale przeważnie sa one zbyt delikatne i tak kobiece, ze raczej będę w nich postrzegana jako krucha kobietka Myslalam o czyms z niszy, ale oczywiście mainstream tez może być. Kadzidlo układa się na mnie nieładnie - robi się kwaśne, a nie chce przecież odstraszac Lubie czarna Coco - myslalam o tym, ale może być tez cos bardziej kontrowersyjnego, co doda mi mocy
Zapachy Amouage sa na mnie bardzo kaprysne i bywa, ze po prostu pachna nieładnie.
Do tej pory uzywalam kilku z Les Parfums de Rosine, Annick Goutal - ale to już nie ta bajka. Bradzo podoba mi się Sublime balkiss, ale chyba jest zbyt kwiatowy i neutralny...
Co radzicie?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 17:11   #43
201605091004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 736
Dot.: Perfumy dodające pewności siebie

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Czytalam kiedyś wywiad z pania Missala, w ktorym to przytaczala historie młodego mężczyzny poszukującego zapachu do nowej pracy. Wybrala dla niego cos, co mu się nie podobalo, ale podzialalo na wspolpracownikow - niesmialy dotad chłopak był odbierany jako pewny siebie i kompetentny wlasnie i po pewnym czasie zrobil karierę.
Zastanawiam się, jak można czuć się pewnie, nosząc zapach, który ktoś nam doradzi, lecz który nam samym nie odpowiada. Osoba pozbawiona asertywności nie doda jej sobie - moim zdaniem - spryskując się perfumami, które ją na przykład drażnią.

Edytowane przez 201605091004
Czas edycji: 2015-07-14 o 17:15
201605091004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 17:15   #44
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Perfumy dodające pewności siebie

Może Eternity CK? Albo Idylle Guerlain? Do głowy przyszły mi też Bottega Veneta, Diane von Furstenberg (albo La Panthere Cartier, podobne), Perły Lalique, Paris YSL, Prada (Intense), Fracas i Visa Pigueta, Samsara, Le Parfum Couture Micallef.
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 19:56   #45
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Perfumy dodające pewności siebie

Cytat:
Napisane przez EauDeParfum Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, jak można czuć się pewnie, nosząc zapach, który ktoś nam doradzi, lecz który nam samym nie odpowiada. Osoba pozbawiona asertywności nie doda jej sobie - moim zdaniem - spryskując się perfumami, które ją na przykład drażnią.
No wlasnie, trochę ten pomysl jest kontrowersyjny... Nie jestem pewna, czy zapach, od którego mam zawroty glowy dodalby mi animuszu. Pamietam raz sytacje, kiedy spryskałam się czyms z Montale przed ważnym spotkaniem (na szczęście nie tak bardzo oficjalnym) i z nerwow rozbiłam filizanke w restauracji

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Może Eternity CK? Albo Idylle Guerlain? Do głowy przyszły mi też Bottega Veneta, Diane von Furstenberg (albo La Panthere Cartier, podobne), Perły Lalique, Paris YSL, Prada (Intense), Fracas i Visa Pigueta, Samsara, Le Parfum Couture Micallef.
No wlasnie - szypry ponoc powodują, ze jesteśmy odbierani jako kompetentni
Eternity zbyt popularne, Idylle na mnie gina. Vise kiedyś miałam, ale szybko mi przeszla milosc ze względu na jedna nute.
Perles sa ciekawe, na pewno wzbudzają zaintreresowanie bo sa paczulowe, ostre. Musze sprawdzić Mon Parfum Couture.
A co myślicie o Scentach Cotume National?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 20:17   #46
201605091004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 736
Dot.: Perfumy dodające pewności siebie

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
No wlasnie, trochę ten pomysl jest kontrowersyjny... Nie jestem pewna, czy zapach, od którego mam zawroty glowy dodalby mi animuszu. Pamietam raz sytacje, kiedy spryskałam się czyms z Montale przed ważnym spotkaniem (na szczęście nie tak bardzo oficjalnym) i z nerwow rozbiłam filizanke w restauracji
Właśnie takie sytuacje miałem na myśli.
201605091004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 21:47   #47
Santine
Raczkowanie
 
Avatar Santine
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 57
Dot.: Perfumy dodające pewności siebie

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Czytalam kiedyś wywiad z pania Missala, w ktorym to przytaczala historie młodego mężczyzny poszukującego zapachu do nowej pracy. Wybrala dla niego cos, co mu się nie podobalo, ale podzialalo na wspolpracownikow - niesmialy dotad chłopak był odbierany jako pewny siebie i kompetentny wlasnie i po pewnym czasie zrobil karierę.
Ja myślę, że to przede wszystkim kwestia ludzkiej psychiki.
Nieśmiałemu chłopakowi wybrano perfumy zupełnie nie w jego guście - więc oczywiście zaczął kojarzyć je z czymś przeciwnym, z pewnością siebie, asertywnością, kompetencją, nową szansą. I to mogło zmotywować go do zmiany zachowania. Czuł się trochę jak aktor, wszedł w rolę, udało się.
Zapach też na pewno działa na otoczenie, ale jednak nie w aż takim stopniu, jak nasze własne zachowanie i komunikowanie się.

Ja czuję się pewniejsza siebie zawsze kiedy pachnę po prostu czymś, co lubię, co jakoś stapia się z tym kim jestem, jaki mam nastrój.
Ale może warto byłoby spróbować czegoś na zasadzie, jaką opisałam wcześniej - znaleźć jakiś "inny" od wszystkich używanych zapach (ale powinien się podobać, nie wyobrażam sobie noszenia czegoś, z czym jest inaczej; to jakby nosić ubranie o cztery rozmiary za małe albo za duże...) i obiecać sobie, że to jest symbol tego nowego startu, że odtąd będziesz bardziej asertywna, a on pomoże.
Santine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 21:50   #48
201605091004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 736
Dot.: Perfumy dodające pewności siebie

Cytat:
Napisane przez Santine Pokaż wiadomość
Ja czuję się pewniejsza siebie zawsze kiedy pachnę po prostu czymś, co lubię, co jakoś stapia się z tym kim jestem, jaki mam nastrój.
201605091004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 23:20   #49
marienmarien
Biegnąca z wilkami
 
Avatar marienmarien
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 2 744
Dot.: Perfumy dodające pewności siebie

Też polecam szypry jako dodające pewności siebie, budzące respekt i szacunek .
Szyprów jest wiele, z takich delikatniejszych polecam Chloe L'Eau de Chloe.
marienmarien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-15, 21:53   #50
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Perfumy dodające pewności siebie

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
No wlasnie, trochę ten pomysl jest kontrowersyjny... Nie jestem pewna, czy zapach, od którego mam zawroty glowy dodalby mi animuszu. Pamietam raz sytacje, kiedy spryskałam się czyms z Montale przed ważnym spotkaniem (na szczęście nie tak bardzo oficjalnym) i z nerwow rozbiłam filizanke w restauracji



No wlasnie - szypry ponoc powodują, ze jesteśmy odbierani jako kompetentni
Eternity zbyt popularne, Idylle na mnie gina. Vise kiedyś miałam, ale szybko mi przeszla milosc ze względu na jedna nute.
Perles sa ciekawe, na pewno wzbudzają zaintreresowanie bo sa paczulowe, ostre. Musze sprawdzić Mon Parfum Couture.
A co myślicie o Scentach Cotume National?
Ja bym właśnie w tym kierunku poszła. Czyli używanie zapachów nie kierując się czyimś gustem a swoim, jesli lubisz Perły to właśnie ich bym używała/ nawet na przekór wszystkim Nie wiem czemu ale dla mnie zapachami budzącymi respekt i dystans są zapachy często trudne w odbiorze dla innych, np Angel TM, Innocent TM,Alien (choć tego akurat nie lubię) , Coco CC, Chanel no 5 , Chance, Coco Noir, 19-stka Chanel, Addict Dior, Insolence Guerlain (nienawidzę, ten sam kaliber co Alien, ale respekt we mnie budzi), Marcel Oriflame, Bottega Veneta, come une Evidence YR, Prada klasyczna s także Tendre oraz Słonik kenzo. Dystans wg mnie budzi również Emporio Armani She (złote). myślę rownież że Cerruti 1881 też by się nadał. Nie wiem czy trafiłam w Twoje typy, ale rzadko je wyczuwam , a kiedy już czuję to myślę sobie że ktoś ma jaja skoro ich używa Ważne jest jednak wg mnie żeby używać tego co się lubi. Dla mnie akurat kwiatki-sratki nie kojarzą się z siłą i władzą, ale wiadomo, każdy może odczuwać inaczej
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715

Edytowane przez madziullka
Czas edycji: 2015-07-15 o 21:55
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 13:07   #51
ReWilford1594
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 15
Dot.: Perfumy dodające pewności siebie

Jeśli chodzi o dodawanie pewności siebie, to oczywiście bardzo indywidualne odczucie. Mi pewności siebie dodają perfumy Calvina Kleina Euphoria. Długo utrzymują się na ciele i nie zdarzyło mi się jeszcze, by ktoś przeszedł obok mnie obojętnie, a chyba o to między innymi chodzi, by przykuwać uwagę otoczenia.
ReWilford1594 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 09:41   #52
Kasiaprzedlustrem
Raczkowanie
 
Avatar Kasiaprzedlustrem
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 109
Dot.: Perfumy dodające pewności siebie

wszystkim moim koleżankom podoba się Lady Million, wielokrotnie już zachwalałam ten zapach, ale rzeczywiście coś w nich jest przyznaję, ze są moce i musiałam się do nich przyzwyczaić ale naprawdę długo się utrzymują na skórze i ładnie się rozwijają w ciągu dnia mój chłopak je kocha, a myślałam ze będzie ich nienawidził
Kasiaprzedlustrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-02 10:41:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.