Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-14, 08:54   #1081
ChaseTheCloudsAway
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 252
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

ja po przygodzie z osiedlowa kosmetyczka zapuszczalam brwi jakies 3 miesiace..troche slabo. wczoraj wybralam sie na regulacje rowniez do przypadkowego salonu, ale kobieta zrobila mi takie CUUUUUUUUUUDO, ze zostane stala klientka, na bank jak ktos w Lodzi potrzebuje idealnej regulacji brwi, to moge dac namiar na ta swietna babke
ChaseTheCloudsAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 20:03   #1082
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

ja swoje nadal reguluję i muszę również jak Veteran zaopatrzyć się w nożyczki ale ze specjalnym grzebyczkiem!
michigens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 15:37   #1083
teqila9
Raczkowanie
 
Avatar teqila9
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 382
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Chcialabym zebyscie polecily mi jakies preparaty na szybszy porost brwi. Niestety moje brwi sa bardzo ubogie zaczynaja sie dopiero w polowie oka i sa bardzo slabe, praktycznie w ogole nie chca mi rosnac. Przez 6 miesiecy smarowalam je olejkiem rycynowym ale to kompletnie nic nie dalo. Poleccie mi cos zeby szybciej odrosly
teqila9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 14:49   #1084
Don_Gone
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 39
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Obawiam się, że niewiele na to poradzisz, ale może dziewczyny są w tym lepiej obeznane, ja nie mam doświadczenia w takich problemach ;/. Zawsze myślałem, że najlepiej zrobić ze swojej wady atut, może udałoby się właśnie tak zrobić?

Mam takie pytanie techniczne - czy kosmetyczki mają jakieś pojęcie o regulowaniu brwi mężczyznom? Nie chodzi tu o jakieś wyrafinowane łuki, jaku kobiet, ale estetyczne ich okiełznanie, tak, żeby poprawić wygląd.
Don_Gone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 16:05   #1085
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez teqila9 Pokaż wiadomość
Chcialabym zebyscie polecily mi jakies preparaty na szybszy porost brwi. Niestety moje brwi sa bardzo ubogie zaczynaja sie dopiero w polowie oka i sa bardzo slabe, praktycznie w ogole nie chca mi rosnac. Przez 6 miesiecy smarowalam je olejkiem rycynowym ale to kompletnie nic nie dalo. Poleccie mi cos zeby szybciej odrosly
Dobra jest odżywka keratynowa firmy Gal, w formie niebieskich "rybek", którym ukręca się ogonki
Jest na bazie oleju rycynowego, ale ma dużo fajnych dodatków i np. na moje brwi i rzęsy działała lepiej niż sam olej rycynowy.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 16:15   #1086
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Dobra jest odżywka keratynowa firmy Gal, w formie niebieskich "rybek", którym ukręca się ogonki
Jest na bazie oleju rycynowego, ale ma dużo fajnych dodatków i np. na moje brwi i rzęsy działała lepiej niż sam olej rycynowy.
Również polecam! Rzęsy zmieniły się nie do poznania
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 12:23   #1087
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez Don_Gone Pokaż wiadomość
Obawiam się, że niewiele na to poradzisz, ale może dziewczyny są w tym lepiej obeznane, ja nie mam doświadczenia w takich problemach ;/. Zawsze myślałem, że najlepiej zrobić ze swojej wady atut, może udałoby się właśnie tak zrobić?

Mam takie pytanie techniczne - czy kosmetyczki mają jakieś pojęcie o regulowaniu brwi mężczyznom? Nie chodzi tu o jakieś wyrafinowane łuki, jaku kobiet, ale estetyczne ich okiełznanie, tak, żeby poprawić wygląd.

Don_Gone! mają kosmetyczki pojecie o regulacji brwi mężczyznom! sam jestem mężczyzną i chodziłem na początku do kosmetyczki która zrobiła mi brewki takie jak chciałem a chciałem je mieć w kształcie jaskółczych skrzydeł bo one mi bardzo się mi podobały
michigens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 16:24   #1088
miaursula
Raczkowanie
 
Avatar miaursula
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 351
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Ja zapuszczam brwi od około 2 tygodni. Chciałabym zmienić trochę kształt brwi, bo wydaje mi się, że jedna brew delikatnie różni się od drugiej. Jak długo trzeba je jeszcze zapuszczać? Mam gęste, grube brwi.
miaursula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 19:09   #1089
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez miaursula Pokaż wiadomość
Ja zapuszczam brwi od około 2 tygodni. Chciałabym zmienić trochę kształt brwi, bo wydaje mi się, że jedna brew delikatnie różni się od drugiej. Jak długo trzeba je jeszcze zapuszczać? Mam gęste, grube brwi.

U każdego włoski rosną w innym tempie, nie wiemy co udało Ci się wyhodować. A 2 tygodnie to bardzo krótko.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 16:51   #1090
aneciaxD
Raczkowanie
 
Avatar aneciaxD
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 69
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Ja chciałabym iść do kosmetyczki na regulację brwi, ale jakoś mam pietra i wstyd mi... nwm dlaczego. Jednak moje brwi wymagają pomocy kosmetyczki. W domu próbuje robić coś na własną rękę, ale efekt mnie nie zadowala, mam dość grube, gęste i bardzo czarne brwi, boję się, że jeden włosek i cała brew będzie źle wyglądać, a żeby już zrobić to symetrycznie to na pewno niewykonalne dla mnie +dobrać odpowiedni kształt, masakra. Mam nadzieję, że kosmetyczka mi pomoże, o ile zbiorę się na odwagę i do niej pójdę...
aneciaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 06:43   #1091
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez aneciaxD Pokaż wiadomość
Ja chciałabym iść do kosmetyczki na regulację brwi, ale jakoś mam pietra i wstyd mi... nwm dlaczego. Jednak moje brwi wymagają pomocy kosmetyczki. W domu próbuje robić coś na własną rękę, ale efekt mnie nie zadowala, mam dość grube, gęste i bardzo czarne brwi, boję się, że jeden włosek i cała brew będzie źle wyglądać, a żeby już zrobić to symetrycznie to na pewno niewykonalne dla mnie +dobrać odpowiedni kształt, masakra. Mam nadzieję, że kosmetyczka mi pomoże, o ile zbiorę się na odwagę i do niej pójdę...
aneciaxD: Najlepiej udaj się do kosmetyczki to nie jest żaden wstyd . Ona ci nada idealny kształt twoim brwiom i będziesz na pewno z nich zadowolona a potem zaczniesz już sama je regulować te włoski co wyrosną. Ja na początku sam chodziłem do kosmetyczki i nadała mi kształt a teraz już od jakiegoś czasu sam sobie reguluję brwi i jestem z nich zadowolony
michigens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-13, 14:06   #1092
MyNameIsSophie
Rozeznanie
 
Avatar MyNameIsSophie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 617
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

A czy na regulację brwi trzeba się dużo wcześniej zapisywać?

Edytowane przez MyNameIsSophie
Czas edycji: 2014-07-24 o 19:40
MyNameIsSophie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 15:04   #1093
mir mur
Raczkowanie
 
Avatar mir mur
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 81
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Zależy w jakim mieście, np. u mnie 50-tysięcznym, można załapać się z marszu na regulację gdy kosmetyczka nie jest zajęta
mir mur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 10:20   #1094
aneciaxD
Raczkowanie
 
Avatar aneciaxD
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 69
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

W moim miasteczku weszłam do dwóch kosmetyczek i od ręki mnie niestety nie załatwiły... Regulacja brwi - niby nic wielkiego, a zapisać się trzeba. :/
aneciaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 10:54   #1095
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

w mojej miejscowości jak ja wchodziłem do kosmetyczki to załatwiała mnie od ręki , co prawda regulacja brwi np. woskiem zajmuje kosmetyczce jakieś 5 minut co innego permanentny to trzeba się umawiać jak ja to zrobiłem
michigens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 11:35   #1096
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

u mnie w salonie trzeba sie zapisywac. No chyba, ze jakis klient nie przyjdzie, ale to trzeba miec wyjatkowe szczescie,
Z tymze jak klient przyjdzie na henne/regulacje to swieto, bo u nas sie rzadko wykonuje te zabiegi
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 17:05   #1097
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Smile Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
u mnie w salonie trzeba sie zapisywac. No chyba, ze jakis klient nie przyjdzie, ale to trzeba miec wyjatkowe szczescie,
Z tymze jak klient przyjdzie na henne/regulacje to swieto, bo u nas sie rzadko wykonuje te zabiegi
ellish;z chęcią bym przyszedł na hennę do twojego salonu ale jak na razie mam nie dawno zrobiony makijaż permanentny więc nie potrzebna jest mi na dzień dzisiejszy henna ale skorzystałbym na pewno chyba ze mężczyźnie takich zabiegów u was się nie robi

Edytowane przez michigens
Czas edycji: 2013-10-25 o 07:47
michigens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 21:09   #1098
maartynka02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 43
Co zrobić z moimi brwiami? (zdjęcie) - Henna brwi pomoże?

Witam. Mam 16lat. W wieku 13 lat zaczęłam "regulować" brwi. Niestety byłam idiotką i kompletnie się na tym nie znając próbowałam coś z moimi byłymi " wielkimi krzakami" zrobić. Więc zaczęłam wyrywać włoski.. niestety teraz mam ich mniej i depilowałam te z góry, zamiast zaczynać od dołu.. mój idiotyzm w tym wieku nie znał granic. Przechodząc do rzeczy: Jestem z natury ciemną blondynką, ale teraz rozjaśniam włosy i jestem jasna. Z natury mam takie ciemne brwi. Myślałam nad henną (czarna zmieszana z brązową, lub brązowa). Myślicie że to nie oszpeci moich brwi jeszcze bardziej? Moja ciocia jest fryzjerką, ma własny zakład pod moim domem i robi depilacje i henne brwi, więc mówiła że mogłaby mi zrobić. Nie chcę popełnić kolejnego błędu, dlatego pytam jakie jest wasze zdanie. Dołączam zdjęcia moich nieszczęsnych brwi.. doskonale sobie zdaję sprawę że wyglądają tragicznie, wstydzę się ich..

z góry dzięki za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0306edit.jpg (30,1 KB, 304 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0307edit.jpg (42,1 KB, 214 załadowań)

Edytowane przez maartynka02
Czas edycji: 2013-11-28 o 21:20
maartynka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 13:00   #1099
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Co zrobić z moimi brwiami? (zdjęcie) - Henna brwi pomoże?

ja na twoim miejscu poszlabym do doswiadczonej kosmetyczki, zeby wyregulowala to co jest, poprawila ksztalt henna, a ty zapuszczaj powoli po rzadku gore tych brwi i wtedy bedzie cos mozna myslec. smarowanie olejkiem rycynowym przyspiesza porost, ewentualnie sa teraz dostepne rozne przyspieszacze rzes i do brwi tez sie nadadza, ale sa duzo drozsze, koszt olejku to pare zlotych.
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 14:18   #1100
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Co zrobić z moimi brwiami? (zdjęcie) - Henna brwi pomoże?

wstaw zdjęcie całej twarzy, narysuję Ci do kąd masz zapuszczać brwi
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 19:05   #1101
poli_333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Co zrobić z moimi brwiami? (zdjęcie) - Henna brwi pomoże?

Nie są złe tzn, myślałam, że będzie o wiele gorzej
Proponuję pójść do zaufanej, choćby z polecenia kosmetyczki, ponieważ nie każda kosmetyczka potrafi odpowiednio zająć się brwiami, niestety... Poprosić o wyregulowanie TYLKO tych miejsc, w których są zbędne włoski, a te miejsca, w których włoski zostały niepotrzebnie wyrwane zostawić w spokoju, zapuszczać i tego się trzymać. Zapuszczanie brwi nie będzie okropnym doświadczeniem, kiedy w trakcie będziesz regulowała właściwe miejsca. Nie wiem, czy się malujesz, ale jeśli tak, pomoże Ci jasnografitowa kredka do brwi. Bardzo delikatnie możesz dorysować cieniutkie kreseczki imitujące włoski w tych właśnie miejscach, w których je będziesz zapuszczać. Potem przeczesz brwi czystą szczoteczką od tuszu do rzęs i gotowe.
Hennę póki co odradzam, bo będzie zwracać uwagę na ubytki, które tym bardziej trzeba by było uzupełniać.
Powodzenia
P.S. Twój naturalny łuk jest naprawdę ładny, wymaga, ale warto
poli_333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 22:22   #1102
maartynka02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 43
Dot.: Co zrobić z moimi brwiami? (zdjęcie) - Henna brwi pomoże?

Cytat:
Napisane przez poli_333 Pokaż wiadomość
Nie są złe tzn, myślałam, że będzie o wiele gorzej
Proponuję pójść do zaufanej, choćby z polecenia kosmetyczki, ponieważ nie każda kosmetyczka potrafi odpowiednio zająć się brwiami, niestety... Poprosić o wyregulowanie TYLKO tych miejsc, w których są zbędne włoski, a te miejsca, w których włoski zostały niepotrzebnie wyrwane zostawić w spokoju, zapuszczać i tego się trzymać. Zapuszczanie brwi nie będzie okropnym doświadczeniem, kiedy w trakcie będziesz regulowała właściwe miejsca. Nie wiem, czy się malujesz, ale jeśli tak, pomoże Ci jasnografitowa kredka do brwi. Bardzo delikatnie możesz dorysować cieniutkie kreseczki imitujące włoski w tych właśnie miejscach, w których je będziesz zapuszczać. Potem przeczesz brwi czystą szczoteczką od tuszu do rzęs i gotowe.
Hennę póki co odradzam, bo będzie zwracać uwagę na ubytki, które tym bardziej trzeba by było uzupełniać.
Powodzenia
P.S. Twój naturalny łuk jest naprawdę ładny, wymaga, ale warto
Dzięki tak, maluję się i skorzystam z twojej rady z tą kredką do brwi. Myślisz, że jak spróbuję je stopniowo "zapuszczać"w miejscach, gdzie ich nie ma, to nie będą zbyt rzadkie?
maartynka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 22:45   #1103
ujagny_blog
Raczkowanie
 
Avatar ujagny_blog
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 164
Dot.: Co zrobić z moimi brwiami? (zdjęcie) - Henna brwi pomoże?

Nie wiem po co tu niby hennę robić...
Zapuszczaj, nie wyrywaj nic. Przemęczysz się te kilka tygodni, a potem już tylko pozbywaj się odstających.
__________________
<ciach_reklama>
ujagny_blog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 22:46   #1104
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Co zrobić z moimi brwiami? (zdjęcie) - Henna brwi pomoże?

kurczę, jak na moje oko te brwi wyglądają jakby były zgolone.
Ja też mam takie odrastające ciemne i sterczące bo kiedyś jak byłam młoda i głupia i miałam piękne brwi (wtedy uważałam, że są "krzaczorami" i wyglądają okropnie) aż do nosa prawie ale nie tak "chamsko" tylko na prawdę ładnie to wyglądało.
A z kolei moja mama, ciocia i koleżanki mają inne, na pewno nie takie grube i ciemne jak moje.

Ogólnie hennę możesz zrobić, ale najlepiej w święta, będzie przerwa więc nie będziesz musiała kamuflować się pod okularami jakby coś nie tak było

Ale najlepiej chyba użyć kredki ze szczoteczką, kredką pomalować szczoteczkę i uczesać brwi Bo samo malowanie kredką wygląda nienaturalnie.
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 02:08   #1105
poli_333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Co zrobić z moimi brwiami? (zdjęcie) - Henna brwi pomoże?

Po pierwsze: narośnięcie włosków w miejscach, w których ich brakuje wymaga czasu, być może nie każdy włosek który urośnie będzie się "nadawał" bo choć będzie tam gdzie jest potrzebny to np. albo urośnie odstający, albo w złym kierunku. Także poczekaj cierpliwie, a jak już tam urosną, to potem pojedyncze możesz wyrwać zdecydowanym ruchem, ważne żeby razem z cebulką i w kierunku, w którym powinien urosnąć. Być może w ogóle nie będziesz miała tego problemu, bo jesteś młoda i stosunkowo niedługo depilujesz brwi, więc jest szansa, że będą rosły od razu tak jak powinny. Na samym początku pewnie nie będą tak gęste jak reszta, ale z czasem się wyrównają. Pomoże Ci odżywka, żeby nie robić sztucznej reklamy, na priv mogę Ci napisać jakiej używam. Jestem kosmetologiem a brwi to moje drugie 'ja' od 10 lat więc służę pomocą
Po drugie: nie masz innego wyjścia i tak je musisz zapuścić

Pozdrawiam.
poli_333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 11:25   #1106
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Co zrobić z moimi brwiami? (zdjęcie) - Henna brwi pomoże?

Cytat:
Napisane przez maartynka02 Pokaż wiadomość
Witam. Mam 16lat. W wieku 13 lat zaczęłam "regulować" brwi. Niestety byłam idiotką i kompletnie się na tym nie znając próbowałam coś z moimi byłymi " wielkimi krzakami" zrobić. Więc zaczęłam wyrywać włoski.. niestety teraz mam ich mniej i depilowałam te z góry, zamiast zaczynać od dołu.. mój idiotyzm w tym wieku nie znał granic. Przechodząc do rzeczy: Jestem z natury ciemną blondynką, ale teraz rozjaśniam włosy i jestem jasna. Z natury mam takie ciemne brwi. Myślałam nad henną (czarna zmieszana z brązową, lub brązowa). Myślicie że to nie oszpeci moich brwi jeszcze bardziej? Moja ciocia jest fryzjerką, ma własny zakład pod moim domem i robi depilacje i henne brwi, więc mówiła że mogłaby mi zrobić. Nie chcę popełnić kolejnego błędu, dlatego pytam jakie jest wasze zdanie. Dołączam zdjęcia moich nieszczęsnych brwi.. doskonale sobie zdaję sprawę że wyglądają tragicznie, wstydzę się ich..

z góry dzięki za pomoc
niech ciocia spróbuje Ci te odrastające usunąć tak aby nadać odrastającym w dobrym miejscu kształt dopasowany do Twojej twarzy. Henna ani nie zaszkodzi ani nie pomoże..ale nie tykaj się już wyrywania brwi 3 lata to niby mało, ale może chwilę potrwać nim odrosną takie jakie były. Odżywiaj je i..zapomnij o nich
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 13:09   #1107
maartynka02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 43
Dot.: Co zrobić z moimi brwiami? (zdjęcie) - Henna brwi pomoże?

Cytat:
Napisane przez poli_333 Pokaż wiadomość
Po pierwsze: narośnięcie włosków w miejscach, w których ich brakuje wymaga czasu, być może nie każdy włosek który urośnie będzie się "nadawał" bo choć będzie tam gdzie jest potrzebny to np. albo urośnie odstający, albo w złym kierunku. Także poczekaj cierpliwie, a jak już tam urosną, to potem pojedyncze możesz wyrwać zdecydowanym ruchem, ważne żeby razem z cebulką i w kierunku, w którym powinien urosnąć. Być może w ogóle nie będziesz miała tego problemu, bo jesteś młoda i stosunkowo niedługo depilujesz brwi, więc jest szansa, że będą rosły od razu tak jak powinny. Na samym początku pewnie nie będą tak gęste jak reszta, ale z czasem się wyrównają. Pomoże Ci odżywka, żeby nie robić sztucznej reklamy, na priv mogę Ci napisać jakiej używam. Jestem kosmetologiem a brwi to moje drugie 'ja' od 10 lat więc służę pomocą
Po drugie: nie masz innego wyjścia i tak je musisz zapuścić

Pozdrawiam.
Poproszę o nazwę odżywki na priv
maartynka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 13:36   #1108
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Co zrobić z moimi brwiami? (zdjęcie) - Henna brwi pomoże?

olejek rycynowy..ot tajemnica..
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 21:28   #1109
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Co zrobić z moimi brwiami? (zdjęcie) - Henna brwi pomoże?

widać że masz odrastające włoski, więc nie widzę problemu - przestań je skubać, daj im odrosnąć i idź do kosmetyczki
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 20:41   #1110
kathy8998
Rozeznanie
 
Avatar kathy8998
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 756
Łyse placki w brwiach- wypadanie brwi?

Hej, nie wiem czy umieszczam temat w dobrym dziale.
Otóż od kilku miesięcy borykam się z pewnym problemem, mianowicie, zauważyłam, że co jakiś czas część moich brwi wypada (?) i powstaje łysy placek.

Za każdym razem jest to inne miejsce, dziś np. zauważyłam, że brakuje kilku włosków w wewnętrznej części brwi. Szczerze mówiąc, nawet nie wiem jak Wam to opisać, bo pierwszy raz spotykam się z takim problemem, a wujek google podpowiada mi jedynie, że może to być łysienie plackowate?

Początkowo myślałam, że po prostu jakaś maść antytrądzikowa "wypala" mi brew, ale obecnie nie używam nic poza kremem nawilżającym i problem nadal występuje. Czy któraś z Was spotkała się z takim problemem? Byłam z tym u dermatologa, przy okazji wizyty odnośnie trądziku, pani stwierdziła, że to nic takiego, że po prostu być może mechanicznie uszkodziłam włoski...

Dodam, że po jakimś czasie włoski odrastają, ten placek się uzupełnia, jednak trwa to dość długo, a ja wyglądam, jakbym sobie to specjalnie żyletką wygoliła.Włoski nie są ucięte, są jakby "wypalone", po prostu ich nie ma, nie zauważyłam też, żeby mi zostawały np. na waciku podczas demakijażu. Olej rycynowy nie pomaga.

Dołączam zdjęcie, jest kiepskie, ale może pomoże Wam to sobie wyobrazić

Edytowane przez kathy8998
Czas edycji: 2014-01-06 o 17:21
kathy8998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-28 16:16:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.