Chanel kolorówka część II - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-20, 00:00   #721
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Kolor Twoich oczu podpowiada mi, ze ze Sniezka masz wspolna tylko cere, ale moge sie mylic . Jezeli dobrze wygladasz w czerni i czystej niebieskiej czerwieni - ok, jestes Sniezka , a jak nie... trzeba szukac czegos blizej lata. Tez ono bywa chlodne, ale nie jest takie 'ostre'. Osobiscie mysle nawet, ze moglabys sie pokusic o jakis jasny kolor z pazurem - jakis blyszczacy karmel czy orzech laskowy, cos co podkreci Ci kolor oczu . No i taki chyba masz, jak patrzec na avatar . Z taka uroda to mozesz pewnie i pod wiosne sie podciagnac - jak dobrze wygladasz w groszkowej zieleni i w jasnym lososiu, a odcien skory w delikatny cieply roz uderza . Albo pod jesien - jesli przy jasnej cerze, na nosie kilka piegow, oczy bardziej zlote, a butelkowa zielen i rudy najbardziej dodaja urody

Ja w naturalnych barwach to takie lato jestem. Jak sie przyciemnie i zmienie ubrania - zima. Czasem wystarczy zmienic wlosy, a zaraz polowa szafy idzie w odstawke .

Ten kolor z avataru, to ja pewnie mam aktualnie cos podobnego, ale lekko wy-beige-owane . Ten kolor odjal mojej twarzy 50 procent charakteru, ale ja jestem na etapie lagodnosci, poszukiwania zajec jogi i wybierania nart biegowek (bo tylek zima mi urosl) , niz negocjowania czegokolwiek z panami w garniturach. Wiec jakos jeszcze ponosze te jasnosc przez kilka sezonow.
Nie mam pojecia jaka jestem pora. W kazdym praktycznie kolorze dobrze wygladam. Jedyne kolory, ktorych nie toleruje na sobie to roz i pomarancz.
Skore mam wielokolorowa (czesc w bezu, czesc w rozu, czesc w zoltym). Jestem blada, wiec to sie tak w oczy nie rzuca.

Ja to dziwnie wygladam ogolnie .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-01-20 o 00:01
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 00:03   #722
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
ooo, ładny a gdzie zamawiałaś?
www.chanel.com
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 00:07   #723
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Szkoda, ze Chanel nie produkuje farb do wlosow, bo bysmy mogly ciagnac temat w nieskoncznosc .
Corii, z czasem przyjdzie taki moment w zyciu, ze sie pokusisz o blond. Ja sie bronilam rencamy i nogamy, az sie pokusilam przed slubem, gdy stracilam 10 kilo... i to, co mialam na glowie - bardzo ciemny braz podpigmentowany fioletem, niestety wyostrzyl mi rysy, a moja spadajaca z tylka morelowo-szampanowa sukienka dopelnila czary goryczy. Jak bylam pelniejsza i mlodsza - bylo swietnie, a jak dobieglam 3iej dychy i schudlam - zaczela mi sie robic baba jaga z wielkimi galami i dlugim nosem Polozylam sobie wtedy zloto-borsuczy blond w formie pasemek i jakos.... lepiej .
Malzonek namawia mnie na wszelkie kasztany, ale to nie moja bajka.
To mozemy sobie podac rękę, bo z tego samego powodu zmieniam powoli kolor włosów - chociaz kocham czerń ponad wszystko, to jednak paskudnie wyostrza mi odkąd schudłam rysy twarzy i dlatego rozjaśniam powoli. A czemu nie od razu? Bo nei chce zniszczyc włosów rozjasnieniem.
Póki nikt mi nie wróży "kariery" w blond włosach Przeciwnie - wszyscy łacznie z fryzjerkami mi to odradzają

A tak aby nie być off- top - to podoba mi sie ten woreczek dołączany do bazy Chanel, co pokazała Martii
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 00:18   #724
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31731860]Nie mam pojecia jaka jestem pora. W kazdym praktycznie kolorze dobrze wygladam. Jedyne kolory, ktorych nie toleruje na sobie to roz i pomarancz.
Skore mam wielokolorowa (czesc w bezu, czesc w rozu, czesc w zoltym). Jestem blada, wiec to sie tak w oczy nie rzuca.

Ja to dziwnie wygladam ogolnie .[/QUOTE]

Kazdy roz Ci nie pasi? Kiedys mi babka makijazystka powiedziala, ze kazdy ma swoj odcien rozowego. Ja tam lubie losos, ale bejbi rozu nie trawie, a fuksja mi pasi, ale tylko przy graficznym cieciu Co do pomaranczu... to raczej wiosna nie jestes, bo to wyjatko wiosenny kolor, zwlaszcza gdy neonowy, nasycony. Przygaszony pasi raczej jesieni. Lato i zima ponoc pomaranczu raczej nie trawia - wedle klasycznych zasad. Jednak w ramach eksperymentu zimie mozna dac mrozona neonowa mandaryne na usta, a latu pomalowac powieki pomaranczowym cieniem i gra muzyka . Sama, w sumie, pomarancz trzymam daleko od twarzy, choc czaje sie na jego morelowe odcienie - jak lakier Chanel z nowej kolekcji .

Tu cos o typach kolorystycznych, na dole sa opisy.
http://makijaz.net/analiza-kolorystyczna.html

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To mozemy sobie podac rękę, bo z tego samego powodu zmieniam powoli kolor włosów - chociaz kocham czerń ponad wszystko, to jednak paskudnie wyostrza mi odkąd schudłam rysy twarzy i dlatego rozjaśniam powoli. A czemu nie od razu? Bo nei chce zniszczyc włosów rozjasnieniem.
Póki nikt mi nie wróży "kariery" w blond włosach Przeciwnie - wszyscy łacznie z fryzjerkami mi to odradzają

A tak aby nie być off- top - to podoba mi sie ten woreczek dołączany do bazy Chanel, co pokazała Martii
No to pozachwycajmy sie jeszcze chwilke woreczkiem, bo piekny ))

Jak masz naturalny mysi jasny braz to mozesz wlosy rozjasnic bez tradycyjnego rozjasniacza. Sa farby rozjasniajace, ktore w jednym etapie farbowania Ci rozjasnia do poziomu mniej wiecej 8-9 wedle wzornika naturalnych kolorow. Kwestia bedzie tylko taka, czy kolor nie bedzie zbyt cieply. Wtedy trzeba: albo wybrac farbe rozjasniajaca z fioletowym podtekstem, albo dodac troche pigmentu fioletowego lub srebrnego do tej farby, albo po prostu myc wlosy szmponem do siwych/blond wlosow i nakladac od czasu do czasu maske koloryzujaca czy saszetke - dla wyrownania koloru.

Jak masz wlosy prawie czarne... to lepiej sobie darowac blony pod jakakolwiek postacia . Moja siostra na ciemnych wlosach zrobila sobie rzucik borsuczych paskow i... szybko je zafarbowala, bo mimo, ze jasnosc lagodzi rysy, to tez wyplukuje twarz z charakteru. A sister w pracy musi ludzi trzymac pod soba i krotko...no i naturalny powrot do czarnej czupryny i czerwonej szminki
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 00:23   #725
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
No to pozachwycajmy sie jeszcze chwilke woreczkiem, bo piekny ))

Jak masz naturalny mysi jasny braz to mozesz wlosy rozjasnic bez tradycyjnego rozjasniacza. Sa farby rozjasniajace, ktore w jednym etapie farbowania Ci rozjasnia do poziomu mniej wiecej 8-9 wedle wzornika naturalnych kolorow. Kwestia bedzie tylko taka, czy kolor nie bedzie zbyt cieply. Wtedy trzeba: albo wybrac farbe rozjasniajaca z fioletowym podtekstem, albo dodac troche pigmentu fioletowego lub srebrnego do tej farby, albo po prostu myc wlosy szmponem do siwych/blond wlosow i nakladac od czasu do czasu maske koloryzujaca czy saszetke - dla wyrownania koloru.

Jak masz wlosy prawie czarne... to lepiej sobie darowac blony pod jakakolwiek postacia . Moja siostra na ciemnych wlosach zrobila sobie rzucik borsuczych paskow i... szybko je zafarbowala, bo mimo, ze jasnosc lagodzi rysy, to tez wyplukuje twarz z charakteru. A sister w pracy musi ludzi trzymac pod soba i krotko...no i naturalny powrot do czarnej czupryny i czerwonej szminki
A tak, zachwycajmy się póki można

Swój mam średni mysi brąz, moja mama ma identyczny i farbuje się na blond, więc sądzę, ze na starosć moge spokojnie jakiś sredni blond sobie strzelic póki co to chyba faktycznie bym wyglądała jak z choinki urwana Jestem typowa zima ale za jakiś czas ... kto wie, kto wie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 00:49   #726
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Kazdy roz Ci nie pasi? Kiedys mi babka makijazystka powiedziala, ze kazdy ma swoj odcien rozowego. Ja tam lubie losos, ale bejbi rozu nie trawie, a fuksja mi pasi, ale tylko przy graficznym cieciu Co do pomaranczu... to raczej wiosna nie jestes, bo to wyjatko wiosenny kolor, zwlaszcza gdy neonowy, nasycony. Przygaszony pasi raczej jesieni. Lato i zima ponoc pomaranczu raczej nie trawia - wedle klasycznych zasad. Jednak w ramach eksperymentu zimie mozna dac mrozona neonowa mandaryne na usta, a latu pomalowac powieki pomaranczowym cieniem i gra muzyka . Sama, w sumie, pomarancz trzymam daleko od twarzy, choc czaje sie na jego morelowe odcienie - jak lakier Chanel z nowej kolekcji .

Tu cos o typach kolorystycznych, na dole sa opisy.
Wyszlo tak:
oczy - jesien,
wlosy - lato,
cera - zima.

4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 05:38   #727
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Chanel kolorówka część II

a ja jestem blondynka z natury, taka średnia, próbowałam rożnych kolorów i tylko w blondzie mi dobrze, ale ostatnio mi się znudził

mi wyszła wiosna, a zawsze myślałam, że lato jestem
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2012-01-20 o 05:39
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 08:41   #728
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a moja przyszła w takim woreczku
Jaki fajny ten woreczek , czemu w Sephorach takich nie dawali do bazy, też bym chciała .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 08:54   #729
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Chanel kolorówka część II

Ja byłam kiedyś na konsultacji kolorystycznej i wyszło mi że jestem lato z odrobiną jesieni. Teoretycznie znam kolory, ale jak już jestem w sklepie to jakoś ciężko mi dobrać coś w odpowiedniej tonacji.
Z natury jestem ciemną mysią blondi, a od dłuższego czasu farbuję się 6tkami. Niestety coś mnie ostatnio skusiło na farbę w piance Schwarzkopfu i mam teraz ciemny brąz zamiast ciemnego blondu/jasnego brązu ;D Co prawda ładnie kontrastuje z moją bladą twarzą, ale lepiej czułam się w jaśniejszych włosach

guacamole: wrzuć proszę jeszcze raz swoje zdjęcie, nie załapałam się niestety na żadną z okazji a bardzo bym chciała zobaczyć
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 08:59   #730
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Chanel kolorówka część II

Guacamole - przesympatyczna z Ciebie dziewczyna, i bardzo, bardzo pomocna Uwielbiam się czytać, jak chyba większość z nas, dlatego:

Kiedyś była duża afera z usuwaniem zdjęć z forum - poleciały głowy bo to podobno niezgodne z regulaminem (niszczenie zawartości forum). Pingwin tu pisze i nie zwróciła Ci uwagi, więc może to już się zmieniło, ale gdyby nie, to nie ryzukuj

Edytowane przez -mimbla-
Czas edycji: 2012-01-20 o 09:01
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 09:23   #731
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
a ja jestem blondynka z natury, taka średnia, próbowałam rożnych kolorów i tylko w blondzie mi dobrze, ale ostatnio mi się znudził

mi wyszła wiosna, a zawsze myślałam, że lato jestem
Pingusiu ja też długo sądziłam, że jestem wiosną, ale okazało się, że lato ze mnie. A to w sumie konkretna różnica ) Wiele rad z kolorystyki dla lata wziełam do siebie z korzyścią, ale np lato ponoc nie powinno chodzić w czerni, a to jeden z moich ulubionych kolorów i zarówno dobrze się w nim czuję, jak i dobrze wyglądam. Kolor włosów podobnie - z natury jestem blondynką, teraz mam bardzo ciemny chłodny brąz, a byłam także i ruda

Natomiast w podanym linku są błędy - lato czesto ma zielone oczy, nie została ta barwa tam uwzględniona.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 09:32   #732
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Wiele rad z kolorystyki dla lata wziełam do siebie z korzyścią, ale np lato ponoc nie powinno chodzić w czerni, a to jeden z moich ulubionych kolorów i zarówno dobrze się w nim czuję, jak i dobrze wyglądam.
To tak jak ja - uwielbiam czerń, szczególnie o tej porze roku
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 10:53   #733
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel kolorówka część II

kuuurcze taki miałam wczoraj wstręt do kompa że mi się go odpalić nie chciało i taką okazję straciłam kilka razy zdjęcie guacamole przegapiłam i nie wiem o czym teraz gadacie
a chanelowy woreczek taki właśnie mam chyba od pudru sypkiego
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 11:06   #734
Korniszonek2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Korniszonek2010
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zewsząd:)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Chanel kolorówka część II

Zastanawiam się nad tym Tago Mago i kurczę nie wiem. Podejrzane,że nigdzie w PL bazy nie ma, a u nich ciągle dostępna. I te skrajne opinie...
Ja w pudełku po podkładzie Perfection Lumiere po raz pierwszy znalazłam ankietę do wypełnienia, ale jakoś nie mogę się za nią zabrać
Korniszonek2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 11:12   #735
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Korniszonek2010 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad tym Tago Mago i kurczę nie wiem. Podejrzane,że nigdzie w PL bazy nie ma, a u nich ciągle dostępna. I te skrajne opinie...
Ja w pudełku po podkładzie Perfection Lumiere po raz pierwszy znalazłam ankietę do wypełnienia, ale jakoś nie mogę się za nią zabrać
Ja robiłam zakupy w tago mago z odbiorem osobistym (np podkład Diora tam nabyłam) i zawsze wszystko było w porządku
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 11:47   #736
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a moja przyszła w takim woreczku
mam nadzieje ze bedziesz zadowolona

w Tagomago nie raz robialm zakupy kiedys, zawsze bylo ok.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 12:06   #737
Korniszonek2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Korniszonek2010
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zewsząd:)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
mam nadzieje ze bedziesz zadowolona

w Tagomago nie raz robialm zakupy kiedys, zawsze bylo ok.
Dziękuje dziewczyny za odpowiedzi.
Tylko teraz patrzę na nazwę i zastanawiam się czy to nie jest ta starsza wersja bazy, bo na stronie jest napisane: Bronze Universel Chanel zamiast chanel soleil tan bronze de chanel.
Korniszonek2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 12:11   #738
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Chanel kolorówka część II

znalazłam baze na allegro : http://allegro.pl/soleil-tan-de-chan...066208225.html cena wiadomo, ale pewnie jak będziecie sprowadząć skądś to wyjdzie na to samo
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 12:18   #739
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Korniszonek2010 Pokaż wiadomość
Dziękuje dziewczyny za odpowiedzi.
Tylko teraz patrzę na nazwę i zastanawiam się czy to nie jest ta starsza wersja bazy, bo na stronie jest napisane: Bronze Universel Chanel zamiast chanel soleil tan bronze de chanel.
Bronze Universel de Chanel i Soleil Tan de Chanel to to samo, popatrz na swatche opakowania w sieci i wszystko będzie jasne.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 12:59   #740
Korniszonek2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Korniszonek2010
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zewsząd:)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Bronze Universel de Chanel i Soleil Tan de Chanel to to samo, popatrz na swatche opakowania w sieci i wszystko będzie jasne.
Mi się wydaje, że ejdnak to nie jest to samo. Kiedyś oglądałam jakiś film na YT, w którym dziewczyna porównywała te dwa produkty. Jeden ma złoty znaczek Chanel na wieczku, drugi srebrny. I tak wygląda baza na tago mago:http://tagomago.pl/produkt/2574/Baza...nze-Universel/, a tak soleil tan i napis na niej: http://willworkformakeup.blogspot.co...ka-bronze.html
Więc albo na tago mago sprzedaja podróbę albo jednak nie jest to to samo.

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
znalazłam baze na allegro : http://allegro.pl/soleil-tan-de-chan...066208225.html cena wiadomo, ale pewnie jak będziecie sprowadząć skądś to wyjdzie na to samo
Coraz bardziej skłaniam się ku kupnie na allegro, ale boję się, że przepłacę, a baza pojawi się niebawem w S. i D.
Korniszonek2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 13:42   #741
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Korniszonek2010 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że ejdnak to nie jest to samo. Kiedyś oglądałam jakiś film na YT, w którym dziewczyna porównywała te dwa produkty. Jeden ma złoty znaczek Chanel na wieczku, drugi srebrny. I tak wygląda baza na tago mago:http://tagomago.pl/produkt/2574/Baza...nze-Universel/, a tak soleil tan i napis na niej: http://willworkformakeup.blogspot.co...ka-bronze.html
Więc albo na tago mago sprzedaja podróbę albo jednak nie jest to to samo.

Przyjrzyj się dokładnie zdjęciom z drugiego linka, który podałaś i może odkryjesz tą tajemnicę . Dalej twierdzę, że to ta sama baza, a inny kolor znaku firmowego na wieczku zależy pewnie od edycji (z tego co wiem kiedyś znaczek na nakrętce był biały, a teraz jest złoty). Poza tym wydaje mi się, że nazwa na opakowaniu może się różnić w zależności od kraju, na którego rynek baza trafia.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 13:44   #742
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Korniszonek2010 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że ejdnak to nie jest to samo. Kiedyś oglądałam jakiś film na YT, w którym dziewczyna porównywała te dwa produkty. Jeden ma złoty znaczek Chanel na wieczku, drugi srebrny. I tak wygląda baza na tago mago:http://tagomago.pl/produkt/2574/Baza...nze-Universel/, a tak soleil tan i napis na niej: http://willworkformakeup.blogspot.co...ka-bronze.html
Więc albo na tago mago sprzedaja podróbę albo jednak nie jest to to samo.

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------


Coraz bardziej skłaniam się ku kupnie na allegro, ale boję się, że przepłacę, a baza pojawi się niebawem w S. i D.
Nie widziałam nigdy podróby tej bazy To chyba tylko kwestia opakowania. Poza tym ja, na Twoim miejscu, bym poczekała, one znów zaczynają się pojawiać w UK, do PL pewnie też dojdą

Marti, ja też nie dostałam takiego woreczka, do pudru też nie. Kiedyś do różu tweedowego , ale tylko taką wsuwaną skarpetkę.

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2012-01-20 o 13:46
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 13:54   #743
Korniszonek2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Korniszonek2010
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zewsząd:)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Przyjrzyj się dokładnie zdjęciom z drugiego linka, który podałaś i może odkryjesz tą tajemnicę . Dalej twierdzę, że to ta sama baza, a inny kolor znaku firmowego na wieczku zależy pewnie od edycji (z tego co wiem kiedyś znaczek na nakrętce był biały, a teraz jest złoty). Poza tym wydaje mi się, że nazwa na opakowaniu może się różnić w zależności od kraju, na którego rynek baza trafia.
Ja tam widzę inne napisy i tyle
W UK już wiem, że są, więc chyba bezpieczniej będzie jak jeszcze trochę poczekam, bo po co mam się stresować i Wam truć
Korniszonek2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 14:00   #744
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Korniszonek2010 Pokaż wiadomość
Ja tam widzę inne napisy i tyle
W UK już wiem, że są, więc chyba bezpieczniej będzie jak jeszcze trochę poczekam, bo po co mam się stresować i Wam truć
Pewnie, poczekaj, lepiej być pewnym na 100% że się kupiło to, co było zamierzone. Być może zresztą chwilowy zastój z dostępnością bazy wynikał z tego, że firma zmienia opakowanie i/lub formułę
. Niewykluczone też, że znowu będą inne napisy na opakowaniu .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 14:24   #745
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Chanel kolorówka część II

Kuszenie bazą Chanel na wszystkich wątkach, aż strach Wizaz odpalić
Też pomacam, jak się w moim D. pojawi
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 14:48   #746
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
bezpośrednio na stronie? rozumiem, że mieszkasz poza PL
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 15:12   #747
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Pingusiu ja też długo sądziłam, że jestem wiosną, ale okazało się, że lato ze mnie. A to w sumie konkretna różnica ) Wiele rad z kolorystyki dla lata wziełam do siebie z korzyścią, ale np lato ponoc nie powinno chodzić w czerni, a to jeden z moich ulubionych kolorów i zarówno dobrze się w nim czuję, jak i dobrze wyglądam. Kolor włosów podobnie - z natury jestem blondynką, teraz mam bardzo ciemny chłodny brąz, a byłam także i ruda

Natomiast w podanym linku są błędy - lato czesto ma zielone oczy, nie została ta barwa tam uwzględniona.
a to juz nie wiem, co jestem
Pingwin jak to pingwin w czerni wygląda super, ale pasuje mi wściekły pomarańcz, fuksja, malina

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Guacamole - przesympatyczna z Ciebie dziewczyna, i bardzo, bardzo pomocna Uwielbiam się czytać, jak chyba większość z nas, dlatego:

Kiedyś była duża afera z usuwaniem zdjęć z forum - poleciały głowy bo to podobno niezgodne z regulaminem (niszczenie zawartości forum). Pingwin tu pisze i nie zwróciła Ci uwagi, więc może to już się zmieniło, ale gdyby nie, to nie ryzukuj
bo to nie moje forum
poza tym ja następująco interpretuję ten punkt regulaminu: jesli usunięcie zdjęcia zaburza sens wątku np. w wątku pokaż brzuch usuniecie foty brzucha to daję punkty, ale usuniecie zdjecia
Guacamole moim zdaniem nie przeszkadza w wątku chanel, ale to już sprawa moderatora tego forum
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 17:57   #748
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

PInwin i Mimbla, dzieki
Monicq_c, wiesz, ja nie chce 10 razy siebie wstawiac i usuwac.

Co do wlasnosci portalu... jesli wstawianie i usuwanie swojego zdjecia, ktore nota bene nie jest merytorycznie mocno powiazane z tematem, jest grzechem forumowym, wole nic nie wstawiac. Chyba lepiej, jak z takimi osobistymi fotkami przejdziemy gdzies do podziemi Wizazu, np. na do ktoregos klubu makijazowego.
Ja uwazam, ze moja twarz jest moja wlasnoscia, a za tym idzie tez kwestia bezpieczenwstwa. Brzuch moge pokazac, palec u nogi tez, makijaz jedynie oka albo jedynie ust - ok, ale moja twarz pomaga mnie zidentyfikowac. Nie mam nic na sumieniu, jestem normalnym przecietnym czlowiekiem, ale bezpieczenstwa nigdy dosc.
Gdzies widzialam sporo wypowiedzi, w ktorych wizazanki informowaly, ze wstawiaja zdjecie tylko na chwile. Ba, nawet wiele


Wracajac do watku... dzis nalozylam przeterminowana juz baze Artdeco, a na to kremowy cien Chanel i..... osiagnelam niezatapialna kombinacje Tym cieniom trzeba dac spora szanse, by rozkwitly. A pedzelek... nadaje sie tylko do tworzenia kreski, ba, nawet bardzo ladnej kreski .

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

Guacamole, pisząc o "babcinych" zapachach - coco - miałas na mysli coco mademoiselle? kurcze, one mi sie z babcinymi nigdy nie kojarzyly, inne chanelki tak, ale nie te...
Co do perfum, Milka , kilka lat temu to wszystkie z wyjatkiem Mademoiselle, wydawaly mi sie babcine. Potem zaczela mi sie podobac 19tka, potem chyba Cristalle, wszelkie ich wersje 'vert' (bo chyba byly, ale nie wiem do konca, bo nigdy ich nie kupowalam, tylko niuchalam), w koncu przyszla pora na Allure (mam duza butle), przejawy zauroczenia 5tka i Coco - na razie mam tylko 5tke Premiere (ale za to cale 150 ml hi hi). Tradycyjna bperfumowana 5tka zaczyna mi sie coraz bardziej podobac, jednoczesnie Coco mnie powala na rzesy. Nie wiem, z wiekiem to tak sie dzieje, ze 'domestosy' z lat mlodosci staja sie 'eliksirami' na starosc ?
Mademoiselle jest fajna i lekka. Kojarzy mi sie z romansem, cieplym deszczem, przyjemnym spacerem i sterta pieknych kwiatow.

Co myslisz o Chance? Ja sie do nich nie moge przekonac, a jest az 3 wersje. Jedna jest taka dosc swieza i malo kwiatowa - taka codzienna, a 2 jakos nie powalaja.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 19:43   #749
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Chanel kolorówka część II

Te chanelkowe cienie w kremie jeszcze się pojawią w perfumeriach?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 19:44   #750
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Chanel kolorówka część II

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;31746203]Te chanelkowe cienie w kremie jeszcze się pojawią w perfumeriach?[/QUOTE]

A to już wyszły? A ja miałam sobie z jeszcze jeden kolor kupić
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-09 23:48:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.