Przedłużanie rzęs - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-24, 08:59   #1261
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dziewczyny mam pytanie jak to jest jak juz ktos nie bedzie chcial miec rzes tych sztucznych, zdejmie je i w jakim stanie sa nasze rzesy? widzialam pare po zdjeciu i powiem szczerze ze to nie jest to samo co bylo. strasznie mnie kusi przedluzenie ale nie chce pozniej chodzic z kilkoma swoimi.....
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 12:34   #1262
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie jak to jest jak juz ktos nie bedzie chcial miec rzes tych sztucznych, zdejmie je i w jakim stanie sa nasze rzesy? widzialam pare po zdjeciu i powiem szczerze ze to nie jest to samo co bylo. strasznie mnie kusi przedluzenie ale nie chce pozniej chodzic z kilkoma swoimi.....

Moje były dokładnie takie jak przed

Wydaję mi się ,że dziewczyny mówią o zniszczeniu rzęs przez to że przez kilka miesięcy noszenia sztucznych przyzwyczajają się do tego efektu i po zdjęciu efekt "gołego" oka jest dla nich szokiem
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 14:10   #1263
bombelkowa
Raczkowanie
 
Avatar bombelkowa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 132
Dot.: Przedłużanie rzęs

co do zdejmowania..

ogólnie wiadomo.. mogą być osłabione.. chociaż przecież one wypadają i rosną nowe, nie uszkodzone.. ja od ponad roku przedłużam i nic się z moimi nie dzieje.

wczoraj robiłam moją przyjaciółkę.. dopełnienie po 5tyg.. i powiem Wam jedno.. przez to że nie smarowała masakrą itp.. ma długaśne rzęsy.. nadal niezbyt grube i jasne jak wcześniej no ale dłuuugie, założyłam jej 13mm o profilu C 0,2 mm wygląda bosko

moja wczorajsza nocna praca...
http://img39.imageshack.us/img39/1043/63268826.jpg

http://img854.imageshack.us/img854/3245/przedipol.jpg

Edytowane przez bombelkowa
Czas edycji: 2012-05-24 o 14:12
bombelkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 14:06   #1264
vioka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie rzęs

http://img267.imageshack.us/img267/5849/24majak.jpg

jestem zadowolona rozmiar 12 mm, płaciłam 150 zł, uzupełnienie 80 zł
vioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 23:08   #1265
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez vioka Pokaż wiadomość
http://img267.imageshack.us/img267/5849/24majak.jpg

jestem zadowolona rozmiar 12 mm, płaciłam 150 zł, uzupełnienie 80 zł
a nie wywijają ci się na boki te 12-tki? ja mam rzęsy podobne do twoich, 12mm u mnie wyglądały jak nogi pająka i bez końca się wykręcały. teraz noszę 10mm. 150zł to ja płacę za uzupełnienia co 4 tygodnie, ale nie narzekam, bo wszyscy mi mówią, że mam ładne rzęsy, i nikt nie pyta, czy są sztuczne
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 21:54   #1266
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Przedłużanie rzęs

dziewczyny które znacie się.. możecie ocenić...?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kin.jpg (67,9 KB, 165 załadowań)
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 20:51   #1267
vioka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie rzęs

nie wywijają się, mam duże oczy i takie dłuższe rzęsy mi pasują
vioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 10:43   #1268
rysa na szkle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 81
Dot.: Przedłużanie rzęs

faktycznie po zdjęciu może się wydawać że macie mniej rzęs, ale w rzeczywitości nie osłabiają się i nie wypadają bardziej niż normalnie, ponieważ każdej z nas wypadają rzęsy (każda rzęsa ma swój naturalny cykl życia i na jej miejscu wyrasta nowa). to na szczęście tylko takie wrażenie akurat stosuję secret lashes i nie wydaje mi się żeby moje rzęsy przez to ucierpiały )
rysa na szkle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 16:48   #1269
bombelkowa
Raczkowanie
 
Avatar bombelkowa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 132
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez prezesowaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny które znacie się.. możecie ocenić...?
chyba posklejane i się krzyżują.. tzn potargane.. nie widać dobrze na zdjęciu ..

Edytowane przez bombelkowa
Czas edycji: 2012-05-28 o 19:24
bombelkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 17:55   #1270
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez prezesowaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny które znacie się.. możecie ocenić...?
Potargane, poklejone, nie wyglądają dobrze
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 19:23   #1271
bombelkowa
Raczkowanie
 
Avatar bombelkowa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 132
Dot.: Przedłużanie rzęs

dzisiejsze.. trochę na zdjęciu skrzyżowane .. ale w realu nie.. źle przyczesałam
http://desmond.imageshack.us/Himg684...pg&res=landing
bombelkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 19:41   #1272
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez KELLLINKA Pokaż wiadomość
Potargane, poklejone, nie wyglądają dobrze
nie są posklejane, na tym zdjęciu jakos tak to wygląda dziwnie, co zrobić zeby nie były takie potargane?
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 20:20   #1273
bombelkowa
Raczkowanie
 
Avatar bombelkowa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 132
Dot.: Przedłużanie rzęs

ja często przy aplikacji przeczesuję rzęsy..
doklejać do każdej.. 100% 1:1 .. no i uważać żeby rzęsa do której doklejasz nie jest skrzyżowana z inną.. bo jesli jest to po przyklejeniu tak się ustawi i będą się targać..
bombelkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 20:36   #1274
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Przedłużanie rzęs

dzięki.

mam jeszcze pytanie odnośnie szkoleń - czy lepiej kurs przedłużania wykupić jako szkolenie grupowe, czy samodzielnie ? bo cenowo to chyba wygląda dość podobnie..
i ew. czy znacie jakieś firmy doszkalające w tym zakresie w południowej części Polski, ponieważ jak szukam szkoleń firmą która rzuca się na pierwszych stronach jest Lash Perfect, niestety jest to dla mnie drugi koniec kraju wiec trochę odpada...
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 20:56   #1275
bombelkowa
Raczkowanie
 
Avatar bombelkowa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 132
Dot.: Przedłużanie rzęs

Szkolenie indywidualne..
ja na świetnym doszkoleniu byłam w Poznaniu.. i pracę noc a dzień mogę tam polecić...byłam też w Bydgoszy ale nie polecam w ogóle.. mimo iż znana firma..
bombelkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 21:10   #1276
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Przedłużanie rzęs

a mogłabyś mi wysłać w pw nazwę tej firmy z poznania... bo tą z bydgoszczy znalazłam wiec już wiem zeby omijac...
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 08:07   #1277
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie jak to jest jak juz ktos nie bedzie chcial miec rzes tych sztucznych, zdejmie je i w jakim stanie sa nasze rzesy? widzialam pare po zdjeciu i powiem szczerze ze to nie jest to samo co bylo. strasznie mnie kusi przedluzenie ale nie chce pozniej chodzic z kilkoma swoimi.....
Możesz dać linki do rzęs przed i po?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 13:05   #1278
rysa na szkle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 81
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez prezesowaaa Pokaż wiadomość
czy znacie jakieś firmy doszkalające w tym zakresie w południowej części Polski, ponieważ jak szukam szkoleń firmą która rzuca się na pierwszych stronach jest Lash Perfect, niestety jest to dla mnie drugi koniec kraju wiec trochę odpada...
wiesz co, secret lashes ma szkolenia na południu, nie wiem konkretnie które miasta by wchodziły w grę, ale możesz zobaczyć na ich stronie internetowej
rysa na szkle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 05:01   #1279
paulisiap21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 34
Dot.: Przedłużanie rzęs

Hej, możecie mi polecić kogoś z Rzeszowa kto fajnie przedłuża rzęsy? Może być wizyta domowa lub salonowa. Pozdrawiam
paulisiap21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-04, 16:58   #1280
patkaPrzedluzanieRzes
Przyczajenie
 
Avatar patkaPrzedluzanieRzes
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kościan
Wiadomości: 7
Dot.: Przedłużanie rzęs

czesc dziewczyny, mam taki problem, od roku korzystam z kleju 4YOU LASHES, bylam w nim zakochana! nigdy klientki nie narzekały, poprostu ideał, odrazu po zabiegu otwieraly ozy i zero łez, nic nie szczypalo, klientki bardzo zadowolone bo dlugo trzyma, natomiast w maju dostalam ten sam klej (prawdopodobnie) natomiast kolor nakretki jest juz inny a byly czerwona lub niebieska, teraz jest czarna, delikatnie opakowanie sie zmienilo, a z reguły jak juz cos zmienialo swoje opakowanie to tez strukture, i tutaj niestety chyba tak jest ale chce sie was spytac czy tez tak moze macie lub co moze byc przyczyna,

od roku korzystania z tego kleju nie mialam ani jednej klintki z opuchnietym okiem, jeczmieniem itd

od momentu gdy robie na tym swiezym kleju mialam kilka klientek , z okiem opuchnietym, niektore z rana maja zaklejone oko jak by ropą, co prawda byl sezon na pylki, ale to raczej nie to,,, dodam jeszcze ze klej trzymam jak nalezy w lodowce, wyciagam tylko na chwile by nalac na szklo i odkladam spowrotem do lodowki, czy tylko ja mam takie spostrzezenia? dzwonilam do firmy juz 2 razy z ty m problemem, firma twierdzi ze nie miala takiego przypadku, natomist sadze ze poprostu sie bronia i nie powiedza mi jak jest, czy skladniki kleju sie zmienily czy nie, napewno zauwazylam tez to ze szybciej schnie na szkle niz w zeszluym roku, bede wdzieczna jesli ktos cos na ten temat wie,
patkaPrzedluzanieRzes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 22:28   #1281
fiolag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 27
Dot.: Przedłużanie rzęs

Hejka! witam Forumowiczki ! Cieszę się że trafiłam na ten temat. Też jestem stylistką rzęs i kosmetyczką... Oto moje ostatnie dzieło. Jak oceniacie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1050721.jpg (16,4 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050722.jpg (25,5 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050723.jpg (23,7 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050728.jpg (27,2 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050729.jpg (28,0 KB, 103 załadowań)

Edytowane przez fiolag
Czas edycji: 2012-06-06 o 22:41
fiolag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 07:13   #1282
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez fiolag Pokaż wiadomość
Hejka! witam Forumowiczki ! Cieszę się że trafiłam na ten temat. Też jestem stylistką rzęs i kosmetyczką... Oto moje ostatnie dzieło. Jak oceniacie?
po tym że nie wstydzisz się wystawiać takie zdjęcia do oceny widać że jesteś stylistką początkującą. początki nie są złe ale jest nad czym popracować.

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cytat:
Napisane przez patkaPrzedluzanieRzes Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, mam taki problem, od roku korzystam z kleju 4YOU LASHES, bylam w nim zakochana! [...] bede wdzieczna jesli ktos cos na ten temat wie,
nie znam co prawda tego kleju ale nie radzę zawracać sobie głowy.
jak widzisz że coś się dzieje nie tak, a firma w żaden sposób nie reaguje zmieniasz firmę... nie warto współpracować z dostawcami którym nie zależy na dobrej opinii klientów.
jest wiele producentów godnych polecenia. też miałam fajny klej. 3 razy był idealny a na 4 stówa poszła w błoto. kupiłam inny i jest super. właściwości te same (długość noszenia, brak zapachu, nie szczypie i tp.) więc doświadczenie kosztowało tylko stówę i trochę stresu podczas pracy.
w naszym fachu nie można być zależną od jednego materiału. niestety każdy szuka gdzie lepiej, a dostawcy czasem przekombinowują...
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 09:07   #1283
bombelkowa
Raczkowanie
 
Avatar bombelkowa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 132
Dot.: Przedłużanie rzęs

posklejane niestety te rzęsy
ja dużo już robiłaś?

ja na razie pracuję na półsekundówce i jestem mega zadowolona! firmy nie znam więc też nie pomogę..
bombelkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 10:21   #1284
fiolag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 27
Dot.: Przedłużanie rzęs

kochane! cieszę się że uczciwie krytykujecie... taka ocena mobilizuje...
co do foto... rzeczywiście, posklejane jedno oczko ( prawe) ale to dlatego że klientka strasznie machała powieką... po godzince pracy zaproponowałam by się rozprężyła i zrelaksowała a nawet spróbowała zdrzemnąć... kiedy coś mówiła powieki jej latały jak motylki
co do rzęs... naturalne bardzo krótkie... no i uważam już samokrytycznie że należała się 15 grubość a nie 20...
a jak gęstość doklejonych wg Was?
oczywiście... doklejam dopiero parę miesięcy... to mało...mało... mało... mam tego świadomość... stąd i cenowo uważam jestem dość dostępna, o czym informuję klientki... choć chyba z różnych foto na forum to aż taki wstyd z mojej pracy to chyba przesada...
fiolag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 18:42   #1285
bombelkowa
Raczkowanie
 
Avatar bombelkowa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 132
Dot.: Przedłużanie rzęs

ja też nie kleję długo.. zainwestowałam w doszkolenie i to był wielki krok w przód..
za dużo kleju.. to po pierwsze.. miałam ten sam problem..
na jakim kleju pracujesz? może jest zwyczajnie za gęsty dla Ciebie?

niestety.. nie jedna klientka bedzie machać, otwierać oczy i inne cuda.. ale nie można tym tłumaczyć "brudnej" aplikacji..

kleję 2,5mc..
http://desmond.imageshack.us/Himg560...pg&res=landing
bombelkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 19:47   #1286
beatar6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 38
Dot.: Przedłużanie rzęs

Podpowedzcie mi prosze bo dopiero zaczynam czym sie rożnią rzęsy z norek, jedwabne. Jakiej firmy rzęsy polecacie? Co myślicie o Diamond Cosmetics ..?
beatar6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 17:14   #1287
bombelkowa
Raczkowanie
 
Avatar bombelkowa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 132
Dot.: Przedłużanie rzęs

Rzęsy z norek - naturalne włosie
Rzęsy "jedwabne"- syntetyk
Oprócz tego różnią się ceną.. znacznie

Firmy nie znam niestety więc nic nie powiem..
Ja pracuje na Evolashes.. Rzęsy na pasku i sobie chwalę
bombelkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 22:51   #1288
pauladz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużanie rzęs

Hej dziewczyny czy możecie polecić kogos godnego uwagi w krakowie chcialam sobie przedluzyc rzesy na urlop zeby nie meczyc sie z malowaniem!!!!!!
pauladz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 06:21   #1289
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez beatar6 Pokaż wiadomość
Podpowedzcie mi prosze bo dopiero zaczynam czym sie rożnią rzęsy z norek, jedwabne. Jakiej firmy rzęsy polecacie? Co myślicie o Diamond Cosmetics ..?
---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------
Cytat:
Napisane przez bombelkowa Pokaż wiadomość
Rzęsy z norek - naturalne włosie
Rzęsy "jedwabne"- syntetyk
Oprócz tego różnią się ceną.. znacznie

Firmy nie znam niestety więc nic nie powiem..
Ja pracuje na Evolashes.. Rzęsy na pasku i sobie chwalę
bombelkowa, nie wprowadzaj młodej koleżanki w błąd, bo będzie później klientkom bzdury opowiadać

moje doświadczenie mówi że:
rzęsy MINK (norki) i SILK (jedwabne) różnią się tak naprawdę niewiele. jeżeli kupisz od tego samego producenta to różnica będzie naprawdę znikoma. jedne może trochę bardziej czarne i błyszczące, ale różnica jest tak mała że nie opłaca się od tego samego producenta kupować obu rodzai. wszystko syntetyk. od dobrego producenta w Polsce tańszych niż 50zł za pudełko raczej nie znajdziesz. Taniochę lepiej nie kupować bo się tylko namęczysz. Grubości, długościi i skrętów pod dostatkiem.

są też rzęsy REAL MINK (real syberian mink itp.) i to już są rzęsy z włosia naturalnego. Tańszych niż coś koło 150 -170 za pudełko nie widziałam. Są to rzęsy bardzo cieniutkie i mięciutkie, skręty każdy jaki bądź bo przecież nikt nie będie każdego włosia segregować. Fajne są ale dla kogoś początkującego raczej niepotrzebny to wydatek.

Aha no i tak bombelkowa, zgadzam się w 100% rzęsy na pasku są o niebo lepsze!!! skraca to w połączeniu z szybkim klejem pracę nawet o godzinę.

beatar6, próbuj, a znajdziesz dla siebie materiał idealny. powodzenia na nowej drodze zawodowej.
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej

Edytowane przez nadiuszka
Czas edycji: 2012-06-14 o 06:39
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 09:45   #1290
beatar6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 38
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez nadiuszka Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------


bombelkowa, nie wprowadzaj młodej koleżanki w błąd, bo będzie później klientkom bzdury opowiadać

moje doświadczenie mówi że:
rzęsy MINK (norki) i SILK (jedwabne) różnią się tak naprawdę niewiele. jeżeli kupisz od tego samego producenta to różnica będzie naprawdę znikoma. jedne może trochę bardziej czarne i błyszczące, ale różnica jest tak mała że nie opłaca się od tego samego producenta kupować obu rodzai. wszystko syntetyk. od dobrego producenta w Polsce tańszych niż 50zł za pudełko raczej nie znajdziesz. Taniochę lepiej nie kupować bo się tylko namęczysz. Grubości, długościi i skrętów pod dostatkiem.

są też rzęsy REAL MINK (real syberian mink itp.) i to już są rzęsy z włosia naturalnego. Tańszych niż coś koło 150 -170 za pudełko nie widziałam. Są to rzęsy bardzo cieniutkie i mięciutkie, skręty każdy jaki bądź bo przecież nikt nie będie każdego włosia segregować. Fajne są ale dla kogoś początkującego raczej niepotrzebny to wydatek.

Aha no i tak bombelkowa, zgadzam się w 100% rzęsy na pasku są o niebo lepsze!!! skraca to w połączeniu z szybkim klejem pracę nawet o godzinę.

beatar6, próbuj, a znajdziesz dla siebie materiał idealny. powodzenia na nowej drodze zawodowej.
Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowedz ;o**
beatar6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.